NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1156 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Dwóch nastolatków odebrano rodzinom mafijnym, by nie zeszli na złą drogę”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

„Realne niebezpieczeństwo zejścia na złą drogę” – tak sąd dla nieletnich w Kalabrii na południu Włoch uzasadnił decyzję o odebraniu dwóch chłopców w wieku 12 i 15 lat mafijnym rodzinom. W regionie tym realizowany jest projekt pod hasłem „Wolność wyboru”.

W ramach tej inicjatywy tamtejszego sądownictwa, Ministerstwa Sprawiedliwości i MSW oraz władz Kalabrii, uzgodnionej w 2017 roku, podejmowane są działania, by uchronić młodzież z rodzin powiązanych z klanami kalabryjskiej mafii, 'ndranghety, przed ich wpływami i wkroczeniem na drogę przestępczości.

Lokalne media podały w sobotę, że decyzja zapadła, gdy karabinierzy w miejscowości San Luca ustalili, że to dwóch nastolatków zniszczyło tam latarnię. Okazało się, że pochodzą z rodzin, których członkowie byli notowani przez policję i karani za przestępstwa na tle mafijnym, od wymuszeń po porwanie i handel narkotykami. Zawiadomiony o tym trybunał do spraw nieletnich wydał decyzję o odebraniu ich rodzicom i umieszczeniu w ośrodku resocjalizacyjnym pod opieką kuratora.

Celem tych działań, wyjaśniono, jest to, by zaproponować nastolatkom wywodzącym się ze środowiska przestępczego wybór drogi życiowej w duchu „poszanowania wartości obywatelskich”.

W trakcie pobytu w ośrodku otrzymają oni także pomoc psychologiczną i wsparcie ze strony społecznej organizacji do walki z mafią, Libera.

zrodlo:https://www.rmf24.pl/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: