DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Niemiecki oficjalny raport wycieków potępiający Coronę jako „globalny fałszywy alarm”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Niemiecki rząd federalny i główne media są zaangażowane w kontrolę szkód po tym, jak raport podważający ustaloną narrację Corony wyciekł z ministerstwa spraw wewnętrznych.

Niektóre z kluczowych fragmentów raportu to:

  • Niebezpieczeństwo wirusa Covid-19 zostało przecenione: prawdopodobnie w żadnym wypadku niebezpieczeństwo stwarzane przez nowego wirusa nie przekroczyło normalnego poziomu.

  • Ludzie, którzy umierają z Corony, to w zasadzie ci, którzy umarliby statystycznie w tym roku, ponieważ osiągnęli kres życia, a ich osłabione ciała nie są już w stanie poradzić sobie z żadnym przypadkowym codziennym stresem (w tym około 150 wirusów obecnie w obiegu).

  • Na całym świecie, w ciągu ćwierć roku, odnotowano nie więcej niż 250 000 zgonów z powodu Covid-19, w porównaniu do 1,5 miliona zgonów [ 25 100 w Niemczech ] podczas fali grypy 2017/18.

  • Niebezpieczeństwo nie jest oczywiście większe niż w przypadku wielu innych wirusów. Nie ma dowodów, że był to coś więcej niż fałszywy alarm.

  • Zarzut może być zgodny z następującymi wytycznymi: podczas kryzysu w Koronie państwo udowodniło, że jest jednym z największych producentów fałszywych wiadomości.

Jak dotąd tak źle. Ale robi się coraz gorzej.

Raport koncentruje się na „różnorodnych i ciężkich konsekwencjach miar Corona” i ostrzega, że ​​są one „poważne”.

Więcej ludzi umiera z powodu narzuconych przez państwo środków Korony, niż są zabijani przez wirusa.

Powodem jest skandal w trakcie tworzenia:

Niemiecki system opieki zdrowotnej skoncentrowany na Koronie odkłada ratującą życie operację i opóźnia lub zmniejsza leczenie pacjentów spoza Korony.

Berlin w trybie odmowy. Naukowcy walczą.

Początkowo rząd próbował odrzucić raport jako „pracę jednego pracownika”, a jego treść jako „jego własną opinię” – podczas gdy dziennikarze zamykali szeregi, bez zadawania pytań, z politykami.

Ale 93-stronicowy raport zatytułowany „Analiza zarządzania kryzysowego” został opracowany przez panel naukowy powołany przez ministerstwo spraw wewnętrznych i złożony przez zewnętrznych ekspertów medycznych z kilku niemieckich uniwersytetów.

Raport powstał z inicjatywy departamentu spraw wewnętrznych o nazwie Unit KM4 i odpowiedzialnego za „Ochronę infrastruktury krytycznej”.

Tutaj także pracuje urzędnik niemiecki Stephen Kohn (red.) I skąd ujawnił to mediom.

Autorzy raportu opublikowali już 11 maja wspólny komunikat prasowy , w którym krytykują rząd za ignorowanie porad ekspertów i proszą ministra spraw wewnętrznych o oficjalne skomentowanie wspólnego oświadczenia ekspertów:

„Środki terapeutyczne i zapobiegawcze nigdy nie powinny przynosić więcej szkody niż sama choroba. Ich celem powinna być ochrona grup ryzyka, bez ograniczania dostępności opieki medycznej i zdrowia całej populacji, ponieważ niestety ma to miejsce ”

„My w praktyce naukowej i medycznej doświadczamy wtórnie uszkodzeń dialektycznych u naszych pacjentów”.

„Dlatego zwracamy się do Federalnego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych o wypowiedź na temat naszego komunikatu prasowego i mamy nadzieję na stosowną dyskusję dotyczącą środków [Corona], która doprowadzi do najlepszego możliwego rozwiązania dla całej populacji”

W momencie pisania tego tekstu rząd niemiecki jeszcze nie zareagował.

Ale fakty – niestety – potwierdzają obawy ekspertów medycznych.

23 maja niemiecka gazeta Das Bild zatytułowana: „Dramatyczne konsekwencje działań koronowych: opóźniono 52 000 operacji nowotworowych”.

We wnętrzu niepokojący lekarz ostrzega, że ​​„będziemy odczuwać skutki uboczne kryzysu w Koronie przez lata”.

Strzelanie do informatora. Ignorowanie wiadomości.

Jak donosi Der Spiegel 15 maja: „Stephen Kohn [informator] został od tego czasu zawieszony w służbie. Poradzono mu, aby uzyskać adwokata, a jego laptop służbowy został skonfiskowany.

Kohn pierwotnie ujawnił raport 9 maja liberalno-konserwatywnemu magazynowi Tichys Einblick, jednej z najpopularniejszych alternatywnych mediów w Niemczech.

Wiadomości o tym raporcie stały się głównym nurtem w Niemczech w drugim tygodniu Mai – ale już w trzecim tygodniu media i politycy przestali dyskutować na ten temat, odmawiając komentarza.

Godłem było podejście Güntera Kringsa, przedstawiciela ministra spraw wewnętrznych Horsta Seehofera – szefa demaskatora:

Zapytany, że potraktuje ten dokument poważnie, Krings odpowiedział:

„Jeśli zaczniesz analizować takie papiery, to wkrótce zaprosisz chłopaków z blaszanymi czapkami na przesłuchania parlamentarne.”

Mężczyźni w blaszanych czapkach – po niemiecku Aluhut – to termin używany do opisywania ludzi, którzy wierzą w teorie spiskowe.

Rzeczywiście w jednym artykule Der Spiegel dotyczącym ruchu protestacyjnego Corona i konsekwencjach ujawnionego raportu słowo „spisek” zawierało nie mniej niż 17 razy!

I nie ma dyskusji na temat kwestii poruszonych w samym raporcie.

Poza Niemcami wiadomości praktycznie nie zostały zgłoszone.

Protest Movement – lub „Corona-Rebellen”.

Niemcy rozpoczęli demonstrację przeciwko Lockdowns już w kwietniu.

A tysiące obywateli pojawiają się na pokazach co weekend, nawet gdy rząd łagodzi ograniczenia.

Dema nie ograniczają się tylko do ograniczeń, które w rzeczywistości były stosunkowo łagodne w porównaniu do wielu innych krajów zachodnich.

Dema kwestionują całą narrację Corony, a jeszcze bardziej jej głównych, zwłaszcza rolę, jaką odgrywa Bill Gates, jako drugi największy dawca WHO (pierwszy od czasu, gdy Trump zawiesił wkład USA).

Rzeczywiście największe tego typu dema miały miejsce 9 maja w Stuttgarcie , gdzie dziesiątki tysięcy ludzi zgromadziły się, by odmówić NWO.

Niemcy mówią „nie” żadnemu orwellowskiemu rozwiązaniu, które rząd może pewnego dnia narzucić z wątpliwego „stanu wyjątkowego”, od aplikacji masowej inwigilacji po obowiązkowe szczepienia.

Wyciekły raport udowodnił, że ich obawy są uzasadnione.

Przynajmniej jeśli chodzi o fałszywy charakter „pandemii korony”.

Reszta może wkrótce nadejść.

strategic-culture.org

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: