NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1168 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
32 Przepowiednie / proroctwa dotyczące XXI wieku. wojny , kataklizmy i nie tylko ...
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

W Londynie bitwy uliczne mogą rozpocząć się jutro.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

9 czerwca 2020 r.  Magnetyczna plama słoneczna AR2765 wypuściła dużą przestrzeń materii w przestrzeń kosmiczną, która obecnie zaczyna zbliżać się do Ziemi:

Wydanie nastąpiło 9 czerwca o 18:00 UT. Analitycy NOAA od samego początku śledzili to wydarzenie, ale nie wydawali żadnych pilnych ostrzeżeń, ponieważ sądząc po kierunku wyrzutu, przepływ na Ziemię był minimalny.

Jednak jeden dzień po oddzieleniu chmury plazmy od Słońca NOAA zmieniła poziom ostrzeżenia i ostrzega, że ​​strumień może być bardzo znaczący:

Szczyt wyrzutu nastąpi 13 czerwca, ale powtarzane dwie fale są również możliwe do 17 czerwca. Animację prognozy można obejrzeć na stronie internetowej NOAA .

Nie mamy wtajemniczonych w NOAA i NASA i nie wiemy, co kryje się za wszystkimi groźnymi ostrzeżeniami. Może nikt nie zauważy przejścia burzy, a może zniszczy wszystkie urządzenia kosmiczne. Są na to wskazówki, ponieważ NOAA pisze, że na wszelki wypadek wyłączyli swojego ulubionego satelitę monitorującego plazmę. Nie jest to jednak najważniejsze.

Najważniejsze jest to, że wszystkie te „protesty” antyfaszystów zostały już usunięte przez wszystkich, a zdrowi Brytyjczycy wyjdą ze swoim protestem w sobotę. Rajd przeciwko wariatom zaplanowano na … 13 czerwca. Oznacza to, że w momencie wybuchu epidemii ludzie zgromadzą się, aby porozmawiać.

Główne wydarzenie odbędzie się w Londynie – miejscu narodzin dr. Kuny z białym sznurowaniem, niebieskie Levi’s i inne dobre rzeczy. Dlatego chociaż spotkanie jest demokratyczne, tolerancyjne, a nawet Chińczycy są zaproszeni do udziału, publiczność może przyjść inaczej i wyjaśnić gościom stolicy, że nie trzeba pisać pomnika Winstona Churchilla na głowie.

Z kolei „antyfaszyści”, czytając o wiecu, są już podekscytowani i obiecują mocną odpowiedź:

4. A w sobotę 13 czerwca 2020 r. W Hyde Parku będę tam, aby przeciwstawić się DLFA i oszustowi, którzy planują „chronić posągi”, ale zamiast tego będą nadużywać i próbować atakować protestujących BLM.

My, Antifa, zmiażdżymy plugawe szumowiny. Jak zawsze. pic.twitter.com/wyNLCAu51N

Trudno przewidzieć, jak to się skończy, ale biorąc pod uwagę intensywność namiętności i konsekwencje rozbłysku słonecznego, konflikt wokół pomników może sprowadzić się do potyczki, i to nie tylko w angielskiej stolicy.

Zwykle wydarzenia, takie jak wiece, są wszędzie koordynowane i powiązane, więc wściekli zdrowi mężczyźni z drewnianymi patykami mogą wychodzić na rozmowy z „antyfaszystami” w innych krajach, w szczególności w USA, gdzie istnieją nawet zakazane organizacje terrorystyczne, takie jak Ku Klux Klan, i jest znacznie gorzej. Aktywność słoneczna na masach zawsze nie działa zbyt dobrze, co udowodnili fizjolodzy, więc ludzie mogą szaleć, więc śledzimy rozwój wydarzeń.

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: