NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1155 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
MACIEJ MACIAK & JACK CALEIB - WYSYP WODZÓW NARODU W CZASIE PANDEMII - O CO CHODZI ?
Wstrząsający raport z Wielkiej Brytanii: szczepionka mRNA powoduje 978 nowych zachorowań na choroby oczu!9 osob straciło wzrok!!!
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !! ☀Autor Gabi☀
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
BANDEROWSKA RODZINA PATLEWICZÓW - IPN NIE ROZLICZONE ZBRODNIE POWOJENNE
Guru Covidian przyłapany. Co robi gdy kamery nie patrzą? ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Publikacja strony ANONIMUS Trump szykuje dożynki… przeciw „pandemii Antify”!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

BLOG KTÓRY PRZEDSTAWIA WSZYSTKO TO CZEGO NIE MA W INNYCH ARTYKUŁACH – PUBLIKUJĘ OD DAWNA

A DZIŚ KOLEJNY TEMAT !

Trump szykuje dożynki…

przeciw „pandemii Antify”!

Obywatelskie „listy gończe” oraz „obywatelskie trybunały”

na działaczy Antify!

USA kontratakuje! Biały Dom zdecydowanie odpowiedział!

Kilka szybkich ciosów wyprowadzonych przez ekipę Republikanów poważnie zamroczyło przeciwników (czytaj: Gates’a, Rockefeller’ów, Zuckerberg’a, Bezos’a, Clinton’ów, Soros’a… i całej reszty toksycznej syfiastej patologi – z Antifą włącznie)!

PLAN ZNISZCZENIA CYWILIZACJI

Przeciwnicy – ”wolnego świata” oraz ekipy Donald’a Trump’a – są w szoku!

Plan New World Order (czytaj: tajnych masońskich lóż, syjonistów i finansowych korporacji) rozsypuje się w pył!

Wszystkie trzy etapy próby rozwalenia największej gospodarki świata USA przez masono-syjonisto-pedofilów: ZAWIODŁY!

 1. fałszywa epidemia korona-wirusa w dużych miastach USA zarządzanych przez komunistycznych Demokratów – ZAWIÓDŁ!

 2. wymuszony chaos poprzez zamieszki w USA wywołane przez Antifę i murzyńskie przestępcze gangi – ZAWIÓDŁ!

 3. zniszczenie gospodarki USA przez likwidację klasy średniej, biznesów, przemysłu i praw obywatelskich – ZAWIÓDŁ!

Obywatele USA ponownie (historia zna wiele przykładów) stanęli zdecydowanie po stronie Konstytucji!

KILKA ISTOTNYCH FAKTÓW

1.

Obywatele USA wyegzekwowali swoje prawa zawarte w Konstytucji – i nie pozwolili na ”terror medyczny”. Ludność Stanów Zjednoczonych wyjęła broń i poszła do polityków partii Demokratycznej zarządzających połową stanów w USA, aby wymusić – jeszcze w sposób pokojowy – odblokowanie gospodarki.

Demokraci (z partii Clinton’ów) próbują – jak tylko mogą – zniszczyć biznes w USA, aby wprowadzić głód i terror komunistyczny – realizując w taki sposób zalecenia tajnych lóż masońsko-syjonistyczno-pedofilskich (przy użyciu narzędzi w postaci wściekłych pojebów z Antify).

Obywatele USA jasno wyartykułowali swoją niechęć do ‘przymusu szczepień’ oraz co myślą o zamknięciu gospodarki i konsekwencji głodu.

Obywatele USA chcą wrócić do pracy i do swoich biznesów – NATYCHMIAST !

Ludność USA nie dopuści do zniewolenia Narodu przez korporacje z New World Order!

2.

Protesty – czyli zamieszki – w Stanach Zjednoczonych to realizacja drugiego etapu zniszczenia Imperium Światowego jakim niewątpliwie są USA. Patologia z Antify oraz liczne murzyńskie gangi przestępcze plądrują biznesy….

… Biznesy należące do niewinnych obywateli… którzy pracowali długie lata na ich rozwój… zaciągali i spłacali drogie kredyty… zatrudniali ludzi i płacili im pensję.

Zarządzający wieloma dzielnicami murzyńscy politycy (nieudolni łapówkarze) z partii – a jakże – Demokratycznej zakazali interwencji Policji przeciw Antifie i gangom przestępczym niszczącym dzielnice(sic!).

W miastach Chicago i Washington D.C. murzyńscy zarządcy dzielnic obcięli nawet pensje za dodatkowy czas pracy policji – aby w efekcie zniechęcić policjantów do pracy! Zakazali im nawet noszenia pistoletów.

3.

Biały Dom rozpoczął intensywne działania w sprawie zakwalifikowania Antify jako organizacji terrorystycznej. Legislacja idzie w kierunku uznania tego prawa we wszystkich państwach. Szczególny cios zostanie zadany Republice Federalnej Niemiec, której Antifa jest produktem. Niemcy nie ukrywają, że obficie sponsorują tę faszystowsko-komunistyczną organizację, pełniącą funkcję SA z czasów III Rzeszy oraz jej następczyni SS.

Niedawno pojawiło się oficjalne wsparcie dla Antify z… Izraela (sic!)

Właśnie odnoga Antify w Niemczech wsparła oficjalnie państwo Izrael (mordujące niewinnych Palestyńczyków).

Warto też zwrócić uwagę na artykuł izraelskiej gazety Haaretz, który grozi otwarcie wszystkim wrogom Antify (sic!). Można w nim przeczytać, że: „… wrogowie Antify są wrogami Izraela!…”.

Kurwa… czy kogoś to jeszcze dziwi?!

Oto LINK do artykułu (o Antifie współpracującej z Izraelem) w syjonistycznym Haaretz:

https://www.haaretz.com/us-news/.premium-attacks-on-antifa-are-attacks-on-jews-1.8902330

… a na deser następny syjonistyczny syf w tej samej syjonistycznej syfiastej gazecie Haaretz… tym razem kłamstwa o Polskiej Policji z okresu II wojny światowej – autorstwa znanego szabes-goja Grabowskiego:

https://www.haaretz.com/world-news/europe/.premium.MAGAZINE-polish-police-had-a-key-role-in-the-nazi-final-solution-explosive-research-shows-1.8914685

4.

Biały Dom rozpoczął też procedowanie prawa regulującego działalność portali społecznościowych: YouTubeTwitter ograniczających prawo do wolnej wypowiedzi oraz panującej cenzurze w tych syjonistycznych (ale zarejestrowanych w USA) portalach społecznościowych – co jest sprzeczne z konstytucyjnym zapewnieniem do wolność wypowiedzi.

5.

Kilka dni temu Ministerstwo Pracy Stanów Zjednoczonych opublikowało oficjalny raport o zatrudnieniu za miesiąc Maj 2020 r. ….

… Który okazał się szokiem dla analityków!

Otóż korporacyjni analitycy prognozowali, że bezrobocie w Maju wzrośnie z 14,7% do 20% !

Ale się srogo pomylili !

Bezrobocie w USA w ogóle nie wzrosło… tylko zmalało z 14,7% do 13,3% !

A to oznacza, że w Maju przybyło w USA ponad 2,55 mln. miejsc pracy!

Wkurwione instytucje finansowe(syjonistyczne) i korporacje (masońskie)… zaniemówiły! Ponieważ kompletnie nie powiódł im się plan uzyskania monopolu na gospodarkę USA!

Ale dodatkowo zaistniał inny, ciekawy fakt: otóż wystąpił wzrost płac w USA!

… I to największy wzrost płac od czasu zakończenia II wojny światowej.

Wart wspomnieć, że US Dollar nie stracił nic na swojej wartości (nawet względem środków płatniczych innych państw).

SYJONIŚCI SPONSORUJĄ ANTIFĘ

Widać tu misterny plan przestępczej grupy potocznie zwanej New World Order.

Wychodzą też coraz to nowe fakty: chociażby ulotki zachęcające do protestów (czytaj: zamieszek) za odpłatną dniówką $200 (200 dolarów dniówka).

… 200 dolarów to idealna gaża na przykład dla studentów (dlatego tylu ich widać w przekazach medialnych) – zamiast paskudnej pracy na zmywaku czy McDonalds’ie.

Ale kto sponsoruje te ‘dniówki’ protestów’?

… A jakże… George Soros – główny księgowy New World Order.

MEDYCZNI TERRORYŚCI

Duże korporacje medyczne – wyłudzające ogromne środki i dotacje z budżetu państwa – całkiem nieźle sobie radzą przy produkcji czegoś – co sami nazywają ”szczepionkami”.

Korporacje medyczne zatrudniają specjalistów giełdowych do tzw. 'gry spekulacyjnej’…, których zadaniem jest zdobycie naiwnych i głupich graczy giełdowych!

Korporacje medyczne zrzucają się hojnie i spekulują na giełdach, aby sztucznie zawyżyć wartości kompani produkujących te niby-szczepionki. Wymyślili sobie, że przy znikomym wkładzie własnym zainicjują ogromne zainteresowanie giełdą i przyciągną kapitał przygłupich i naiwnych inwestorów – którzy sfinansują w całości produkcję szczepionek

Bill Gates – na zachętę – rzucił tylko ochłap w postaci kilku-set milionów dolarów, które i tak szybko odzyska odsprzedając akcję, aby nie ponieść kosztów lub ryzyka. Celuje w tym jak zwykle giełda nowojorska z Wall Street oraz giełda londyńska.

KILKA PRZYKŁADÓW ZACZADZONYCH PRZYGŁUPÓW

1.

Jeff Bezos udostępnił wulgarny e-mail od klienta, który jest zły na wsparcie dyrektora Amazo’un dla ruchu Black Lives Matter
Założyciel i dyrektor generalny Amazon, Jeff Bezos, udostępnił w niedzielę e-maila, który otrzymał od wściekłego klienta – wrzucił go na Instagram.

Bezos skomentował, że był to: „klient, którego chętnie tracę”.

Wiadomość e-mail wysłana do Bezos’a od mężczyzny o imieniu Dave skrytykowała miliardera za wspieranie ruchu Black Lives Matter.
”… Oczywiście nie jesteś idiotą, bo inaczej nie odniósłbyś finansowego sukcesu…” – napisał Dave.
”… Składałem zamówienie w twojej firmie, ale kiedy odkryłem twoje poparcie dla Black Lives Matter…” – kontynuował Dave. ”… anulowałem zamówienie i wiem, że nie będę jedynym! ….”

Bezos i inni menedżerowie Amazona głośno wspierają ruch Black Lives Matter po śmierci George’a Floyda. W poście z 30 maja na Instagramie Bezos napisał:

”… Ból i trauma emocjonalna spowodowana rasizmem i przemocą, której jesteśmy świadkami wobec czarnej społeczności, mają duży zasięg…”.
Amazon ogłosił również, że przekaże 10 milionów dolarów organizacjom wspierającym Murzynów, w tym między innymi NAACP i National Urban League.

Bezos napisał w podpisie obok swojego posta na Instagramie, że otrzymał: ”…szereg obrzydliwych, ale nie zaskakujących odpowiedzi…” na swoją skrzynkę e-mail w odpowiedzi na jego poprzednie posty na Instagramie wspierające ruch Black Lives Matter.

UWAGA:

Kurwa… Bezos przeznaczył kilka milionów na murzyńskie fundacje… chociaż na epidemii wirusa (w ciągu miesiąca) zarobił 24 miliardy dolarów!

Co za kurewska hojność!

Semicka hojność!

Zarobił taką kasę tylko dlatego, ponieważ Amazon prowadzi sprzedaż wysyłkową – a w czasie epidemii wirusa wiele sklepów było nieczynnych – czyli niszczył konkurencję. To się nazywa PRZEKRĘT !

2.

NOWY JORK –

32 letni Colinford Mattis , wykształcony w Ivy prawnik korporacyjny w NY.
31-letnia Urooj Rahman, która jest również prawnikiem. Rahman niedawno zakończyła post Ramadan także w NY.
To, co stało się zaskoczyło wielu, którzy znają dwoje młodych prawników.
Wyszli na ulice 29 maja z tysiącami nowojorczyków, którzy wyrażali swoje oburzenie śmiercią Floyda. Ale po północy policjanci zauważyli ich w minivanie jadącym przez dzielnicę Fort Greene w NY. W pewnym momencie Rahman wysiadła, podeszła do pustego radiowozu policyjnego i rzuciła koktajl Mołotowa przez wybite okno.

Ich aresztowania wkrótce potem zaskoczyły wszystkich znajomych… byli wzorami do naśladowania w swoich społecznościach. Oboje dzieci imigrantów, pochodzili z robotniczych dzielnic Brooklynu, aby zdobyć długą listę nagród i stanowisk kierowniczych w kampusie. Mattis ukończył Princeton University i New York University Law School, a Rahman ukończyła Fordham University i studia prawnicze.
Jak ujął to ich przyjaciel, byli to: ”… nowojorskie dzieci z biednych środowisk, które zrobiły coś z siebie…”.

Nieco ponad tydzień po ich aresztowaniu trudno jest wyciągnąć wnioski na temat ich motywacji. Czy obojga pobudził niewłaściwy moment gniewu?
Portrety Matthiasa i Rayman zostały złożone z wywiadów z ponad tuzinem ich przyjaciół, krewnych, kolegów, sąsiadów i byłych profesorów. Ci, którzy dobrze znali tę dwójkę, powiedzieli, że od dawna pasjonują się kwestiami sprawiedliwości społecznej i wyrazili frustrację z powodu śmierci Floyda, ale nigdy nie okazywali chęci popełnienia przemocy.

UWAGA:

Kurwa… przyjeżdżają do centrum światowej cywilizacji – czyli do USA… z zadupia, które ciężko znaleźć na mapie… i chcą to USA zmieniać!

Nikt przecież tych dwoje do USA nie zapraszał! Jak się nie podoba to WYPAD !

A kto dał tym ‘przybłędom’ edukację?

Dało im tę edukację USA! Z budżetu państwa…. Z podatków ciężko harujących obywateli USA.

Dlaczego te ‘przybłędy’ nie protestują przeciw reżimowi w państwach, z których pochodzą? Niech tam – u siebie – walczą przeciw złu!

Skoro uciekli z własnych państw, ponieważ jest tam bieda i terror – to właśnie tam powinni z powrotem wrócić i walczyć z biedą i terrorem, aby ratować własnych współ-obywateli!

Dlaczego te ‘przybłędy z zadupia’ – pełnymi garściami biorą szansę, jaką tylko USA może im dać(?) – i walczą przeciw USA(!) – To oznaka ‘ich syfu intelektualnego’ !

Jakim prawem ‘przybłędy z zadupia’ chcą zmieniać Konstytucję USA i cały konstytucyjny porządek Zachodniej Cywilizacji?

Za kogo – kurwa – oni się uważają?!

LINK do artykułu

3.

Wreszcie policja spełnia swoje obowiązki względem ochrony obywateli Stanów Zjednoczonych.

Aresztowano już tysiące rozwrzeszczanych przygłupów niszczących biznesy wielu niewinnych i ambitnych ludzi.

Wielu z tych młodocianych przestępców to wypierdki Antify… ale też osobnicy z poważnym niedorozwojem oceny rzeczywistości.

LINK do artykułu

4.

POLITYKA ZAGRANICZNA USA MA SIĘ ZNAKOMICIE

Prezydent Trump radzi sobie imponująco również w obszarze polityki światowej. Stany Zjednoczone znakomicie rozgrywają Chiny, łamiąc chiński butę.

”Cios za cios” – Chiny zaanektowały Hongkong łamiąc przy tym wszystkie umowy dotyczące tej strefy ekonomicznej. Ale Stany Zjednoczone nie oddają pola… i ogłosiły sankcje przeciw Chinom. USA idzie o wiele dalej… wprowadza następne dotkliwe sankcje ekonomiczne przeciw Pekinowi – jest to Uyghur Human Rights Policy Act z 28 Maja 2020 roku. Ujgurowie to mniejszość etniczna zbliżona liczebnie do Tybetańczyków. ChRL notorycznie łamie prawa mniejszości ujgurskiej.

To idealne narzędzie Stanów Zjednoczonych do wymuszenia ratyfikowania tego aktu także przez Unię Europejską… co w efekcie przyniesie skurczenie się rynku zbytu dla chińskich produktów – o rynki USA oraz UE.

Ale USA posiada jeszcze dużo więcej narzędzi do poskromienia Chińczyków.

LINK do artykułu

PLAN ROZWALENIA USA

Już od prezydentury Georg’a Bush’a (który objął urząd po Ronald’zie Reagan’ie) trwa rozwalanie Imperium. Kontynuował to Clinton, potem drugi Bush i „pierwszy kolorowy” prezydent USA.

Co do Bush’ów – to należy pamiętać, że jeszcze w czasie II wojny światowej przodek Bush’ów z powodzeniem robił duże interesy z III Rzeszą… chociaż żołnierze ze Stanów Zjednoczonych walczyli przeciw III Rzeszy. Dziwne, bo jakoś nigdy za to nie odpowiedział….

Od początków lat ‘90 ub. stulecia ze Stanów Zjednoczonych wyprowadzono do Chin:

 • ogromne ilości pieniędzy,
 • ogromne iliości aktywów,
 • ogromne ilości własności intelektualnej,
 • oraz 60 tys. dużych zakładów produkcyjnych!

Imperium USA i jego obywatele przez 25 lat było grabione!

Zatrzymał to Donald Trump – realizując hasło ”Make USA greate again!”

Wściekli opozycjoniści z pedofilskiej partii Demokratów w sojuszu z syjonistami (korzystający krocie z kradzieży USA) wypowiedzieli Trump’owi bezwzględną wojnę!

Demokraci zbudowali i wdrożyli plan:

Plan zakładał rozpad Stanów Zjednoczonych na dwie części – czyli:

 1. konserwatywne Południe
 2. i syjonistyczno-pedofilska Północ.

Taka powtórka z pierwszej wojny secesyjnej.

Następnie wyjałowiona i głodna Północ z biedotą murzyńską miała zasyfić Południe – tak jak 'uchodźcy' z Afryki obecnie zasyfiają Unię Europejską.

Biedota murzyńska z Północy swoją masą powinna ponownie zakłócić prosperujący dotąd system społeczno-gospodarczy Południa.

Czy plan taki ma w ogóle szansę powodzenia?

Raczej nie!

Dlaczego?

…Ponieważ Murzynów jest za mało do jakichkolwiek zmian w strukturze państwa. Dlatego syjoniści i Demokraci liczyli na wierny do tej pory elektorat mniejszości latynoskiej….

…Ale się przeliczyli!

Latynosi ani myślą rozwalać ład i prawo Stanów Zjednoczonych. Cokolwiek powiedzieć o Latynosach – to jest to grupa etniczna ciężko pracująca….

…Mentalnie i kulturowo bliżej Latynosom do Białych aniżeli do Murzynów.

Latynosi chcą budować (jak Biały człowiek) i korzystać z profitów – a nie wszystko wściekle psuć wzorem Murzynów.

Latynosom daleko też do ideologii Antify.

PRECEDENS

To czyni obecnie bezprecedensową sytuację tego-rocznych wyborów prezydenckich: Latynosi stanowią 20% obywateli USA – a do tej pory był to wierny elektorat partii Demokratów.

Obecnie te 20% przestraszonych Latynosów (ekscesami Murzynów oraz Antify) zdecydowanie odcina się od ekscesów Murzynów oraz zdecydowanie odcina się od ich sponsorów – czyli od Demokratów!

To ciekawe zjawisko socjologiczne!

20% mniejszość Latynoska po raz pierwszy w historii USA opowie się oficjalnie i zagłosuje na kandydata Donald’a Trump’a!

… Chociaż Latynosi noszą w sobie pretensję do Trump’a za to, że buduje Mur wzdłuż granicy z Meksykiem….

… To jednak Antifa i murzyńskie gangi przestępcze wystraszyły skutecznie Latynosów.

POLSKIE „NIEZALEŻNE” MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE – INTERNETOWE

Niestety, ale nie da się o nich nie wspomnieć w kontekście tego artykułu….

PAMIĘTACIE: jeszcze całkiem niedawno, bo kilka miesięcy temu prawie wszystkie internetowe stacje tv syczały nienawiścią i tryskały jadem do USA.

Media (rzekomo) „niezależne” gościły quasi-ekspertów od polityki, a nawet posłów do Sejmu RP, którzy nic dobrego nie powiedziały o USA.

Najgłupsza wypowiedź zasłyszana w tych – rzekomo – „niezależnych” mediach dotyczyła tzw. ”przesmyku suwalskiego” lub ”korytarza suwalskiego”….

… Gdzie obecnie stacjonują żołnierze NATO, w większości ze Stanów Zjednoczonych.

Ci quasi-eksperci i posłowie do Sejmu RP twierdzili, że wojsko USA stacjonuje tam… ponieważ pilnuje zasobów naturalnych, z których chce okraść poczciwych Polaków(sic!).

To kurwa… gdzie zdaniem tych przygłupich niby-ekspertów i jebniętych posłów do Sejmu RP wojska USA powinny stacjonować?

W Szczecinie? W Kielcach?

Żołnierze NATO stacjonują dokładnie tam, gdzie powinny być – czyli wzdłuż granicy z najgroźniejszym wrogiem Polski – czyli Rosją!

To właśnie ”przesmyk suwalski” jest kluczowy dla NATO, dla Polski oraz dla Państw Bałtyckich!

Zwłaszcza, że z drugiej strony jest Białoruś, w której stacjonuje mnóstwo rosyjskiego wojska.

Tym jebniętym quasi-ekspertom warto przypomnieć, że dzielni żołnierze USA zawsze lokują się w strefach bezpośredniego zagrożenia i potencjalnego ataku. Tak właśnie jest wzdłuż granicy Korei Południowej z Koreą Północną. To wojska USA są szpicą. Tak samo też było w okresie ”Zimnej Wojny”, kiedy stacjonowały w odległości 3 km od wojsk przeciwnika, czyli Związku Radzieckiego.

Donald Trump był w tych ‘niezależnych mediach internetowych’ regularnie wyśmiewany… krytykowany!

Od czasów epidemii wirusa tzw. ‘niezależne media internetowe’ zmieniły swoją optykę względem USA i Dinald’a Trump’a – aż o 180° !

Teraz chwalą Donald’a Trump’a widząc w nim ‘ratunek’ dla świata….

… w porządku, niech widzą….

… ale niech przyznają się do błędnej oceny Trump’a w przeszłości!

Niech te „niby-niezależne” media internetowe zadośćuczynią za obelżywe uwagi w stosunku do prezydenta USA i ogólnie w stosunku do USA!

Niezależne media internetowe powinny przyznać się do błędu! Pokajać!

Ludzie, widzowie to wszystko pamiętają i nie rozumieją tych dziennikarzy z Internetu.

Kurwa… zamiast tego, to ci durni dziennikarze pierdolą frazesy w stylu:

 • ”… nasza stacja jako pierwsza doniosła, że USA…”
 • ”… to nasza stacja już dawno przewidziała, że USA…”
 • ”… nasze niezależne media internetowe jako pierwsze zwróciły uwagę, że USA…”

… I ani krzty samokrytyki za wcześniejsze kłamstwa i wprowadzanie widzów w błąd.

REFERENDUM

Tzw. ‘niezależne media internetowe’ twierdzą, że szukają drogi do polepszenia Polski….

… Zapraszają polityków, czynnych posłów do Sejmu RP, którzy obiecują „… gruszki na wierzbie…” – jeśli tylko Polacy w wyborach odpowiednio zagłosują i dopuszczą ich do 'politycznego koryta’….

 • Szkopuł w tym, że żaden z tych polityków i posłów nie zająknie się nawet o DEMOKRACJI BEZPOŚREDNIEJ.
 • Szkopuł w tym, że żaden z tych polityków i posłów nie zająknie się nawet o WIĄŻĄCYCH REFERENDACH.

A to świadczy, że te partyjki są zbudowane przez agencje kontrwywiadu – aby ponownie oszukać Polaków – i nic nie zmienić!

POLONIA

Niezależne (rzekomo) media narodowe, społecznościowe, internetowe, etc. – traktują Polonusów niczym frajerów z Cepelii !

Cepelia to sklep z produkcją tzw. artystów ludowych. Miał gęsto rozsiane filie w czasach PRL-u.

Ci internetowi dziennikarze robią sobie z Polonusami sweet-focie… i lansują się jako tuzy medialne(sic!)

Robią przy tym ogromne szkody Polonii!

Internetowe media same – według nieznanego klucza ustalają kto z Polonusów może się wypowiedzieć w ich tv.

Taka forma wielu Polakom nie odpowiada.

… Chociażby relacje z USA:

 • Czasami wypowiada się działacz polonijny z Nowego Jorku…
 • … a czasami jego przeciwnik (też działacz polonijny) z Kalifornii.

Kto decyduje o dopuszczeniu do mikrofonu?

Czy dziennikarze są sterowani z ‘tylnego siedzenia’?

 1. Działacz z Nowego Jorku jest patriotą, który co miesiąc nęka konsulat Izraela w Nowym Jorku za wtrącanie się Izraela w politykę Polski.
 2. Działacz z Kalifornii twierdzi, że współzałożył PASI i coś robi dla dobra Polski wśród Kongresmenów i Senatorów USA.

To dobrze!

Tylko, że działacz z Kalifornii – nie wiedząc czemu – wtrąca się do Nowego Jorku i krytykuje działacza z Nowego Jorku za jego akcję przeciw konsulatowi Izraela w USA….(sic!) coś tu cuchnie!

Kurwa… ciężko zrozumieć krytykę tego faceta z Kalifornii!

O co mu chodzi?

Czy myśli, że posiada monopol na akcję Polonii?

Uważa, że posiada monopol Polonii?

Facet z Kalifornii zupełnie zidiociał! W dodatku ‘spiknął’ się z facetem, który organizuje w Polsce co-roczny Marsz Niepodległości – to marsz, gdzie w listopadzie spotyka się 200 tys. ludzi tylko po to, aby pomachać flagą i obejrzeć koncert(sic!).

Ludzie w czasie tego Marszu Niepodległości nie artykułują żadnych oczekiwań politycznych lub społecznych….

… Co czyni z tego Marszu jałowe i nic nie-znaczące przedsięwzięcie.

ROZUMIECIE: 200 tys. eunuchów grzecznie idących… bojących wyrazić swoje niezadowolenie i frustracje prowadzoną polityką przez PiS-iorów, syjonistów i głupich urzędników Unii Europejskiej!

No więc działacz Polonijny z Kalifornii wraz z facetem specjalizującym się od jałowego Marszu (w nazwie: Niepodległości) telefonują do wszystkich… aby zbojkotowali innego działacza Polonii z Nowego Jorku – tylko za to, że ośmiela się z grupą sympatyków co miesiąc nękać konsulat Izraela w Nowym Jorku w całkiem dobrej sprawie.

Kurwa… nie do wiary!

Tym się głównie zajmują! Zamiast wesprzeć faceta z Nowego Jorku… to go niszczą!

Identycznie zresztą tak, jak to konsekwentnie robi syjonista Sakiewicz z Gazety Polskiej, rozbijający skutecznie jedność Polonii w USA.

Dlatego te ‘media internetowe’ (rzekomo: ‘niezależne’) powinny przestać bawić się w cenzora i kierować dostępem do widzów, który z Polonusów dostanie swój czas antenowy – tylko zapewnić dwóm zwaśnionym facetom (dla tego z Nowego Jorku i dla tego z Kalifornii) osobne regularne cykliczne programy autorskie, które z pewnością interesowałyby publiczność – w o wiele większej skali – od np. cyklicznych programów pewnego filozofa, który swoje wypowiedzi tak komplikuje, że mówiąc kojarzy się z mieszanką Gomułki i Dorna (Ludwika).

I jeszcze taka uwaga: Polonia w USA to poważna siła polityczno-społeczna. Tak silna, że już kilku prezydentów USA zawdzięczały właśnie Polonii swoje udane prezydentury.

 • Polonia z USA w taki sposób ma wpływ na politykę prowadzoną przez to światowe mocarstwo niemal na cały glob.
 • Natomiast obywatele Polski – głosują na tylko na niewiele-znaczących polityków w niewiele-znaczącym gospodarczo, ekonomicznie i politycznie – państwie o nazwie Polska….

… A dokładniej: Polin.

Polska sama się degraduje – degradując Polonię.

mr-navigator.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: