NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Stanisław Michalkiewicz zamknięty! „W ten oto sposób zostałem osobą podejrzaną”☀Autor Gabi☀
POLSKA - wykupują całe bloki mieszkalne tysiące mieszkań - KTO REALIZUJE TEN SKUP ?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Samoorganizacja mieszkańców Seattle uwiera Trumpa. Prezydent żąda krwi”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Lala Koniecpolska

Hrabina w Arystokracja

Od czasu, kiedy centrum Seattle jest w rękach zrewoltowanych mieszkańców, którzy przejęli merostwo i wzięli władzę na tym terytorium we własne ręce, prezydent Trump nie może się z tym pogodzić.

Pewnie dlatego, że miasto udowadnia amerykańskiemu państwu, że można obejść się bez policyjnej przemocy i konfliktu na ulicach. Przypomnijmy, że we wtorek, 9 czerwca demonstranci zajęli budynek merostwa miasta przy pomocy lewicowej radnej Kshamy Sawant, członkini Socjalistycznej Alternatywy. To efekt złamania przez policję polecenia burmistrz, by przestać używać gazu łzawiącego przeciwko demonstrującym. Protestujący ogłosili centrum miasta, znajdujące się pod ich kontrolą, strefa wolną od rasizmu, wyzysku i białego suprematyzmu (Capitol Hill Autonomous Zone, CHAZ). I oczywiście od policji.

Obecnie mieszkańcy miasta razem z protestującymi organizują patrole obywatelskie we wspomnianej strefie, pilnując przestrzegania porządku. W sześciu kwartałach, znajdujących się pod kontrola powstańców, panuje atmosfera święta, rozdawane jest za darmo jedzenie i lekarstwa, organizowane są koncerty i wspólne śpiewanie. Graffiti na murach wewnątrz strefy obwieszcza: „To miejsce jest teraz należy do ludu Seattle”.

Tego nie może ścierpieć Donald Trump, który przy pomocy swojej ulubionej zabawki czyli Twittera obwieścił, że miasto zostało zajęte przez „wewnętrznych terrorystów” i wstrętnych anarchistów”. Skrytykował działania władz miasta i stanu, które tolerują stanu, w którym policja nie ma nic do powiedzenia. Prezydent USA uważa, że „lewicowi radykałowie” wyśmiewają władze na niesłychanym poziomie. Trump zażądał , by przywrócić porządek w mieście natychmiast, inaczej on sam to zrobi. Nazwanie kogoś „terrorystą” w USA oznacza, że wobec niego można użyć wszelkich środków.

Donald J. Trump

@realDonaldTrump

Ludzie o tym mówią: 104 tys.
Gubernator stanu Waszyngton, Jay Inslee, odpowiedział Trumpowi, że „człowiek nie potrafiący kierować, powinien trzymać się od stany Waszyngton jak najdalej, zaś mer miasta, Jenny Durkam, wezwała prezydenta, by „schował się z powrotem w swoim bunkrze”. Przypomnijmy, że tam właśnie udał się Trump, gdy demonstranci zbliżyli się do Białego Domu.

Ze swej strony policja miasta Seattle poza strefą powstańców, pracuje normalnie, przyjmuje alarmowe telefony na numer 911, jej szefowa Carmen Best deklaruje, że kierowana przez nią formacja jest otwarta na dialog.

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: