DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

„Kryminalne gangi, które splądrowały NYC, przybyły do samochodów z szoferem, używane elektronarzędzia, świadkowie”

True Pundit

Burmistrz de Blasio i kilku wysokiej rangi urzędników NYPD już mówili o zorganizowanych gangach przestępców, którzy wydają się być odpowiedzialni za większość grabieży w Nowym Jorku. Teraz grupa gliniarzy prowadzących śledztwo w sprawie wysoce skoordynowanych przestępstw mówi lokalnym stacjom telewizyjnym, że mają dowody, że wielu szabrowników było szoferami do „miejsc pracy” i przywieźli duże arsenały elektronarzędzi, aby pomóc im się włamać.

Świadkowie, którzy rozmawiali z tymi oficerami, twierdzili, że widzieli, jak rabusie, którzy pojawili się w oddzielnych pojazdach, pracują razem w dużych grupach, aby ułatwić grabieże, które wybuchły w obszarach handlowych w Soho, Fifth Ave. i gdzie indziej.

Według  ABC 6  jeden z licznych raportów naocznych świadków otrzymanych przez policję pochodzi od Carli Murphy, która mieszka w Chelsea.

Murphy w wywiadzie we wtorek powiedziała, że zaczęła słyszeć zamieszanie wśród tłumu ludzi wzdłuż jej ulicy i sąsiednich ulic około 22:30 w poniedziałek wieczorem. Najpierw obserwowała ze swojego budynku, a następnie poszła na ulicę i zobaczyła zorganizowane grupy ludzi pracujących razem, aby włamać się do sklepu po sklepie w dzielnicy West Side.

„Samochody podjeżdżały, zwalniały łupy, rozładowywały elektronarzędzia i walizki, a potem samochody odjeżdżały”  – powiedziała . „Potem samochody wrócą po nie, a następnie odbędą do następnego miejsca. Wydawało się, że dokładnie wiedzą, dokąd zmierzają. Niektórzy ludzie byli lokalni, ale było wielu ludzi spoza miasta. ”

Murphy powiedziała, że widziała tablice rejestracyjne z New Jersey i Pensylwanii, a kierowcy nawet nie próbowali ukrywać swoich metek.

Po zadzwonieniu pod numer 911 i nie dotarciu do celu, Murphy odwiedziła 10. dzielnicę na Manhattanie, gdzie, jak mówi, dyspozytorzy w większości ją odepchnęli. Policja pojawiła się na miejscu dopiero kilka godzin później. –  CZYTAJ WIĘCEJ

Posłuchaj wnikliwego podcastu Thomasa Paine’a poniżej –

___
https://truepundit.com/criminal-gangs-who-ransacked-nyc-arrived-in-chauffeured-cars-used-power-tools-witnesses-say/

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: