NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ- INSTRUKCJA A.V
Lotnisko w Denver zapisem nadchodzącego ludobójstwa i schronieniem dla elit w czasie depopulacji. ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

ANONIMUS ANALIZA: Zatrute i zakażone maseczki dla Polaków za 5 mln. zł.!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

BLOG KTÓRY PRZEDSTAWIA WSZYSTKO TO CZEGO NIE MA W INNYCH ARTYKUŁACH – PUBLIKUJĘ OD DAWNA!

Szumowski zamieszany w ludobójstwo?

Zatrute i zakażone maseczki dla Polaków za 5 mln. zł.! Szumowski zamieszany w ludobójstwo?

 • Maseczki sprowadzone przez Ministerstwo Zdrowia do Polski z Ukrainy (przez “słupa” MZ, czyli instruktora z Zakopanego) zostały zakażone pyłem biologicznym!
 • Tzw. “ukraińskie” maseczki noszą ślady substancji radioaktywnych!
 • Na “ukraińskich” maseczkach wykryto również mikroskopijne ostre włókna tworzyw sztucznych oraz azbestu!
 • Oddychanie przez te “ukraińskie” maseczki jest groźne bezpośrednio dla osób je używających!

… To najważniejsze konkluzje raportu ośrodka medycznego ze Szwajcarii Spiez Laboratory, the SFI for NBC – Civil Protection , które analizowało skład tych “ukraińskich” maseczek!

Na czyje zlecenie zostały przeprowadzone w Szwajcarii czynności egzaminacyjne maseczek z Ukrainy? Tego niestety raport nie precyzuje. Ale można tylko domyślić się, że to agencja rządowa państwa, która dobrze życzy zwykłym Polakom….

PAMIĘTACIE: artykuł o tym, kto zatelefonował do Dudy i zapytał “czy PiS chce zabijać Polaków?”.

UWAGA: Często można teraz przeczytać – dziwnym trafem – że tzw. “ukraińskie dobre serca” szyją w wielu polskich miastach maseczki medyczne dla polskich medyków i ratowników medycznych! Czy… kurwa… ktoś kontroluje w ogóle przydatność i zawartość tych maseczek?

Przecież te “ukraińskie dobre serca”….

 • … do tej pory wychwalają morderstwa Polaków przez ukraińskie zbrodnicze UPA…
 • … do tej pory nie przeprosiły za “rzeź wołyńską”…
 • … do tej pory chcą wyrwać wiele powiatów z Polski dla tej swojej Ukrainy…

Polska posiada doskonałe warunki do produkcji wyrobów medycznych, takich jak: maseczki, przyłbice czy specjalne kombinezony ochronne. Wielu polskich producentów zgłaszało chęć i zainteresowanie ich produkcją….

Sęk w tym, że każda taka inicjatywa jest odtrącana przez Ministerstwo Zdrowia!

Ministerstwo Zdrowia tłumaczy, że obecnie w Polsce jest pandemia, więc wszystkie zakłady produkcyjne są “wygaszone” – co wiąże się z zakazem subsydiowania polskich producentów!

Nie przeszkadza to wcale Szumowskiemu, aby jego krewniak produkujący w Polsce wyroby medyczne – mógł dalej produkować… a nawet otrzymywać ogromne dotacje od państwa (sic!), które osobiście przyznaje właśnie Szumowski!

 • Tak wiec według Szumowskiego – w zakażonej wirusem Polsce produkować nie można! Produkcja w zakażonej Polsce jest przestępstwem!
 • Tak więc według Szumowskiego – w zakażonej wirusem Ukrainie produkować już można! Z zakażonej Ukrainy importuje się do Polski maseczki i przyłbice!

SZUMOWSKI czy SZUMOWINA ?

Szumowski to zwykły oszust, przestępca, złodziej i spekulant! Świadomie blokuje w Polsce prostą i nieskomplikowaną produkcję maseczek oraz przyłbic….

… Ponieważ maseczki produkowane w Polsce kosztowałyby Skarb Państwa tylko od 2 zł – do 4 zł za sztukę.

… Ponieważ identyczne maseczki spełniające te same normy, ale produkowane na Ukrainie (chociaż część z nich jest przywieziona z Chin) kosztują od 39 zł – do 48 zł za sztukę.

Kurwa… przecież to różnica w cenie 1000%, a nawet 2000% !

W taki właśnie sposób Szumowski zarządza wydatkami z budżetu państwa!

W stanie wojennym ‘81 roku komunistyczny generał Jaruzelski nazwał by taki proceder “spekulacją” – a Szumowskiego osadził przykładnie w więzieniu na długie lata!

Minister zdrowia Łukasz Szumowski, w latach 2016-18 wiceminister nauki, wykazuje w oświadczeniu majątkowym zaledwie 1134 zł. oszczędności. Ale wartość spółki Szumowski Investments urosła przez ostatnie cztery lata z 40 tys. do ponad 40 mln zł. Jej właściciel (czytaj: “słup”) to krewny ministra. Łukasz Szumowski przepisał udziały na żonę.

Kurwa… przecież to klasyczny życiorys mafioza!

Zresztą, każdy kto śledzi karierę Szumowskiego to wie, że Szumowina wyciąga kasę z budżetu państwa skutecznie – i konsekwentnie przekierowuje ogromne środki (500 mln. zł. w ciągu trzech lat) do swojej firmy, której oficjalnym prezesem jest “słup” – czyli jego krewny.

PAMIĘTACIE: Zaraz po Okrągłym Stole pewien poseł do Sejmu RP miał krewnego, który produkował gaśnice do samochodów. Otóż rzeczony poseł zgłosił ustawę w “trybie poselskim” (czytaj: jedno-osobowym) aby wprowadzić obowiązek posiadania przez każde auto gaśnicy. Sejm RP przegłosował projekt, który stał się ustawą – a poseł i jego krewny “od produkcji gaśnic” dostali ogromne dotacje państwowe, częściowy monopol na ich produkcję oraz… ogromne zyski ze sprzedaży gaśnic!

Czy kojarzy wam się to z… z Szumowskim i jego krewnym?!

WAŻNE: Cała kasa prywatnej firmy Szumowskiego pochodzi wyłącznie ze środków Skarbu Państwa Polskiego! Ani złotówka nie pochodzi z dotacji prywatnych lub od sponsorów!

Ale w tym artykule szkoda czasu na tego złodzieja i oszusta (czytaj: Szumowskiego)! W tym artykule będzie o Szumowskim mordercy, zakażającym – przez maseczki oczywiście – nieświadomych Polaków!

SZUMOWSKI SIĘ TŁUMACZY

„… Minister zdrowia Łukasz Szumowski powiedział tymczasem w środę, że maseczki, które otrzymała Polska z unijnej transzy, nie mają certyfikatu CE i zostały wysłane na badania…”.

“… Te maseczki, które zakupiła Unia Europejska, nie spełniają żadnych norm – ani FFP1, ani FFP2, ani FFP3 – w związku z tym nie mogą być rozdysponowane wśród medyków w tej kategorii FFP. 600 tys. maseczek zakupionych przez Unię Europejską nie spełnia żadnych norm…” – powiedział Szumowski.

Ministerstwo Zdrowia – przepłacając i bez sprawdzenia jakości – kupiło maseczki ochronne od Ukraińców za ponad 5 mln złotych. Najdziwniejsze jest to, że nikt nie sprawdził oryginalnego pochodzenia tych maseczek… oraz ukraińskiego biznesu czy instytucji sprzedające te ukraińskie maseczki.

 1. Polski wywiad i kontrwywiad oraz Dział do Walki ze Zorganizowaną Przestępczością – jak zwykle zresztą – zawiódł na całej linii!
 2. Identycznie, zresztą zawiódł SANEPID, który umie jedynie wymierzać kary Polakom za nie-noszenie maseczek! Od 5000 PLN do 30000 PLN!

SZUMOWSKI PRÓBUJE ‘WYKRĘCIĆ’ SIĘ Z AFERY

„Zarobił na tym instruktor narciarski, przyjaciel Łukasza Szumowskiego”.

“… Analizujemy praktycznie wszystkie środki, które do nas spływają – mówił Łukasz Szumowski i wspomniał także o 600 tys. maseczek, które Polska otrzymała od Unii Europejskiej. – Maseczki z UE nie mają certyfikatu CE, co nas zaniepokoiło i wysłaliśmy je do badania. Te maseczki, które zakupiła UE nie spełniają żadnych norm – ani FFP1, ani FFP2 ani FFP3 – w związku z czym nie mogą być przekazane dla medyków. To smutna informacja, bo to 600 tys. Maseczek…”.

Szumowski poinformował, że wyśle dziś pytanie w tej sprawie do Komisji Europejskiej, ponieważ maseczki te trafiły do kilkunastu innych państw. – Jak widać, problem jest powszechny, nie tylko w Polsce ale i w Unii Europejskiej – dodał.

”… Nawet mnie bawi to szukanie haków – powiedział minister Łukasz Szumowski. O tajemniczym inwestorze z Zakopanego mówi: „to nie jest mój przyjaciel”.

KŁAMIE!

To jest przyjaciel Łukasza Szumowskiego!

 

Ale jeszcze raz:

Szumowski sprawdza tylko certyfikaty maseczek przysłanych z Unii Europejskiej – ale w ogóle nie sprawdza certyfikatów maseczek przysłanych z zakażonej Ukrainy!

DLACZEGO SZUMOWSKI OSKARŻA UNIĘ EUROPEJSKĄ?

Szumowski próbuje dosyć nieudolnie odwrócić uwagę od “afery maseczkowej z Ukrainy”.

Za ukraińskiei przyłbice (też nie mające certyfikatu CE oraz nie spełniające żadnych norm – ani FFP1, ani FFP2 ani FFP3) Szumowski przepłacił i bez sprawdzenia jakości – kupił maseczki ochronne za ponad 5 mln złotych.

 • Oficjalnie zarobił na tym przyjaciel Łukasza Szumowskiego; instruktor z Zakopanego (sic!).
 • Nieoficjalnie zarobił na tym osobiście Szumowski.

Bo kto kupuje tyle wadliwego ukraińskiego syfu bez przetargu i bez kontroli wstępnej (czytaj: kontroli wyrywkowej) za 5 mln. zł.?! Beż żadnej żadnej kontroli ‘oferenta’?!

Transakcję ułatwił Szumowskiemu jego krewny (czytaj: “prezes-słup” firmy Szumowskiego), a finalizował ją wiceminister Janusz Cieszyński”. Minister zdrowia we wtorek potwierdził, że maseczki nie spełniają norm i że w związku z tym zażądano „wymiany towaru na adekwatny”.

Teraz Szumowski skamle, że jest niewinny (czy znacie jakiegoś PiS-iora, który przyznał się do winy?) – a sprawę skierował do prokuratury – która to prokuratura Ziobry z pewnością umorzy postępowanie z “braku znamion przestępstwa”.

Szumowski oskarżając UE o wadliwe maseczki – chce przykryć swój przekręt z aferą “maseczek ukraińskich”!

Chce zrzucić cały syf medialny na Unię Europejską!

KLASYKA : Co krzyczy złodziej uciekając?

Złodziej krzyczy: Łapać złodzieja!

Ale wciąż pozostaje pytanie:

Kto zapierdolił 5 mln. zł z budżetu polskiego państwa?! Gdzie jest kasa?!

KONKLUZJA:

Nie jest żadną tajemnicą, że Szumowski chce przymusowo “wyszczepić” wszystkich Polaków! Chociaż sam nie może Polaków zapewnić o nie-szkodliwości tych szczepionek.

Jako wpół-właściciel bio-biznesu zapewnił sobie częściowy monopol na produkcję takich szczepionek – a teraz chce zapewnić sobie przymusowych klientów na te szczepionki.

Ilość Polaków, których Szumowski chce przymusowo zaszczepić zapewni mu fortunę! …. Oraz udziały w następnych fazach przymusowych szczepień!

… Ale wcześniej należy zakazić Polaków!

To samo-napędzający się biznes!

To identycznie jak ze szklarzem: w nocy tłucze szyby w oknach… aby w dzień wstawiać nowe szyby do tych okien… za dobre pieniądze!

Szumowski to czynny kawaler Zakonu Maltańskiego – zakonu, który zdradził Templariuszy… których był wieki temu częścią.

Obecnie to grupa przygłupich masonów, syjonistycznych szabes-gojów, kreślących wizje New World Order!

Szumowskiemu więc bliżej do ONZ- owskiej Agendy 2030 (dążącej do depopulacji ludności) – aniżeli do szczęścia Polaków!

 • Czy Szumowski specjalnie sprowadził zatrute maseczki z Ukrainy?
 • Czy Szumowski z pełną świadomością chciał zabijać Polaków przez cząsteczki radioaktywne oraz przez biologiczne trucizny wplecione w maseczki z Ukrainy?

… To może wykazać tylko niezależne śledztwo… na które Polacy nie mogą liczyć, dopóki PiS-yjoniści będą przy “korycie politycznej władzy”.

… Nawet jeśli w przyszłości PiS-iorów zastąpi inna syjonistyczna partyjka, czy nawet samo PO-SLD-PSL… to żadne śledztwo nie zostanie wszczęte! Przecież wszystkie te popłuczyny partyjne to szabes-goje!

TYLKO DEMOKRACJA BEZPOŚREDNIA Z PRAWEM DO REFERENDUM SĄ RATUNKIEM DLA ZAISTNIAŁEJ SYTUACJI!

POLACY ŻĄDAJCIE OD SWOICH POLITYKÓW OBOWIĄZKOWEGO WPISANIA DO SWOICH POLITYCZNYCH PROGRAMÓW “DEMOKRACJI BEZPOŚREDNIEJ”!

UWAGI DO NIEKTÓRYCH:

Są tacy, co czytają pilnie i uważnie BLOG….

… Pytają o linki, które by potwierdziły artykuł.

Wiadomo, że syjoniści kontrolują i cenzurują sporą część Internetu, a więc niewiele znajdziecie w wyszukiwarkach Google, Bing czy Yahoo…. Nie ośmieszajcie się!

Syjonistyczne wyszukiwarki są ślepe!

Aktualne i ważne raporty czy artykuły znajdują się jedynie w Internecie Prawdziwym (który jest 500 razy większy od tego, który widzicie).

A więc poszukajcie wyszukiwarek do Internetu Prawdziwego; zamontujcie te wyszukiwarki w swoich komputerach i wtedy odwiedźcie strony niezależnych portali eksperckich np. WikiLeaks, ale też wielu innych. Znajdziecie tam interesujące was raporty, analizy i linki… do odpowiedzi, które was trapią!

To proste!

mr-navigator

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

2 thoughts on “ANONIMUS ANALIZA: Zatrute i zakażone maseczki dla Polaków za 5 mln. zł.!

  1. niech „historia wie i pamięta”. jesli ich rodziny są w to wplątane, mogły coś zrobić a nie zrobiły by „to powstrzymać”, „będzie to w aktach”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: