DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

PILNE! POLSKA SPRZEDANA! – HAŃBA! HAŃBA! WAM !!!

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

SKANDAL! Agenci Mossadu w POLSKICH „służbach specjalnych”? G. Braun: Hańba Wam!

Niedzielne poranki przynoszą premiery na kanale Wiedza dla Wszystkich. Tak jest i dziś. Zalążek nowego cyklu Miesz(k)am w Polsce, a w nim dyskusje Jacka Sokala i Janusza Sadzy, komentujących otaczającą nas rzeczywistość. Powraca również długo wyczekiwany Jaropełk Laskowski, tym razem sięgający po wiedzę na temat wychowania i kształcenia dzieci, metodą Montesori. Zapraszamy.

LISTĘ glosujących za tą ustawą – OGRANICZAJĄCA suwerenność Polski należy powielać na wszystkich forach aby nikt nigdy nie zapomniał imion ZDRAJCÓW !

Za Facebook/You Tube

banner-wizytowka-1580899038
miejsce-na-reklame.

12 thoughts on “PILNE! POLSKA SPRZEDANA! – HAŃBA! HAŃBA! WAM !!!

  1. to jest bardzo ważne….. „by na takiej liście był każdy zdrajca” . jeśli w przyszłości „ktoś chce dostać do polityki „i robić karierę”, można to powstrzymać ” zbierając informację o takiej osobie czy ją dopuścić do „rządu, władzy”. to jest po prostu „brak zaufania”, a dopuki są u „władzy” mają i bedą mieć wasze zdanie w d*pie i będą robić co im się podoba dalej i dalej.

   1. tak robią służby.. zbierają istotne informacje na dany temat kim jest dana osoba. tak jak „policja”, weryfikuje „kim jesteście”, tak i MY! powinniśmy zacząć działać!…. „chcesz się dostać do policji?” „nie będzie cię poddawał weryfikacji, gość który siedzi po uszy w gó**nie, układach”. będą oceniać to „Obywatele, ludzie, których ma ochraniać”
    „baza danych, występków, szemrawych interesków, układzików”

     1. „oni sami się usuną z przestrzeni publicznej, i przejdą do osoby prywatnej. a jako osoba prywatna nie mągą pełnić funkcji publicznych”
      zbierajcie twarze „zdięcia”, informacje co, kiedy „złego się dpopuścili”
      tak jak robią to z „kryminalistami”

      1. „jeżeli nie dopuścili się kryminalizmu, to dlaczego mają się chować” „jeżeli żyjemy w czasach pokoju a nie wojny, to po co komu broń”

 1. tak. powielać. by pamiętać. jak będą pytać „za co, dlaczego, czemu nas, czemu mnie”. najlepiej by to postawić jasno, i zrobić listę zdrajców, imię nazwisko, nad czym było głosowanie….. „żeby powiedzieć: Dlaczego ty”

  1. „jedno głosowanie nic nie znaczy: by poruszyć ludzi, do mobilizacji musi być cała lista (zdrajców)”

   1. rok za rokiem, głosowanie za głosowaniem. pisać historię by ludzie wiedzieli i pamiętali. „powtarzać to jak mantre wszędzie”

    1. powtarzać mantre na całym świecie (głębsze uzasadnienie) „zdrajców ludzkości”
     niech „przyszkość zna przeszłość, pokolenia”, a „rozlew krwi” kiedyś nastąpi.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: