Za takie zdjęcie zamieszczone w sieci w Wielkiej Brytanii aresztowano 2 nastolatków. Źródło: Twitter/Allison
Za takie zdjęcie zamieszczone w sieci w Wielkiej Brytanii aresztowano 2 nastolatków. Źródło: Twitter/Allison

W mediach społecznościowych zaczęły pozakazywać się zdjęcia, których autorzy żartują sobie ze śmierci George’a Floyda, który w amerykańskim Minneapolis został uduszony w czasie interwencji przez policjanta. Dwóch autorów zdjęć z Wielkiej Brytanii zostało aresztowanych.

Idiotów i ludzi pozbawionych elementarnej przyzwoitości nie brakuje. Dla nich tragiczna śmierć człowieka to okazja do doskonałej zabawy i zaistnienia w mediach społecznościowych.

Dlatego też różni debile odgrywają scenę jaka się wydarzyła w Minneapolis, kiedy to policjant w czasie interwencji ukląkł na szyi zatrzymywanego George’a Floyda i tak przycisnął kolanem jego szyję, że mężczyzna zmarł. Bardzo zadowoleni z siebie uśmiechnięci idioci pozują do zdjęć i wrzucają je do sieci.

To oczywiście wywołało wielkie oburzenie wśród internautów. Pojawiło się nawet teorie spiskowe o rasizmie i zorganizowanej akcji. Ale okazało, że że jest ktoś jeszcze bardziej durny niż ci idioci zamieszczający akurat teraz takie zdjęcia w czasie bandy palą i demolują miast, a rodzina nie pochowała jeszcze zmarłego. To państwo brytyjskie i jego policja owładnięte obsesją przestępstw nienawiści. Nasłano więc policję na 2 autorów takich zdjęć i aresztowano dwóch nastolatków. Odpowiadać mają za przestępstwa nienawiści. Z tego paragrafu rocznie w więzieniach w Wielkiej Brytanii ląduje kilkaset osób.

Allison@AllisonKirstenB

This is absolutely horrifying that it would bring pleasure to a human being to mock the death of another human being. This is absurd and RACIST.

Zobacz obraz na Twitterze
Zobacz pozostałe Tweety użytkownika Allison
n.czas.com