NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1160 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀
Wiadomo, kim był pracownik z Polski, któremu wycięto organy w Meksyku. Nowe fakty ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Czy ludzie mają pojęcie, jak mogą cierpieć z powodu wyczerpania cieplnego, nosząc maskę w letnim upale ?!”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Narastają obawy związane z wyczerpaniem cieplnym spowodowanym noszeniem masek w lecie

AKTUALNOŚCI KYODO

TOKYO – Tego lata eksperci medyczni wezwali do zachowania czujności w związku z chorobami związanymi z upałem, wśród rosnących obaw, że noszenie masek na twarz, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się nowego koronawirusa, może powodować trudności w oddychaniu i odwodnienie.

(Ludzie chodzą po tokijskiej dzielnicy Ginza w niesłychanie upalne dni 11 maja 2020 r.)

Miasta w prefekturach Yamanashi i Gunma w poniedziałek odnotowały najwyższą w tym kraju temperaturę 33,4 ° C, a kilka innych prefektur zarejestrowało temperatury ponad 30 ° C tego samego dnia.

Noszenie masek w upalne i wilgotne letnie miesiące „będzie dla wielu nowym doświadczeniem”, powiedział Yasufumi Miyake, szef zaawansowanego centrum ratownictwa medycznego w szpitalu uniwersyteckim w Teikyo.

Ponieważ noszenie masek w czasie upałów utrudnia dotarcie chłodnego powietrza do płuc, mięśnie oddechowe są aktywowane, co powoduje duszność, co z kolei ułatwia gromadzenie się ciepła wewnątrz ciała.

Miyake, który jest dobrze zorientowany w środkach zapobiegania chorobom związanym z upałem, podkreślił, że ważne jest, aby schłodzić ciało, aby zapobiec wyczerpaniu i udarowi cieplnemu. Zasugerował włączenie klimatyzatorów, regularne picie wody i wydłużenie czasu odpoczynku.

 

„Ludzie nie powinni przesadzać w dni, kiedy idą do biura lub szkoły”, ponieważ nie mieli czasu na zaaklimatyzowanie się w upale po pozostaniu w domu w celu telepracy i po zamknięciu szkół, powiedział.

Noriyuki Koibuchi, profesor Graduate School of Medicine specjalizujący się w fizjologii środowiska, Gunma University, powiedział, że ponieważ na twarzy znajduje się wiele włókien nerwowych, jest on bardziej wrażliwy na ciepło i zimno niż inne części ciała.

Zalecił złagodzenie dyskomfortu poprzez ochłodzenie czoła i szyi, nawet przy założonej masce.

Biorąc częstsze oddechy podczas noszenia maski, zdecydowanie powinieneś unikać energicznych ćwiczeń (gdy je nosisz)”, powiedział Koibuchi.

W Chinach co najmniej dwóch gimnazjalistów upadło i zmarło w zeszłym miesiącu podczas noszenia masek na twarz podczas ćwiczeń fizycznych.

Zgony skłoniły ekspertów do ostrzeżenia przed niebezpieczeństwem noszenia wysokiej jakości masek podczas intensywnych ćwiczeń, które mogą prowadzić do niedoboru tlenu.

___
https://english.kyodonews.net/news/2020/05/db735915ca45-fears-grow-over-heat-exhaustion-caused-by-wearing-masks-in-summer.html

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: