NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Wiadomo, kim był pracownik z Polski, któremu wycięto organy w Meksyku. Nowe fakty ☀Autor Gabi☀
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

ALARM!!! Rozsyłać!!!! MOSSAD mobilizuje Wojsko Polskie…

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

ALARM!!! Rozsyłać!!!!

MOSSAD mobilizuje Wojsko Polskie przeciwko Polakom!

Ze strony:

https://att.neon24.pl/post/155890,the-dead-game-p-32-pobor-ii

Mobilizacje rezerwistów mają na celu zwabienie mężczyzn w wieku poborowym do koszar, aby zneutralizować ich potencjalny opór i bunt przeciw relokacjom etnicznym i pacyfikacjom ludności cywilnej! Koszary to pułapki zastawione na mężczyzn zdolnych do walki i buntów zbrojnych. W sieci pojawiły się natychmiast tajne dokumenty, które potwierdzały te szokujące hipotezy! Dodatkowo portal WikiLeaks opublikował stenogramy z rozmów izraelskich agentów wywiadu z politykami państw Europy Środkowej i Wschodniej. Treści tych rozmów świadczyły, iż głównym powodem gwałtownych mobilizacji mężczyzn w wieku poborowym jest: skoszarowanie, oszukanie i pozbawienie ich możliwości ochrony swoich bliskich oraz pozbawienia ochrony ludności lokalnej. Obraz rysuje się następująco: • ONZ lub inne (bliżej nieokreślone czynniki) zadecydują o ustanowieniu nowego ładu w Europie. • Zostanie natychmiast wdrożony plan ”wielkiej relokacji”, polegający na błyskawicznej wywózce rdzennych ludności oraz zastąpieniem jej ludnością napływową (obcą). • Aby zniwelować groźby buntów rdzennej ludności: należy zneutralizować jej zdolności sprzeciwu. W tym celu plany przewidują powszechną mobilizację osób zdolnych do wojny (mężczyzn w wieku poborowym). • Wszyscy zdolni do walki zostaną odizolowani od swoich bliskich, aby nie przeszkadzali w relokacji ludności cywilnej. Kobiety i nieletni oraz starcy mieliby zostać przewiezieni w nowe, odległe miejsca pobytowe. • Skoszarowani mężczyźni zostaliby pozbawieni kontaktu z bliskimi i nie mogliby im fizycznie pomóc czy ratować swoich dobytków. Ich domostwa miałaby zająć ludność napływowa (z innych regionów Europy lub uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu). • Zmobilizowanym mężczyznom wydane zostaną tylko mundury. Broń nie zostanie im wydana! Jako wojskowi będą objęci zaostrzonym prawem wojennym. (Identyczna sytuacja była w stanie wojennym w Polsce w roku 1982; część opozycjonistów z NSZZ Solidarność została internowana, ale część opozycjonistów zmobilizowano jako rezerwistów; wydano im mundury, ale nie wydano im broni. W identyczny sposób zostali zneutralizowani i pozbawieni kontaktu ze swoimi bliskimi). • W taki sposób czynniki kierujące tą operacją ”wielkiej relokacji” chcą wyeliminować przewidywany ostry opór społeczny i krwawe bunty ludności lokalnych. Chcą wyeliminować groźbę powstania Ruchu Oporu, zanim jeszcze narody zrozumieją i dojrzą zastawiane na nie pułapki. Koszary to pułapki zastawione na mężczyzn zdolnych do walki i buntów zbrojnych. (…) Obudź się i zacznij przyszykowywać się do walki.

Wstąp do Wojsk Obrony Terytorialnej, ucz się walki, ucz się zasad dominacji internetu, ucz się zarządzać sięcią internetu…! … Ucz się wszystkiego, co przyda ci się, aby przeżyć, przetrwać! Zniszczyć wroga-złodzieja, który chce cię okraść z twojego państwa… z twojej tradycji… twojej historii… twojej tożsamości … twoich praw! Pokaż, że wolność dla ciebie jest wartością NADRZĘDNĄ! Że nigdy nie wyrzekniesz się tej wartości!

Ze strony:

https://att.neon24.pl/post/155890,the-dead-game-p-32-pobor-ii

The Dead Game p.32 – POBÓR II !! ciąg dalszy o akcji mobilizacyjnej

The Dead Game – POBÓR II …część pierwsza stanowiła moją refleksję o różnych czynnościach mobilizacyjnych realizowanych od 15 czerwca br na terenie Polski, ale Szanowny Kmieć podrzucił mi link, który stanowi dopełnienie opisu zjawiska w skali Europy – i jest na tyle bogaty w fakty, by nie tracić czasu na własne dywagacje – zamiast tego przytaczam po prostu w całości.

Link na końcu. Tekst: Tajemnicze mobilizacje wojskowe stały się częstym elementem wielu państw Europy Środkowej i Południowej. Mobilizacje wojskowe stały się częstym elementem wielu państw Europy Środkowej i Południowej. Dotyczą dokładnie państw, które znajdują się w planie budowy projektu tzw. ”Trój-morza”. Mobilizacje rezerwistów są częste i obejmują duży przedział wiekowy mobilizowanych.

Mobilizacje są uciążliwe, ponieważ odbywają się w trybie natychmiastowości, czyli osobistym przybyciem do jednostek w ciągu krótkim czasie. Powoływani do wojska obywatele – z tego powodu – skarżą się na kłopoty w pracy, lub kłopoty w prowadzeniu biznesów. Dokładna analiza oficjalnych dokumentów pokazuje jednak, że mobilizacje wojskowe nie są żadną akcją NATO.

To inicjatywa lokalna kilku państw z regionu tzw. ”Trój-morza” i nie jest wpisana w plany NATO. Dlaczego kilka europejskich państw, które są przecież luźno powiązane poprzez UE, nie będących w specjalnie przyjaznych stosunkach i różniących się od siebie światopoglądowo – tak ochoczo zjednoczyły się potajemnie przed własnymi obywatelami i w wielkim sekrecie przed nimi dokładnie zaplanowały i skoordynowały identyczne działania wojskowe? Warto wspomnieć, że te wszystkie państwa nie wydały żadnych oficjalnych oświadczeń w związku z tymi akcjami wojskowymi. Obywatele do tej pory nie uzyskali odpowiedzi, dlaczego są gwałtownie wyrywani z własnych domostw.

Ośrodki monitoringu bezpieczeństwa europejskiego (te państwowe, jak i te poza-rządowe) – nie komentują zaistniałych mobilizacji; a często wyrażają zdumienie z tego faktu. Otóż obecnie nic nie wskazuje, aby poziom bezpieczeństwa w regionie Europy Środkowej i Wschodniej uległ zmianie; wręcz przeciwnie: jest stabilny! Agendy monitoringu wojskowego nie alarmują o żadnych znaczących ruchach wojsk Rosji wzdłuż flanki wschodniej. Nic też ‘ciekawego’ nie wydarzyło się na Ukrainie. Nawet jeśli jest łatwiej zrozumieć ćwiczebne mobilizacje w Polsce (z uwagi na bliskość sąsiadującej Rosji) – to w ogóle ciężko zrozumieć takie ostre mobilizacje w Rumunii, Chorwacji, Czechach…. Eksperci dali jasno sygnał: ”że coś nie gra” ! Znamienne jest, że biuro prasowe wojsk Stanów Zjednoczonych, stacjonujących w Polsce w ogóle nie odniosło się to opisanych faktów. Sztab Główny NATO również milczy.

To co się dzieje? 1. Otóż wydarzyła się w prasie pewna ”omyłkowa”(?) wypowiedź jednego z generałów wojsk lądowych Chorwacji 2. W tym czasie ukazały się w portalu WikiLeaks nowe dokumenty, które wyciekły z obrad Bilderberg oraz kilku masońskich Lóż 3. Opublikowano też treści prywatnej korespondencji i stenogramy rozmów telefonicznych odkodowanych z komunikatorów Internetowych prowadzonych przez środowiska żydowskie, pomiędzy sobą oraz z politykami z Europy Środkowej 4. Są też niezbite dowody, że w europejskie mobilizacje wojskowe jest zaangażowany Mossad, a sztaby wojskowe kilku europejskich państw współpracują potajemnie z agendą Izraela Wszystko to jest dziwną mieszanką, ale po analizie ujawnionych faktów przez byłych specjalistów wojskowych, wychodzi całkowicie klarowny i przejrzysty obraz…. …

Obraz, który tłumaczy liczne i tajemnicze mobilizacje wojskowe w Europie Środkowej! W Internecie krąży pewien raport autorstwa eksperckiego think-tank’u z Kanady, który dodatkowo łączy wspomniane fakty z inną aktywnością w Europie Wschodniej oraz Europie Zachodniej. Otóż widoczny jest wzrost nakładów finansowych w remont europejskich autostrad, dróg szybkiego ruchu oraz mostów. Chodzi głównie o zwiększenie przepustowości. Rozbudowują się także stacje kolejowe i cywilne porty lotnicze. Z dokumentów, które ujawnia wywiad kanadyjski wynika, że jest to częścią dużego planu szybkiej relokacji (czytaj: wywózki z miejsca zamieszkania do innych miejsc) rdzennej europejskiej ludności cywilnej wraz uchodźcami przybyłymi do Europy z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu.

Najistotniejszy jednak jest fakt, iż przepustowość drogowa powiększa się w oba kierunki Wschód – Zachód. Któż ucieka przed rosyjskim frontem w kierunku wschodnim? I wcale nie chodzi tu o zwiększenie możliwości dla wojsk sojuszniczych, realizujących swoje zobowiązania art. 5 NATO względem Polski. Ogólny plan relokacji i wymieszania ludności europejskiej z uchodźcami pochodzenia nie-europejskiego jest znany również agendom akredytowanym przy ONZ. Protokoły instruktażowe ”wielkiej relokacji” czy ”Agendy 2030” nie noszą wcale klauzul tajności i są dostępne w oficjalnym obiegu. Każdy ma do nich dostęp, jeśli tylko poszuka (w jęz. angielskim). Znany też powszechnie jest fakt, że usilnie o realizację tego planu ”wielkiej relokacji” zabiegają środowiska żydowskie, chociażby w osobach znanych złoczyńców: Georg’a Soros’a, Rockefeller’ów, korporacji bankowych J.P. Morgan, Golden Sachs, etc. Swoją cegiełkę dorzuca też w oficjalnych wypowiedziach państwo Izrael. Cóż takiego zdradził chorwacki generał? Zanegował – w piśmie do Sztabu Generalnego – możliwość użycia wojska chorwackiego do pacyfikacji własnej ludności.

Wyraził ostry sprzeciw działaniom wojska przeciwko ludności cywilnej, zwłaszcza w obliczu niedawnych wojen niepodległościowych w regionie. Chorwacki MON odpowiedział zdecydowanie: generał został zawieszony w czynnościach. Ale właśnie wtedy dziennikarze przejęli inicjatywę i opublikowali teksty, z których jasno wynika, że mobilizacje rezerwistów mają na celu zwabienie mężczyzn w wieku poborowym do koszar, aby zneutralizować ich potencjalny opór i bunt przeciw relokacjom etnicznym i pacyfikacjom ludności cywilnej! W sieci pojawiły się natychmiast tajne dokumenty, które potwierdzały te szokujące hipotezy!

Dodatkowo portal WikiLeaks opublikował stenogramy z rozmów izraelskich agentów wywiadu z politykami państw Europy Środkowej i Wschodniej.

Treści tych rozmów świadczyły, iż głównym powodem gwałtownych mobilizacji mężczyzn w wieku poborowym jest: skoszarowanie, oszukanie i pozbawienie ich możliwości ochrony swoich bliskich oraz pozbawienia ochrony ludności lokalnej.

Do rzeczy: Obraz rysuje się następująco:

• ONZ lub inne (bliżej nieokreślone czynniki) zadecydują o ustanowieniu nowego ładu w Europie.

• Zostanie natychmiast wdrożony plan ”wielkiej relokacji”, polegający na błyskawicznej wywózce rdzennych ludności oraz zastąpieniem jej ludnością napływową (obcą).

• Aby zniwelować groźby buntów rdzennej ludności: należy zneutralizować jej zdolności sprzeciwu. W tym celu plany przewidują powszechną mobilizację osób zdolnych do wojny (mężczyzn w wieku poborowym).

• Wszyscy zdolni do walki zostaną odizolowani od swoich bliskich, aby nie przeszkadzali w relokacji ludności cywilnej. Kobiety i nieletni oraz starcy mieliby zostać przewiezieni w nowe, odległe miejsca pobytowe.

• Skoszarowani mężczyźni zostaliby pozbawieni kontaktu z bliskimi i nie mogliby im fizycznie pomóc czy ratować swoich dobytków. Ich domostwa miałaby zająć ludność napływowa (z innych regionów Europy lub uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu).

• Zmobilizowanym mężczyznom wydane zostaną tylko mundury.

Broń nie zostanie im wydana!

Jako wojskowi będą objęci zaostrzonym prawem wojennym. (Identyczna sytuacja była w stanie wojennym w Polsce w roku 1982; część opozycjonistów z NSZZ Solidarność została internowana, ale część opozycjonistów zmobilizowano jako rezerwistów; wydano im mundury, ale nie wydano im broni.

W identyczny sposób zostali zneutralizowani i pozbawieni kontaktu ze swoimi bliskimi). • W taki sposób czynniki kierujące tą operacją ”wielkiej relokacji” chcą wyeliminować przewidywany ostry opór społeczny i krwawe bunty ludności lokalnych.

Chcą wyeliminować groźbę powstania Ruchu Oporu, zanim jeszcze narody zrozumieją i dojrzą zastawiane na nie pułapki. Koszary to pułapki zastawione na mężczyzn zdolnych do walki i buntów zbrojnych.

Mobilizacje rezerwistów są ćwiczone, aby przyzwyczaić zmęczoną ludność do takich akcji. Niestety, ale każda następna mobilizacja może okazać się tą”prawdziwą”, z której mężczyźni nie zostaną wypuszczeni z koszar. Nie będą mogli wtedy bronić swoich bliskich i swojego dobytku.

Obcy zajmą ich domostwa. Skoszarowani mężczyźni nie zostaną powiadomieni o nowych miejscach pobytu ich bliskich; zostaną pozbawieni kontaktu z nimi. Część z nich zostanie przewieziona do obozów koncentracyjnych oraz do obozów pracy. Koszary wojskowe zostaną zamienione w więzienia – a pozostali poborowi i rezerwiści będą wykonywać pracę za głodowe stawki. Mobilizacje rezerwistów same sprowadzą mężczyzn w pułapkę (czyli do koszar)… bez konieczności ich ścigania i wyłapywania. Co za genialna idea! Widać tu wyraźnie ‘żydowską szkołę myślenia

 SZCZEPIONKI: Wszyscy zdolni do obrony polskich granic, w czasie mobilizacji zostaną napewno zaszczepieni…. Pretekst dla przymusowych szczepień zawsze się znajdzie! Chociażby na groźbę epidemią groźnego wirusa. Po kilku miesiącach (może po roku) od zaszczepienia trucizną – kilka milionów zdolnych do walki mężczyzn i kobiet – otruci, będą tylko wrakiem człowieka… bez zdolności bojowych!

Metale ciężkie i wirusy zaordynowane w szczepionkach skutecznie spustoszą ciała oraz zniszczą układy odporonościowe. To najłatwiejszy sposób pozbycia się potencjalnych sił oraz buntów ludności etnicznej, zamieszkującej dane terytorium – celem jej pacyfikacji, czyniąc przestrzeń dla wroga.

Komu zależy?

Między-morze to tradycyjnie łakomy kąsek dla syjonistów, a nawet dla większości żydostwa. Państwa znajdujące się w projekcie Między-morza są zasobne i obfite; ogromne złoża naturalne, gęsto zalesione, żyzne… są w stanie wyżywić duże populacje.

Żydzi już od 150 lat łakomie spoglądają w region Europy Środkowej i Wschodniej… i wiele robią, aby przejąć tę część kontynentu dla siebie. Widać to już dobitnie na Ukrainie!

Żydzi wdarli się w politykę państw regionu i nie myślą oddać zajętych już pozycji. Media syjonistyczne sprawnie odwracają uwagę od istoty spraw, ogłupiając – nic nie domyślającą się – gawiedź!

Przykład Polski jest potwierdzeniem tej tezy.

• Po polskich salonach politycznych szwenda się jakiś przybłęda żydowski, izraelski sierżant o nazwisku Daniels!

• Środowiska i gminy żydowskie biorą z polskiego budżetu państwa tyle – ile im się podoba; chociaż bieda Polaków oraz zadłużenie Polski rośnie błyskawicznie!

• Polskie lotniska cywilne są przejmowane przez izraelskie wojska!

• Punkty ujęć wody dla dużych miast w Polsce są sprywatyzowane i kupione przez izraelskie biznesy!

• Główne sieci energetyczne są ”ochraniane” przez izraelskie agencje ochroniarskie!

• A polskie koszary wojskowe i magazyny amunicji są ochraniane i zarządzane przez agencje ochrony z siedzibą w Tel-Avivie.

SKANDAL! Kilka lat wstecz Sejm RP uchwalił ustawę o możliwości oddania sprzętu wojskowego Wojska Polskiego w ręce wojsk obcych oraz możliwości używania mundurów polskich przez obce wojska. To ogólnie znane fakty!

W takiej oto Polsce żyjesz Polaku – ignorancie!

Czy coś robisz, aby się temu sprzeciwić?

Oglądasz tylko głupie ‘telewizje śniadaniowe’ i wątpliwej jakości rozrywkę!

Wtedy… kiedy Żydzi szykują się do wyrzucenia ciebie z twojego miejsca!

Polaczku…. Gamoniu! Wojskowe Komisje Uzupełnień (WKU) oprócz częstych mobilizacji prowadzą też spis samochodów; zwłaszcza tych terenowych i SUV-ów.

Dlaczego?

1. Ponieważ Żydzi ewakuujący się z Izraela (przed atakiem rakietowym z Iranu) do Polski nie będą mieli czasu ściągnąć swoich samochodów. Żydzi wezmą sobie auta terenowe i SUV-y za darmo… od Polaków – przecież Żydzi są przyzwyczajeni do luksusów.

2. A ty Polaku jesteś przyzwyczajony aby zapier…alać ciężko za granicą na nowy samochód… który oddasz za darmo Żydowi!

3. Żydzi ukradną budynki mieszkalne od Polaków… a ty Polaku będziesz mieszkał w lesie, albo w pokoju wieloosobowym z obcymi ludźmi. Tylko dlatego, że Polaczku jesteś niemy i głuchy…. Nie dostrzegasz znaków! Ale możesz to jeszcze zmienić!

Obudź się i zacznij przyszykowywać się do walki. Wstąp do Wojsk Obrony Terytorialnej, ucz się walki, ucz się zasad dominacji internetu, ucz się zarządzać sięcią internetu…! … Ucz się wszystkiego, co przyda ci się, aby przeżyć, przetrwać!

Zniszczyć wroga-złodzieja, który chce cię okraść z twojego państwa… z twojej tradycji… twojej historii… twojej tożsamości … twoich praw!

Pokaż, że wolność dla ciebie jest wartością NADRZĘDNĄ!

Że nigdy nie wyrzekniesz się tej wartości!

Przeczytaj też: PiS przekazuje izraelskim wojskom polskie lotniska cywilne!

http://mr-navigator.mystrikingly.com/blog/pis-przekazuje-izraelskim-wojskom-polskie-lotniska-cywilne

Międzymorze jako łup ustawy 447

http://mr-navigator.mystrikingly.com/blog/miedzymorze-jako-lup-ustawy-447

RODO-FICTION

http://mr-navigator.mystrikingly.com/blog/rodo-fiction

Odesłać żydowskie medale z powrotem do Izraela.

http://mr-navigator.mystrikingly.com/blog/odeslac-zydowskie-medale-z-powrotem-do-izraela

źródło:http://mr-navigator.mystrikingly.com/blog/mobilizacje-wojenne-proba-neutralizacji-zbrojnego-oporu-etnicznych

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

13 thoughts on “ALARM!!! Rozsyłać!!!! MOSSAD mobilizuje Wojsko Polskie…

 1. Na razie mamy wiekszy problem,ktory jest ewidentną agenturą Zydowsko- Rosyjską pod nazwą Konfederacja udajaca Narodowwcow..Cała trojka liderow Bosak,Braun i Korwin( Ozjasz Goldberg jest narodowości Żydowskiej.Ich zadaniem jest przejecie patriotycznego elektoratu i jak powiedział ich poseł Wilk glosowanie na ucznia Geremka , uczesttnika obrad grupy Bildenberga i stypendysty Sorosa Trzaskowskiego.Czy prawdziwych narodowcow promował i chwalił by TVN i Wyborcza?Podaje jedno ze żrodeł Google
  BOSAK TYLKO BOSAK NA REZYDENTA 3 ŻYDO — RP/POLIN
  Dowiecie sie jakiej narodowości jest Bosak czy Braun.

  1. Ale śmieszny tekst. Ktoś w to wierzy? A WKU ma spis maszyn, pojazdów (terenowych), jeśli ktoś swój pojazd zgłosi. Nie inaczej. I nie SUV, tylko terenowych. Poza tym koparek, traktorów. Do celów aby wspomóc obronność.
   Ja jebie, ludzie, nie wierzcie we wszystko co jest w necie, bo będziecie zimą w sandałach chodzić.

  1. Śląsk Wrocław ma takich kiboli, że o Dolny Śląsk się nie martwię 😉 Co do innych regionów to też powiozą każdego obcego najeźdźcę i Mossad nie da. rady 🤣🤣🤣

 2. Wygonic wsxystmich zydow z Polski.Chyba chca sobie najwyrazniej zapracowac na nastepny holokust

 3. Mosad ma chyba deb ili w zarządzie skoro myślą, że to im ujdzie na sucho – ignorancja sił znacznie wyższych niż ludzkie sprowadzi na nich kolejną zagładę. A żaden inny mesjasz im nie pomoże.
  Naruszenie kolejnej dyrektywy to deszcz ognia bo potop już zaliczyli.

 4. w jakim to stopniu się już odbywa? „0/100”, jakie jest prawdopodobieństwo wystąpienia „Mobilizacje rezerwistów mają na celu zwabienie mężczyzn w wieku poborowym do koszar, aby zneutralizować ich potencjalny opór i bunt przeciw relokacjom etnicznym i pacyfikacjom ludności cywilnej!”

  1. jeśli dojdzie to tego „o czym mowa, mobilizacji”, to niech ci ludzie piszą, mówią, dzwonią, nagrywają, powiadamiają co się dzieje.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: