NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
Pfizer szantażował Kraje, aby utajniły umowy i domagał się od rządów Państw, by oddali  majątki państwowe.. ☀Autor Gabi☀
ALARM!!! Rozsyłać!!!! MOSSAD mobilizuje Wojsko Polskie...
Dlaczego Billa Gatesa nie można aresztować w Szwajcarii ☀Autor Gabi☀
Wartości rodziny Schwab. Czy prawdziwy Klaus Schwab to uprzejma postać starego wujka.. ☀Autor Gabi☀
Niemcy szykują się do wielkiej ofensywy. Będą szczepić nawet po 10 mln ludzi tygodniowo ☀Autor Gabi☀
Podatek katastralny wchodzi do gry? Ministerstwo odpowiada w sprawie nowego pomysłu ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Rewolucja w strumieniowaniu: protestujący zwracają uwagę na wirusowe klipy”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

NEW YORK (AP) – setki protestujących maszerowały w zeszłym tygodniu na Piątą Aleję Manhattanu, ich znaki i śpiewy domagały się reformy policji uchwyconej z ich szeregów przez dziesiątki telefonów z aparatem.

„Ta rewolucja nie będzie transmitowana w telewizji!” krzyknął jeden protestujący. „Będzie transmitowany!”

Materiał filmowy odegrał rolę w poprzednich ruchach protestacyjnych: brutalne aresztowanie Rodneya Kinga w Los Angeles w 1991 r. Zostało sfilmowane przez mężczyznę na pobliskim balkonie z kamerą, a zdjęcia zamieszczone w mediach społecznościowych były kluczowe dla Arabskiej Wiosny i okupacji Wall Street.

Ale ruch Black Lives Matter był inny. Wywołało go wideo Bystander, w którym obywatele noszący telefony komórkowe zabijali zabójców Erica Garnera, Altona Sterlinga, George’a Floyda i innych. Podczas gdy te głośne klipy pokazały skrajność brutalności policji, wszechobecność smartfonów podczas ogólnopolskich protestów w ostatnich tygodniach zapewniła okno do interakcji protestujących z funkcjonariuszami niewyobrażalnymi dla poprzednich pokoleń Amerykanów.

Niektóre z najbardziej wstrząsających filmów tygodniowych zostały nakręcone przez tradycyjne media, takie jak dwóch policjantów z Buffalo popychających działacza pokojowego Martina Gugino. Wielu dziennikarzy spoza telewizji również używało aplikacji aparatu na swoich smartfonach.

WIĘCEJ OPOWIEŚCI:
– Muzułmanie przyłączają się do reform policyjnych, popierając grupy kierowane przez czarnych
– „ Przestańcie walczyć! ” Test trzeźwości w Atlancie szybko stał się zabójczy
– Protesty organizowane w Kalifornii przez trzeci prosty weekend

MORE STORIES:

Ale na każde spotkanie uchwycone przez reporterów dziesiątki innych zostały przesłane do mediów społecznościowych przez samych protestujących i obserwujących. Wśród najważniejszych: policjant z Filadelfii uderzył studenta Temple Temple w głowę i szyję metalową pałką oraz oficer z Nowego Jorku, pchając kobietę na ziemię i przeklinając ją. Obaj funkcjonariusze stają przed zarzutami dopiero po tym, jak nagrania nakręcone przez obywateli stały się popularne.

Telefony z aparatem umożliwiają protestującym opowiadanie własnych historii, czy to poprzez zdjęcia lub filmy na Twitterze, Facebooku i Instagramie, czy poprzez aplikacje do transmisji na żywo, takie jak Periscope. Każda demonstracja na świecie jest dokumentowana, od Nowego Jorku i Londynu aż po Holland, Arkansas – populacja około 550 osób. Twórcy filmów dokumentalnych również zbierają materiały.

Jednak najbardziej rezonują obecnie filmy, które przedstawiają dowody agresji policji, która pomaga w rozwiązywaniu roszczeń policji i pokazuje niektórym Amerykanom stronę organów ścigania, na którą czarne społeczności narzekają od dziesięcioleci.


„Jedynym sposobem, w jaki ci ludzie kiedykolwiek zmienią zdanie, jest po prostu przytłoczenie tyloma dowodami, że nie mogą tak naprawdę dłużej temu zaprzeczać”, powiedział adwokat ds. Obrony kryminalnej i pierwszej poprawki T. Greg Doucette.

Pełny zasięg: Śmierć George’a Floyda
To właśnie chciał przekazać Doucette, gdy zaczął tworzyć materiał na temat agresywnego zachowania policji od pierwszych dni protestów po śmierci Floyda 25 maja. Wątek Doucette na Twitterze zawiera obecnie ponad 500 filmów z protestów w całym kraju, a jego bezpośrednie wiadomości są zalewane większą ilością nagrań niż ma czas na sprawdzenie.

Matematyk Jason Miller zapisał łącza wideo w arkuszu kalkulacyjnym Google, tworząc sortowalną bazę danych katalogującą zachowania policji w obliczu ruchu narodowego potępiającego ich wysiłki.

„OK, w porządku, zawsze mi mówisz, że to tylko jedno złe jabłko” – powiedział Doucette o swoim myśleniu. „Cóż, oto co najmniej 10 złych jabłek. Jak to wytłumaczysz?

Doucette oszacował, że około 80% klipów, które opublikował w ciągu pierwszych kilku dni, pochodziło od nie-dziennikarzy.

Art Acevedo, szef Departamentu Policji w Houston i prezes Głównego Miasta Chiefs Association, powiedział, że widział filmy z protestów w całym kraju, a niektórzy – w tym wyobrażenia o tym, jak Gugino jest wpychany do Buffalo – pokazali wyraźne przewinienie policyjne.

Uważa także, że wiele maluje niekompletne zdjęcia interakcji. Jego prośba: jeśli osoba postronna prześle na Twitter materiał filmowy dotyczący rzekomego niewłaściwego postępowania policji, powinien również przesłać go bezpośrednio do departamentów policji w celu sprawdzenia.

„Myślę, że film czasem pokazuje jedną część interakcji, a czasem jest kompletny, a czasem nie”, powiedział Acevedo. „Myślę, że musimy spojrzeć na to przez pryzmat obiektywności każdego z nas i upewnić się, że faktycznie jest kompleksowy pod względem tego, na co patrzymy”.

Acevedo uznaje kulturę za problem w działaniach policyjnych, ale uważa, że ​​organy ścigania są utrzymywane na wyższym poziomie niż inne systemy użyteczności publicznej, takie jak sądy i służba zdrowia, częściowo z powodu wszystkich tych telefonów z aparatem.

„Kiedy nie zrobimy właściwej rzeczy, bardziej niż kiedykolwiek, istnieje duże prawdopodobieństwo, że zostanie to ujawnione” – dodał. „I będzie wyeksponowany i rozprzestrzeniony w całym kraju z prędkością błyskawicy”.

Jest to bardzo ważne, ponieważ zostało udowodnione, że jest odpowiedzialne, ale nadal istnieje ryzyko, że obywatele będą filmować policję.

Sądy ogólnie orzekły, że funkcjonariusze nagraniowi w miejscach publicznych są prawem chronionym na mocy Pierwszej Poprawki, ale eksperci i działacze twierdzą, że organy ścigania od dawna atakowały widzów kamerami, aresztując ich pod innymi zarzutami w celu zamknięcia nagrań.

Stało się to w latach 60. XX wieku podczas ruchu na rzecz praw obywatelskich, kiedy ekipy telewizyjne i cywile mieli sprzęt zniszczony przez władze.

Protesty wideo pokazują podobne działania z ostatnich trzech tygodni, podczas gdy oficerowie wydają się ścigać cywili z telefonami z aparatem. W jednym filmie z Denver funkcjonariusz opuszczający pozornie spokojną scenę strzelił kulą pieprzową bezpośrednio do telefonu z aparatem obserwatora.

Kilkaset protestujących na Brooklynie w zeszłym tygodniu było oszołomionych, gdy senator stanu Zellnor Myrie powiedział im, że Nowy Jork nie ma prawa chroniącego ich zdolność do filmowania policji. Zmieniło się to w zeszły poniedziałek, kiedy ustawodawca stanowy uchwalił projekt ustawy gwarantujący to prawo.

Chris Dunn, dyrektor prawny New York Civil Liberties Union, nazwał ustawodawstwo „afirmacją”, ale był sceptyczny co do jego faktycznego wpływu, dopóki nie nastąpi zmiana w kulturze egzekwowania prawa.

„Wnieśliśmy wiele spraw dotyczących fałszywych aresztowań w imieniu osób filmujących policję, i nigdy nie było sporu, do którego byli uprawnieni, ale i tak trafili w kajdanki” – powiedział Dunn.

Protestujący z pewnością zdają sobie sprawę z mocy swoich kieszeni.

W Nowym Jorku, gdzie materiał obserwacyjny pokazał, że Garner umiera w dławiku oficera w 2014 r., Czasami trudno było uzyskać wystarczającą obsługę komórkową wśród grup protestowych, ponieważ tak wiele osób filmuje i przesyła filmy do mediów społecznościowych.

„Widzieliśmy, jak taśma wideo rewolucjonizuje i ujawnia odpowiedzialność policji od 15-20 lat”, powiedział Dunn. „Konieczne jest, aby spróbować zmienić to, co stało się z działaniami policji w tym kraju”.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: