NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Stanisław Michalkiewicz zamknięty! „W ten oto sposób zostałem osobą podejrzaną”☀Autor Gabi☀
POLSKA - wykupują całe bloki mieszkalne tysiące mieszkań - KTO REALIZUJE TEN SKUP ?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Nie dajmy im satysfakcji”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Lala Koniecpolska

Hrabina w Arystokracja

Jeśli chcemy nazywać się ludźmi w dobrym tego słowa znaczeniu, jeśli chcemy nazywać się społeczeństwem elementarnie przyzwoitym, nie możemy z aprobatą czy nawet z obojętnością słuchać tych słów nienawiści i pogardy, które od kilku dni politycy PiS wygłaszają pod adresem społeczności LGBT. Nie trzeba być jednym z nich, ani angażować się w ich sprawę, by pojąć, że odbieranie określonej grupie ludzi atrybutów człowieczeństwa jest krokiem w stronę równi pochyłej.

Kto dziś, niecały rok po napaści na Marsz Równości w Białymstoku, mówi o ludziach nieheteroseksualnych, że „nie są równi ludziom normalnym”, ten wie doskonale, że inspiruje kolejnych agresorów, i to już nie tylko werbalnych. Wymyślanie zagrożenia po to, by wywołać w swoim elektoracie strach i móc potem wystąpić w roli bohaterskiego obrońcy jest żenujące. Pokazywanie palcem, że tym zagrożeniem są współobywatele (tym razem padło na LGBT, ale przecież w razie potrzeby uderzyć można będzie w kogokolwiek innego) i niedwuznaczne szczucie przeciwko nim jest ohydne.

Ale PiS nie dąży do tego, żeby wyrosły po kraju oddolne bojówki „prawdziwych patriotów” i zaczęły w praktyce realizować przemyślenia Joachima Brudzińskiego, dla którego bez LGBT Polska jest najpiękniejsza. Monopol na nienawiść, straszenie i przemoc w Polsce według rządzących ma mieć tylko jeden, centralnie sterowany ośrodek. Brudziński, Duda, Żalek i Czarnek zabrali jeden po drugim głos po to, żeby teraz, przed wyborami, debatę publiczną (czy też jej żałosną polską namiastkę) zdominował jeden temat i buzujące wokół niego emocje. Spluwanie nienawiścią znowu okazuje się zabójczo skuteczną strategią polityczną. Oni tylko się cieszą, gdy zapominamy o tym, za co jeszcze możemy być na nich wściekli.

Nie dajmy im tej satysfakcji.

Nie zapomnijmy, jak Ministerstwo Zdrowia kupiło, znacznie przepłacając, 100 tys. maseczek od firmy wskazanej przez instruktora narciarskiego ministra Szumowskiego. Jak wyrzuciło na bezwartościowe produkty 5 mln zł. Ani jak przepłaciło po raz drugi, tym razem przy sprowadzaniu testów na koronawirusa, kupowanych od firmy założonej przez ultrakatolickiego członka PiS. Niech nie zniknie nam z oczu brat ministra Szumowskiego i jego firma, która od 2015 r. otrzymała 140 mln państwowych dotacji. W tym w procedurach nadzorowanych bezpośrednio przez obecnego ministra, wtedy wiceszefa resortu.

Pamiętajmy, że to nie abstrakcyjne państwo zawiodło w walce z koronawirusowym kryzysem: nasi konkretni rządzący świadomie wybrali strategię wspierania biznesu, banków, a nie ludzi. Miejmy w pamięci, że to właśnie oni z pełnym rozmysłem zrzucili koszty kryzysu na barki najsłabszych, to oni tak napisali „tarcze antykryzysowe”, by dać biznesowi nowe narzędzia do „oszczędzania” kosztem pracowników. Doskonale wiedzieli, że czeka nas lawinowy wzrost bezrobocia, i nie było ich stać nawet na to, by w porę podnieść czy upowszechnić zasiłki. Puścili też mimo uszu wszystkie, dosłownie wszystkie propozycje, by przekuć ten kryzys w cokolwiek pozytywnego: zawalczyć ze śmieciowym zatrudnieniem, ruszyć z programem państwowych inwestycji, czy chociażby dofinansować i zreformować służbę zdrowia. Do upadłego natomiast grali tematem wyborów korespondencyjnych. To też nie było tanie: minister Jacek Sasin przyznał przecież, że na druk bezużytecznych już kart do głosowania poszło, w szczycie kryzysu, blisko 70 mln zł. Czternaście razy więcej, niż na feralne instruktorskie maseczki. Niech ta liczba też łatwo się z głów nie ulotni.

Przypomnijmy sobie również, że Przemysław Czarnek, ten od pouczania, kto nie jest równy normalnym ludziom, jako wojewoda lubelski wszelkimi sposobami starał się doprowadzić do ukarania historyka Grzegorza Kuprianowicza, przedstawiciela ukraińskiej mniejszości w Polsce, za taką ocenę masowego mordu w Sahryniu w 1944 r., która nie pasuje IPN-owskim pisarzom historii czarno-białej. Gdy dziś słyszę, jak bije w LGBT, nie mam wielkich złudzeń: tacy jak on funkcjonariusze rządzącej partii gotowi są rozpętać piekło przeciw każdemu, kto im w danym momencie nie leży. I tak będziemy słuchać wrzasków o „neobolszewickich ideologiach” i „wieszaniu na drzewach zamiast liści”, ktoś za sprawą tych wrzasków przejdzie od słów do czynów, a kapitalizm w XIX-wiecznym stylu, konserwowany przez niby-socjalnych, świetnie ustawionych rządzących, dalej będzie nas wszystkich wykańczał. Nie patrząc, czy na śmieciówie i do śmierci haruje gej, czy dobry patriota.

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

2 thoughts on “„Nie dajmy im satysfakcji”

  1. „wysłuchać argumentów”?, jakich „wy mówicie że nic na was nie mają, i śmiejecie się w prost każdemu w twarz”?, czy „jak do was mówią, co maja wam do powiedzenia, to wy uciekacie”. „wysłuchać argumentów”?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: