DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

MINISTER SZUMOWSKI OBJETY SPECJALNĄ CAŁODOBOWĄ OCHRONĄ OSOBISTĄ SOP – TAKA JAKA PRZYSŁUGUJE PREZYDENTOWI

Łukasz Szumowski potwierdził w rozmowie z dziennikarzem Interii, że od dziś nad jego zdrowiem i życiem czuwa Służba Ochrony Państwa. Dodatkowa ochrona to efekt gróźb, które minister zdrowia w ostatnim czasie dostaje w coraz większej liczbie.

– Potwierdzam, przyznano mi ochronę SOP – powiedział nam minister zdrowia.

Ochrona obowiązuje od dzisiaj. Decyzję miał podjąć minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Kamiński, który został wcześniej zawiadomiony przez resort o groźbach kierowanych na służbową skrzynkę mailową i prywatny telefon ministra. Kamiński uznał, że w tym przypadku ochrona jest jak najbardziej uzasadniona.

– Groźby były zawsze, ale ich liczba się zwiększyła, odkąd rozpoczęła się nagonka medialna na mnie i moją rodzinę – powiedział Interii Szumowski. Przyznał, że grożono mu m.in. użyciem broni.

Minister zdrowia nie chciał natomiast zdradzić, czy ochroną objęto też jego najbliższych. – To tajemnica Służby Ochrony Państwa – uciął.

Nieoficjalną informację o ochronie dla ministra zdrowia podało jako pierwsze radio RMF FM.

Jakub Szczepański

Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/polska/news-lukasz-szumowski-od-dzis-z-ochrona-sop,nId,4531789#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

5 thoughts on “MINISTER SZUMOWSKI OBJETY SPECJALNĄ CAŁODOBOWĄ OCHRONĄ OSOBISTĄ SOP – TAKA JAKA PRZYSŁUGUJE PREZYDENTOWI

  1. Może być rozwiązanie na wasze problemy „że skażoną żywnością”. Kto kto produkuje skażoną żywność, nałożyć podatek. Jeżeli jest już, to go podnieść na wytwórców. Pieniądze przekazać na rozwój gospodarki, lub może na pomoc ludziom z objawami spowodowanymi przez tą „skażoną żywność”. Tyczy się to samo wody i powietrza. ktoś kogoś truje? Nie ma problemu, „jak było z polskim węglem”?.

    1. Niezdrowa żywność ? Nie ma problemu….. NAŁOŻYĆ KARY FINANSOWE! pieniądze przekazywać na szczytny cel.

          1. Jeżeli nie zapłacą, skonfiskować całe mienie na które nie jest własnością Polski na terenie Polski w ramach „częściowej spłaty”. A JAK K****.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: