NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Za granicą ustawiają się w kolejkach za jednym polskim produktem. Cała branża może liczyć zyski ☀Autor Gabi☀
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
Kiedy skończy się „pandemia”? Prof. Gut: Raczej nigdy końca nie będzie ☀Autor Gabi☀
TAK WIDZĄ ŚWIAT PO PANDEMII I TAKĄ RZECZYWISTOŚĆ ZAPOWIADAJĄ JAKO NOWĄ NORMALNOŚĆ
Gliński atakuje Bosaka. Zupełnie zbędny minister ośmiesza się na Twitterze [ZOBACZ JAK] ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Francja też protestuje przeciwko rasizmowi. „Nasi bracia umierają, tak jak w Stanach Zjednoczonych”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Policja nie pozwoliła w sobotę tysiącom Francuzów i Francuzek przejść w marszu protestacyjnym przeciwko rasizmowi i dyskryminacji. Protestujący pozostali na Placu Republiki; tam do zgromadzonych przemówiła m.in. Assa Traore, siostra 24-letniego Adamy, czarnoskórego mężczyzny z przedmieść Paryża, który w 2016 r. zginął z rąk policjantów.

Jak brutalna potrafi być francuska policja, przekonali się uczestnicy protestów żółtych kamizelek, gdy gaz łzawiący i gumowe kule trafiały demonstrantów niezależnie od pochodzenia etnicznego i koloru skóry. Ludzie z przedmieść, potomkowie migrantów i mieszkańców francuskich kolonii, wiedzieli o tym jeszcze wcześniej. Dlatego protesty antyrasistowskie w USA wywołały nad Sekwaną niezwykle żywy odzew. Wczoraj pod hasłami „Black Lives Matter” i „Dajcie nam oddychać” w Paryżu protestowało kilkadziesiąt tysięcy osób, zgromadzenia miały miejsce również w kilku innych miastach.

– To, co dzieje się w Stanach Zjednoczonych, dzieje się też we Francji. Nasi bracia umierają – powiedziała Assa Traore, siostra 24-letniego Adamy. Rodzina mężczyzny walczy o wyjaśnienie wszystkich okoliczności jego śmierci podczas policyjnej interwencji oraz o ukaranie sprawców.

Podczas zgromadzenia na dach jednego z budynków otaczających plac wspięła się grupa prawicowych aktywistów i opuściła baner z napisem „Sprawiedliwość dla ofiar rasizmu wymierzonego w białych”. Nieoczekiwanie jednak zareagowali mieszkańcy budynku – zaczęli rwać i ciąć baner opadający na ich okna i balkony. Krótko potem policja użyła gazu łzawiącego i agresywnie ruszyła w tłum, zmuszając uczestników zgromadzenia do rozejścia się.

daily-news-world24@DailyWorld24

Police Converge at Paris’ Arc De Triomphe to Protest Executive Line: Paris police fire tear gas at unauthorized anti-racism rally,FRANCE-POLICE-DEMO-RACISM-POLITICS French police gather in front of Arc, http://daily-news-world24.over-blog.com/2020/06/police-converge-at-paris-arc-de-triomphe-to-protest-executive-line-paris-police-fire-tear-gas-at-unauthorized-anti-racism-rally.html  via @DailyWorld24

Zobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na Twitterze

daily-news-world24@DailyWorld24

Police fire tear gas, block exit at anti-racism demonstration in Paris 13.6.2020

Osadzony film

Zobacz pozostałe Tweety użytkownika daily-news-world24
W odpowiedzi na prawicowy baner z tłumu zabrzmiały okrzyki o „brudnych Żydach”. Wywołały one już oburzenie ze organizacji antyfaszystowskich i równościowych, które w swoich komunikatach stwierdziły, że na demonstracjach antyrasistowskich takie rzeczy są niedopuszczalne. Z kolei na jednym z transparentów Izrael nazwano „laboratorium policyjnej przemocy”. Natomiast twórcy transparentu nawiązywali tym samym do faktu, że technika przyduszania zatrzymanego kolanem do ziemi, zanim rozpowszechniła się w USA i we Francji, była szeroko stosowana przez wojsko izraelskie.

Gdy zgromadzenie na Placu Republiki zostało już rozproszone, oficjalnie z powodu dbałości o bezpieczeństwo w czasach pandemii, w innym miejscu, na Placu Trocadero, protestowali policjanci. Domagali się, by nie zakazywać im stosowania techniki przyduszania, która tak oburzała manifestujących. Ich zdaniem jest bardzo skuteczna i potrzebna, natomiast oskarżenia policji o rasizm i stosowanie nieuzasadnionej przemocy są krzywdzące

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: