NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Lotnisko w Denver zapisem nadchodzącego ludobójstwa i schronieniem dla elit w czasie depopulacji. ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Bańka cenzury internetowej wkrótce pęknie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W ciągu ostatniego roku pisałem obszernie o początkowej pełzającej – a następnie zamiatającej – cenzurze występującej w Internecie. Początkowo wir cenzury dotyczył szczepionek. Platformy mediów społecznościowych i Google zaczęły tłumić, a następnie całkowicie  zakazać treści, zadając pytania o bezpieczeństwo szczepionek .

Ostrzegłem wszystkich, że ostatecznie przejdzie to na inne tematy, które mogą zagrozić wynikom korporacyjnym. Jedyną niespodzianką było to, jak szybko to się stało. W ciągu kilku miesięcy  Google  zaczęło blokować cień i ukrywać w wynikach wyszukiwania holistyczne witryny poświęcone zdrowiu, w tym tę.

W sierpniu 2019 r. Podjąłem decyzję o  opuszczeniu Facebooka z  powodu wyraźnej cenzury ważnych i zgodnych z prawdą informacji. Rok po tym, jak platformy mediów społecznościowych zaczęły cenzurować informacje o szczepionkach, wszystkie zaczęły zakazać poglądów na temat leczenia COVID-19, które różnią się od Światowej Organizacji Zdrowia.

Niebezpieczne tłumienie wolności słowa

Prezes YouTube podał nawet, że  zablokuje każdy film, który jest niezgodny ze wskazówkami WHO dotyczącymi  pandemii COVID-19. Szokujące jest to, że obejmuje filmy i artykuły lekarzy, specjalistów w nagłych wypadkach oraz badaczy, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami klinicznymi, zaleceniami i ustaleniami naukowymi.

Jednym z niezliczonych przykładów był raport Full Measure News 1 z 17 maja 2020 r.,  W którym Sharyl Attkisson przeprowadziła wywiady z lekarzami zgłaszającymi dobre wyniki z hydroksychlorochiną. W tym segmencie przeanalizowano również potencjalne motywy finansowe powodujące niechęć mediów do narkotyków, jednocześnie promując remdesivir i niedostępne szczepionki.

Just the News, które zgłosiło usunięcie wideo Full Measure, pisze: 2

„Dr. Jane Orient, dyrektor wykonawczy Association of American Physicians and Surgeons, a także wykładowca kliniczny na University of Arizona College of Medicine, wezwała widzów do „spojrzenia na pieniądze”, jeśli chodzi o dwa leki. 

„Nie ma dużych zysków z hydroksychlorochiny” – powiedział Orient. „Jest bardzo tani, łatwy w produkcji, istnieje od około 70 lat. To jest ogólne.

Remdesivir jest nowym lekiem, który może być bardzo drogi i bardzo lukratywny, jeśli zostanie kiedykolwiek zatwierdzony. Myślę więc, że naprawdę musimy wziąć pod uwagę, że w grę wchodzą jakieś interesy finansowe ”… 

„Są to zorganizowane wysiłki” – powiedział [Attkisson], argumentując, że partie stronnicze politycznie stoją za wysiłkami w celu usunięcia lub cenzury sprzecznych informacji w mediach społecznościowych…

Zwróciła uwagę na ostatnie wysiłki demokratycznego republikana Adama Schiffa, przewodniczącego Komisji Wywiadu Domowego, aby naciskać firmy mediów społecznościowych na cenzurowanie i obniżanie poziomu „szkodliwych” materiałów związanych z koronawirusem i popychanie użytkowników zamiast tego w kierunku informacji od Światowej Organizacji Zdrowia. „Nie wiem, dlaczego na to pozwalamy” – powiedział Attkisson. „Nikt nie wyznaczył Adama Schiffa do nadzorowania naszych treści w mediach społecznościowych”. ”

Joe Rogan porzuca YouTube

20 maja 2020 r. Gospodarz Infowars Alex Jones ujawnił, że Joe Rogan podpisał umowę na wyłączność ze Spotify na jego podcast Joe Rogan Experience. Możesz  znaleźć wideo tutaj . Rogan podobno poprosił Jonesa o ogłoszenie.

Według Rogana, ten ruch jest jego sposobem na atak przeciwko cenzurze YouTube. To prawda, że ​​wypłata 100 milionów dolarów od Spotify prawdopodobnie nie podjęła szczególnie trudnej decyzji. Okazało się to również genialnym efektem dla Spotify, którego akcje wzrosły o 8,4%, czyli ponad 5 miliardów dolarów, po tym, jak Rogan ogłosił ruch na Twitterze. 3)

Jones był jedną z pierwszych kontrowersyjnych postaci, które zostały zakazane na YouTube, co wydaje się być powodem, dla którego dał Jonesowi czerpak. Rogan twierdzi, że słoma, która złamała grzbiet wielbłąda, była decyzją YouTube’a blokującą odmienne opinie na temat COVID-19, ponieważ chciał przeprowadzić z nim wywiad na temat różnych lekarzy i ekspertów.

Ale jeszcze przed pandemią Rogan narzekał na decyzję YouTube dotyczącą demonetyzacji lub usunięcia niektórych wywiadów. Rogan powiedział Jonesowi, że postrzega zachowanie YouTube jako „nieamerykańskie” i „antyludzkie”. Jones zastanawia się, czy ruch Rogana symbolizuje „szczytowy internet”. Być może jest to znak, że bańka cenzury wkrótce pęknie.

Rogan rządzi krajobrazem nowych mediów

Dzięki 8,52 milionom subskrybentów na dzień 27 maja 2020 r. 4  Rogan jest obecnie jednym z największych kanałów YouTube. Jego odejście jest przewidywane przez wielu jako poważny cios w sedno YouTube. Jak zauważył Bari Weiss w artykule New York Times, 5  ruch Rogana ma znaczenie, ponieważ zmienia się krajobraz mediów, a Rogan – i inni tacy jak on – są teraz „wiadomościami”.

„ Czas powstania Rogana i rozpad Starej Gwardii nie jest przypadkowy” – pisze Weiss. „Jego sukces był możliwy, przynajmniej częściowo, dzięki martwym punktom starszych mediów.

Podczas gdy GQ wkłada Pharrella do żółtego śpiwora na okładkę wydania „ nowej męskości” (wprowadzonego przez redaktora wyjaśniającego, że magazyn dla mężczyzn „tak naprawdę nie próbuje być wyłącznie dla mężczyzn lub o nich”), Joe Rogan huśtawki kettlebells i łucznictwo łucznicze łosia.

Mężczyźni są głodni. Podaje stek, rzadko. Condé Nast, wydawca GQ, zwolnił około 100 pracowników od początku pandemii. Tymczasem „The Joe Rogan Experience” ma 190 milionów pobrań miesięcznie.

Jego sukces sygnalizuje głęboką zmianę lub kilka z nich – zmianę tego, o czym ludzie chcą rozmawiać, jak chcą to słyszeć i od kogo chcą to słyszeć. ”

Geopolityczny bloger Tom Luongo komentuje apelację Rogana, mówiąc: 6

„Rogan jest anomalią w podcastingu, piekło w tej kwestii, wszystkie media i bogowie błogosławią go za to. Kto jeszcze może sprawić, że dziesiątki milionów ludzi dostroi się do niego, rozmawiając z kimś przez trzy godziny? CNN nie może zmusić ludzi do oglądania ich przez pięć minut na lotniskach…

Gotowość Rogana do rozmowy i słuchania każdego jest jego największym atutem. Jest to klucz do jego rozwoju i przyszłego sukcesu na Spotify, który desperacko potrzebuje wielkiego nazwiska, aby utrzymać swoją działalność.

Ponieważ w dobie niekończących się spektakli, ekranów telewizyjnych i stron internetowych zatłoczonych grafikami, które odwracają uwagę od treści, prostota rozmowy między dwojgiem ludzi, którzy nie krzyczą na siebie, stała się pożądanym węzłem zdrowia psychicznego…

Joe Rogan powiedział teraz całemu krajowi, że ma go dość. Potrzebowaliśmy do tego kogoś takiego jak Joe. To powiedziawszy, Rogan to jednak tylko połowa historii. Ponieważ w tym samym czasie jedna z tych platform musiała oderwać się od stada i powitać dysydentów. 

W przypadku Spotify Joe Rogan jest „zabójczą aplikacją”, której potrzebowali, aby wyróżnić się jako stronnicy i rozpocząć eksodus od wielkich platform, które stały się tylko stronnikami. ”

Spotify Censors Two of My Coronavirus Interviews

To, czy Spotify rzeczywiście spełni oczekiwania dotyczące stronniczości, dopiero się okaże. Z jednej strony mam wątpliwości, ponieważ dwa z moich wywiadów z koronawirusem zostały bezzwłocznie usunięte ze Spotify.

Spotify twierdzi, że zabrania jedynie treści niezgodnych z prawem, nienawiści i treści naruszających prawa. Moje wywiady na temat koronawirusa z  dr Brianem Hoyerem  i  Judy Mikovits wyraźnie nie mieszczą się w żadnej z tych kategorii, ale Spotify je usunęło. Tyle o byciu platformą dla nieocenzurowanej ekspresji. Co gorsza, nie ma możliwości zakwestionowania usunięcia tych programów przez Spotify.

Cenzura zagraża zdrowiu, demokracji i wolności 

Podobnie jak Rogan, zająłem swoje stanowisko. Założyłem zaporę ogniową, aby uniemożliwić Google indeksowanie moich stron i nigdy nie dostosuję się do „rzeczywistości konsensusu” tylko po to, by przywrócić mój ranking Google. To niefortunne, ale w obecnym stanie musimy iść do starej szkoły i dzielić się informacjami, które cenimy, ustnie, SMS-em, e-mailem i prywatną wiadomością.

Jeśli chodzi o treść na tej stronie, mamy wbudowane proste narzędzia do udostępniania na górze każdego artykułu, dzięki czemu możesz łatwo wysyłać e-mailem lub SMS-em interesujące artykuły do ​​znajomych i rodziny.

Moje informacje są tutaj, ponieważ wszyscy wspieracie je i udostępniacie, a my możemy to zrobić bez wsparcia Big Tech. W takich czasach dzielenie się informacjami, które nie są łatwo dostępne dla wszystkich, jest niczym innym jak rewolucyjnym aktem.

Gdziekolwiek i kiedykolwiek jest to możliwe, wszyscy musimy walczyć z uciskiem cenzury. Demokracja wisi na włosku. Wszyscy muszą zdawać sobie sprawę, że bez wolności słowa i sprzecznych poglądów demokracja nie może istnieć. Zamiast tego masz reżim totalitarny.

W tej chwili reżim ten nie składa się nawet z wybranych urzędników, ale z niewybranych osób reprezentujących międzynarodowe korporacje nastawione na zysk. Czas się uwolnić. Aby to zrobić, rozważ następujące sugestie:

Zostań subskrybentem mojego biuletynu i zachęć znajomych i rodzinę, aby zrobili to samo. Jest to najłatwiejszy i najbezpieczniejszy sposób, aby być na bieżąco z ważnymi problemami zdrowotnymi i środowiskowymi.

Jeśli masz przyjaciół lub krewnych, którzy są poważnie zainteresowani ich zdrowiem, podziel się z nimi ważnymi artykułami i zachęć ich do subskrypcji naszego biuletynu.

Rozważ zrzucenie dowolnego telefonu z Androidem przy następnym telefonie. Android jest systemem operacyjnym Google i będzie starał się zebrać jak najwięcej danych o Tobie dla własnej korzyści.

russia-insider.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: