NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
SPORE ZMIANY!  RZĄD ZMIENIA KOLEJNOŚĆ SZCZEPIEŃ! ZASKAKUJĄCA DECYZJA ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

HD: „MŁODZI MUZUŁMANIE MUSZĄ SPŁACAĆ GRANTY”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Szwedzcy młodzi muzułmanie (SUM) muszą zwrócić wcześniej wypłacone dotacje rządowe, ponieważ nie przestrzegają idei demokracji. SUM odwołało się od tej decyzji, ale Sąd Najwyższy zaprzeczył procesowi i w ten sposób utrzymał w mocy wyrok.

Agencja ds. Młodzieży i Społeczeństwa Obywatelskiego, MUCF, postanowiła w grudniu 2016 r. Odrzucić wniosek młodych szwedzkich muzułmanów o dotacje państwowe na 2017 r. Wynika to z faktu, że organizacja nie spełniła wymogu rozporządzenia dotyczącego poszanowania idei demokracji, w tym równości i zakazu dyskryminacji.

W dalszym dochodzeniu organ stwierdził, że dotacja państwowa na 2016 r. W wysokości 1,3 mln SEK również zostanie spłacona. Natomiast szwedzcy młodzi muzułmanie mogą zachować dotacje otrzymane w poprzednich latach, co stanowi znacznie większą sumę.

Stwierdzony wbrew ideom demokracji

Po sprawdzeniu najpierw w hrabstwie, a następnie w administracyjnym sądzie apelacyjnym, decyzja organu pozostaje w mocy, ponieważ Sąd Najwyższy postanowił nie wnosić tej kwestii.

W swoim komunikacie prasowym Sąd Apelacyjny napisał, że „ po zbadaniu stwierdzono, że śledztwo władz wykazało, że młodzi muzułmanie w Szwecji i jej stowarzyszenia członkowskie zaprosili kilku nieodpowiednich wykładowców. Byli też przedstawiciele organizacji, którzy wypowiadali się przeciwko ideom demokracji. „

Sąd Apelacyjny uznał, że organizacja nie zrobiła wystarczająco dużo, aby zaradzić niedociągnięciom, i dlatego istnieje powód do odzyskania składki na 2016 r. Wypłaconej organizacji zgodnie z decyzją MUCF.

– To jedna z pierwszych analiz prawnych tego, co znaczy działać zgodnie z ideami demokracji. Jest to w zasadzie ważne i pokazuje, że nasza interpretacja rozporządzenia i decyzja organu była właściwą oceną. Orzeczenie Sądu Apelacyjnego kieruje teraz wkładami naszych i innych władz, mówi Lena Nyberg, dyrektor generalna Szwedzkiej Agencji ds. Młodzieży i Społeczeństwa Obywatelskiego, MUCF.

Bronieni terroryści IS

W tych latach Rashid Musa przewodniczył młodym muzułmanom w Szwecji. Bronił tych, którzy podróżowali ze Szwecji do Syrii, aby wziąć udział w bestialskim morderstwie ludności cywilnej. „Chcą pomocy” – powiedział.

zrodlo:samtiden

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: