DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

Londyn: „Tysiące ludzi protestuje pod parlamentem”

Tysiące sprzeciwiających się rasizmowi londyńczyków wyszło dziś na ulice miasta, aby pokazać swoją solidarność z zamordowanym przez amerykańską policję Georgem Floydem. Wcześniej brytyjski rząd apelował, aby nie brać udziału w demonstracjach, które składają się z więcej niż sześciu osób. 

Londyn: Tysiące ludzi protestuje pod parlamentem

Na ulice wyszły tysiące mieszkańców Londynu. (Fot. Getty Images)

Pomimo apelów rządu i trwającej epidemii, ulice w okolicach parlamentu wypełniły się dziś tysiącami protestujących. Demonstraci skandowali hasła „Black lives matter”, „No justice, no peace” oraz „I can’t breathe”.

Aktywiści zapowiadają, że protest będzie kontynuowany również jutro pod amerykańską ambasadą.

Niektórzy z demonstrantów zmierzają obecnie pod siedzibę Home Office. Ostatnim razem doszło tam do zamieszek, więc i tym razem policja zwiększyła swoją obecność w okolicy.

Demonstranci zwracają uwagę, że na tym etapie milczenie i brak reakcji jest przyzwoleniem na kontynuację dotychczasowej polityki. (Fot. Getty Images)

Demonstranci wydali również oświadczenie, w którym wskazali, że systemowy rasizm to większe zagrożenie niż koronawirus.

Jak relacjonują media, wśród protestujących pojawiło się wiele znanych osób m.in. brytyjski bokser Anthony Joshua.

SkyNews

@SkyNews

Thousands of people are attending a Black Lives Matter demonstration in Parliament Square today in solidarity with George Floyd protests in the US.

Read more here: https://trib.al/cFN1lTf 

Osadzony film

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: