DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Gubernator: „Kierowca był zdezorientowany, gdy wjechał w tłum..”

MINNEAPOLIS (AP) – Kierowca naczepy, która przetoczyła się pośród tysięcy ludzi, którzy zgromadzili się na zamkniętej autostradzie w Minneapolis, aby zaprotestować przeciwko śmierci George’a Floyda, był najwyraźniej zdezorientowany i nie chciał nikogo skrzywdzić, gubernator Tim Walz powiedział w poniedziałek .

banner-wizytowka-1580899038

Wydawało się, że nikt nie został ranny w niedzielę, jak podają władze, ale niektórzy świadkowie twierdzą, że garstka ludzi, którzy byli na autostradzie międzystanowej 35W niedaleko centrum Minneapolis, sama szukała pomocy medycznej. Władze oświadczyły, że nie mogą tego potwierdzić.

„Nie przestał. Głośno piszczał i wjeżdżał w tłum ludzi – powiedział Star Val Tribune, nauczyciel edukacji specjalnej. „To ten sam rodzaj złośliwości, który nas tu sprowadził. To bezduszne lekceważenie czyjegoś człowieczeństwa ”


Gubernator Tim Walz powiedział w poniedziałek, że był „bez tchu”, gdy obserwował, jak rozwija się scena, i myślał, że zobaczy „dziesiątki lub setki” zabitych ludzi. Ale powiedział, że wstępne informacje sugerują, że kierowca jakoś wyprzedził urzędników drogowych, zamykając autostradę na odcinkach. Zauważył, że kierowca zahamował, gdy przejeżdżał obok protestujących.

„Kierowca był sfrustrowany” – powiedział Walz. „Zamykają się na sekcje, a on wyprzedza ludzi”.

Komisarz ds. Bezpieczeństwa publicznego John Harrington powiedział, że kamery drogowe pokazują, że kierowca był już na autostradzie przed jej zamknięciem.

„Z tego, co możemy powiedzieć w naszych wywiadach, nie mieliśmy żadnych informacji, które mogłyby sprawiać wrażenie, że był to celowy czyn”, powiedział Harrington. „Nie chodziło o to, że chodził po barykadach, żeby wziąć udział w proteście”.

Autostrada została zamknięta w Minneapolis już po raz drugi z rzędu, ponieważ urzędnicy narzucili godzinę 20:00. godzina policyjna i starali się utrudnić protestującym poruszanie się. Minneapolis było centrum protestów – niektóre pokojowe, niektóre gwałtowne – od kilku dni po śmierci Floyda, kajdanki Murzyna, który zmarł w zeszłym tygodniu po tym, jak biały oficer z Minneapolis przycisnął kolano do szyi Floyda, błagając o powietrze i krzycząc „I nie mogę oddychać. ”

Wideo Bystander pokazało, jak tłum rozstaje się na kilka sekund przed półprzepełnieniem, potem ciężarówka cysterna stopniowo zwolniła, a demonstranci zalali ciężarówkę.

John Harrington, komisarz ds. Bezpieczeństwa publicznego, powiedział w niedzielę, że na moście znajdowało się od 5 000 do 6 000 osób, a na podstawie materiałów z kamer drogowych początkowo wydawało się, że naczepa była już na autostradzie, zanim barykady ustawiono o 17:00.

Kierowca został zabrany do szpitala z powodu obrażeń po wyciągnięciu z kabiny, ale został szybko zwolniony i przebywał w areszcie policyjnym z powodu prawdopodobnej przyczyny napaści.

Oficer Derek Chauvin i trzej inni, którzy aresztowali Floyda, zostali zwolnieni, ale tylko Chauvin został oskarżony. Grozi mu morderstwo trzeciego stopnia i nieumyślne spowodowanie śmierci.

zrodlo:apnews

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: