NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1169 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą ☀Autor Gabi☀
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami” ☀Autor Gabi☀
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego) ☀Autor Gabi☀
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR! ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

ANONIMUS: MEDIA KURWIĄ SIĘ Z POLITYKĄ Kim są Szabes-Goje i Antifa?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

BLOG KTÓRY PRZEDSTAWIA WSZYSTKO TO CZEGO NIE MA W INNYCH ARTYKUŁACH – PUBLIKUJĘ OD DAWNA!

Stany Zjednoczone są obecnie wściekle atakowane przez agendy masońsko-syjonistyczno-pedofilskie… czyli (określając w ogólnym skrócie) przez tzw. New World Order.

Celem tych ‘tajnych lóż’ z NWO (sic!) – bo właśnie tak się sama określa ta patologia ‘pojebów z kasą’; czytaj: Rockefeller, Gates, Soros, Zuckerberg, etc…. – jest próba zniszczenia zdobyczy cywilizacyjnych zachodnich ustrojów czyli: “indywidualnej i niezależnej jednostki”.

To co proponują ludzkości ci popierdoleni i ‘nawiedzeni’ indywidua z NWO – nijak się ma do oczekiwań społecznych! … Ale niewiele ich to obchodzi! … Są utwierdzeni w swoich egoistycznych wizjach o wiodącej roli swoich idei oraz wizji swojego przywództwa.

Kurwa… te ich frazesy są jak żywo wyjęte z jakiegoś “plenum partii komunistycznych”!

ALE OD POCZĄTKU

Rockefeller, Gates, Soros, Zuckerberg, etc. … uwierzyli w książkę “Atlas zbuntowany” solidnie jebniętej Żydówki Ayn Rand.

Autorka powieści “Atlas zbuntowany” to rosyjska Żydówka, która urodziła się w Petersburgu w Rosji. W 1926 r. udało się jej wyjechać do USA. Powieść „Atlas” wydała w 1957 r.

Książkę pisała kilkanaście lat, narkotyzując się i pijąc w dużych ilościach wódkę. Regularnie dostawała cały czas pieniądze od tajemniczych sponsorów, które wydawała na licznych kochanków.

Powieść “Atlas” to manifest wypaczonego kapitalizmu.

Według Ayn Rand Atlasem dźwigającym na plecach świat ‘zdrowej ekonomii’ są właściciele zakładów produkcyjnych, pól naftowych, stalowni, linii kolejowych. Ci obrzydliwi i bezwzględni kapitaliści są stale atakowani przez darmozjadównieudaczników i leni (czytaj: przez wykorzystywaną ludność, pracującą za urągające stawki).

Szykanowani kapitaliści (bo tak siebie samych określali te pasożyty społeczne z dużą kasą) – przez związkowców, polityków oraz głodujące społeczeństwo – czyli przez tych, którzy niczego nie potrafią zrobić – podlizują się motłochowi, obiecując sprawiedliwość społeczną.

Ci populistyczni politycy – wprowadzając podatki, świadczenia socjalne, ograniczenia, wyższe pensje dla robotników – tylko okradają herosów produkcji z przysługujących im zysków i niszczą państwo. Niszczą kontynenty.

Przedsiębiorcy (czytaj: zboczone pasożyty) buntują się, tworzą “Komitet Obrony Kapitalistów”. Świadomie niszczą swoje pola naftowe, kopalnie oraz zakłady produkcyjne i ukrywają się w dolinie Gór Skalistych. Tam wprowadzają prawdziwy złoty dolar, i tam ‘genialne’ umysły mogą rozwijać swe ‘talenty’. Nielegalnemu państwu szefuje tajemniczy John Galt. Inną interesującą postacią jest pirat Ragnar Danneskjöld, który nie odbiera dobytku bogatym, by go rozdawać ubogim – jak mięczak Robin Hood – lecz odwrotnie: jego okręty uprowadzają statki z pomocą charytatywną dla europejskich demokracji i niszczą transporty surowców dla ich zakładów.

Cała ta fikcja literacka jest sprzeczna z logicznym pojmowaniem i rozumieniem rzeczywistości.

Czytając tę powieść odnosi się wrażenie, że pijanej i zaćpanej Ayn Rand popierdoliło się równo… i nie jest zdolna już do trzeźwego osądu faktów.

Z drugiej strony – Ayn Rand jako Żydówka opisała w swojej powieści dokładnie to co myślą Semici: ”… że świat powinien być zarządzany przez niewielką, ale uprzywilejowaną grupę…”. Takie semickie, a nawet syjonistyczne rozumienie świata autorka próbuje przemycić do umysłów szabes-gojów (czytaj: nie-Żydów).

Można śmiało zaryzykować opinię, że “Atlas zbuntowany” to powieść groźna i niebezpieczna. Wielu uwierzyło w jej quasi-przesłanie. Przecież Rockefeller (po przeczytaniu tej książki) postawił sobie pomnik Atlasa przed Rockefeller Center w Nowym Jorku.

W Polsce ”Atlas zbuntowany” ukazał się po raz pierwszy w 2004 r.

Niestety, ale ”Atlas zbuntowany” stał się lekturą obowiązkową wielu polityków w UE oraz w USA. Bez wstydu twierdzą, że są fanami tej książki (sic!). Udzielają oficjalnych wywiadów w mediach, gdzie namawiają do wdrożenia tych zakażonych i toksycznych idei w państwach narodowych.

Wynikiem takiego patologicznego pojmowania świata jest chociażby opinia, że:

“… wielkie korporacje i tajne loże: winą za deficyt budżetowy nie obciążają chciwych oligarchów – ale społeczeństwo!…”.

To tej ideologii Atlas” daje powieściową narrację:

“… problemy znikną, gdy uznamy wartość silnych i odważnych jako przywódców zdolnych zepchnąć na bok pasożytniczych obrońców dóbr społecznych…”.

Wypisz, wymaluj: ideologie wyjęte z programu New World Order lub Biura Centralnego Komunistycznej Partii.

KIM SĄ ‘KUTASY’ – TFU, TO ZNACZY – ‘ATLASY’ Z POWIEŚCI AYN RAND?

To zwykłe odpady społeczne, nie umiejące cieszyć się posiadaną kasą. Wymyślili sobie, że kasa daje im prawo do władzy…. I takie tam pierdoły.

Uważają, że inni ludzie nie powinni cieszyć swobodą i wolnością – taki klasyczny New World Order – znany z przeszłości: poczynając od czasów starożytnych, przez średniowiecze (takich zbrodniczych idei NWO było kilka)… przez renesans (rewolucja francuska)… przez historię najnowszą (komunizm, socjalizm, faszyzm)… aż po współczesność (idea obowiązkowych szczepień toksycznym syfem, czipowanie ludzi, wprowadzanie ‘tożsamości cyfrowej’ czy terroryzowanie ludzi poprzez zbrodnicze sieci 5G).

TERRORYŚCI ZAKŁÓCAJĄ FUNKCJONOWANIE USA

Dopiero co, Stany Zjednoczone poradziły sobie ‘jako-tako’ z epidemią korona-wirusa…. Wiele stanów ogłosiło odmrożenie gospodarek; powoli też powracają dawne przywileje konstytucyjne obywateli. Chociaż cena, którą płaci USA za epidemię wirusa jest ogromnej skali; aż 40 mln. straconych miejsc pracy w ciągu trzech miesięcy.

Prezydent Trump, wraz ze swoim zaufanym sztabem, powoli ale skutecznie wyprowadza Stany Zjednoczone z kryzysu epidemii….

… Ale to i tak za szybko… dla architektów światowego chaosu z New World Order! Oczekiwali oni, że epidemia wirusa potrwa o wiele dłużej (nawet dwa lata… do czasu znalezienia mitycznej szczepionki) – i przez tak długi czas skutecznie pogrąży zachodnie gospodarki.

Korona-wirus miał w dalszych etapach:

 • spowodować światowy głód…
 • a następnie spowodować niepokoje społeczne, zakończone rewolucją i ogólnym chaosem!

Niestety! Ale plan się kompletnie nie powiódł!

Szybka reakcja zespołu Trump’a zniweczyła zapędy wrogów cywilizacji!

USA szybko poradziła sobie z kłopotami i zaczęła szukać winnych tej epidemii wirusa, wprowadzając kompletny popłoch wśród architektów chaosu!

Prokuratury Stanów Zjednoczonych zainicjowały śledztwa przeciw winnym temu chaosowi.

Przymierze tajnych lóż, syjonistycznych zboczeńców oraz spekulantów giełdowych i wielkich korporacji poczuli się zagrożeni do tego stopnia, że w panice zmuszeni byli uruchomić plan awaryjny (ponieważ plan fałszywej epidemii nie 'wypalił'):

czyli wprowadzili chaos na ulicach dużych miast USA.

… Liczą, że protestujący dokończą to, czego epidemia wirusa nie zdołała dokończyć!

KIM SĄ SZABES-GOJE I ANTIFA?

W przekazach syjonistycznych mediów dominuje narracja o tłumach 'wkurzonych obywateli', chcących zemsty za zabójstwo Murzyna przez policjanta-mordercę w mieście Minneapolis.

Ogólnie panuje opinia, że w świetle dowodów: policjanta-zabójcę należałoby natychmiast osądzić i stracić publicznie… nawet w taki sam sposób, w który zabił skutego mężczyznę.

Tak oceniają prawie wszyscy dojrzali mieszkańcu USA – bez względu na rasę czy narodowość.

Pokojowe protesty znajdują pełne uzasadnienie zaistniałej sytuacji!

… Ale, niestety wykorzystały to mendy z komunistycznej Antify, które zwietrzyły swój własny interes… oraz pospolici przestępcy!

Jeśli pospolici przestępcy to z reguły Murzyni – to radykały z Antify to biali terroryści!

Prezydent Trump jako pierwszy nazwał rzeczy po imieniu: określił Antifę grupą terrorystyczną i skierował projekt ustawy do Kongresu USA o dopisanie Antify do listy organizacji terrorystycznych.

Wkurzeni politycy partii Demokratycznej spanikowali, ponieważ Antifa to ich bojówki.

Identycznie zresztą jest w Unii Europejskiej: gdzie Antifa dostaje spore dotacje z budżetów państw takich jak Niemcy, Francja, Dania, etc..

W miastach zachodniej Europy symbolem stały się już squady – czyli opuszczone budynki mieszkalne lub przemysłowe… następnie zajęte przez członków Antify – budując klasyczne ‘komuny’. W tych squadach mieszkają członkowie młodzieżówek terrorystycznych – za cichym przyzwoleniem polityków i lokalnej policji. Zresztą policja ochrania te budynki, a samorządy lokalne dowożą im gorące posiłki oraz zapewniają darmowy prąd i darmowy Internet.

Prawdą jest, że te komunistyczne młodzieżowe organizacje terrorystyczne Antify są sponsorowane hojnie przez Georg’a Soros’a, fundację Rockefeller’ów; pośrednio też przez Zuckerberg’a i Gates’a. Darczyńców jest całkiem spora grupa – są to z reguły tajne loże masońskie, fundacje syjonistyczne, grupa Bilderberg, duże banki i korporacje.

Terroryści z Antify są doskonale wyekwipowani… oraz doskonale wyszkoleni! Zawsze dysponują dobrym planem i zadziwiającą logistyką.

Młodociani terroryści z Antify umiejętnie wykorzystują swoją przewagę intelektualną – w czasie zamieszek w USA – nad innymi społecznościami. Doskonale przejmują inicjatywę i zadziwiająco skutecznie kierują tłumem (w tym przypadku wykorzystują murzyńskie gangi przestępcze).

Oszalały tłum – według żądań Antify – przeistacza się w bezmyślny motłoch… niszczący własne miasta, własne dzielnice (często paląc dzielnice zamieszkałe wyłącznie przez Murzynów)…. Motłoch okradający galerie handlowe – a nawet atakujący swoich „sojuszników „!

Przykład?

Szczytem głupoty rozwścieczonego tłumu było zaatakowanie przez motłoch w Atlancie (w stanie Georgia) stacji telewizyjnej CNN….

… To właśnie CNN jest ‘sojusznikiem zła’ – czyli sojusznikiem partii Demokratycznej, Clintonów! Tradycyjnie też, telewizja CNN ochrania ludność murzyńską – widząc w niej duży elektorat wyborczy, który umiejętnie oszukany i wykorzystany – mógłby wynieść do prezydentury kandydata Demokratę.

Dlaczego więc rozwścieczony tłum zaatakował swojego sojusznika, czyli CNN?

… Ponieważ w Atlancie nie ma żadnej innej centrali mediów…. A medialnie całe to zajście było widowiskowe.

Na końcu – i tak Antifa wyjedzie i zostawi ludność tubylczą – z ich kłopotami.

RUCH TRUMP’A

Donald Trump postawił celną diagnozę sytuacji: żądając uznania Antify – przez Kongres i Senat USA – za organizację terrorystyczną!

Co to oznacza w praktyce:

 1. zdelegalizowanie Antify
 2. uznanie członków Antify za terrorystów
 3. zakaże dotowania Antify
 4. uznanie sympatyków i sponsorów Antify za wspólników przestępstw terrorystycznych
 5. zainicjuje do walki z Antifą wszystkie agencje państwowe i stanowe
 6. przestępcy z Antify będą zwalczani przez policję – ale też przez wojsko w trybie wojennym

Niedawno media obiegła ciekawostka, że w czasie zamieszek przed Białym Domem młodociani terroryści z Antify wykorzystali w sposób – wręcz pokazowy jak sterować – i moderować otępiałe masy ludzkie!

Ogłupiała i wściekła gawiedź wtargnęła do parku należącego do rezydencji prezydenta czyli Białego Domu. Donald Trump i jego żona Melania zostali ewakuowani przez agentów Secret Service do schronu….

Ale co było powodem takiej niecodziennej sytuacji?

Otóż policjanci ostrzegli Biały Dom, że w pobliżu krążą dziwne nieoznakowane furgony. Kierujący nimi nie reagują na polecenia funkcjonariuszy. Zaszła więc uzasadniona obawa, że tajemnicze furgony wypełnione są ładunkami wybuchowymi! I w każdej chwili, przy nadarzającej się okazji wjadą wraz z tłumem na posesję Białego Domu…. Inicjując wybuchy!

Siła fali uderzeniowej kilku furgonów mogłaby poważnie uszkodzić budynek.

 • Identyczny furgon wybuchł w roku 1995 w Oklahoma City w USA zmiatając z powierzchni wielopiętrowy budynek biurowy, należący do FBI.
 • Anders Behring Breivik, całkiem niedawno wykorzystał furgon wypełniony ładunkami wybuchowymi w Oslo w Norwegii, niszcząc poważnie dzielnicę Centrum.

… Ale w okolicach Białego Domu takich furgonów było aż kilka!

To było powodem, dla którego Trump przeniósł się do schronu na 40 minut.

A nie żadni protestujący! Oni nie przeszli by przez kordon agentów z Secret Service oraz gęsto ustawionych snajperów.

Niestety, ale niektóre przygłupie media kłamią, twierdząc głupoty, że Trump przestraszył się rozwścieczonego motłochu.

 • Ale jeśli nawet stosując taką quasi-logikę, to jak nazwać prezydenta Rosji Putina, który z obawy przed epidemią wirusa uciekł z Moskwy już dwa miesiące temu… i nikt dokładnie nie wie gdzie przebywa! Putin komunikuje się z narodem rosyjskim tylko przez łącza-video.
 • A co Kim Jong-un, przywódcą Korei Północnej, który miesiąc temu przestraszył się korona-wirusa i zniknął z tego powodu aż na dwadzieścia dni z przestrzeni publicznej. Dochodziły nawet plotki, że wykonano na niego zamach. Potem pojawił się w koreańskiej telewizji bez żadnych wyjaśnień swojej nieobecności.
 • Do kompletu warto też dołączyć przywódcę Chin Xi Jin-ping (sekretarza Komunistycznej Partii Chin), który ‘zawieruszył' się nie wiadomo gdzie, od czasu siłowej aneksji Hong Kongu. Nie pokazuje się publicznie i unika mediów. Odkąd zachodnie korporacje zarzuciły mu wprost złamaniem umów o autonomii Hong Kongu i zagroziły sankcjami ekonomicznymi.

To kto jest ‘większym tchórzem’?

 • Czy Trump ukrywający się 40 minut w schronie?
 • Czy Putin ukrywający się ‘nie wiadomo gdzie’ już dwa miesiące?
 • Czy Kim Jong-un ukrywający się aż dwadzieścia dni?
 • Czy Xi Jin-ping, zaszyty w chińskich przestrzeniach, niedostępnych dla mediów i finansistów?

Donald Trump już wielokrotnie zdążył pokazać swoją odwagę. Od samego początku epidemii wirusa występuje prawie codziennie prze dziennikarzami, organizuje bezpośrednie spotkania z mediami – i nigdy nie nosił maseczki. Nigdy nie uciekł z Washington D.C.. Zawsze jest do dyspozycji obywateli USA…. Za co obywatele szanują prezydenta i są z niego dumni.

REALIA SYTUACJI W USA

Wielu dziennikarzyn i quasi-ekspertów wieszczy tragedię Stanów Zjednoczonych (sic!)…. Rozpad!

… Ponieważ od kilku dni trwają zamieszki i protesty w wielu miastach USA.

Tylko, że z tego kompletnie nic nie wynika!

 • PAMIĘTACIE: protesty i zamieszki w Katalonii, Andaluzji i Autonomii Basków? Trwały długie miesiące! A skala zniszczeń była o wiele większa. Dodatkowo Hiszpania walczyła z rosnącym kryzysem gospodarczym.

Czy Hiszpania rozpadła się?

NIE!

 • PAMIĘTACIE: we Francji były liczne ataki terrorystyczne z użyciem broni palnej oraz ładunków wybuchowych organizowane przez ISIS lub inne grupy polityczno-przestępcze. Dodatkowo idiotyczna polityka ‘Emaunuelka’ (prezydenta Francji) rozwścieczyła Francuzów, którzy dali wyraz swojemu niezadowoleniu w licznych protestach i zamieszkach zorganizowanych przez Ruch Żółtych Kamizelek – niszczących prawie wszystko (identycznie jak w USA obecnie).

Czy Francja rozpadła się?

NIE!

Kurwa… to dlaczego niby USA miałyby się teraz rozpaść?!

… Ponieważ przez kilka nocy przygłupy z Antify i murzyńskie gangi przestępcze niszczą ulice Stanów Zjednoczonych?

To wszystko dużo, dużo… za mało, aby Imperium USA zbliżało się do punktu krytycznego!

MEDIA KURWIĄ SIĘ Z POLITYKĄ

Syjonistyczne media nieudolnie przedstawiają terrorystów z Antify oraz murzyńskie gangi przestępcze jako… „pokojowych obywateli”.

 • Syjonistyczne media powiązane bezpośrednio z komunistyczno-pedofilską partią Demokratów pokazują strzelających policjantów gumowymi kulami i gazem łzawiącym do protestujących.
 • Syjonistyczne media powiązane bezpośrednio z komunistyczno-pedofilską partią Demokratów w ogóle nie pokazują skali zniszczeń spowodowanych przez tych protestujących! Zniszczone sklepy, restauracje, gabinety, siłownie…. To wszystko należało do ciężko pracujących obywateli USA oraz imigrantów, którzy chcieli spełnić swój sen o USA.

Niestety, teraz będą musieli zdobywać środki finansowe na remont lub odbudowę swoich spalonych miejsc pracy. Ale wielu z nich wzięło kilka miesięcy wcześniej z banków kredyty rozwojowe i biznesowe, które teraz będą zmuszeni spłacać?!

Tylko z czego?

Skoro biznesów już nie ma!

Dlaczego te syjonistyczno-komunistyczno-pedofilskie media nie pokazują zgliszcza pozostawione na ulicach miast zburzonych przez swoją Antifę(?) – bo przecież to żadna tajemnica, że Antifę sponsorują syjoniści, masoni i komuniści(!).

MAPY PRAWDY

Politycy z partii Demokratów często sponsorujących i opiekujących się terrorystyczną Antifą, sami bezpośrednio są zaangażowani w eskalację chaosu.

Wielu zarządców miast w USA wspiera oficjalnie protestujących (czytaj: (terrorystów z Antify oraz murzyńskie gangi przestępcze). To są politycy należący w 100% do partii Demokratów. To właśnie oni hamują działania policji oraz blokują Gwardię Narodową aby skutecznie walczyć z chaosem na ulicach miast Stanów Zjednoczonych.

To politycy stanowi i miejscy należący do partii Demokratów są odpowiedzialni za chaos!

Donald Trump przyszykował dla nich już uzbrojone oddziały wojskowe….

… Ale nie chcą wpuścić tych oddziałów do ”swoich” stanów i do ”swoich” miast politycy Demokratów!

Wszystkie stany zarządzane przez Demokratów nie chcą przyjąć wojska do uspokojenia sytuacji… a policja w tych stanach jest skutecznie hamowana w swoich działaniach i w ogóle nie spełnia zadań:

 1. nie chroni niewinnej ludności przed terrorem…
 2. oraz nie chroni ich dobytku niszczonego przez hordy Antify i murzyńskie gangi przestępcze.

Doszło do sytuacji, kiedy ludność cywilna sama organizuje milicje obywatelskie uzbrojone w drogi sprzęt i sama próbuje chronić siebie i swoje biznesy przed terrorem. W Internecie jest pełno filmików pokazujących takie cywilne – obywatelskie ruchy obrony.

Politykom z partii Demokratów zależy, aby taki chaos trwał i zakażał inne miasta. Realizują plan Clinton’ów, syjonistów, masonów, wielkich korporacji, którzy są w zrzeszeni w idei nie-dopuszczenia Donald’a Trump’a do drugiej kadencji prezydentury!

 • MAPY PRAWDY:

Jeśli spojrzy się na mapę, gdzie są obecnie największe zamieszki w USA….

… I spojrzy się na inną mapę, pokazującą stany USA zarządzane przez Demokratów….

… To te dwie mapy idealnie się pokrywają!

 • PAMIĘTACIE:

A w poprzednim artykule było stwierdzenie, że:

Jeśli spojrzy się na mapę, gdzie są obecnie największe zakażenia korona-wirusem w USA….

… I spojrzy się na inną mapę, pokazującą stany USA w których jest najwięcej anten 5G….

… To te dwie mapy idealnie się pokrywają!

 • A TERAZ:

… Jeśli spojrzy się na mapę, gdzie są obecnie największe zakażenia korona-wirusem w USA….

… I spojrzy się na mapę pokazującą największe skupiska sieci i anten 5G….

… I spojrzy się na mapę, gdzie są obecnie największe zamieszki w USA….

… I spojrzy się na mapę pokazującą stany USA zarządzane przez Demokratów….

… To wszystkie te cztery mapy idealnie się pokrywają!

Czas powiedzieć otwarcie prawdę:

wielu polityków z partii Demokratów są w spisku przeciw USA i dopuścili się aktu zdrady państwa i Konstytucji !

Może wreszcie przyjdą czasy, że Kongres i Senat USA uchwali prawo: żeby państwowe agencje oraz siły specjalne USA ścigały Antifę, Gates’a, Soros’a, Rockefeller’a, komunistów, syjonistów, masonów… z taką samą skutecznością, z jaką ścigały Bin Laden’a, Kasem’a Sulejmani’ego czy Abu Mahdi’ego

Fakty są takie, że żadnej epidemii wirusa nie ma! Tysiące osób już od wielu dni uczestniczy w protestach i zamieszkach w całych Stanach Zjednoczonych. Te osoby nie zachowują przecież dystansu 2 metrów i nie noszą maseczek! Tak samo jak policjanci i wojskowi….

… A jednak liczba zakażeń maleje: obecnie zakażenia wirusem w USA wynosi 0,02%.

KONKLUZJA

Tak jak nie było żadnej pandemii wirusa….

… Tak samo nie ma żadnych zamieszek z powodu zabójstwa w Minneapolis!

 • Są tylko kłamliwe i spiskowe teorie syjonistycznych mediów o nieistniejącej w rzeczywistości epidemii wirusa – straszące ludność w celu rozwalenia gospodarki i doprowadzenia do światowej nędzy!
 • Są tylko kłamliwe i spiskowe teorie syjonistycznych mediów o rzekomych 'pokojowych protestach' ludności murzyńskiej – a w rzeczywistości są to zamieszki i pospolite przestępstwa prowokowane przez Antifę oraz przez murzyńskie gangi przestępcze!

mr-navigator

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: