DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

„Tropical Storm Cristobal ląduje na wybrzeżu Zatoki Meksykańskiej”

MEXICO CITY (AP) – Tropical Storm Cristobal wylądował w środkowej części wybrzeża Zatoki Meksykańskiej w Campeche w środę, zrzucając ulewny deszcz na już przesiąknięty region, podało Narodowe Centrum Huraganu w USA.

Burza podtrzymywała wiatry o prędkości 60 mil na godzinę (95 km / h) i oczekiwano, że skręci na północ w późniejszym tygodniu, przekroczy Zatokę Meksykańską i ostatecznie zagrozi Stanom Zjednoczonym.

Ale do tego czasu prognozy przewidują, że Cristobal będzie meandrował wzdłuż wybrzeża Zatoki Meksykańskiej, powodując poważne powodzie. Centrum Huraganów poinformowało, że wylądowało w środę rano w pobliżu Atasta, na zachód od dużego miasta produkcji ropy naftowej Ciudad del Carmen.

Prezydent Andrés Manuel López Obrador był w środę w stolicy Campeche w ramach tygodniowej trasy promującej projekt pociągu. Był około 145 mil (235 kilometrów) od miejsca, w którym sztorm wylądował.

WIĘCEJ OPOWIEŚCI:
– Formy Cristobal Tropical Storm, zagrożenie powodziowe dla Meksyku
– Prezydent Meksyku rozpoczyna „nową normalną” fazę wśród pandemii
– Tropikalna burza zabija 17 w Salwadorze i Gwatemali

MORE STORIES:

Cristobal utworzył wtorek na podstawie pozostałości po tropikalnej burzy tropikalnej Amanda, która spowodowała śmiertelne powodzie i osuwiska w Ameryce Środkowej. Co najmniej 22 zgony w Salwadorze i Gwatemali obwiniono o burzę.

Cristobal był pierwszą trzecią nazwaną burzą atlantyckiego sezonu huraganów; w 2016 r. Tropical Storm Colin powstał w Zatoce 5 czerwca.

Policja w stanie Campeche, gdzie znajduje się Ciudad del Carmen, powiedziała, że ​​zamknęła już kilka autostrad z powodu powodzi. Prognozy wymagają od 10 do 20 cali (25 do 50 centymetrów) deszczu wzdłuż wybrzeża Zatoki Meksykańskiej i innych w odizolowanych obszarach.

We wtorek wieczorem armia meksykańska powiedziała, że ​​pomogła w ewakuacji 138 osób w Calakmul w Campeche, gdy wzrosły wody powodziowe.

Pełny zasięg: Meksyk
W środę rano sztorm miał 15 mil (20 km) na zachód od Ciudad del Carmen i przemieszczał się na południowy wschód z prędkością 3 mil na godzinę (6 km / h). Meksyk miał ostrzeżenie o tropikalnej burzy od Campeche do Coatzacoalcos.

Amerykańskie Narodowe Centrum Huraganów spodziewało się, że burza nieco osłabnie, gdy przejdzie w czwartek we wschodnim Meksyku i stanie się tropikalną depresją w czwartek wieczorem. Potem ponownie wejdzie do Zatoki Meksykańskiej i zacznie kierować się na północ.

zrodlo:apnews

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: