DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

Zamieszki w USA, Antifa, Opłacani rebelianci i więcej, Raport 3 czerwca 2020-VIDEO !

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Oświadczenie prokuratora generalnego Williama P. Barra w sprawie zamieszek i terroryzmu wewnętrznego

Prokurator generalny William P. Barr wydał następujące oświadczenie:

„Podczas zamieszek, które mają miejsce w wielu naszych miastach w całym kraju, głosy pokojowych i uzasadnionych protestów zostały porwane przez gwałtowne radykalne elementy. Grupy zewnętrznych radykałów i agitatorów wykorzystują sytuację, aby realizować własne, agresywne i ekstremistyczne plany.

Czas przestać oglądać przemoc, skonfrontować ją i zatrzymać. Ciągła przemoc i niszczenie mienia zagraża życiu i życiu innych, a także narusza prawa pokojowych protestujących, a także wszystkich innych obywateli.

Podcina to również pilną pracę, którą należy wykonać – poprzez konstruktywne zaangażowanie społeczności dotkniętych katastrofą i liderów organów ścigania – w celu rozwiązania uzasadnionych skarg. Zapobieganie pojednaniu i rozdzielanie nas jest celem tych radykalnych grup i nie możemy pozwolić im odnieść sukcesu.

Obowiązkiem przywódców stanowych i lokalnych jest dopilnowanie, aby na ulicach rozmieszczono odpowiednie zasoby organów ścigania, w tym w razie potrzeby Gwardię Narodową, aby przywrócić prawo i porządek. Ostatniej nocy widzieliśmy, jak to się stało w Minneapolis, i zadziałało.

Federalne działania organów ścigania będą miały na celu zatrzymanie i oskarżenie brutalnych radykalnych agitatorów, którzy porwali pokojowy protest i są zaangażowani w pogwałcenie prawa federalnego.

Aby zidentyfikować organizatorów przestępców i podżegaczy oraz koordynować zasoby federalne z naszymi partnerami stanowymi i lokalnymi, federalne organy ścigania korzystają z naszej istniejącej sieci 56 regionalnych wspólnych grup zadaniowych ds. Terroryzmu FBI (JTTF).

Przemoc zainicjowana i przeprowadzona przez Antifę i inne podobne grupy w związku z zamieszkami jest terroryzmem wewnętrznym i będzie odpowiednio traktowana. ”

Za You Tube

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: