Zamieszki w Minneapolis, płaczące dziecko. Źródło: PAP, Pixabay, collage
Zamieszki w Minneapolis, płaczące dziecko. Źródło: PAP, Pixabay, collage

Rasistowski lewicowy ruch #BlackLivesMatter, przy wsparciu skrajnej lewicy z Antify, wszczyna od kilku tygodni zamieszki w amerykańskich miastach. Mają to być niby protesty związane ze śmiercią George’a Floyda, jednak w większości przypadków chodzi o wszczynanie burd.

W Internecie pojawiło się zdjęcie przedstawiające skandaliczne zachowanie matki, która wzięła udział w „protestach” organizowanych przez #BlackLivesMatter.

Na protest przyszła ze swoim małym dzieckiem. Na koszulce zaś miała napis: „Jeśli zaczną strzelać, to schowaj się za mną”.

Reklama

Przesłanie jest jasne – nadzieja na to, że policja nie użyje przemocy, gdy zagrożone będzie dziecko.

Nieodpowiedzialność tej matki jest przerażająca. Po oczach bije jednak coś jeszcze. Mianowicie to, jakie lewica ma podejście do dzieci. Te nienarodzone uważa za nieludzi, a te które zdążyły się urodzić wykorzystuje instrumentalnie.

Dzieci coraz częściej pojawiają się choćby na tęczowych paradach. Teraz widzimy, jak naraża je się na protestach #BlackLivesMatter.

Shelby Talcott

@ShelbyTalcott

W odpowiedzi do @ShelbyTalcott

Ambulance just left the border of CHAZ/CHOP. One guy said he showed up with the person they took away, who allegedly took a mixture of “stuff” and became unresponsive

Osadzony film

Shelby Talcott

@ShelbyTalcott

“If they start shooting, stand behind me” – woman with a baby

Zobacz obraz na Twitterze
n.czas.com