DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

Skąd nagle statystom w ćwiczeniach wojennych NATO potrzebna znajomość …

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Na oficjalnej witrynie internetowej miasta Berlina opublikowano ostatnio pod rubryką „Praca i wykształcenie- oferty pracy”, ofertę dla pomocników w serwisie usług imprezowych.

Jeżeli chodzi o szczegóły owej imprezy czytamy dalej, że od 27 kwietnia poszkuje się rosyjskich odtwórców rol do ćwiczeń NATO. Praca ta ma polegać na odgrywaniu rosyjskiej ludności cywilnej w obszarach objętych kryzysem. W ten sposób ma powstać do ćwiczen dla żołnierzy realna sceneria, a tym samym optymalne przygotowanie do misji zagranicznej.

W opisie tego miejsca pracy podane jest dalej, że tego typu operacje odbywają się na okrągło (włącznie z weekendami) na poligonie wojskowym w Hohenfels położonym między Norymbergią a Regensburgiem.

Uczęstnicy ogrywają jako statyści niewielkie role np. jako hodowca bydła, właściciel sklepu czy też burmistrz wsi. Na tym terenie zbudowano prowizoryczne wioski liczące od 10 do 30 domów. Dalej w anonsie czytamy, że ubiegający się o te prace powinni dysponować następującymi umiejętnościami: dobrą znajomością języka rosyjskiego i podstawową znajomością angielskiego.

Poligon ćwiczebny w Hohenfels rozpościera się na 160 km kwadratowych i jest bardzo rozległym terenem. To zielona w dużej mierze pokryta lasem okolica, w której można się wyśmienicie ukryć. Na północ od głównej siedziby Albertshof łączy się ona z dużym terenem leśnym, poprzecinanym licznymi drogami i ulicami, na którym znajduje się kilka wiosek przeznaczonych do ćwiczeń. Wikipedia podaje na ten temat: „Od 1999 odbywają się w Hohenstein kompleksowe ćwiczenia z udziałem cywilnych statystów trwające około 3 tygodni.

Statyści są obecni na obszarze ćwiczeń przez cały czas ich trwania, odgrywając role ludności cywilnej (poczynając od prostego rolnika poprzez wyszkolonych tłumaczy, a kończąc na wysokich rangą urzędnikach).

W tej bliskiej rzeczywistości scenerii żołnierze ćwiczą miedzykulturową, po części wielojęzyczną komunikację i społeczną interakcję z mieszkańcami danego obszaru operacyjnego w celu poznania specyfiki i problematyki „symulowanego” kraju.

W ten sposób uwrażliwia się żołnierzy na specyficzne dla danego kraju i miejsca problemy, „wąskie gardła” i konflikty,, trenuje się rozróżnianie wojskowych celów i zagrożeń od osób i spraw cywilnych, ćwiczy postępowanie i współpracę z innymi siłami porządkowymi i organzacjami pomocowymi na miejscu. Ƈwiczenia z udziałem aktorów- cywilów są tu codzienną praktyką. Co tutaj zadziwia to fakt, że poszukiwani są akurat „rosyjscy statyści”. Ten cały scenariusz zabawy wojennej pozwala przypuszczać, że chodzi prawdopodobnie o ćwiczenia operacji wojskowych na terenie Federacji Rosyjskiej.

Czy takie działania zgodne są jednak z profilem NATO jako sojuszu obronnego czy też te ćwiczenia wojenne to kolejna wskazówka, że ewidentnie planuje się wojnę napastniczą przeciwko Rosji?

W naszych audycjach zatytułowanych „Dalsze zbrojenia wzdłuż rosyjskiej granicy” i „Media głównego nurtu bagatelizują transporty wojskowe USA ” zwracaliśmy już uwagę na gigantyczną koncentrację wojsk i wyposażenia militarnego w wymienionych regionych.

Wojna w Wietnamie unaoczniła nam, że do rozpoczęcia wojny nie musi mieć miejsca żadna agresja ze strony Federacjii Rosyjskiej: były minister obrony narodowej Stanów Zjednoczonych Mc Namara przyznał po fakcie, że twierdzenia o rzekomym pierwszym uderzeniu ze strony Wienamu były celowym kłamstwem rządu USA i mediów amerykańskich.

Kla.Tv

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: