DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

USA- Zamieszki Pod Białym Domem,Ostre Starcia Z Policją w Waszyngton

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Tego już nie można nazwać protestem. To co dzieje się dziś w wielu miastach USA to koszmar.

PROTESTY W USA PO ŚMIERCI GEORGE’A FLOYDA W MINNEAPOLIS. ROBI SIĘ GORĄCO! +18!!!

 

banner-wizytowka-1580899038

To są zdjęcia z centrum stolicy USA. Jak pole bitwy. Race wybuchają w pobliżu pomnika Tadeusza Kościuszki niedaleko Białego Domu. Kamienie lecą w stronę policji. Policja broni się gazem.Tak przedstawił relację Korespondent Radia RMF FM w Stanach Zjednoczonych Paweł Żuchowski, autor powyższego nagrania.

Wrzenie w USA, przed Białym Domem starcia. Protesty po śmierci George’a Floyda wymknęły się spod kontroli.

Gorąca noc w Stanach Zjednoczonych: protesty – których zarzewiem stała się sprawa 46-letniego czarnoskórego George’a Floyda, który zmarł w trakcie brutalnego zatrzymania przez policję w Minneapolis – w wielu amerykańskich miastach wymknęły się spod kontroli.

Niebezpiecznie było również przed Białym Domem, gdzie zebrało się kilkuset protestujących: z tłumu leciały w kierunku policjantów race i butelki, funkcjonariusze odpowiadali gazem łzawiącym, płonęły samochody i śmietniki.”Chcemy sprawiedliwości”, „Bez sprawiedliwości nie ma pokoju” i „Nie mogę oddychać” – takie hasła pojawiły się – skandowane przez demonstrantów – przed Białym Domem.

To ostatnie odwołuje się do ostatnich słów George’a Floyda, który wołał, że nie może oddychać, gdy policjant w trakcie zatrzymania przyciskał mu kolanem szyję do ziemi.

Za Facebook

Szeryf Michigan dołącza do protestujących George’a Floyda! Michigan Sheriff Join protest

Szeryf Michigan dołącza do protestujących George’a Floyda we Flint.Szeryf w Michigan w sobotę został powitany z wiwatami, gdy wygłosił porywające przemówienie przed dołączeniem do demonstrantów w proteście George’a Floyda.„Chcę, aby to była parada, a nie protest”. Swanson dołączył do demonstrantów po tym, jak skandowali „chodź z nami”

Za You Tube

Amerykanie Mają Dość Żydowskiej Okupacji USrAel Zamieszki Po Zabójstwie Czarnoskórego Obywatela

Za You Tube

Otwórzcie nasze kościoły – polski protest modlitewny w Toronto

Około 100 osób uczestniczyło w niedzielę w modlitewnym proteście przed katedrą archidiecezjalną św. Michała w Toronto, by domagać się otwarcia polskich kościołów – zamkniętych na mocy antypandemicznych zarządzeń nadzwyczajnych. Zapraszamy na reportaż z tego wydarzenia. W najbliższą sobotę organizatorzy zapraszają o godz 12 przed legislaturę Ontario na Queens Park, a w niedzielę na 10.00 rano ponownie na różaniec i protest przed katedrę w Toronto.

Za You Tube

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: