NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Lotnisko w Denver zapisem nadchodzącego ludobójstwa i schronieniem dla elit w czasie depopulacji. ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

AstraZeneca dostarczy szczepionkę na koronawirusa. Umowa podpisana

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Koncern farmaceutyczny AstraZeneca dostarczy czterem europejskim krajom 400 milionów dawek szczepionki na koronawirusa. Dostawy mają się zacząć już pod koniec tego roku. Umowę z koncernem zawarły rządy czterech państw: Francji, Niemiec, Włoch oraz Niderlandów – informuje Reuters.

AstraZeneca dostarczy szczepionkę na koronawirusa. Umowa podpisana

(Getty Images)

Co ciekawe, brytyjski koncern AstraZeneca dopiero planuje rozpocząć na dużą skalę produkcję szczepionki przeciwko COVID-19. Firma wraz z badaczami z Uniwersytetu Oksfordzkiego opracowała substancję nazwaną AZD1222, która może uodparniać ludzi na infekcję. Wyniki testów będą dostępne najprawdopodobniej w sierpniu.

– Dzięki naszemu europejskiemu łańcuchowi dostaw, który wkrótce rozpocznie produkcję, mamy nadzieję, że szczepionka będzie szeroko i szybko dostępna” – powiedział szef AstraZeneca Pascal Soriot, cytowany w oświadczeniu firmy.

Zobacz też: Wicepremier Emilewicz broni tarczy. „To jest długotrwałe utrzymanie miejsc pracy”

Jak pisaliśmy w maj, jeśli opracowywana na Uniwersytecie w Oksfordzie szczepionka na koronawirusa okaże się skuteczna, to AstraZeneca będzie w stanie szybko wyprodukować miliard dawek.

Na całym świecie trwają prace nad szczepionką. Szacuje się, że ponad 100 zespołów naukowych zajmuje się stworzeniem szczepionki lub przynajmniej szuka odpowiedzi na pytania, które mogą pomóc przy jej stworzeniu. Eksperci przewidują, że opracowanie bezpiecznych i skutecznych środków zapobiegania chorobie może zająć od 12 do 18 miesięcy.

Źródło:

money.pl

Szczepionka już za kilka miesięcy? Jesteśmy zdeterminowani

Kiedy możemy się spodziewać szczepionki na koronawirusa? Jak będzie wyglądała terapia osób chorych na COVID-19? W jaki sposób pandemia zmieni branżę farmaceutyczną? Odpowiadają Alina Pszczółkowska i Patryk Mikucki, wiceprezesi polskiej spółki koncernu AstraZeneca

FORBES: Tuż przed naszą rozmową zajrzałem na stronę, gdzie w czasie rzeczywistym jest wizualizowany światowy „wyścig” po szczepionkę na koronawirusa. Duet AstraZeneca i Uniwersytet w Oksfordzie w czołówce.

Patryk Mikucki, wiceprezes AstraZeneca w Polsce i dyrektor ds. badań i rozwoju na region Europy: Rzeczywiście jesteśmy zdeterminowani, by dać światu szczepionkę jak najszybciej. Pod koniec kwietnia ogłosiliśmy współpracę z Uniwersytetem w Oksfordzie w zakresie rozwoju i dystrybucji potencjalnej adenowirusowej szczepionki, której celem jest zapobieganie COVID-19. Pamiętajmy, że jej stworzenie może zająć wiele lat, a my staramy się zrobić to w mniej niż dziewięć miesięcy, nie idąc przy tym na skróty. To ogromny wysiłek związany nie tylko z opracowaniem nowego leku, ale również z zapewnieniem odpowiednich mocy produkcyjnych, dzięki którym będziemy mogli wytworzyć kilkaset milionów dawek w rekordowo krótkim czasie.

Alina Pszczółkowska, wiceprezes AstraZeneca w Polsce: Wszyscy ze sobą współpracują. Regulatorzy, ośrodki badawcze, koncerny farmaceutyczne. Oczywiście wciąż konkurujemy z innymi firmami, ale współpracy na taką skalę wcześniej nie było. Nie próbujemy udowadniać sobie, kto jest skuteczniejszy, kto będzie pierwszy. Ten trend zaczął się zresztą już wcześniej, choćby w ramach grupy zrzeszającej koncerny farmaceutyczne TransCelerate, gdzie staramy się wypracowywać standardy, które ułatwiają pracę regulatorom.

PM: Zamykanie się na współpracę w branży farmaceutycznej jest jak chów wsobny – oznacza degenerację. Nauka lubi wymianę informacji między firmami, uniwersytetami, badaczami. Rywalizację zastępuje „co-opetition”, od angielskich słów „konkurencja” i „kooperacja”.

A jest możliwe, że mimo wysiłków tylu naukowców szczepionka nigdy nie powstanie? Co się stanie, jeśli w trakcie prac wirus zmutuje?

PM: Mutacje mogą oczywiście zmniejszyć efektywność szczepionki, ale te zmiany będą niewielkie. To nie jest tak, że wirus się całkiem zmieni. Po prostu trzeba będzie opracować nowego rodzaju antygen. Nasza praca nie pójdzie na marne.

Pracujecie też nad lekami.

AP: Tak, ale w pierwszej kolejności sprawdzamy, czy leki, które stosowaliśmy dotychczas przeciw innym chorobom, mogą być skuteczne w leczeniu COVID-19. Ich podstawową zaletą jest to, że zostały dobrze przebadane pod kątem bezpieczeństwa i dopuszczone do sprzedaży. Dzięki temu leczenie moglibyśmy wdrożyć dużo szybciej. W tym kierunku idzie wiele firm. Mówimy o bardzo dynamicznej chorobie, więc może być tak, że różnym pacjentom będziemy podawać różne leki w zależności od indywidualnych uwarunkowań. Zakażenie inaczej przebiega u osób z chorobami współistniejącymi, więc możliwe, że różne leki będziemy podawali na różnych etapach choroby, a może też powstanie algorytm leczenia choroby różnymi lekami. Ale nie jest wcale wykluczone opracowanie jednego uniwersalnego leku. Dziś trudno nam powiedzieć, jak to finalnie będzie wyglądało.

Czy uda się opracować terapię przed możliwym nawrotem pandemii jesienią?

PM: Pewnie tak, natomiast musimy pamiętać, że potwierdzenie skuteczności dotychczasowych leków albo odkrycie nowego to nie koniec procesu. Trzeba jeszcze przygotować mechanizm rejestracyjny, refundacyjny i dystrybucyjny. Wymaga to badań na znacznie większą skalę. Niestety jest to bardzo złożony i wymagający czasu proces. Co prawda regulacje w wielu państwach przewidują tzw. szybką ścieżkę w przypadku najbardziej kluczowych leków, ale pewnych procedur nawet tu nie da się pominąć. I słusznie.

https://www.forbes.pl/biznes/koronawirus-kiedy-pojawi-sie-szczepionka-zmiany-na-rynku-farmaceutycznym-astrazeneca/b23n60z

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: