NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1160 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Prezes PZLA: Idąc w pieniądze, można „wypstrykać się” z formy”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Najpierw namiastka rywalizacji w studiu telewizyjnym, później już prawdziwe mityngi lekkoatletyczne. Tak wygląda plan na opóźniony letni sezon w polskiej lekkoatletyce. Tegoroczne starty są niezbędne dla naszych sportowców, którzy nie mieli okazji rywalizować od czasu sezonu halowego, a muszą przygotować się do przyszłorocznych igrzysk. Wszystko zepsuła pandemia. O jej wpływie na lekkoatletykę z prezesem PZLA Henrykiem Olszewskim rozmawiał Paweł Pawłowski.

Paweł Pawłowski  RMF FM: Jak koronawirus wpłynął na polską lekkoatletykę?

Henryk Olszewski: Mamy bezpośredni kontakt z zawodnikami. Tych najlepszych koronawirus nie odstraszył od treningów. Zajęcia nie zostały przerwane ani na jeden dzień. Zawodnicy nie robili treningu specjalistycznego, ale podtrzymujący. Taki trening trzeba wykonywać i mówię to nie jako prezes, ale jako trener z pewnymi osiągnięciami. Myślę, że ten okres nie został zmarnowany przez zawodników. Dowodzą tego sygnały od trenerów, mówiące w jakiej dyspozycji są sportowcy. Niedługo zobaczymy to też na ekranie telewizorów. Sezon ma się rozpocząć 18 czerwca jednokonkurencyjnymi mitingami telewizyjnymi. Będzie to takie otwarcie sezonu. Później w połowie sierpnia będziemy mieli mityngi planowane wcześniej. Clou programu dla seniorów to mistrzostwa Polski planowane na koniec sierpnia. Po tym sezonie wybierzemy zręb olimpijskiej reprezentacji. 28 ma już kwalifikacje. Kolejne uruchomią się w grudniu. Oby te igrzyska się odbyły.

Jest zatem strach, że mogą się nie odbyć?

Ja jestem optymistą i nie biorę tego pod uwagę. Wszystko będzie zależało od organizatora. Zobaczymy, jakie decyzje podejmą Japończycy. Mam nadzieję, że to się spełni. Brak igrzysk byłby ogromną stratą, bo część zawodników zakończyłaby kariery. Sport jest w tej chwili sprawą zawodową. Jeśli się nie kręci, to nie ma dochodów. I tu dochodzimy do sponsorów. Na razie jesteśmy miło zaskoczeni, że sponsorzy z nami rozmawiają i wciąż chcą nas wspierać. Są z nami na dobre i na złe. Jestem im za to wdzięczny.

Czy kalendarz będzie miał wpływ na formę i na igrzyska? Sportowcy mówią, że formę sprawdzają poprzez starty, a tych w tym sezonie będzie odpowiednio mniej.

Nie ma to specjalnie znaczenia. Do każdych zawodów sportowiec przygotowuje się indywidualnie. Kalendarze są różne. W mojej karierze zawsze miałem zawodników przygotowanych na najważniejszą imprezę na rekordy życiowe. Od tego jest trener i jego sztab, by poprowadzić zawodnika do zawodów głównych. Ale żeby to zrobić, to celem muszą być zawody główne, a nie robienie pieniędzy na mityngach. Mityngi oczywiście są ważne, ale ich powinna być ściśle określona liczba. Kalendarz jest nabity na jesień i tu jest mądrość trenera i zawodnika. Jeśli pójdą w pieniądze, to nie przygotują się na imprezę docelową, bo „wypstrykają się” wcześniej. Ale to jest tylko mądrość trenera i przestrzeganie zasad teorii sportu.

zrodlo:https://www.rmf24.pl/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: