DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Andrzej Lepper o tym jak niszczył go Jarosław Kaczyński (materiał filmowy)

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/
Piotr Tymochowicz

Piotr Tymochowicz

Na kilka godzin przed morderstwem powiedział mi, że od kilku tygodni boi się o swoje życie ale znacznie bardziej o życie swojego syna, bo taką otrzymał wiadomość od zaufanego człowieka służb blisko związanym z politykami PiS.

banner-wizytowka-1580899038

Andrzej Lepper mówi tu o swoich oprawcach, nie wiedząc jeszcze, że za swoje słowa, za Prawdę, za bezkompromisowość zapłaci najwyższą cenę – cenę swojego własnego życia.

Na kilka godzin przed morderstwem powiedział mi, że od kilku tygodni boi się o swoje życie ale znacznie bardziej o życie swojego syna, bo taką otrzymał wiadomość od zaufanego człowieka służb blisko związanym z politykami PiS.

Człowiek ten milczy do dziś, choć opuścił Polskę wraz z rodziną w 2015 roku. Zaraz po wyborach.

Powiedział, że wydali wyrok śmierci na niego albo na jego syna. Szczegółów nie znał albo nie chciał powiedzieć.

Powiedział, że nie cofną się przed niczym, ponieważ po pierwsze ważne jest aby skutecznie zastraszyć wszystkich innych, którzy mieliby odwagę podobną do odwagi Andrzeja Leppera. Po drugie, chodziło o zemstę. O bestialską zemstę na Andrzeju Lepperze, który za dużo ujawnił i miał wiele niewygodnych informacji z którymi nie było wiadomo co zrobi.

Starałem się uspokoić Andrzeja, mówiąc mu, że nie wierzę zwyczajnie nie wierzę- aby posunęli się do bestialskiej zbrodni. Proponowałem mu aby dał sobie chwilę odpoczynku. Umówieni byliśmy na grilla u mnie w domu za dwa dni w sobotę. Doradzał mi jeszcze co kupić, co lubi najbardziej.

Kilka godzin później Andrzej Lepper był martwy.

Po to między innymi potrzebne są sądy oraz usłużność psów sędziów i psów prokuratorów aby mordercy nigdy nie odpowiedzieli za swoje czyny.
Dlatego także zamordowany został Igor Stachowiak oraz Dawid Kostecki. Ja także byłem na tej liście.

Lista ta będzie coraz dłuższa … ponieważ jedna zbrodnia rodzi zbrodnię kolejną. Kaskada zbrodni rodzi morderstwa seryjne.

Piotr Tymochowicz

thefad.pl

miejsce-na-reklame.

One thought on “Andrzej Lepper o tym jak niszczył go Jarosław Kaczyński (materiał filmowy)

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: