NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1160 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀
Wiadomo, kim był pracownik z Polski, któremu wycięto organy w Meksyku. Nowe fakty ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„2 neonazistów na procesie oskarżonych o zabicie niemieckiego polityka”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

BERLIN (AP) – niemiecki sąd rozpoczyna rozprawę we wtorek przeciwko dwójce skrajnie prawicowych ekstremistów oskarżonych o zabicie regionalnego polityka, którego zabójstwo w stylu egzekucji wstrząsnęło tym krajem w zeszłym roku.

Walter Luebcke, członek partii kanclerz Angeli Merkel, który kierował administracją regionalną w rejonie Kassel w środkowych Niemczech, został zastrzelony na werandzie 1 czerwca 2019 r. I zmarł tej nocy.

Stephan Ernst, 46-latek z wcześniejszymi wyrokami skazującymi za brutalne zbrodnie antyimigranckie, jest oskarżany o morderstwo, usiłowanie zabójstwa, poważne obrażenia ciała i przestępstwa związane z bronią palną.


Drugi mężczyzna, zidentyfikowany tylko jako Markus H. z powodu zasad prywatności, jest oskarżony o bycie akcesorium do morderstwa i łamania przepisów dotyczących broni palnej.

Linie powstały pod koniec poniedziałku przed sądem okręgowym we Frankfurcie, gdzie odbywa się proces, przy podwyższonych środkach bezpieczeństwa. Ograniczenia wynikające z pandemii koronawirusa oznaczają, że tylko niewielka liczba reporterów i członków społeczeństwa będzie mogła być świadkiem procesu.

Prokuratorzy twierdzą, że zarówno Ernst, jak i Markus H. wzięli udział w wydarzeniu w ratuszu w październiku 2015 r., W którym Luebcke bronił decyzji rządu niemieckiego o przyjęciu setek tysięcy uchodźców do kraju. Film z uwagami Luebcke’a został szeroko udostępniony w skrajnie prawych kręgach, przyciągając liczne zagrożenia.

Prokurator federalny Dieter Killmer powiedział, że Ernst był motywowany „rasizmem i ksenofobią”.

Obaj podejrzani szukali „społeczeństwa jednorodnego etnicznie i kulturowo”, powiedział Killmer.

W styczniu 2016 r. Ernst rzekomo dźgnął irackiego ubiegającego się o azyl w plecy, raniąc kręgosłup ofiary i zrywając dwa nerwy. Policja powiązała go z motywowanym rasą dźgnięciem dopiero po tym, jak znalazł nóż użyty w jego posiadaniu, kiedy został aresztowany za zabicie Luebckego w czerwcu.

Władze odkryły wiele nielegalnej broni palnej przechowywanej przez Ernsta w różnych lokalizacjach, w tym trzy rewolwery, dwa pistolety, dwa karabiny i pistolet maszynowy, a także 1400 pocisków.

Ernst początkowo powiedział śledczym, że sam zabił, ale później wycofał to roszczenie.

Podczas procesu żona Luebcke i dwóch synów będą obecni jako współpodarze, zgodnie z prawem niemieckim.

„Jestem przekonany, że było to zimnokrwiste, podstępne, tchórzliwe morderstwo o podłych motywach” – powiedział dziennikarzom poza sądem Holger Matt, prawnik z rodziny Luebcke.

Adwokat Ernsta, Frank Hannig, wezwał ludzi, aby nie spieszyli się z osądem.

„Każdy w tym kraju … ma prawo do sprawiedliwego i sprawiedliwego procesu”, powiedział po zakończeniu postępowania.

Niemiecki rząd poprzysiągł zwalczać skrajnie prawicowy ekstremizm po zabójstwie Luebckego i innych atakach w ubiegłym roku, ostrzegając, że stanowi ono poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa w tym kraju.

Proces ma trwać co najmniej do października.

Christoph Noelting we Frankfurcie przyczynił się do powstania tego raportu.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: