DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

„Były szef MI6 Richard Dearlove zamieszany w próbę obalenia prezydenta Trumpa”

Sir Richard Dearlove jest Toastem. Amerykańscy patrioci nazywają go królową i tajną radę w celu obalenia Donalda Trumpa

Patriots4Truth.org

wygrywając wojnę informacyjną

Świetna wiadomość, Team Patriots.  Wygrywamy Wielką Wojnę Informacyjną przeciwko Imperium Brytyjskiemu. Pamiętaj, że wiedzą, co wspólnie tutaj „myślimy”, używając różnych narzędzi, od popularnych słów po zdalne oglądanie. Poprosiliśmy naszych wojowników klawiszowych o omówienie związku  Christophera Steele’a z Richardem Dearlove oraz pochodzenia zamachu stanu i koronawirusa .

Widzą, jak nadchodzą słowa, których używamy w Internecie.  Aby nas odepchnąć, muszą rozpocząć interferencję informacyjną (propagandę) poprzez opublikowanie swojej wersji opowiadania. Richard Dearlove musi trzymać się z daleka od wojowników informacyjnych atakujących Tajną Radę, Pirbright i Imperium Brytyjskie w mediach społecznościowych. Dlatego dzisiaj nie zdziwiło nas to, że ten nagłówek pojawił się na stronie agregatora propagandy, Drudge.

strona drudge

Chciał Richard DearlovePoszliśmy do artykułu. Nie pozwalają ci spojrzeć na Pirbrighta, w którym wirus został opatentowany, ponieważ Królowa posiada kontrolne akcje Pirbrighta. To stawia królową Anglii przód, środek i kwadrat w epicentrum fałszywej flagi koronawirusa, która kosztowała świat TRILIONÓW dolarów, a następnie prowadzi bezpośrednio do próby obalenia prezydenta Trumpa.

Dearlove biega po swoje życie.  Zrób, co możesz, aby upewnić się, że jego nazwisko i jego związek z Christopherem Steele są dobrze znane twoim odbiorcom. Twoim codziennym zadaniem jako patrioty dla twojego kraju jest grzechotanie szabli informacyjnych i przyczynianie się do niszczenia ZŁEGO IMPERIUM, imperium brytyjskiego.

Spójrz pod tym nagłówkiem, aby przeczytać stronę pełną brytyjskiej propagandy:

Były szef MI6 twierdzi, że COVID-19 został wyprodukowany w chińskim laboratorium

Sir Richard Dearlove powiedział, że istnieją dobre dowody na to, że wirus został zaprojektowany, ale ucieczka z laboratorium była przypadkowa.

koronawirus królowej

patent pirbright

obalenie koronawirusa królowej qinetiq

Dearlove i Flynn. Dociekliwe umysły szaleją z pytań…

dearlove flynn

I to nie wszystko, co zapewnia Richard Dearlove propagandową ochronę. Nasz inny ulubiony aktor w Internecie – Alex Jones, który trzyma cię w bardzo ciasnym, ograniczonym miejscu spotkań, gdzie kręcisz się przez cały dzień w niekończącej się retoryce, nie idąc donikąd – również udziela schronienia Dearlove, publikując ten artykuł poniżej, podobnie jak chociaż była to faktyczna prawda.

Były szef MI6: koronawirus został stworzony przez człowieka, wypuszczony z laboratorium

___
https://patriots4truth.org/2020/06/05/richard-dearlove-is-toast/

 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: