NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Stanisław Michalkiewicz zamknięty! „W ten oto sposób zostałem osobą podejrzaną”☀Autor Gabi☀
POLSKA - wykupują całe bloki mieszkalne tysiące mieszkań - KTO REALIZUJE TEN SKUP ?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Francja wycofuje się z zakazu i dodaje paralizatory dla policji”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Lala Koniecpolska

Hrabina w Arystokracja

PARIS (AP) – Niecały tydzień po tym, jak Francja ogłosiła, że ​​porzuci policyjne dławiki, rząd zareagował na rosnące niezadowolenie oficerów, ogłaszając, że przetestuje paralizatory do szerszego zastosowania, dodając do grona europejskich organów ścigania, które niedawno przyjęły broń, którą wielu w USA utożsamia z nadmiarem przemocy policyjnej.

Następnie, w poniedziałek, rząd wycofał się z całkowitego zakazu zadławienia, mówiąc, że nie będzie uczył manewru rekrutów, ale pozwoli na jego użycie, dopóki nie pojawi się lepsza alternatywa.

Dla Johny’ego Louise wydawało się, że 22 sekundy pulsacji Tasera, które doprowadziły do ​​śmierci jego syna, nie mają znaczenia.


„Potrzebują więcej śmierci, aby pewnego dnia zrozumieli, ale będzie to więcej bezcelowych śmierci i cierpień dla rodzin”, powiedziała Louise.

Żandarmi z Orleanu, odpowiadając na pijaną bójkę, próbowali aresztować jego syna, Loïca. Jeden oficer, Noham Cardoso, wystrzelił po raz pierwszy paralizator, uderzając Loïc Louise w klatkę piersiową podwójnymi strzałkami i podskakując go przez pełne 17 sekund, zamiast zwykłego 5-sekundowego cyklu, a następnie uderzył go ponownie w mniej niż minutę później z kolejnymi 5 sekundami, zgodnie z dokumentami sądowymi uzyskanymi przez The Associated Press. Loïc Louis, czarny, zemdlał, a później został uznany za zmarłego w szpitalu.

WIĘCEJ OPOWIEŚCI:
– Muzułmanie przyłączają się do reform policyjnych, popierając grupy kierowane przez czarnych
– „ Przestańcie walczyć! ” Test trzeźwości w Atlancie szybko stał się zabójczy
– Protesty organizowane w Kalifornii przez trzeci prosty weekend

MORE STORIES:

Cardoso został oskarżony w ubiegłym roku o mimowolne zabójstwo w dniu 3 listopada 2013 r., Śmierć. Powiedział, że Loïc Louise była agresywna i wydawała się gotowa do ataku.

Prawnik oficera, Ludovic de Villèle, nie może pojąć, dlaczego Francja zastąpiłaby technikę unieruchamiania bronią. Powiedział, że sensowniej byłoby wynaleźć inną technikę zastępującą dławiki.

„To zły znak, mówiąc:„ Nie możesz się udusić, ale oto Tasery, których możesz użyć ””, powiedział de Villèle.

Ale ogłuszenia są coraz częściej bronią wybieraną przez europejskie organy ścigania, tak jak to ma miejsce od lat w Stanach Zjednoczonych, gdzie są uważane za skuteczną ochronę dla funkcjonariuszy próbujących aresztować podejrzanych z użyciem przemocy. W Atlancie, zaledwie kilka godzin po ogłoszeniu francuskiego paralizatora w piątek, pozornie rutynowa kontrola trzeźwości przed restauracją Wendy zakończyła się postrzałami po tym, jak Rayshard Brooks złapał Tasera od oficerów i pobiegł.

Zabicie 27-letniego Murzyna podczas spotkania z dwoma białymi oficerami w późny piątek ożywiło płomienne protesty w Atlancie i spowodowało rezygnację szefa policji. Jeden z oficerów został zwolniony.


Axon, firma produkująca Tasers, poczyniła w ostatnich latach duży nacisk poza Stanami Zjednoczonymi, a agencje w Holandii i we Włoszech ostatnio rozszerzyły użycie broni ogłuszającej, podążając ścieżką Wielkiej Brytanii, gdzie użycie stale rosło, odkąd zostały wprowadzone w 2003.

Paralizatory są już we Francji ograniczone, ale coraz częściej stosowane. Liczba zrzutów wzrosła z 1400 w 2017 r. Do 2349 w 2019 r. Według francuskiej agencji nadzoru policji ogłuszenie zabiło jedną osobę w zeszłym roku, a trzy doznały poważnych obrażeń. Po tym, jak Francja powiedziała w zeszłym tygodniu, że zrezygnuje z dławika, policja w całym kraju rozproszyła protesty, twierdząc, że czuje się porzucona przez rząd.

Według statystyk rządowych, według statystyk rządowych, policja w Anglii i Walii zrzuciła Tasery 2700 razy w ciągu 12 miesięcy kończących się w marcu 2019 r., Które również wykazały, że czarnoskórzy byli bardziej skłonni niż ogłuszeni.

Brytyjskie Niezależne Biuro ds. Postępowania Policyjnego stwierdziło w ubiegłym miesiącu, że narastają obawy „o jego nieproporcjonalne stosowanie wobec czarnych mężczyzn i osób mających problemy ze zdrowiem psychicznym”.

W zeszłym tygodniu brytyjski raper Wretch 32 zamieścił wideo na temat swojego 62-letniego ojca uderzonego przez Tasera w jego londyńskim domu podczas nalotu policji w kwietniu. Policja metropolitalna powiedziała, że ​​w przeglądzie nie znaleziono oznak niewłaściwego postępowania, ale burmistrz Londynu Sadiq Khan wezwał do pilnego dochodzenia.

Według Amnesty International co najmniej 18 osób w Wielkiej Brytanii zmarło po tym, jak policja wystrzeliła z nich pistolet ogłuszający, ale w wielu przypadkach nie ustalono, że broń spowodowała śmierć. Grupa praw człowieka powiedziała, że ​​co najmniej 500 osób zginęło w wyniku uderzenia bronią ogłuszającą w latach 2001–2012 w Stanach Zjednoczonych.

Włoski rząd zatwierdził stosowanie Taserów w styczniu po dwuletnim procesie i otworzył procedurę przetargową na zakup prawie 4500 paralizatorów, które zostaną podzielone między różne organy ścigania. Szef policji Franco Gabrielli powiedział w marcu, że następny etap będzie wymagał okresu szkolenia i „eksperymentów operacyjnych” w kilkudziesięciu miastach.

„Bezpieczeństwo naszego personelu jest najważniejsze, oczywiście bez powodowania szkód dla osób, które mogłyby znaleźć się po drugiej stronie” – powiedział Gabrielli przed szpitalem w Genui, gdzie odwiedził dwóch policjantów rannych podczas strzelaniny.

Holandia rozpoczęła wydawanie policji paralizatorów w 2017 roku i szkoli 17 000 spośród 40 000 oficerów. Ale znacznie mniej broni jest na zamówienie i nie będą one częścią standardowego wyposażenia oficera.

We Francji jest około 15 000 paralizatorów, których łączna siła policji i żandarmów wynosi około 240 000. Według Williama Terrilla, profesora wymiaru sprawiedliwości w kryminalnym uniwersytecie w Arizonie, w Stanach Zjednoczonych ponad trzy czwarte oficerów nosi broń jako standardową kwestię. Axon twierdzi, że utrzymuje stałe relacje z 95% amerykańskich organów ścigania.

Terrill powiedział, że szkolenie musi odbyć się przed powszechną dystrybucją Taserów, które są sprzedawane jako sposób ochrony oficerów przed agresywnymi podejrzanymi, przy jednoczesnym unikaniu śmiertelnej siły.

„Prawie prosi policję o dokonanie nieuczciwego wyboru pod wieloma względami” – powiedział. „Wyrażając to w ten sposób, prawie mówię, że bardziej cenię bezpieczeństwo moich oficerów niż bezpieczeństwo społeczności”.

Chuck Wexler, dyrektor wykonawczy Police Executive Research Forum z siedzibą w Waszyngtonie, powiedział, że ogłuszenia mogą być skuteczne, ale także nie potrafią ujarzmić ludzi aż 45% czasu.

„Widzieliśmy sytuacje, w których policjanci znaleźli się w sytuacji, w której ich używają, nie pracują, a teraz są bardzo blisko osoby, z którą mają do czynienia, i w końcu muszą skończyć z użyciem siły, w niektórych przypadkach śmiertelną siłą – powiedział Wexler.

Wexler powiedział, że można je pokonywać na odległość, ciężkie ubranie lub tylko jeden z dwóch zębów kontaktujących się z bronią.

Dla rodziny Loïc Louise z wyspy Reunion na francuskim Oceanie Indyjskim była to broń zbyt łatwo używana na osobie o ciemnej skórze.

Jego ojciec nie wierzy, że wszyscy żandarmi są rasistami, ale „niektórzy używają swojego munduru do robienia wszystkiego, co im się podoba”, powiedział Johny Louise. „A mój syn za to zapłacił”.

Powiązani pisarze prasowi, Jill Lawless w Londynie, Nicole Winfield w Rzymie Jake Bleiberg w Dallas i Mike Corder w Hadze w Holandii, przyczynili się do powstania tego raportu.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: