NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Wiadomo, kim był pracownik z Polski, któremu wycięto organy w Meksyku. Nowe fakty ☀Autor Gabi☀
Wirusolog: Jeśli to się stanie, to w zasadzie mamy koniec epidemii  ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

WEZWANIE Trybunału Konstytucyjnego do zbadania ludobójczych działań rządu!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

WEZWANIE Trybunału Konstytucyjnego do zbadania ludobójczych działań rządu

Szanowni Państwo,

W dniu 17 IV 2020r. Tymczasowa Rada Stanu Narodu Polskiego – Społeczny Komitet Konstytucyjny  wystosowała skargę w związku z ludobójczą działalnością rządu względem obywateli na terytorium Polski.

Plik wysłanego dokumentu w pliku do pobrania tu: 2020 04 17 zalacznik Skarga do Trybunału Konstytucyjnego Tymczasowa Rada Stanu

Dowód wysłania tu: 2020 04 17 WEZWANIE Trybunału Konstytucyjnego do zbadania ludobójczych działań rządu

z pozdrowieniami

Teresa Garland

Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego Społecznego Komitetu Konstytucyjnego

Poniżej zawartość pliku:

Polska dnia 17 IV 2020r

SKARGA do Trybunału Konstytucyjnego w związku z ludobójczymi działaniami rządu w stosunku do obywateli na terenie Polski – dotyczy łamania przez rząd Naturalnych i NIEZBYWALNYCH Praw  Człowieka i Obywatela w państwie polskim.

Trybunał  Konstytucyjny

al. Jana Chrystiana Szucha 12A 00-918 Warszawa

“Czas nauczyć się ludzi łączyć wokół słusznych spraw, a NIE dzielić”                                                          

“Pro publico bono”

W E Z W A N I E

W trybie art. 241 kpa reprezentując Tymczasową Radę Stanu NARODU Polskiego – Społecznego Komitetu Konstytucyjnego na podstawie Racji Stanu Postanowień Konstytucji Rzeczpospolitej Polski o Konstytucyjnym Obywatelskim Obowiązku Udzielania Pomocy Ofiarom Przemocy – wypełniając obowiązki PREZYDENTA TRSNP – Ujawniam powstanie zagrożenia bezpieczeństwa dla życia i zdrowia Obywateli Rzeczpospolitej Polski zaistniałe skutkiem niechlujstwa i niedbalstwa funkcjonariuszy publicznych spełniających obowiązki centralnego zarządu struktur państwowości (Premier i jego ministrowie) będące wykładnią intelektualnej NIEudolności w/w .

Tak funkcjonująca w URM strukturalna miernota umożliwiła na wykreowanie warunków NAZIZMU, które spowodowały, że pod przykrywką rzekomo Epidemii o nazwie Koronavirusa – spreparowano dla własnych potrzeb – Stan dla przeprowadzenia Zbrodni Ludobójstwa w bezczelny sposób łamiąc PRAWA Człowieka.

REWOLTA 1989r spowodowała dezorganizację i demontaż wewnętrznej dyscypliny struktur funkcjonalnych państwowości zaś … PREMIER RP Mateusz Morawiecki głosi: opr. cit. ” Jesteśmy w sytuacji, w pewnym sensie NIE do Odwrócenia. Ponieważ jesteśmy krajem posiadanym przez kogoś z zagranicy” … właściciele: Chabad Lubawicz – Rothschild… George Soros… w państwowości, która … już NIE istnieje … TO państwo – Rzeczpospolita POLSKA po REWOLCIE 1989 roku , przekształcone zostało w spółkę z o.o. zarejestrowaną pod Nr 0 0 0 7 9 3 1 2 w Waszyngtonie, w centralnym rejestrze spółek i firm jako usługi. Dowodów jest wiele.

Wobec powyższego Wzywam Trybunał Konstytucyjny Rzeczpospolitej Polski do przeprowadzenia sensem LARGO rozpoznania przedmiotowego zawiadomienia na okoliczność:

1/ złamania Racji Stanu Postanowień Konstytucji Rzeczpospolitej Polski na okoliczność powstałego zagrożenia bezpieczeństwa życia i zdrowia Obywateli RP z tytułu NIEudolności intelektualnej funkcjonariuszy państwowości.

2/ Rozpoznanie okoliczności powstania w systemie państwowości RP warunków dla przeprowadzenia ludobójstwa pod przykrywką “COVID-19 ” *jakie w najbliższym czasie może nastąpić skutkiem braku sprawności technicznej i organizacyjnej systemu państwowości.

3/ wzywam Trybunał Konstytucyjny do wydania natychmiastowego orzeczenia anulującego wydane przez rząd nakazy ograniczania wolności poruszania się obywateli po terytorium Polski oraz anulowania nakazu noszenia maseczek. W/w ograniczenia łamią podstawowe naturalne i NIEZBYWALNE prawa człowieka do życia i do wolności. Łamią również Konstytucję.

4/ Ponadto wnoszę o zajęcie stanowiska w kwestii postawienia Panów: Mateusza Morawieckiego oraz Pana Łukasza Szumowskiego przed Trybunałem Stanu jako odpowiedzialnych za to, że wydali rozporządzenia o skutkach prawnych łamiących podstawowe naturalne prawa człowieka, w konsekwencji których polska gospodarka stanęła, a społeczeństwo polskie zostało pozbawione środków do dalszej egzystencji. Panowie Morawiecki i Szumowski ZANEGOWALI Polakom podstawowe naturalne prawo do  życia. Ma to znamiona celowego ludobójstwa.

Hałas medialny i publikatorski NIE odpowiada stanowi faktycznemu głoszonej GOTOWOŚCI struktur bezpieczeństwa, które stanowią o wirtualności i głoszonej mistyfikacji.

Działania Polskiego Rządu, Rady Ministrów oraz w szczególności Ministerstwa Zdrowia RP – w reakcji na zagrożenia infekcją Virusa COVID-19 – spowodowały naruszenia podstawowych Naturalnych Praw Człowieka i Obywatela wyartykułowanych jednocześnie w polskiej Konstytucji. Udzielamy również pełnego poparcia skardze obywatelskiej Janusza Sanockiego do Trybunału Konstytucyjnego z dnia 15 IV 2020r. dostępna na stronie

 https://sanocki.neon24.pl/post/154615,trybunal-konstytucyjny-rp-skarga

Z poczucia obywatelskiego obowiązku

Teresa Garland

Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego Społecznego Komitetu Konstytucyjnego

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: