DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

W USA POLICJA ZABIJA OBYWATELI – A JAK TO JEST W POLSCE GDZIE ILOŚĆ TRUPÓW IDZIE W DZIESIĄTKI – MATERIAŁ WIDEO DRASTYCZNE!

 

Stachowiak zmarł 15 maja 2016 roku. W czerwcu śledztwo w tej sprawie wszczął rzecznik dyscyplinarny, który przeprowadził oględziny z zapisu paralizatora. Treść protokołu z oględzin jest nieznana. 9 czerwca 2016 roku odpowiedzialny za policję wiceminister spraw wewnętrznych Jarosław Zieliński referował w Sejmie wyniki policyjnych kontroli.

Podczas interwencji bezwzględnie zakazane powinno być uciskanie szyi, klatki piersiowej, brzucha i pleców, gdyż wtedy dochodzi do ograniczenia możliwości oddychania ze wszystkimi tego skutkami” – napisali eksperci.

– Pojawia się pytanie, czy gdyby policjanci zastosowali się do tych zaleceń lekarzy, to czy Igor by dzisiaj żył – zastanawiał się dziennikarz „Gazety Wrocławskiej”.

Trzech lekarzy, którzy podpisali się pod zaleceniami dla KGP, złożyło także podpisy pod raportem o przyczynach śmierci Igora Stachowiaka. Najwyraźniej nie brali pod uwagę własnych zaleceń, wydanych sześć miesięcy wcześniej. Jako przyczynę śmierci podali kontrowersyjne „excited delirium”.

– Zawsze kiedy pojawia się jakiś zgon związany z paralizatorami, to pojawia się teza: „excited delirium”. To jest niepokojące – zauważył Marcin Wolny z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. Podkreślił, że „to może być pewnego rodzaju alibi dla organów ścigania”.

https://superwizjer.tvn.pl/odcinki-online/smierc-na-komisariacie-tak-manipuluje-sie-opinia-spoleczna,87647,o.html

https://superwizjer.tvn.pl/odcinki-online/smierc-na-komisariacie-tak-manipuluje-sie-opinia-spoleczna,87647,o.html

2 thoughts on “W USA POLICJA ZABIJA OBYWATELI – A JAK TO JEST W POLSCE GDZIE ILOŚĆ TRUPÓW IDZIE W DZIESIĄTKI – MATERIAŁ WIDEO DRASTYCZNE!

  1. Te kurwy granatowe milicyjne i tak się doigrają, ten kto ma dostać wpierdol albo już dostał albo dostanie.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: