NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
Stanisław Michalkiewicz zamknięty! „W ten oto sposób zostałem osobą podejrzaną”☀Autor Gabi☀
POLSKA - wykupują całe bloki mieszkalne tysiące mieszkań - KTO REALIZUJE TEN SKUP ?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Rosja dołoży swoje do psucia klimatu: stawia na energię z węgla”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Premier Rosji zatwierdził program rozwoju przemysłu węglowego do 2035 roku. Co to oznacza dla środowiska planety?

Kopalnia Rudna Polkowice / wikipedia commons

Premier rosyjskiego rządu, Michaił Miszustin, podpisał dokument, który jednoznacznie stawia na wzrost wydobycia węgla w Rosji. Oznaczać to może, że Rosja nie ma zamiaru szukać na razie alternatywnych źródeł energii, skoro węgla jest dużo i jest on relatywnie tani. Na ile węgiel jako paliwo jest ważny dla rosyjskiej gospodarki wskazują liczby: rocznie wydobywa się w Rosji 440 mln t. tego surowca; w ciągu ostatnich ośmiu lat jego wydobycie wzrosło o 30 proc. i niemal cała ta nadwyżka poszła na eksport. W ogóle na eksport idzie połowa wydobywanego węgla.

Większość przedsiębiorstw wydobywających węgiel powstała po 2000 roku. Stały się najważniejszymi podmiotami w ponad 30 miast w Rosji, co oznacza, że ich likwidacja spowodowałaby tam kryzys ekonomiczny i społeczny. W całej gałęzi tego przemysłu zatrudnionych jest 150 tysięcy ludzi. Węgiel jest też najważniejszym przewożonym towarem dla rosyjskich kolei. Z eksportu węgla rosyjski budżet dostaje rocznie 17 miliardów dolarów.

Wszystko to pokazuje, że raczej trudno oczekiwać zasadniczych zmian w tej dziedzinie w ciągu najbliższych lat, co fatalnie wróży globalnemu ociepleniu.

Program, pod którym podpisał się Miszustin przewiduje pełne unowocześnienie mocy przerobowych oraz stworzenie nowych kompleksów wydobywczych w Kuzbasie, regionie rostowskim, na dalekim Wschodzie i na Syberii Wschodniej, do czego dojdzie budowa niezbędnej infrastruktury.

Program będzie realizowany w trzech etapach i dopiero w trzecim etapie przewidywane jest położenie nacisku na „kardynalne podwyższenie wydajności pracy, realizację pilotażowych projektów na bazie technologii głębokiej przeróbki węgla i osiągnięcie światowych standardów w dziedzinie ochrony środowiska naturalnego”, głosi program.

Na nic najlepsze nawet międzynarodowe programy ochrony klimatu, dopóki największe mocarstwa opierają rozwój swoich gospodarek na przemyśle wydobywczym.

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: