NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Za granicą ustawiają się w kolejkach za jednym polskim produktem. Cała branża może liczyć zyski ☀Autor Gabi☀
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
Kiedy skończy się „pandemia”? Prof. Gut: Raczej nigdy końca nie będzie ☀Autor Gabi☀
TAK WIDZĄ ŚWIAT PO PANDEMII I TAKĄ RZECZYWISTOŚĆ ZAPOWIADAJĄ JAKO NOWĄ NORMALNOŚĆ
Gliński atakuje Bosaka. Zupełnie zbędny minister ośmiesza się na Twitterze [ZOBACZ JAK] ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„”DGP”: Obóz Donalda Trumpa sprzeciwia się wycofaniu sił USA z Niemiec. Jest zapowiedź ws. Fortu Trump”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

22 republikańskich kongresmenów napisało do prezydenta Donalda Trumpa list, w którym ostrzegają, że ograniczenie obecności amerykańskich żołnierzy w Niemczech zmniejszy bezpieczeństwo na świecie – donosi „Dziennik Gazeta Prawna”, który dotarł do treści listu. Gazeta podaje również, że pod koniec trwających ćwiczeń Defender Europe 20 ogłoszona ma zostać liczba żołnierzy amerykańskiej armii, którzy trafią do Polski.

Według ustaleń „DGP”, wśród 22 republikańskich kongresmenów, którzy skierowali do prezydenta USA list ws. planowanego ograniczenia obecności amerykańskich wojsk w Niemczech – o czym donosiły na początku miesiąca amerykański „Wall Street Journal” i niemiecki „Der Spiegel”, jest m.in. wpływowy wiceszef komisji obrony w Izbie Reprezentantów Mac Thornberry.

Jak zaznacza gazeta, politycy, którzy decydują o wydatkach wojskowych, wyrażają w liście do Donalda Trumpa zaniepokojenie doniesieniami o tym, że jego administracja jest zainteresowana zmniejszeniem amerykańskiej obecności w Europie i ustanowieniem – na poziomie 25 tysięcy – górnego limitu żołnierzy, którzy mogliby jednocześnie przebywać w Niemczech.

Ostrzegają, że wycofanie sił USA z Niemiec byłoby szkodliwe z punktu widzenia bezpieczeństwa Stanów Zjednoczonych, i dodają, że chcą zwiększenia przez Berlin nakładów na obronę, ale „limit wojska znacznie zmniejszy możliwość rozlokowania poprzez Niemcy sił USA na świecie” i spowoduje „poważne logistyczne wyzwanie”.

Według gazety, stanowisko republikańskich kongresmenów pokrywa się w dużej mierze ze stanowiskiem polskich władz.

„Dziennik Gazeta Prawna” podaje również, że na koniec trwających ćwiczeń Defender Europe 20 jego informatorzy spodziewają się ogłoszenia liczby amerykańskich żołnierzy, którzy mają trafić do Polski. Porozumienie ws. zwiększenia obecności sił USA w naszym kraju prezydenci Donald Trump i Andrzej Duda ogłosili w czerwcu ubiegłego roku.

Na stronach portalu wojsko-polskie.pl czytamy, że „powiązane” z manewrami Defender Europe 20 działania realizowane są od lutego do sierpnia 2020 roku, a „nasilenie aktywności w Polsce – w ramach zmodyfikowanego ćwiczenia DEFENDER Europe 20 Plus – przesunięto na czerwiec 2020″ roku.

Informatorzy „Dziennika Gazety Prawnej” zaznaczają również, że w rozmowach nt. projektu Fortu Trump nikt nie wiązał go z obecnością USA w Niemczech.

Odnoszą się w tej kwestii wprost do doniesień agencji Reutera z ubiegłego tygodnia: podała ona, że Polska i Stany Zjednoczone nie potrafią porozumieć się w kwestiach finansowania i lokalizacji stałej bazy wojskowej dla kontyngentu amerykańskich żołnierzy w naszym kraju i że projekt Fortu Trump najprawdopodobniej upadł.

„DGP” cytuje swego informatora, który stwierdza, że „doniesienia Reutera na temat Fortu Trump (…) określono mianem fake newsa”.

„Od ubiegłego roku rozmowy z Amerykanami idą w innym kierunku. Nie budowania nowych koszar, tylko zwiększenia liczby żołnierzy w ramach obecności tzw. stałej, trwałej i rotacyjnej. Za oceanem nikt się nie pali do przenoszenia jednostek z USA do Polski, stąd w debacie pojawili się ‘żołnierze z Niemiec’. A Polska nie pali się do nadmiernego finansowania” – twierdzi informator dziennika.

zrodlo:https://www.rmf24.pl/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “„”DGP”: Obóz Donalda Trumpa sprzeciwia się wycofaniu sił USA z Niemiec. Jest zapowiedź ws. Fortu Trump”

  1. a na co im fotrt trump. przeciez cala polska to fort trump. jezdza po polsce jak chca i gdzie chca. ttemat fort to jest tylko dla sciemy….

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: