DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

„nibiru” OBIEKT „X” – zniweczy plany NWO !!!!!- są na to dowody i poszlaki….

MOŻE WARTO ZASTANOWIĆ SIE NAD TYM – to moze tlumaczyć z pozoru ślepy i głupi – tręd wszystkich państw do zadluzania się ponad rozsądek………

A JAK BY SIĘ OKAZAŁO ŻE NIKT NIKOMU NIC NIE MUSI ODDAWAĆ

Przez tysiąclecia cykle słoneczne miały mało zauważalny wpływ na ludzką cywilizację aż do roku 1850, w którym to wynaleziono, a potem zastosowano na szeroką skalę, telegraf.

Nibiru närmar sig jorden i ett år. Nibiru närmar sig

We wrześniu 1859 roku, znany astronom zajmujący się zjawiskami na Słońcu, Richard Carrington zauważył nagły przebłysk na powierzchni Słońca. Osiemnaście godzin po tym przebłysku – który stał się znany jako „rozbłysk Carringtona” – na całym świecie można było zobaczyć najwspanialszy pokaz zorzy polarnej w historii. Po raz pierwszy obserwatorzy z Jamajki, Rzymu i Hawany mogli zobaczyć pokaz pulsującego, czerwonego, purpurowego i zielonego światła na niebie.

Oprócz pięknej zorzy pojawiły się też niezbyt przyjemne zdarzenia – wielu operatorów telegrafu na całym świecie zostało porażonych prądem elektrycznym, a w wielu przypadkach ich maszyny nagle stanęły w płomieniach. Był to szkodliwy efekt wpływu potężnej burzy elektromagnetycznej wywołanej przez rozbłysk słoneczny na wczesne systemy telekomunikacyjne. Na skutek gwałtownych zmian pola elektromagnetycznego spowodowanych rozbłyskiem we wszystkich przewodzących materiałach został zaindukowany prąd elektryczny, a że w tamtym czasie najdłuższymi przewodnikami były druty telegraficzne (ich łączna długość wyniosiła zaledwie 125 000 mil), więc urządzenia do nich podłączone najbardziej ucierpiały.

Nibiru närmar sig jorden i ett år. Nibiru närmar sig

Teraz, w roku 2010, na Ziemi jest o wiele więcej potencjalnych celów dla elektromagnetycznej burzy z kosmosu, w tym międzykontynentalne rurociągi, linie komunikacyjne i energetyczne. Współczesne sieci infrastrukturalne są znacznie większe i bardzej złożone niż proste systemy z czasów Carringtona, a ich właściwości elektryczne, wzajemne połączenia i zależności pozwalają porównać je do anteny odbiorczej dla kosmicznej energii, rozpiętej na powierzchni każdego z kontynentów. Nasze rosnące uzależnienie od energii elektrycznej i systemów telekomunikacyjnych powoduje, że stajemy się jednocześnie bardziej narażeni na geomagnetyczne burze wywoływane przez słoneczne plamy. Skutkiem burz mogą być uszkodzenia urządzeń produkcji i transmisji energii elektrycznej na poziomie całych kontynentów oraz powszechne awarie systemów łączności.

НАСА разбива митовете за края на света | Club Aurora

CZY RZĄDY BIORĄ TO NA SERIO….

Na początku 2009 roku NASA zleciła badania National Research Council w celu określenia potencjalnych skutków „zdarzenia Carringtona” w nowoczesnym społeczeństwie. Opracowanie pod tytułem „Severe Space Weather Events — Understanding Societal and Economic Impacts” .Zagrożenie jest tak realne że, rzad USA zdecydował sie na początku roku 2010 wysłać w przestrzen kosmiczną sprzęt wartosci przekraczajacej koszt wysłania człowieka na ksieżyc ,który ma za zadanie tylko i wyłącznie monitorować aktywnosć sloneczną i to wszystko w samym środku kryzysu.

SKUTKI….

Jest maj 20– r. Stacje radiowe i telewizyjne nagle przerywają program i ogłaszają, że właśnie przed chwilą na Słońcu nastąpił potężny wybuch, którego skutki trudno przewidzieć. Po paru godzinach zaczyna brakować prądu. Stają pociągi, tramwaje, metro, unieruchomione zostają lotniska i dworce kolejowe. Brak sygnalizacji świetlnej powoduje gigantyczne korki na ulicach miast. Nie działają windy, stacje benzynowe, telefony, radio i telewizja, satelitarna nawigacja, staje cały przemysł. Brakuje wody, przestaje działać służba zdrowia, handel, banki, systemy komputerowe. Zaczyna się apokalipsa, której przedsmak mieli mieszkańcy Nowego Jorku i kilku innych miast w sierpniu 2003 r.

Tamten blackout trwał tylko parę godzin. Tym razem cywilizacyjna katastrofa może ogarnąć całe kraje i kontynenty, a nawet glob, i trwać wiele miesięcy, a może nawet lat. To nie scenariusz filmu grozy, lecz wnioski z raportu National Academy of Sciences (amerykańskiej akademii nauk), ostrzegającego przed kataklizmem, którego rozmiarów do tej pory nigdy nie zaznaliśmy.

ŻYCIE NA ZIEMI PO…..

1) TELEFONY , RADIOTELEFONY, STACJE NADAWCZE, RTV,- nie działają
2) TRANSPORT LĄDOWY , MORSKI, POWIETRZNY –całkowicie unieruchomiony.
3) DOSTAWY WODY, PRĄDU, GAZU-,całkowicie sparaliżowane.
4) WOJSKO , POLICJA ,STRAŻ POZARNA- pozbawione środkow łaczności oraz mobilnosci.
5) SZPITALE SŁ. ZDROWIA DYSTRYBUCJA ŻYWNOŚCI- brak technicznych mozliwości sprawnego funkcjonowania.
6) PIENIĄDZE CAŁKOWICIE BEZWARTOŚCIOWE .
7) ALTERNATYWĄ BEDZIE NAPEWNO ZŁOTO – być moze dlatego skupowane za wszelką cenę

WSZYSTKIE MASZYNY I URZADZENIA ZAWIERAJĄCE MIKTOPROCESORY – komputery , bankomaty , stacje paliw ,samochody,itp.całkowicie nie sprawne.

CO POZOSTANIE SPRAWNE -?

TRANSPORT PIESZY, KONNY , ROWEROWY, BROŃ PALNA TRADYCYJNA ,PROSTE NARZĘDZIA , HANDEL WYMIENNY , EWĘTUALNIE USŁUGA WYMIENNA NA ŻYWNOSC LEKI WODĘ.

CZYLI NATYCHMIASTOWE COFNIECIE SIĘ CYWILIZACJI O 200 LAT.

KIEDY TO MOZE NASTAPIĆ – W KAŻDEJ CHWILI – W/W SPECJALIŚCI OCZEKUJĄ TEGO ZDARZENIA OD 2009 ROKU – cykl ponownej aktywnosci slonecznej spóznia się a im dlużej trwa stagnacja tym silniejszy będzie jego poczatek.
Z NIEPOTWIERDZANYCH ANI NIE DEMENTOWANYCH INFORMACJI KRĄŻĄCYCH W NECIE NA TEMAT (NIBIRU) – a w kręgach naukowych FUNKCJINUJE NAZWA – OBIEKT”X”– otoż zblizanie się tego obiektu do slońca powoduje zakłucanie funkcjonowania procesów zachodzących na słońcu odczuwalnym a nawet namacalnym skutkiem są anomalie pogodowe na ziemi w roku 2010 -przeście obiektu „X” W POBLIZU SLOŃCA – MOŻE BYĆ KATALIZATOREM ZWIĘKSZAJACYM ROZBŁYSK INICJUJĄCY NASTEPNY CYKL AKTYWNOŚCI SŁONECZNEJ DO SILY KILKUDZIESIĘCIO KROTNIE WIEKSZEJ NIŻ SŁYNNY ROZBŁYSK Carringtona z roku 1859 – którego siła była by wystarczajaca do unicestwienia całkowitego infrastruktury technicznej obecnie istniejącej……..
=================================================
najważniejsze dla nas -TO FAKT IŻ ROZBLYSK TEN NIE CZYNI ŻADNEJ SZKODY ORGANIZMA ŻYWYM – z wyjatkiem ludzi posiadajacych rozruszniki serca.

Cóż za ironia losu. Ludzkość cały czas stara się rozwijać technologię starając się zapomnieć o czasach, kiedy uganialiśmy się za mamutami, ale gdyby całą tę współczesną technologię szlag trafił, tacy jaskiniowcy byliby dla nas niedoścignionym wzorem.

PROPONUJĘ POSZPERAĆ I ZWRUCIĆ UWAGĘ – NA FAKT ZBIERANIA WSZELKICH MATERIALOW ZAWIERAJACYCH WIEDZĘ W FORMIE PAPIEROWYCH DRUKÓW – A PRYM WIODĄ W TYM ORGANIZOWANIU BIBLIOTEK TRADYCYJNYCH – WLAŚNIE ROSJANIE I AMERYKANIE

===================================

„UNI” „ONI” i inni bedą

„O”

Artykul z archiwum MIZI z 2010r

video z inbternetu

226 thoughts on “„nibiru” OBIEKT „X” – zniweczy plany NWO !!!!!- są na to dowody i poszlaki….

 1. Myślę ze jasnowidze dostrzegają biezącą przyszłość (jako natychmiastowy wynik w przyszłości) tylko ze 10min pózniej juz jest inny a 10dni później jest tak inny ze nawet niepodobny. To przyczyna braku dostępu Majów do rzeczywistości po 2012 roku (inaczej -przekraczało to ich wyobraźnię ) a i błędów współcześnie zyjących ( z przebiciami do przyszłości) . Młode pokolenia które dorastają robią taki szum i brak konkretów ze nikt nie jest w stanie się dostroić do przyszłości nawet oni sami , a takie wynalazki jak tel. komórkowe, maile, portale społecznościowe, gry komputerowe, w kilka godzin są w stanie zmienić przyszłość co jeszcze 100lat temu wymagało tysięcy ujednoliconych kazań, parę lat temu setek godzin transmisji telewizyjnych albo szkół które kształtowały swiadomość (prały , urabiały – wszystko tylko nie uczyły 🙂 ) . Wielu współcześnie zyjących ludzi po 40 juz się pogubiło jakie będzie jutro , chwytają się wiadomości z gazet , teletuby tylko ze tam tylko lepiej udają ze coś wiedzą (religie przestały juz oddziaływać bo tylko staruszki po kosciołach – stąd ruchy w kierunku oaz , JP2 itd. tylko ze zycie zapi….ala a ich pomysły tylko migają jak drzewka w oknie pędzącego pociągu świadomości 7,5 mld. ludzkosci (do tego silnie zaczyna odziaływać kultura Indyjska, Chińczycy a nawet ostatnio Majowie (co jest fenomenem bo zyjących jest garstka) o Sumerach nie wspomnę, Atlantyda kręci filmy, samobójcy 2012 tez się nakręcają ) a nad słowami „jestem Normalny i Współczesny” trzeba się dobrze zastanowić czy aby się nam nie zdaje.

 2. BLEDA informacja w sierpniu 2003 blackout trwal NIE PARE GODZIN ale pare tygodni. Mieszkam w Kanadzie i po kilku tygodniach dopiero zostalismy podlaczeni.to byla TRAGEDIA jedyne szczescie to to, ze byl sierpien i nie musielismy miec ogrzewania. Nie wyobrazam sobie nastepnego scenariusza- te 3 tygodnie daly smak kleski bez pradu.OBY SIE NIE POWTORZYLA.

 3. Jimi Hendrix grał niesamowitą muzykę i wyprzedził swoje czasy ,był ja Leonardo Dawinci i jak Albert Ansztain i jego muzyka do dzisiaj jest ponad czasowa . W 2000 r najpoważniejsze magazyny muzyczne jednogłośnie ogłosiły go muzykiem wszech czasów .

 4. Zanim człowiek będzie wygłaszał takie ‚naukowe’ mowy, radziłbym zapoznać się z taką książką jak słownik ortograficzny oraz z takimi wtyczkami do przeglądarek internetowych, które pozwalają użytkownikowi sprawdzać poprawność całego tekstu na bieżąco. Na pewno będzie to dobry początek.
  Pozdrawiam!

  1. następny bezrobotny magister polonistyki – CHLOPIE WLAZŁEŚ ZACZYNASZ OD POUCZEŃ – CO TO W DOMU POMIATAJA I JAKIS KOMPLEKSIK LECZYMY- po pierwsze i ostatnie mam w d… ortografie , mam w d… twoje rdy- a pisłal bedę co chce i jak chcę – nie podoba sie to wypier… ać
   nie pozdrawiam i żegnam

  2. witaj Izaaku
   masz dziś hasbarowy dyżur ?
   http://poliszynel.wordpress.com/2010/10/25/hasbara/

   Zeno/Wizzgaa nie dał rady, więc wysłali CIEBIE ?
   A może skomentujesz ten problem :

   http://davidicke.pl/forum/rabin-goje-yj-po-to-by-us-ugiwa-ydom-t4696.html

   W związku z ostatnią wypowiedzią pewnego rabina, dotyczącą usługiwania gojów wobec Żydów, postanowiłem przedstawić wam krótkie cytaty wprost z Talmudu, które zostały opublikowane w 1892 r., a wcześniej zostały przetłumaczone przez litewskiego księdza I. B. Pranaitisa, profesora teologii i języka hebrajskiego. Przypis do tekstów na samym dole. Gdyby ktoś chciał przetłumaczoną wersję po łacinie lub skan oryginału, to proszę napisać maila. I jeszcze informacja zanim zaczniecie czytać; poniższe zdania i ew. konkluzje odnoszą się w przeważającej ilości wypadków do Żydów ortodoksyjnych, co ma w tej kwestii duże znaczenie.

   MAJMONIDES, „HIKHOT AKUM” (X, 1)

   „Nie zezwala się na litowanie się nad nimi, bowiem jest napisane: „Nie będziesz miał nad nimi litości” (Pwt., VII, 2). Przeto jeśli ktoś widzi akuma (bałwochwalcę), któremu grozi niebezpieczeństwo, lub który tonie, niech nie spieszy mu na ratunek. Jeśli widzi go w obliczu groźby śmierci, niechaj nie wydziera go [z paszczy] śmierci. Jednak nie jest czymś sprawiedliwym własnoręcznie zabicie go, wrzucenie go do studni lub postąpienie z nim w inny sposób – chyba, że prowadzi z nami wojnę”.

   Powyższe zdania odnoszą się oczywiście do gojów, czyli wszystkich nie-Żydów. Nasuwa się nam przeto wniosek, że goje zostają maksymalnie zezwierzęceni, sprowadzeni do roli niepotrzebnych insektów, których nie należy własnoręcznie się pozbywać, gdyż byłoby to zbyt upokarzające i poniżające dla ortodoksyjnego Żyda.

   Mała dygresja: Każdy kto pracował w USA u Żyda spotkał się zapewne nieraz z ich nietypowym zachowaniem w dni, „w których nie wolno im nic robić”. I zapewne takie osoby dobrze pamiętają, że w takie dni żaden Żyd nie zaparzy sobie własnoręcznie herbaty, gdyż byłoby to „pracą”, którą nie powinien się zajmować. Stąd też wysługiwanie się gojami i traktowanie ich jako niewolników, o czym sami Żydzi ortodoksyjni otwarcie mówią.

   SEFER OR ISRAEL (177B) – LALKUT SIMONI 245 C, 772 – BAMIDBAR RABBA 229 C

   “Odbierz życie klifothom (=chrześcijanom) I zabij ich; będzie to miłe w oczach Najwyższego – jak ktoś, kto składa ofiarę z kadzidła”.

   Analiza jak najbardziej zbędna, jednak w możemy po przeczytaniu uznać, że chrześcijanim = przedmiot nadający się na ofiarę.

   ABHODAH ZARAH (26B, TOSEFOTH)

   „Nawet najlepszy z gojów (niewiernych, bydląt, zwierząt) powinien zostać zabity”.

   Wyczuwamy więc nieustający rasizm i, jak się za chwilę okaże, lęk przed fizycznym kontaktem z niewiernymi, ale czy są one rzeczywiście wolą jakiegokolwiek boga?

   „Jeszcze jeden lęk – przed nieczystością – odgrodził Żydów od świata i pogłębił ich izolację. Faryzeusze mieli na ten temat nieczystości bardzo sprecyzowany, kategoryczny pogląd. Według nich zakazy i nakazy Biblii były niewystarczające, aby ustrzec człowieka przed grzechem. Ponieważ nawet dotknięcie [przez goja] czyniło naczynia ofiarne nieczystymi, nabrali oni przekonania, że wszelki kontakt z cudzoziemcami czyni ich samych nieczystymi. Z tego lęku zrodziły się niezliczone przepisy regulujące czynności życia codziennego; dotyczyły one ubiorów, mieszkania, jedzenia; wszystkie zostały opracowane po to, by ustrzec Żydów przed nieczystością i świętokradztwem. Tyle, że znów: wszystkie [zasady] dawały się zastosować w niepodległym państwie albo mieście; natomiast przestrzeganie ich na obczyźnie było praktycznie niemożliwe, gdyż dla chcących je stosować Żydów oznaczałoby konieczność ucieczki przed społecznością nie-Żydów, a więc życie w izolacji […]„.

   Odpuszczam w tym miejscu dogłębną analizę tematu, gdyż nie taki był mój zamiar. Chciałem jedynie przedstawić autentyczne teksty oraz końcowy dłuższy tekst wyjaśniający zachowanie Żydów, szczególnie ortodoksyjnych. Wyciąganie dalszych wniosków i być może podbicie tematu pozostawiam czytelnikowi.

   Nadesłano do „Wolnych Mediów”
   http://wolnemedia.net/religioznawstwo/przeslanie-talmudu-%E2%80%93-autentyczne-teksty/

   1. widzę masę tych wklejek – z tym tematem – i podobnymi – nie tędy droga – nie takimi metodami
    sami widzicie ze blogi i strony o tym traktujace tracą popularnosc – MUSICIE USTALIĆ DLACZEGO PRZEZ PROSTA ANALIZĘ I WTEDY OPRACOWAC NOWA POLITYKE INFORMACYJNĄ , -ale nie bedę sie wcinał jako – ………… zeby nie wyjsć na ……

     1. PISAŁEM ZE NIECHCE SIE WCINAC I POUCZAĆ – MOZNA ROBIĆ DOKŁADNIE TO SAMO – SKUTECZNIEJ BEZ DAWANIA POWODOW DO ZAMYKANIA – BLOGA TO SIE DA ROBIĆ – ZGODNIE Z ICHNICH ZASADMI ZEBY BYLO WESELEJ – kwestia wprawy w pewnych ……….
      zdaje sie że na priwiwie było by wiele do przedyskutowania

  1. Tam robia protesty walczac o swoje, a iskra moze byc tylko podniesienie wieku emerytalnego. W Polsce robia marsze aby wybrac krola-Dwa rozne swiaty, dwie rozne manifestacje

   1. bo tam ludzie są ze sobą w pewnych sprawach razem – A POLACY SĄ WE WSZYSTKICH SPRAWACH PODZIELENI – bardzo przeprazsam ale to prawda i muszę to powiedzieć Polacy normalni i swiadomi to okolo 20 % spoleczeństwa niestety reszta szkoda czasu i atlasu

  2. http://wiadomosci.onet.pl/kraj/polski-okret-rusza-na-misje-antyterrorystyczna,1,3743390,wiadomosc.html

   ZACZYNA SIĘ
   Z POLSKIM WKŁADEM
   OBIECALI CHAZAROM 10.000 WOJOWNIKÓW Z POLIN

   Polski okręt rusza na misję antyterrorystyczną
   41 minut temu MK / PAP

   Przez cztery miesiące!!!!!!!!!!!! polski okręt podwodny ORP „Bielik” będzie brał udział w operacji antyterrorystycznej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NATO o kryptonimie „Active Endeavour”, prowadzonej na Morzu Śródziemnym.!!!!!!!!!!!!!!! Okręt wypłynie z Gdyni w czwartek.
   Jak poinformował rzecznik prasowy dowódcy Marynarki Wojennej kmdr por. Bartosz Zajda, głównym zadaniem polskiego okrętu będzie patrolowanie morskich szlaków komunikacyjnych oraz rejonów szczególnie narażonych na działania grup terrorystycznych.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   Załoga „Bielika” będzie identyfikować wszystkie jednostki, jakie napotka w czasie służby na Morzu Śródziemnym, by wykryć te mogące dostarczać nielegalne uzbrojenie, materiały czy substancje lub przemycać ludzi.
   W czasie misji polski okręt będzie podlegać dowództwu NATO w Neapolu.!!!!!!!!!!!!!!!
   Operacja „Active Endeavour” trwa nieprzerwanie od października 2001 roku. Prowadzą ja siły morskie NATO na mocy artykułu V Traktatu Waszyngtońskiego; to reakcja Sojuszu Północnoatlantyckiego na ataki terrorystyczne z 11 września 2001 r. – Dotychczasowym efektem misji była identyfikacja ponad 100 000 jednostek, wśród nich 155 uznano jako zagrażające bezpieczeństwu – wyjaśnił Zajda.
   Polska Marynarka Wojenna już pięciokrotnie kierowała swoje okręty do udziału w „Active Endeavour”. W operacji tej dwukrotnie brały udział okręt podwodny ORP „Bielik” (2005 r. i 2006/07 r.) oraz fregata rakietowa ORP „Gen. K. Pułaski” (w 2006 r. i 2008 r.). Na przełomie 2008 i 2009 roku w misji uczestniczył także okręt podwodny ORP „Kondor”
   (RZ)

   1. wiem ze to bezlitosne ale muszę – TO WSTAWIĆ JAKO KOMENT BO TO PRAWDA
    ps. ten okrecik moze patrolować co najwyżej – wody przybrzeżne – i tak bedzie – ZAPEWNE BEDĄ TO WODY IZRAELSKIE –
    DLATEGO ŻE ICH OKRETY – SĄ OD JAKIEGOŚ CZASU U WYBRZEŻY IRANU – a otrzeba warować zeby palestyńczykom cementu nie dowieżli.
    =============== my mamy TO COŚ ZWANE OKRĘTEM ja bym sie wstydzil na takim nocniku plywać ALE JAK GRAŚ NIE WSTYDZI SIE BYĆ CIECIEM U NIMCA JAKO MINISTER – TO POLSCY SUBMARINE – NIE POWINNI SIE WSTYDZIĆ BYĆ CIECIEM NA PODWORKU …………..

    Ludzie, to jest stareńki mały okręcik przybrzeżny, zbudowany jeszcze za Gomułki w RFN dla Norwegii. Co oczywiście polskie media zatajają. W Danii czy Norwegii takie coś stoi w muzeum. Kilka lat temu (7?), owszem, chyba Duńczycy, pod sam koniec użytkowania, posłali taki okręcik na Morze Śródziemne na podobna misję – ale na pokładzie dużego, wyczarterowanego statku handlowego. Chodziło o: 1. bezpieczeństwo załogi – żeby ten ledwie co wystający z wody okręcik nie pokonywał samodzielnie kanału La Manche, gdzie go może rozgnieść i zatopić jakiś duży statek handlowy; 2. dla oszczędzenia mechanizmów, które, a szczególnie układ napędowy, muszą się znacznie zużyć w drodze z Bałtyku na Morze Śródziemne. Ten pomysł MON to skandal, a co do stworzenia zagrożenia życia załogi – przestępstwo, szczególnie o tej porze roku. Jaka będzie widoczność z tego okręciku, jak on będzie widziany przy mgłach przez wachtowych dużych jednostek czy ich radary? A robione jest to jedynie dla popisu wobec Zachodu, NATO. Naszych granic od strony Kaliningradu nikt z NATO za swoja kasę nie zwykł osłaniać.

    UNI MAJĄ TO ZWANE OKRĘTEM – NAJNOWSZY PRODUKT NIEMIECKICH STOCZNI – aż szkoda patrzeć

    1. Chodzi mi o to, że to nie nasza wojna
     Ani jeden Polak przy zdrowych zmysłach nie powinien dotykać tego syfu
     Lont już płonie
     Boże miej nas w opiece

   2. na misję antyterrorystyczną czyżby miał zawitać u wybrzeży USA najwięksi w dodatku w białych rękawiczkach terroryści Choć Izrael nie lepszy 🙂
    żartuje czytałam wiem o co chodzi ale nie mogłam sobie odmówić troszeczkę ironii

 5. Wiedziałam ,że się znowu zirytuję . Nie mamy prostej zastępowalności / w dzieciach ?/ a Niemcy mają ? Może i tak , dzięki czekoladkowo-mlecznym i beżowym .Jasne,że wolą nasze dzieci – blondaski z urodzenia ,ciemniejące z wiekiem i inteligentne z dziada pradziada. Z artykułu bodajże Izy wynika,że szansę na „przebycie” przez wielki niebyt ma Rosja . Może więc dalekowzroczniej patrzeć – kierując ludzi w świat ? No , ale Niemcy to jednak „cywilizowany naród ” więc dołączam się do hasła Mizi > KTO JESZCZE MA TROCHĘ SIŁ – ARBEIT !! Byłam w Bawarii przez miesiąc i nie mogłam pojąć tego ich błysku w oku i podniecenie , kiedy mówili „o interesach” , a nawet kiedy tylko grzebali w portfelu .

  1. takie jest zycie zenku – czego wymagasz aby tuokradani , spychani w rynsztok nadal znosili razy – w imię tego tylko – ABY NIE ZABRAKLO SKLADEK NA TWOJA EMERYTURĘ – to nie 19 wiek kazdy wie co dla niego dobre-
   „człowiek jest jak ryba ryba na glębszą wodę idzie a człowiek tam gdzie MU LEPIEJ – PROSTE – A LEPIEJ NIE W POLSCE – WIEC TRUDNO”
   ——————-
   A SMIESZNO WAM BYLO JAK 2 MIESIACE TEMU PISAŁEM O 2 000 000 MIEJSC PRACY – TYCH MIEJSC BĘDZIE WIECEJ ……

   1. Zakładam własny blog i żaden „jakiś ” już mnie nie nazwie Zenkiem .A najlepsze – chociaż akurat nie dla mnie , że Zenobiusz ma „0” emerytury . Nikt tego dokładniej nie sprawdził niż ja!!Miłego popołudnia przy muuuzie .

    1. wizgunia a pamietasz jak wpomnialem abys miała swoj blog? odpisałas ze nie masz czasu i takie tam….
     czyzbym znowu niepotrzebnie krakał……. chyba jednak nie bo „Zakładam własny blog i żaden „jakiś ” już mnie nie nazwie Zenkiem” mam nadzieje ze ten blog nie bedzie kółkiem rózancowym…..

     1. Krist – ten blog będzie tylko mój i nigdy mnie nie znajdziecie. To będzie rzeczywistość / i nie tylko/ widziana oczami egotyczki .Bez cudzych materiałów i linków do Honolulu .Tylko moje myśli, doświadczenia ,wnioski , poszukiwania…Polityka i reszta wyjących zagrożeń , jak się wedrą to trudno .Ale o zagrożeniach jest dosyć na innych blogach .Do poważnych wypowiedzi o religii też są zacniejsi i lepiej przygotowani niż ja . Pozostaje mi więc tylko temat : Świat poprzez moje „ja”.Sama jestem ciekawa -jaka wyskoczę z tej łaźni.

    1. a tak naprawde to nie tylko mlodych – na margines strąca sie ludzi uczciwych – NAZYWAJAC ICH glupkami
     jedno co na zachodzie mnie zaskoczylo w kregah biznesu – osoba chwalaa sie ‚przekretami ” jest natychmiast pietnowana w srodowisku – A W POLSCE TAKI PRZEKRĘT OTRZYMUJE MIANO ZARADNEGO- LUB BYZNESMENA ROKU – i jeszcze to z zycia – mialem kontakt z facetem tam mieszkajacym – polakiem kiedys na imprezce podlany alkocholem wyjehal z polskimi Realiami – typu zaczol sie glosno chwalić jak to byłej zonie nie wysyła na dziei alimentow – EFEKT BYL TAKI ZE SRODOWISKO GO POSTAWILO POZA NAWIASEM – A USLYSZAL WPROST W OCZY – ŻE TAKIM LUDZIOM NAWET RĘKI SIE NIE PODAJE – facet znikl ze srodowiska – ciekawe czy zmienil zdanie na ……..

     1. http://marucha.wordpress.com/2010/10/25/kto-tak-naprawde-nami-rzadzi/

      . Przez media przemknęła informacja o możliwej wyprzedaży akcji Skarbu Państwa największego polskiego banku PKO BP S.A. i największego polskiego ubezpieczyciela PZU S.A. Nie jest to informacja pochodząca z rządu ale od Jana Krzysztofa Bieleckiego, szefa Rady Gospodarczej przy Premierze. Rada jest ciałem powołanym przez Premiera, ale jej kompetencje miały się ograniczać do tylko doradzania. Okazuje się teraz, że to jest ciało decyzyjne, a decyzje które podejmuje dotyczą najbardziej strategicznych dziedzin polityki państwa.
      (…)
      To zadziwiające, że po tak dużym kryzysie z jakim mieliśmy do czynienia w Europie i na świecie, kiedy rządy wszystkich krajów właśnie przy pomocy dużych państwowych podmiotów w sektorze bankowym i ubezpieczeniowym wpływały aktywnie na zachowania podmiotów gospodarczych, Polska chce się takiego wpływu pozbyć.
      4. Odbywa się to bez żadnej publicznej debaty, ba bez debaty w polskim Parlamencie, gdzie tego rodzaju strategiczne decyzje powinny być omawiane. Nie ma w tej sprawie także decyzji polskiego rządu, a koncepcji sprzedaży największego polskiego banku i ubezpieczyciela dowiadujemy się od szefa ciała doradczego. Coraz bardziej zasadne jest więc pytanie, kto tak naprawdę Polską rządzi, gdzie podejmowane są najważniejsze decyzje o idących w dziesiątki miliardów złotych konsekwencjach i kto je podejmuje?
      Zadziwiające jest także to, że tak ważnym rozstrzygnięciem nie interesują się media w Polsce. Informacja o całkowitej prywatyzacji PKO BP S.A. i PZU gościła w mediach zaledwie przez jedną dobę i nie wywołała zainteresowania ani dziennikarzy ani komentatorów ekonomicznych, choć pewnie w innych krajach europejskich tego rodzaju informacje wywołały by medialną burzę. Przy takim zachowaniu mediów rządzący nie muszą się tłumaczyć nawet z najbardziej absurdalnych decyzji, które godzą w żywotne interesy naszego kraju.
      Zbigniew Kuźmiuk
      http://iskry.pl
      _______________________

      komenty :
      Stąd często dowiadujemy się wręcz z dnia na dzień o transakcjach sprzedaży kilkunastu procent akcji jakiejś dużej polskiej firmy za które do budżetu wpłynie kilka miliardów złotych. Tak ostatnio nagle sprzedano 10% akcji największego polskiego koncernu energetycznego PGE za 4 mld zł.
      Naturalne pytanie jest kto jest powiadomiony ze beda sprzedawac i jak to wyglonda. Sprzedawac teraz nie jest dobra porom. Co gorsze, jest wiadome ze w przyszlosci te akcje podrorzeja, a dywydendy byly by „zlota kura” dla kraju przez dlugie lata. Nie ich szlak trafi
      Cos tu Londynem pachnie.

      kto rzadzi ?

      http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=142&pid=2681

      http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=142&pid=2680

      jakis pytania jeszcze ?

      Jana Krzysztof Bielecki jest masonem, jego matka jest Zydowka. To czlowiek przecietny, mozna powiedziec nijaki.
      Jego inicjacja masonska miala miejsce we Francji. Jego krewny ze strony matki jest tam wplywowym masonem.

     2. http://www.rybinski.eu/?p=1635&lang=pl

      Budżet oparty na PR************
      September 6th, 2010 by rybinski

      W dzisiejszym felietonie w Dzienniku GP pokazuję, jak będzie wyglądał spektakl medialny p.t “uchwalenie budżetu na 2011 rok wielkim sukcesem rządu”. Zwracam uwagę na skalę kreatywnej księgowości bez pecedensu w historii polskich finansów publicznych.

      W Fakcie ukazał się mój tekst na temat budżetu, pokazuję, że niektóre z przyjętych mierników efektywności polityki gospodarczej są absurdalne, na przykład zakłada się porażkę w walce z ubóstwem, wzrost przestępczości, ciągłe produkowanie niedouczonych absolwentów szkół wyższych. Tekst na razie niedostępny w necie.

      W dzisiejszym Wprost (w dodatku gospodarczym) jest tekst który napisałem razem z Marcinem Gomołą, pt. Wielka Pardubicka (nie ma w necie). Poniżej wstęp:

      “Zapytano kiedyś ślepego konia czy pobiegnie w Wielkiej Pardubickiej. – Nie widzę przeszkód – odparł koń. Podobnie wygląda wyścig europejskich nadzorców z bankami. I naprawdę czas się opamiętać.”
      **********************************
      **********************************

     1. tez tak pomyslalem,oprocz pieniedzy jest jeszcze cos mieszkanie tam gdzie nie rzuca sie klod pod nogi, gdzie pani przy kasie, czy na poczcie jest usmiechnieta, gdzie aby zalozyc firme robisz to przez poczte czy internet, gdzie siec autostrad , a metro ma wiecej lini niz jedna, gdzie ludzie mniej zawistni, Policja pomocna a nie tylko znana z napisow HWDP itd. Ehh dlugo by wyliczac….

   1. Może to ty jesteś Zenek ?. Już kiedyś to podejrzewałam , pamiętasz ? To chyba było jeszcze na grypie , kiedy potwierdziłam poniekąd – trochę żartobliwie twoje przewidywania co do wydarzeń pewnego dnia . Trafiłeś , chociaż chodziło o drobną sprawę i wtedy zaczęłam podejrzewać ,że jesteś Zenobiuszem . Chyba pisałam wtedy jako Danuta ale nie jestem pewna.

     1. Ja przynajmniej żartuję i mam tego świadomość . Ale ty coś nie za bardzo się bawisz wieczorem . Chociaż wreszcie dotarło do ciebie ,że ja to Wizzgaa. Osobowości może mam 15-cie ale cała reszta gra normalnie. A ty i Zenobiusz to jakby nie patrzeć – niesymetryczni. I co ? I trzeba was i życie jakoś przetrzymać. Głowa do góry , ludzie wyjeżdżają i…gitara.

    1. ktos tam pisze ze jestescie naprawdę żoną i męzem – no to doczekalismy sie ……. działają parami – jak CYRYL I METODY – HI HI = a a – CYRYL JAK CYRYL ALE TE WASZE METODY – och

     1. Od Cyryla się odczep , on raczej nie żyje . Co do metod , nie jestem sekciarą ani świadkiem J. a Zenobiuszowi też do tego daleko. On po prostu WIERZY I SZANUJE . Ja po prostu WIERZĘ i „się sprzeciwiam” bo jestem z gatunku tych ,co „boją się a broją”.Życzę ci żebyś zwątpił kiedyś w sens swojego ateizmu .

      1. a skad wiesz że jestem ateista – znowu zaczynacie jak nie znami to pewno faszysta , lub ateista – ACH TE WASZE METODY – KAZDEGO ZASZUFLADKOWAĆ PRZYKLEIĆ ETYKIETKE PRZYPOZADKOWAĆ

   2. Zenku ??! Dalej się wygłupiasz ? ! Co do chętnych do lepszego / czy też jakiegokolwiek / życia to już nie musisz nic tłumaczyć . Mają prawo do wyjazdu ,tylko ,jak mówiłam , uważam to za odroczony wyrok. Mizia, przecież od dobrych kilku dni ludzie wstawiają ci materiały o tych wszystkich zagrożeniach : Nibiru / czy X/ potencjał słońca , chipy, NWO ,GMO, wojny ,ludobójstwo i.t.p. > mowiło się o tym na grypie666 , u Zenobiusz ,u Ciebie i tak dalej. Więc wiesz, że nie ma ucieczki, jakkolwiek to się zakończy. No chyba ,że na zasadzie „róbmy swoje” . Nie wiem,czy dobrze jest budzić w ludziach nadzieje a potem laps na mord..ę.

    1. JA OSOBISCIE WOLE MIEĆ WSPANIALE 3 MIESIACE – ZAMIAST KOSZMARNYCH 3 LAT – taki typ jestem
     to w kwestii wyjazdów ludzi z r\tego czegos nazywanego iii rp.
     TAKIEPOROWNANIE – TU – 3 LATA TAM 3 MIESIACE

     1. Po pierwsze , sam kiedyś mówiłeś ,że sprawy wiary są ci obojętne /nie wymagaj żebym teraz szukała gdzie i kiedy/ stąd wywnioskowałam że ateista.Nigdy w życiu nie szufladkowałam , mam przyjaciół katolików i ateistów , nie ma między nami konfliktów . Ty chyba bardziej szufladkujesz. Zenobiusz jest TROCHĘ bardziej radykalny ale nie zauważyłam żeby wkraczał w jakieś niebezpieczne obszary. Co do drugiej sprawy…: co rozumiesz pod stwierdzeniem „trzy wspaniałe miesiące” ?,które wolisz niż trala-lala ? Takie typowo męskie podejście.

     2. Wolę nie dociekać. Wiem natomiast czym dla mnie są trzy wspaniałe miesiące .Z pewnością tłem dla tych „wspaniałości” byłaby dobra muzyka. O ,odezwał się Navajo > Jimmy Hendrix też mógłby grać.

 6. http://davidicke.pl/forum/anomalie-pogodowe-t2601-150.html

  Nadciąga katastrofa. Jeden kraj bezpieczny”

  Najnowsza analiza amerykańskiego NCAR (Narodowe Centrum Badań Atmosfery) ostrzega, że mogą nas czekać katastrofalne susze, nawet w regionach o umiarkowanym klimacie. Z badań wynika, że jeszcze nigdy w historii nie mieliśmy do czynienia z ociepleniem na taką skalę – podaje portal climateprogress.org. Jak dodaje serwis kp.ru, wielka susza zagraża wszystkim krajom świata z wyjątkiem Rosji.
  Naukowcy wyciągnęli takie wnioski po analizie zmian, które dokonują się na Ziemi, oraz danych na temat emisji gazów cieplarnianych.
  – Skutki będą katastrofalne. To przede wszystkim mniejsze plony, co oznacza głód. Ale także zmniejszy się ilość wody, której nie starczy nie tylko dla systemów nawadniających, ale też dla ludzi – mówi współautor badań dr Aiguo Dai.
  Badania wykazują, że w ciągu najbliższych kilkudziesięciu lat znacznie zwiększy się stężenie dwutlenku węgla w powietrzu. Spowoduje to wysychanie gleb.
  Ponadto naukowcy przewidują, że opady będą bardziej intensywne, ale za to rzadsze, co zwiększy częstotliwość powodzi, ale jednocześnie zmniejszy wilgotność gleby, zwiększając ryzyko susz. Oznacza to, że nawet wyczekiwane opady w rejonach suchych w efekcie mogą doprowadzić do negatywnych konsekwencji.
  Naukowcy stwierdzają, że „ostatnie badania wykazały, że utrzymujące się okresy susz są znacznie dłuższe niż 500-1000 lat temu”.
  Negatywne skutki przewidywanych zjawisk będą także miały przełożenie na sytuację geopolityczną: będą występować jednocześnie na wielu obszarach, co sprawi, że w wyjątkowo trudnej sytuacji znajdą się kraje często potrzebujące pomocy z zewnątrz; mogą także zwiększyć migrację ludności.
  Raport sporządzono na podstawie 22 komputerowych prognostycznych modeli klimatycznych świata w różnych okresach czasu. Mapy, na których zaprezentowano modele, naocznie ilustrują, że susza rozprzestrzeni się na większej części zachodniej półkuli (szczególnie w Brazylii i Meksyku). Obejmie także Stany Zjednoczone, kraje Ameryki Łacińskiej i Południowej, Europę Południową, Azję Południową, Australię i większość Afryki. Ma się zacząć już w połowie tego wieku.
  Aiguo Dai, cytowany przez serwis kp.ru, ostrzega: przedstawione wyniki są oparte na optymistycznych prognozach dotyczących emisji gazów cieplarnianych. Przyznaje jednak, że koncepcja radykalnych zmian struktury opadów w rezultacie globalnego ocieplenia nie jest do końca akceptowana przez środowisko naukowe.
  Badacz nie jest jednak w swoich obawach osamotniony. Do podobnych wniosków doszli niedawno eksperci Centrum Prognoz Klimatycznych Hedley (USA).

  http://www.przyszloscwprzeszlosci.info/pogoda-artykoy/57-zagroenia-/2286-nadciga-katastrofa-jeden-kraj-bezpieczny

  http://www.youtube.com/watch?v=eS4XHPbzWIs&feature=player_embedded

  http://video.yahoo.com/watch/8407277/22187840

  1. http://fakty.interia.pl/swiat/news/publikacja-wikileaks-co-wiedzieli-brytyjscy-zolnierze,1548995,

   Publikacja WikiLeaks: Co wiedzieli brytyjscy żołnierze?

   W świetle przecieków WikiLeaks praktyki okupacyjne armii brytyjskiej wobec zatrzymanych Irakijczyków wymagają dochodzenia sądowego – napisał w „Guardianie” brytyjski prawnik Jim Duffy z organizacji Prawnicy Interesu Publicznego.

   „Dla Pentagonu rewelacje WikiLeaks są druzgocące, dokumentują w najdrobniejszych szczegółach obojętny stosunek do życia irackich cywilów. Brytyjczyków powinny skłonić do ważnych pytań o to, co ich personel wojskowy wiedział (o znęcaniu się nad Irakijczykami – red.)” – uważa Duffy.

   Więcej na ten temat

   *
   Oskarżenia w WikiLeaks „bardzo poważne”
   *
   Dokumenty w WikiLeaks ujawniają prawdę o Iraku
   *
   BBC: Tajne dokumenty z wojny w Iraku na portalu WikiLeaks
   *
   WikiLeaks: Ukrywanie tortur w Iraku, zabijanie cywilów

   Z przecieków WikiLeaks wynika, że brytyjscy wojskowi przekazywali zatrzymanych irackich cywilów irackim władzom bezpieczeństwa, mimo wyraźnych sygnałów, iż

 7. ALE SIĘ UBAWIŁEM 🙂

  TAKICH BREDNI DAWNO NIE CZYTAŁEM 🙂

  BRAWO MIZIAK ,JAKI PAN TAKI KRAM 🙂

  JESTEŚ DOSKONAŁYM MANIPULATOREM ., CZY JUŻ MASZ ETACIK W G…. WYBIÓRCZEJ ? HAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAA
  towarzycho wzajemnego dupy lizania
  alejajaaco@gmail.com
  188.146.209.236

  1. http://davidicke.pl/forum/rabin-goje-yj-po-to-by-us-ugiwa-ydom-t4696.html

   W związku z ostatnią wypowiedzią pewnego rabina, dotyczącą usługiwania gojów wobec Żydów, postanowiłem przedstawić wam krótkie cytaty wprost z Talmudu, które zostały opublikowane w 1892 r., a wcześniej zostały przetłumaczone przez litewskiego księdza I. B. Pranaitisa, profesora teologii i języka hebrajskiego. Przypis do tekstów na samym dole. Gdyby ktoś chciał przetłumaczoną wersję po łacinie lub skan oryginału, to proszę napisać maila. I jeszcze informacja zanim zaczniecie czytać; poniższe zdania i ew. konkluzje odnoszą się w przeważającej ilości wypadków do Żydów ortodoksyjnych, co ma w tej kwestii duże znaczenie.

   MAJMONIDES, „HIKHOT AKUM” (X, 1)

   „Nie zezwala się na litowanie się nad nimi, bowiem jest napisane: „Nie będziesz miał nad nimi litości” (Pwt., VII, 2). Przeto jeśli ktoś widzi akuma (bałwochwalcę), któremu grozi niebezpieczeństwo, lub który tonie, niech nie spieszy mu na ratunek. Jeśli widzi go w obliczu groźby śmierci, niechaj nie wydziera go [z paszczy] śmierci. Jednak nie jest czymś sprawiedliwym własnoręcznie zabicie go, wrzucenie go do studni lub postąpienie z nim w inny sposób – chyba, że prowadzi z nami wojnę”.

   Powyższe zdania odnoszą się oczywiście do gojów, czyli wszystkich nie-Żydów. Nasuwa się nam przeto wniosek, że goje zostają maksymalnie zezwierzęceni, sprowadzeni do roli niepotrzebnych insektów, których nie należy własnoręcznie się pozbywać, gdyż byłoby to zbyt upokarzające i poniżające dla ortodoksyjnego Żyda.

   Mała dygresja: Każdy kto pracował w USA u Żyda spotkał się zapewne nieraz z ich nietypowym zachowaniem w dni, „w których nie wolno im nic robić”. I zapewne takie osoby dobrze pamiętają, że w takie dni żaden Żyd nie zaparzy sobie własnoręcznie herbaty, gdyż byłoby to „pracą”, którą nie powinien się zajmować. Stąd też wysługiwanie się gojami i traktowanie ich jako niewolników, o czym sami Żydzi ortodoksyjni otwarcie mówią.

   SEFER OR ISRAEL (177B) – LALKUT SIMONI 245 C, 772 – BAMIDBAR RABBA 229 C

   “Odbierz życie klifothom (=chrześcijanom) I zabij ich; będzie to miłe w oczach Najwyższego – jak ktoś, kto składa ofiarę z kadzidła”.

   Analiza jak najbardziej zbędna, jednak w możemy po przeczytaniu uznać, że chrześcijanim = przedmiot nadający się na ofiarę.

   ABHODAH ZARAH (26B, TOSEFOTH)

   „Nawet najlepszy z gojów (niewiernych, bydląt, zwierząt) powinien zostać zabity”.

   Wyczuwamy więc nieustający rasizm i, jak się za chwilę okaże, lęk przed fizycznym kontaktem z niewiernymi, ale czy są one rzeczywiście wolą jakiegokolwiek boga?

   „Jeszcze jeden lęk – przed nieczystością – odgrodził Żydów od świata i pogłębił ich izolację. Faryzeusze mieli na ten temat nieczystości bardzo sprecyzowany, kategoryczny pogląd. Według nich zakazy i nakazy Biblii były niewystarczające, aby ustrzec człowieka przed grzechem. Ponieważ nawet dotknięcie [przez goja] czyniło naczynia ofiarne nieczystymi, nabrali oni przekonania, że wszelki kontakt z cudzoziemcami czyni ich samych nieczystymi. Z tego lęku zrodziły się niezliczone przepisy regulujące czynności życia codziennego; dotyczyły one ubiorów, mieszkania, jedzenia; wszystkie zostały opracowane po to, by ustrzec Żydów przed nieczystością i świętokradztwem. Tyle, że znów: wszystkie [zasady] dawały się zastosować w niepodległym państwie albo mieście; natomiast przestrzeganie ich na obczyźnie było praktycznie niemożliwe, gdyż dla chcących je stosować Żydów oznaczałoby konieczność ucieczki przed społecznością nie-Żydów, a więc życie w izolacji […]„.

   Odpuszczam w tym miejscu dogłębną analizę tematu, gdyż nie taki był mój zamiar. Chciałem jedynie przedstawić autentyczne teksty oraz końcowy dłuższy tekst wyjaśniający zachowanie Żydów, szczególnie ortodoksyjnych. Wyciąganie dalszych wniosków i być może podbicie tematu pozostawiam czytelnikowi.

   Autor: fender73@gmail.com
   Nadesłano do „Wolnych Mediów”
   http://wolnemedia.net/religioznawstwo/przeslanie-talmudu-%E2%80%93-autentyczne-teksty/

   zeby nie bylo ze Talmud tak jak ‚protokoly medrcow syojonu” to sfabrykowany przez antysemitow oszczerczy paszkwil na zydow
   okazuje sie takowe dzielko spokojnie mozna kupic poprzez zydowskie witryny

   T A L M U D B A B I L O Ń S K I
   Gemara edycji wileńskiej z objaśnieniami i komentarzami
   Berachot rozdz. II • Kiduszin rozdz. III • Bawa Kama rozdz. I
   tłum. Miszny i Gemary, objaśnienia i redakcja rabin Sacha Pecaric
   stron 760
   opr. twarda, format 297 x 210 (A4)
   dołączona płyta CD audio
   cena det. 129 zł

   Publikacja powstała dzięki dotacji

   Dutch Jewish Humanitarian Fund

   przy współudziale

   Stowarzyszenia 614. Przykazania

   Talmud po polsku, dzieło oczekiwane od wielu lat, ukazuje się na 10-lecie Stowarzyszenia Pardes. Jego publikacja jest naturalną konsekwencją wydania Tory Pardes Lauder – pierwszego od 70 lat żydowskiego tłumaczenia Pięcioksięgu na język polski, ukończonego w 2006 roku. Talmud jest księgą, bez której rozumienie żydowskiej religii, kultury i historii zawsze będzie niepełne, a nawet opaczne. Dzięki jego publikacji Tora Pisana i Tora Ustna wreszcie się w języku polskim dopełniły.

   Z powodu swojego ogromu, specyficznej organizacji treści i intelektualnego skomplikowania Talmud niezmiernie rzadko bywa tłumaczony na obce języki. Nasza publikacja po raz pierwszy po polsku w tak obszerny, zwarty, dogłębny i prawdziwy sposób prezentuje specyfikę talmudycznej problematyki i talmudycznego myślenia. Przedstawia tę wielką intelektualną tradycję, która po dziś dzień jest żywa, stale studiowana, stanowiąc podstawę religijnego wykształcenia oraz umysłowego doskonalenia.

   Ogromny 760-stronicowy wolumen formatu A4 zawiera tłumaczenie trzech talmudycznych rozdziałów, zaopatrzone w wyczerpujący i miarodajny komentarz, słowniki, diagramy, a także płytę CD z wykładami na temat Talmudu.
   Tamud_1.jpg

   Zupełnie wyjątkowy na skalę światową jest sposób prezentacji talmudycznej argumentacji, przedstawiony w formie dialogu Rabina i Ucznia, co nawiązuje do typowego dla jesziwy sposobu studiowania Talmudu w parach, z nauczycielem lub towarzyszem.

   Publikacja tego tomu jest wydarzeniem o historycznej randze. Dzięki niemu wypełniona zostaje luka niewiedzy, a słowo „Talmud” przestanie się w Polsce kojarzyć z tajemnicą, otwierając przed każdym, kto jest tego ciekaw, skarbiec swej mądrości.

   Wydawca żywi nadzieję, że publikacja ta odmieni rozumienie Talmudu i talmudycznego myślenia w Polsce, podobnie jak Tora Pardes Lauder odmieniła w Polsce wiedzę na temat Tory.

   Stowarzyszenie PARDES

   http://www.pardes.pl

   • e-mail: ksiazki@pardes.pl

   • tel.: 608 55 80 50 begin_of_the_skype_highlighting 608 55 80 50 end_of_the_skype_highlighting

   Kliknij:

   TALMUD PO POLSKU

   Z rabinem dr Sachą Pecaricem, prezesem Stowarzyszenia Pardes,

   rozmawia Paweł Jędrzejewski

   1. http://poliszynel.wordpress.com/2010/10/25/hasbara/

    (…)
    Izraelskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych poprosiło mnie o zorganizowanie sieci ochotników, którzy chcieliby uczestniczyć w tym wspólnym wysiłku. Jeśli się zgodzicie, będziecie codziennie dostawać odpowiednie informacje, programy komputerowe i listę celów.
    Jeśli się zgodzicie, prosimy o odpowiedź na tę wiadomość.
    Według Silversteina osoba, która na początku stycznia przystąpiła do Hasbary, dostała na początek argumentariusz na rzecz wyrobienia pozytywnej opinii o akcji w Gazie, a potem listę mediów. Hasbara jest nastawiona głównie na media europejskie. Zadaniem uczestników jest odpowiednie reagowanie na artykuły czy wypowiedzi dotyczące konfliktu.
    Każdy z nich dostaje oprogramowanie o nazwie Megaphone, które wyświetla argumenty dostosowane do aktualnej chwili i wyznacza media, na które należy właśnie zwrócić większą uwagę. W tamtym momencie były to Times, Guardian, Sky News, BBC, Yahoo!News, Huffington Post i Dutch Telegraaf…………..

  2. http://nwomedia.pl/post,849,0

   Bajer monitoring

   Posted by Włodek Kuliński – Wirtualna Polonia w dniu 2010-10-25

   Prezydent Bronisław Komorowski wraz z Krajową Radą Radiofonii i Telewizji szykują monitoring mediów. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji miałaby analizować materiały dziennikarzy, wskazywać, co „budzi wątpliwości”, a co jest „właściwe”. Pretekstem tych działań ma być chęć „przeciwdziałania agresji w polityce”.

   Dziś prezydent Bronisław Komorowski w ramach rozmów o „agresji w polityce” ma spotkać się z reprezentantami organizacji pozarządowej. W sobotę prezydent rozmawiał natomiast z przedstawicielami Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, Rady Etyki Mediów (instytucja, która sfabrykowała bezpodstawne oskarżenia wobec „Naszego Dziennika”), Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich i Stowarzyszenia Dziennikarzy RP. Po spotkaniu z prezydentem szef KRRiT Jan Dworak zakomunikował, że Rada powinna podjąć pewnego rodzaju monitoring programów. – Prezydent uznaje, że ta sytuacja trudna, która jest w tej chwili, jest wynikiem również sytuacji politycznej, i tam upatruje powodów zaostrzenia sytuacji politycznej. Ale zwraca uwagę, jaką rolę do odegrania mają media. Uważamy, ja uważam, że to same media powinny kreować właściwe standardy – mówił Dworak.
   Być może KRRiT ustali, jakie pytania będzie można politykom stawiać. Dworak zaznaczył, że dziennikarze mogą na przykład zadawać pytania w sprawie konkretnych rzeczy, a nie „wzajemnego odnoszenia się do siebie”.
   Witold Graboś, członek KRRiT, zaznaczył, iż rozmowa dotyczyła m.in. badania „jakości materiałów informacyjnych i publicystycznych”. – Mówiliśmy wręcz o potrzebie utworzenia centrum monitoringu prasy i mediów – stwierdził Graboś. Podkreślił, że KRRiT powinna obserwować, jak realizuje się „dziennikarska rzetelność i obiektywizm”. – Jeśli wydarzenie jest marginalne, przekażmy je jako marginalne. Jeżeli jest ważne, przekażmy je jako ważne. Skomentujmy w sposób adekwatny, a nie stronniczy – pouczał Graboś.
   Jeszcze przed spotkaniem z KRRiT prezydent Bronisław Komorowski, w towarzystwie premiera Donalda Tuska i marszałka Sejmu Grzegorza Schetyny, udał się w sobotę rano, niespodziewanie, bez zapowiedzi, przed siedzibę okręgu łódzkiego Prawa i Sprawiedliwości, gdzie zamordowany został Marek Rosiak.
   Pojawienie się ukradkiem trzech polityków sprawujących najwyższe funkcje w państwie pozwoliło na to, by żaden polityk innej opcji nie wszedł im w kadr, a telewizje mogły spokojnie nagrać klip, jak prezydent Komorowski wygłasza kurtuazyjne oświadczenie i wraz z premierem Tuskiem i marszałkiem Schetyną składa kwiaty i zapala znicze. Siedziba biura PiS, ze względu na wczesną porę, była jeszcze zamknięta.
   Pogrzeb Marka Rosiaka odbędzie się w czwartek w Łodzi. Uroczystości pogrzebowe mają się rozpocząć w południe.

   Za groźby nawet 5 lat
   Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu poinformowała w sobotę o zatrzymaniu mężczyzny podejrzanego o kierowanie gróźb karalnych wobec jednego z polityków. Groźby miał kierować, dzwoniąc pod numer alarmowy 112. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało ok. 2 promili. Za groźby po pijanemu może drogo zapłacić, bo nawet pozbawieniem wolności do pięciu lat. Wiceprezes PiS Zbigniew Ziobro ogłosił wczoraj, iż przyjmie przyznaną mu ochronę Biura Ochrony Rządu. Poinformował też, że ponownie rozmawiał z szefem BOR gen. Marianem Janickim. Wyjaśniał, że wcześniej wahał się co do przyjęcia ochrony, m.in. podejrzewając, iż decyzja w tej sprawie jest podyktowana „przesłankami natury politycznej, polityki prewencyjnej”. – Pan generał w sposób stanowczy stwierdził, że daje mi słowo oficera, że nie ma to nic wspólnego z polityką, tylko że sprawa jest bardzo poważna, niebezpieczeństwo jest realne i rzeczywiste – powiedział wczoraj Ziobro. Na wniosek ministra spraw wewnętrznych i administracji Jerzego Millera ochronę BOR mieli otrzymać także inni politycy: Jacek Kurski, Grzegorz Napieralski, Stefan Niesiołowski i Leszek Miller.
   Artur Kowalski
   http://www.naszdziennik.pl

   1. to dopieo jest ubaw – ONI SIE NAPRAWDĘ BOJA
    ============
    Prokuratura Rejonowa w Olecku (woj. warmińsko-mazurskie) bada doniesienie inkasenta zakładu energetycznego o nakłanianiu go do udziału w zamachu na prezydenta Bronisława Komorowskiego – poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie Mieczysław Orzechowski.
    http://fakty.interia.pl/polska/news/proponowal-inkasentowi-wspolny-zamach,1549126

    ALE ŚMIESZNIE – milicjant z inkasentem – RACZEJ STRASZNIE SMIESZNIE….

    1. http://wolnemedia.net/polityka/do-pierwszej-krwi-czy-ostatniej/

     (…)
     W tej sytuacji im bardziej, im częściej premier Tusk i prezydent Komorowski będą umywali ręce, tym bardziej zagęszczać się będą wokół nich podejrzenia, niczym wokół Lady Makbet, która, jak wiadomo, w końcu dostała takiego właśnie nerwowego tiku. Jeśli więc oskarżycielska retoryka ze strony PiS nie złagodnieje – a nie ma żadnych ku temu powodów – to Platformie i sprzymierzonemu z nią konfidenckiemu Salonowi nie pozostanie nic innego, jak zaostrzanie cynicznej retoryki szyderczej. Zapowiada to eskalację potępieńczych swarów – jednak przy uwzględnieniu zasady: my nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych – co dla naszych Umiłowanych Przywódców, markujących pod okiem razwiedki „życie polityczne”, jest jakimś wyjściem z sytuacji, w której prawdziwej polityki już im uprawiać nie wolno, bo została ona właśnie oficjalnie zastrzeżona dla państw poważnych, które właśnie przystąpiły do urządzania Europy w duchu paktu Ribbentrop-Mołotow – ale oczywiście uzupełnionym i poprawionym.
     Autor: Stanisław Michalkiewicz
     Źródło: Goniec

     1. http://wolnemedia.net/polityka/powrot-do-normalnosci/

      (…)
      O, właśnie. Prezydent Bronisław Komorowski wyznał dziennikarzowi włoskiej gazety „Corriere della Sera”, że jego zdaniem Polska wraca do normalności po traumie, jaką była katastrofa smoleńska. Tak jest, oto obowiązująca wykładnia: powracamy do normalności. A jak ktoś powie, że to wstyd, sromota i hańba, i że żałoba po takiej tragedii nie ma prawa się skończyć, a w każdym razie nie ma mowy o żadnym „powrocie do normalności” przynajmniej dopóki nie wyjaśnimy wszystkich okoliczności katastrofy, wówczas takiego „kaczofaszystę” polityka miłości przytuli do piersi tak mocno, że aż tchu mu zabraknie. Albo przegryzie nieszczęśnikowi grdykę. Ewentualnie zastrzeli czy spróbuje zakłuć nożem. Innymi słowy: „ein Volk, ein Reich, ein Führer”. Womitować się chce.

      * * *
      …A propos womitować. Profesor Aleksander Krawczuk, ongiś minister kultury w rządach Zbigniewa Messnera i Mieczysława Rakowskiego, w 1979 roku przyznał publicyście Maciejowi Rybińskiemu „off record”, że jego zdaniem, po wieku złotym i wieku żelaza, ludzkość najwyraźniej – i proszę wybaczyć mi to przytoczenie – wkracza w wiek g…a.
      W sumie nic ująć, a i dodawać nie ma czego.

      Autor: Krzysztof Ligęza
      Źródło: Goniec

   2. Ojciec żołnierza planował zamach na prezydenta?
    Prokuratura Rejonowa w Olecku (warmińsko-mazurskie) bada doniesienie inkasenta zakładu energetycznego o nakłanianiu go do udziału w zamachu na prezydenta Bronisława Komorowskiego – poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie Mieczysław Orzechowski.
    Zawiadomienie złożył na komendzie policji w Węgorzewie inkasent elektrowni, który tego dnia spisywał liczniki w domu
    Franciszka A. Zeznał on, że właściciel mieszkania
    nakłaniał go do udziału w planowanym przez siebie zamachu na prezydenta.

    Motywem rzekomego zamachu miała być niedawna zgoda prezydenta na przedłużenie o kolejne pół roku polskiej misji wojskowej w Afganistanie. „Franciszek A. jest ojcem jednego z żołnierzy, którzy tam służą” – wyjaśnił prokurator Orzechowski.

    Jeszcze w tym samym dniu Prokuratura w Olecku wszczęła czynności procesowe w trybie art. 308 Kodeksu postępowania karnego, który stosuje się „w wypadkach niecierpiących zwłoki”. W ciągu jednego dnia przeszukano dom Franciszka A. w pobliżu Bań Mazurskich i przesłuchano cztery osoby, mogące mieć związek ze sprawą.

    „W mieszkaniu podejrzewanego nie znaleziono żadnej broni” – powiedział prokurator Orzechowski. Dodał, że Franciszek A., który jest byłym policjantem, jeszcze kilka lat posiadał pistolet i pozwolenie na broń.

    Franciszek A. przekonuje, że jest niewinny i stał się ofiarą pomówień ze strony inkasenta, a cała historia jest wynikiem
    sprzeczki między nimi.
    http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/306669,ojciec-zolnierza-planowal-zamach-na-prezydenta.html#komentarze

 8. dlatego piszę i zachęcam aby jednak wyjechać
  ==============================================
  Głodowe pensje w Operze Krakowskiej

  Poniedziałek, 25 października (06:34)
  Aktualizacja: Poniedziałek, 25 października (06:59)

  Więcej na temat:Kraków

  Do czego skrzypkowi służy smyczek? By miał czym, gdy przejdzie na emeryturę, grzebać w śmietnikach” – ten żart w środowisku Opery Krakowskiej brzmi wręcz złowieszczo – alarmuje „Dziennik Polski”.

  Pensje mogą być głodowe – muzycy są przerażeni /AFP

  Od 11 lat na emerytury zespołu artystycznego pracują jedynie pensje zasadnicze. Pisma o emeryturach w wysokości około 600 zł miesięcznie przeraziły muzyków.

  Bulwersuje ich także to, że ich wynagrodzenie zasadnicze jest o około 1000 zł niższe niż w Filharmonii Krakowskiej, a przecież obie instytucje podlegają temu samego organizatorowi – Urzędowi Marszałkowskiemu.

  Kierujący Związkiem Zawodowym Muzyków Orkiestry Opery Krakowskiej wiedzą, że samotna osoba mająca dziecko nie płaci za prąd, za gaz, że parę osób dorabia sprzątaniem, jedna stróżuje po nocach. Byle jakoś przeżyć.

  Od niespełna dwóch lat związkowcy Opery próbują cokolwiek zmienić. Bezskutecznie. Władza nie ma czasu na rozmowy, nie mówiąc o dodatkowych środkach.

  Żeby zniwelować różnice w pensjach między Filharmonią a Operą, potrzeba 2,5 mln zł. By przerwać nieodprowadzanie składki do ZUS od honorariów, a nie tylko od podstawowej pensji – kolejne 700 tys. zł.

  Tymczasem przewidziana na rok przyszły dotacja ma być o około 1,8 mln zł niższa – wylicza „Dziennik Polski”.
  http://polskalokalna.pl/wiadomosci/malopolskie/krakow/news/krakow-sa-przerazeni-pensje-sa-glodowe,1548754

   1. http://davidicke.pl/forum/viewtopic.php?f=37&t=4730
    W sejmie zniszczą tajne dokumenty

    http://niezalezna.pl/artykul/w_sejmie_zniszcza_tajne_dokumenty/40537/1

    W SEJMIE ZNISZCZĄ TAJNE DOKUMENTY

    W sejmie powołano zespół, który ma zająć się niszczeniem niejawnych dokumentów komisji ds. Służb Specjalnych.

    Zespół powołano w połowie października z inicjatywy Szefa Kancelarii Sejmu Lecha Czapli. W jego skład wchodzi czterech pracowników
    Kancelarii Sejmu. Do końca listopada mają czas na wyselekcjonowanie, a następnie zniszczenie niektórych dokumentów przechowywanych w sekretariacie Sejmowej Komisji do Spraw Służb Specjalnych, najbardziej tajnego ciała obradującego w Sejmie.

    Ostatni raz archiwa Sejmowej Komisji do Spraw Służb Specjalnych brakowano w 2008 roku. Mimo to posłowie PiS mają zastrzeżenia do sposobu przeprowadzenia tegorocznej akcji. – Nikt ze mną nie konsultował tej akcji. Będę żądał wyjaśnień w tej sprawie – mówi poseł PiS Jarosław Zieliński, członek Komisji do Spraw Służb Specjalnych.

    Ostrzej sprawę komentuje jego klubowa koleżanka Beata Kempa. – To zatrważające! O tym, jakie dokumenty należy zniszczyć, powinni decydować przedstawiciele klubów parlamentarnych, a nie pracownicy Kancelarii Sejmu – uważa.

    Zdaniem szefa Sejmowej Komisji do Spraw Służb Specjalnych Janusza Krasonia z SLD, w przypadku tegorocznej akcji nie może być mowy o naruszeniu prawa. – Nie wszystkie dokumenty speckomisji maja charakter archiwalny. Chodzi przykładowo o zbędne wydruki i brudnopisy – zapewniał.

    wt/tvp.info

    http://tvp.info/informacje/polska/w-sejmie-zniszcza-tajne-dokumenty/3079391

    To samo ale źródłowo.
    Naród pracuje, w Sejmie robią swoje.

   2. http://davidicke.pl/forum/viewtopic.php?f=7&t=4733

    Prawo żywnościowe – założenia do ustawy

    Tekst opracowany przez Zespół Kodyfikacyjny powołany na podstawie
    decyzji Zarządu Polskiej Federacji Producentów Żywności dla
    przygotowania założeń przyszłej ustawy „Prawo żywnościowe”.

    W sześciu rozdziałach Zespół przedstawia: przepisy ogólne czyli
    terminologię, zasady ogólne prawa żywnościowego, główne warunki
    produkcji żywności, obrót rynkowy żywnością i znakowanie żywności
    w obrocie, odpowiedzialność w zakresie obrotu rynkowego żywnością,
    organy właściwe w sprawach żywności.

    We wstępie autorzy stwierdzają : „Ustawa Prawo Żywnościowe ma nie tylko
    zastąpić obowiązującą ustawę, lecz stworzyć podwaliny nowego prawa
    żywnościowego o charakterze publicznym, zgodnego z zasadami Konstytucji
    RP, uwzględniającego zobowiązania międzynarodowe i odpowiadającego
    aktualnym potrzebom gospodarczym.

    Proszę sprawdzić kto jest członkiem PFPŻ

    http://www.pfpz.pl/index/?id=a2557a7b2e … 0b67041697

    CZŁONKOWIE POLSKIEJ FEDERACJI PRODUCENTÓW ŻYWNOŚCI ZWIĄZKU
    PRACODAWCÓW
    http://www.pfpz.pl/index/?id=072b030ba1 … 342be9ed44

    FIRMY

    * COCA COLA HBC Sp. z o.o.

    * COCA COLA POLAND SERVICES Sp. z o.o.

    * DANONE POLSKA Sp. z o.o.

    * DEVELEY POLSKA

    * FERRERO POLSKA Sp. z o.o.

    * FRITO LAY POLAND Sp. z o.o.

    * HOOP POLSKA Sp. z o.o.

    * KRAFT FOODS POLSKA Sp. z o.o.

    * LORENZ BAHLSEN SNACK-WORLD Sp. z o.o.

    * LU POLSKA S.A.

    * LUBELLA S.A.

    * MEAD JOHNSON NUTRITION POLAND Sp. z o.o.

    * NESTLE POLSKA S. A.

    * NUTRICIA POLSKA Sp. z o.o.

    * PEPSI-COLA GENERAL BOTTLERS POLAND Sp. z o.o.

    * RIEBER FOODS POLSKA S.A. * SM GOSTYŃ * SŰDZUCKER POLSKA Sp. z o.o. * TCHIBO WARSZAWA Sp. z o.o. * TORUŃ PACIFIC Sp. z o.o. * UNILEVER POLSKA S.A. * WRIGLEY POLAND Sp. z o.o. * W. W. K. „VINI” * ŻYWIEC ZDRÓJ S.A. STOWARZYSZENIA BRAŻOWE * FEDERACJA POLSKICH BANKÓW ŻYWNOŚCI * IZBA GOSPODARCZA „POLSKIE MIĘSO” * POLSKIE STOWARZYSZENIE PRODUCENTÓW MARGARYNY * STOWARZYSZENIE MŁYNARZY RP * ZWIĄZEK POLSKICH PRZETWÓRCÓW MLEKA __________________________________________________

    http://www.pfpz.pl/index/?id=a2557a7b2e94197ff767970b67041697

    Komisja Europejska sprzyja żywności genetycznie modyfikowanej

    Europejski komisarz ds. zdrowia i ochrony konsumentów, John Dalli,
    zapowiedział kontynuowanie prac nad akceptacją upraw genetycznie
    modyfikowanych (GM), zaś państwa UE debatują nad propozycją
    pozwalającą im decydować, czy rozwijać czy zakazać kontrowersyjnej
    technologii.

    “Proces trwa i będzie trwał. Nie zamierzamy czekać”,
    powiedział Dalli w wywiadzie dla Reutera.

    Propozycja ogłoszona przez Komisję Europejską w lipcu pozwoli Francji i
    innym krajom utrzymać istniejące zakazy “zabezpieczające” na
    hodowlę upraw GM, podczas gdy państwa takie jak Hiszpania i Portugalia
    będą miały swobodę stosowania ich na skalę komercyjną.

    Ministrowie rolnictwa Unii Europejskiej będą rozmawiali o tych planach 27
    września, ale Francja, Niemcy i Hiszpania już orzekły, że propozycje te
    podważają wspólną politykę liczącego 27 państw bloku w sprawie upraw
    GM. Dalli mówi, że nie rozumie tego argumentu.

    “Wdrażamy w życie rozwiązania w dużo łatwiejszy i skuteczniejszy
    sposób. Francja może osiągnąć to, co chce w sprawie środków
    zabezpieczających, więc nie pojmuję tego”, powiedział.

    Maltański komisarz powiedział, że może zaakceptować pewne zmiany w
    propozycjach, jeżeli miałoby to przynieść większościowe poparcie
    wśród rządów UE i deputowanych, potrzebne by plany te stały się
    prawem.

    Wykluczył jednak całkowitą zmianę unijnej legislacji w sprawie upraw
    GM. Powiedział, że jeżeli porozumienie okaże się nieosiągalne,
    będzie raczej bronił obecnego systemu, który w ciągu 12 lat dopuszcza
    na obszarach UE uprawę tylko dwóch zbóż GM.

    Jednocześnie Komisja będzie dalej wykorzystywała swoje uprawnienia do
    jednostronnego wydawania zgody na uprawy i import zbóż, jeżeli rządom
    nie uda się podjąć decyzji, powiedział.

    Dodał, że władze bloku do końca roku przedstawią państwom
    członkowskim do autoryzacji długo odwlekaną decyzję o uprawie kukurydzy
    810 stworzonej przez firmę Monsanto – najpopularniejszej w Europie
    odmiany GM.

    NIE MA PLANÓW WSPIERANIA GM

    W lutym Dalli wydał zgodę na uprawę genetycznie modyfikowanego ziemniaka
    „Amflora”, stworzonego przez niemiecki koncern BASF.

    To skłoniło ekologów do oskarżenia go o realizację planu promowania
    GM, opracowanego przez przewodniczącego Komisji Europejskiej, Jose Manuela
    Barroso. Jednak były maltański minister finansów powiedział, że
    decyzje te są częścią szerszej strategii dla Europy.

    „Nie ekscytuje mnie specjalnie, czy coś jest GM czy nie – to
    kwestia innowacyjności. Jeżeli Europa ma zamiar mówić ‘nie’
    wszystkiemu co nowe, to jesteśmy skazani na marginalizację”,
    powiedział.

    Jednak mantra Dalliego, “odpowiedzialna innowacyjność” stoi w
    sprzeczności z ostatnim skażeniem pola BASF w Szwecji, na którym
    ziemniaki Amflora przemieszane były z niedozwoloną odmianą GM znaną
    jako “Amadea”.

    Komisarz powiedział, że błąd firmy – który bada Komisja – zaniepokoił go i że podobne incydenty nie będą w przyszłości tolerowane. “Chcę mieć pewność, że monitorujemy również kontrolę różnych firm działających na tym obszarze, jeżeli chodzi o zarządzanie przez nie przepływami produkcyjnymi”, powiedział. NOWE PRZEPISY IMPORTOWE Dalli potwierdził, że w nadchodzących tygodniach Komisja zaproponuje “techniczne rozwiązanie” dla unijnej polityki zerowej tolerancji dla niedozwolonych odmian GM w importowanej paszy zwierzęcej. Import soi ze Stanów Zjednoczonych de facto zamarł w sierpniu 2009 roku po wykryciu w dostawach niedozwolonych odmian GM. Wywołało to obawy wśród unijnych hodowców bydła, uzależnionych od importowanych protein soi. Propozycja zharmonizuje testy prowadzone przez władze celne i ma wprowadzić 0,3-procentowy margines błędu dla niedozwolonych GM znalezionych w dostawach, jeżeli UE pracuje nad aprobatą danej odmiany. “Polityka zera tolerancji zostanie utrzymana dla żywności, a także surowców do jej produkcji”, podkreślił Dalli. Ponieważ zmiana potrzebuje tylko przyklepania przez unijne rządy i deputowanych, może wejść w życie w ciągu kilku miesięcy. Dla odmiany dyskusje o uprawach GM mogą potrwać nawet dwa lata, a i to przy założeniu, że znajdzie się sposób na pokonanie oporów rządów wobec tych planów. (Źródło: Reuters) __________________________________________________

    źródło: StopCodex.pl

   3. http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/wegry-likwiduja-ofe/

    Węgry likwidują OFE

    Opublikowano: 24.10.2010 | Kategorie: Wiadomości ze świata

    WĘGRY. Węgierski rząd postanowił znacjonalizować system emerytalny. Początkowo premier Viktor Orbán chciał tylko zawiesić przekazywanie środków do funduszy emerytalnych. Potem jednak zmienił zdanie i zapowiedział, że rząd w ogóle odejdzie od funduszy emerytalnych.
    Premier zapowiedział, że powrót do państwowego systemu zostanie dokonany jeszcze w tym roku. Osoby, które zdecydują się zostać w prywatnych funduszach, będą mogły zrobić ze zgromadzonymi w nich oszczędnościami, co zechcą. Zdaniem Orbána tylko państwo jest w stanie zapewnić obywatelom godziwą emeryturę, a fundusze są jak hazardziści, którzy ryzykują nie swoimi pieniędzmi.
    Węgierski rząd już wcześniej, podobnie jak słowacki, pozwolił przyszłym emerytom na występowanie z funduszy. Składki emerytalne osób, które się na to zdecydowały, trafiały do budżetu.
    Także inne kraje, które przeprowadziły reformę emerytalną, w ciągu ostatnich kilku miesięcy zdecydowały się na zmniejszenie składki przekazywanej do funduszy. Łotwa obniżyła ją na dwa lata z 10 do 2 proc., Litwa z 5,5 do 3 proc. Rumunia zrezygnowała z planowanej podwyżki stawki i została przy 2 proc., a Estonia zawiesiła składki do funduszy. Jedynie Polska nie zamierza ograniczać roli OFE.

    Opracowanie: Piotr Szumlewicz
    Źródło: Lewica

    1. http://wolnemedia.net/prawo/chca-grac-emeryturami-na-gieldzie/

     Chcą spekulować emeryturami na giełdzie

     Opublikowano: 25.10.2010 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju
     Zespół ministra Michała Boniego przygotował projekt zmian systemu emerytalnego, zgodnie z którym już za niespełna dwa lata Polacy będą oszczędzać na emerytury w dwóch specjalnych subfunduszach – ostrzej grającym na giełdzie dla młodszych i bezpieczniejszym dla starszych. Mają one powstać w miejsce istniejących dzisiaj OFE.
     Pierwszy fundusz – dynamiczny (A) – będzie mógł inwestować w akcje giełdowych spółek aż do 85 proc. ulokowanych w nim środków, w tym 15 proc. w zagraniczne. Trafiałyby do niego osoby rozpoczynające pracę.
     Dla ludzi starszych powstanie subfundusz przedemerytalny (C). Kiedy Polacy i Polki ukończą 55 lat, zgromadzone przez nich oszczędności będą przenoszone tam stopniowo co pół roku. Na wniosek klienta możliwe będzie przyspieszenie lub opóźnienie tego procesu o pięć lat. Ten subfundusz będzie mógł inwestować w akcje maksymalnie 15 proc. środków, a za resztę kupi obligacje.
     Pieniądze osób, które dzisiaj są w OFE, trafią do tymczasowego subfunduszu (B) i będą stopniowo – w zależności od ich wieku – przenoszone do dwóch pozostałych. Subfundusz będzie mógł inwestować w akcje najwyżej 45 proc. środków.
     Zmieni się też wysokość opłat pobieranych przez towarzystwa emerytalne. Zmniejszy się prowizja od składki, która dzisiaj wynosi 3,5 proc. W subfunduszu A nie będzie mogła być wyższa niż 2,8 proc., a w B – nie większa niż 2,1 proc. Pojawi się jednak dodatkowa opłata solidarnościowa. Wyniesie ona 2 proc. od każdej nowo zarobionej dla członka złotówki. Te pieniądze zatrzymają towarzystwa emerytalne jako swój zysk.
     Rząd chce też zakazać akwizytorom przenoszenia ludzi z jednego funduszu do drugiego. Zakaz przenoszenia klientów z funduszu do funduszu zacznie obowiązywać za dwa lata. Wówczas przenieść będziemy mogli się jedynie drogą e-mailową, telefoniczną lub listowną. Zniesione zostaną opłaty za zmianę funduszu przed upływem dwóch lat. Akwizytorom, którzy złamią zakaz, będzie groził milion złotych kary.
     Rząd chciałby, aby zmiany weszły w życie od 1 lipca 2012 r.
     Źródło: Lewica
     ________________________________

     komenty

     1. Slawomir 25.10.2010 09:22
     Nie ma to wiekszego znaczenia. System finansowy świata zostanie zresetowany co najwyżej w przeciagu kilku nastepnych lat, być może już miesięcy, co pociągnie za soba upadek wszystkich funduszy emerytalnych.
     2. Murphy 25.10.2010 10:33
     @Sławomir: Czyli co? Wszystkich emerytów pozbawią środków do życia? Skąd masz takie wiadomości?
     3. Slawomir 25.10.2010 15:02
     Nie tylko emerytów, padną wszystkie fundusze ubezpieczeniowe i inwestycyjne, przepadną także oszczędności w bankach. Będzie to nieuchronna konsekwencja tego, co robiono zs światowym systemem finansowym przez ostatnie 40 lat. Przewiduję scenariusz: konflikt zbrojny (Iran)- zapowiedziana już w odwecie blokada cieśniny i dopływu ropy – panika na giełdach – resetowanie systemu finansowego ze zrzuceniem winy na wroga zewnetrznego ( znowu Iran, może przy okazji Wenezuela) – wprowadzenie nowej waluty. Nieznającym tematu polecam film „Pieniądze jako dług” dostepny w wersji pl. i wyciaganie własnych wniosków.
     4. Raptor 25.10.2010 16:30
     @Slawomir: „System finansowy świata zostanie zresetowany
     Prędzej, czy później, jest to raczej nieuniknione, bo ten system nie został stworzony do trwania (fizycznie niemożliwe), prędzej do szybkiego wzrostu przewagi korporacyjnej (czy też budowania „republiki korporacyjnej”). W miarę bezpieczni pozostaną tylko ci, którzy posiadają rzeczywiste dobra materialne (ziemia, nieruchomości, środki produkcyjne). Reszta będzie miała mały problem. Okres przejściowy będzie się wiązał ze sporym chaosem (nie mylić z anarchią), na co też władza (oficjalny przedstawiciel właścicieli ziemskich ;)) się przygotowuje i dozbraja na różne sposoby.
     Oczywiście może być inaczej, zupełnie łagodnie… zależy od planowania i rozłożenia w czasie kolejnych kroków. Byłaby to rewolucja na miarę XXI wieku, bezkrwawa, z wytypowanymi nowymi wielkimi bohaterami ludowymi 🙂
     Pozdro.
     5. Fenix 25.10.2010 16:34

     tzw. powtórka z historii?

    2. http://wolnemedia.net/wiadomosci-z-kraju/milion-mlodych-ludzi-nie-ma-szansy-znalezc-pracy/

     Milion młodych ludzi nie ma szansy znaleźć pracy

     Opublikowano: 25.10.2010 | Kategorie: Wiadomości z kraju

     Polska znalazła się w siódemce krajów Unii Europejskiej charakteryzujących się największym bezrobociem wśród młodzieży – informuje radio.kielce.pl.
     Aż 23 proc. absolwentów szkół i uczelni, w grupie wiekowej do 24 lat, nie ma pracy. To oznacza, że 1,2 mln młodych ludzi bezskutecznie szuka pracy.
     Zdaniem Mieczysława Kabaja z Instytutu Pracy i Spraw Socjalnych sytuacja w najbliższym czasie tylko się pogorszy. Coraz więcej młodych ludzi będzie opuszczało mury szkół i uczelni z wykształceniem, na które nie zawsze jest zapotrzebowania na rynku pracy.

     Opracowanie: Renegade
     Źródło: Centrum Informacji Anarchistycznej

  1. Dopiero ostatnio pojawiły się artykuły informujące o tym, że otwarcie 1 maja 2011 r. rynku pracy w Niemczech oraz Austrii doprowadzi zgodnie z tytułami do wyczyszczenia naszego rynku pracy. Olbrzymie zapotrzebowanie na pracowników w niemieckim starzejącym się społeczeństwie, zwłaszcza na tle ostatniej debaty dotyczącej kierunków imigracji, w której u naszych zachodnich sąsiadów dominowała niechęć do przyjmowania osób z krajów muzułmańskich, spowoduje niebezpieczeństwo utraty przez Polskę kolejnych 2 mln osób po tym, jak straciła już 2 mln po otwarciu Unii Europejskiej.Do społecznych konsekwencji, jakie to może wywołać, należą m.in.: niebezpieczeństwo związane z osieroceniem dzieci, wyjazd młodych ludzi powodujący, że nie następuje zastępowalność pokoleń, ponieważ Polacy mają krytycznie niski poziom liczby narodzin dzieci (brakuje ok. jednego dziecka w rodzinie do prostej zastępowalności), a także fakt, że polskie dzieci będą rodziły się za granicą, w związku z czym nie będzie wystarczającej ilości środków na świadczenia emerytalne i

   zdrowotne dla

   http://biznes.interia.pl/news/niemcy-i-austria-wypiora-nasz-rynek-pracy,1548252
   =============================================================
   garsć komenterzy POLAKOW NA TEMAT WYJAZDU
   ———————————————–
   Re: Czy kusi Was praca w Niemczech? napisany: Śro Paź 20, 2010 (12:33)
   Ja planuję wyemigrowac do NIemeic Austrii lub Holandii. Wacham się skąd wziąśc nęża ale to raczej będzie zależało od tego który mnie wybierze. Polska już dogorywa , a PO czy inni szmatławcy ją już dorżną. Pewnie około 2015 lub 2016 wszyskto się zawali oczywiście rzą Platforma i inne żule Politycy sięwyrzywią wkońcu nie po to pchali się do koryta. A ja mam już niestety 38 lat i po 11 latcgh pracy zosłąm na lodzi ena dupę prezesa jestem za stra a poza tym nie mam mentalnosci kurwy jak większośc Polek dlatego nie mam złudzen wyjdę za mąż może uda mi się miec 2 fajnych dzieci i p[rzy mężu dożyc spokojnie do emerytury. Po prostu cenie nudną normalnośc takich krajów i społeczenstw jak Holendrzy Niemcy czy Austraicy a nie polską fantazję warcholstwo i obłudę tu nigdy nie będzie lepiej nawet za innej kadencji Pana Boga bo sami niszczymy gałąź na której żyjemy . Czas Poslki inał jakieś 1o lat temu . wtedy jeszcze byliśmy potrzebni Europie głównie Niemcom. Daltego wszystich rozsądnych ludzi proszę uciekajcie stąd do niemiec Austrii Wlk Brytanii nawet do USA czy kanady TU NIE MA PRZYSZŁOŚCI JEST TYLKO DZIŚ KTÓRE POŻERA SWOJE DZIECI to nie ojczyzna tylko plantacja niewolników
   —————————–
   Re: Czy kusi Was praca w Niemczech? napisany: Śro Paź 20, 2010 (15:21)
   Choć mam już 44 lata także planuję emigrację do Niemiec.Jak napisała Pani wyżej tu się nie da żyć i jest coraz gorzej.
   —————————
   Re: Czy kusi Was praca w Niemczech? napisany: Śro Paź 20, 2010 (17:00)
   Biedna Polska.Za niskie zarobki i brak pracy powodują wyjazdy pracowitych i dobrych pracowników za granicę.Tylko zrównanie zarobków w całej Unii może to zmienić.Ale do tego nie dojdzie nigdy w tym nienormalnym kraju.
   ————————-
   ja jak tylko skończę szkołę to planuję wyjechać bo patrząc co teraz się dzieje to strach pomyśleć co za parę lat będzie.
   jedyne co mnie odstrasza to język niemiecki którego nie umiem. dobrze że chociaż się uczę anglika bo tak to było by źle
   aha a powiedzcie mi w którym z 3 wymienionych krajów najlepiej się mieszka i pracuje??
   anglia/niemcy/austria
   zgłoś post do usunięcia »
   cytuj

   Gość Re: Czy kusi Was praca w Niemczech? napisany: Śro Paź 20, 2010 (22:24)
   Ja mieszkam od 2 miesiecy, jestem jako au-pair, chodze na kurs jezykowy przygotowujacy do studiow i pracuje w weekendy w knajpie.
   Jestem bardzo zadowolona. Mozliwosci dla studentow sa o niebo lepsze i wieksze.
   Mam zamiar tu zostac na studia, taki mialam zreszta plan od 3 lat.
   Sama uczylam sie jezyka, bo w moim cudownym polskim liceum, w klasie JEZYKOWEJ nie byli mnie w stanie przygotowac do matury jezykowej.
   Nie powieml,niemiecki nie jest latwy. Bez porownania z angielskim.
   Ale zachecam do nauki.
   Mozliwosci tu sa ogromne. I edukacji, i pracy.
   http://forum.interia.pl/watek-chronologicznie/czy-kusi-was-praca-w-niemczech,10115,1175665,,c,1,2,0,0

   1. http://wolnemedia.net/wiadomosci-z-kraju/koryto-dla-po/

    Koryto dla PO

    Opublikowano: 25.10.2010 | Kategorie: Wiadomości z kraju

    GDAŃSK. Podczas gdańskiej konwencji PO, na której partia ta prezentowała swoich kandydatów do samorządu odbył się happening zorganizowany przez Komitet Wyborczy Koryto (Komitet Rywalizacji Totalnej).
    Członkowie komitetu w świńskich maskach, trzymali miedzy innymi plakat chwalący prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza za sprawne dorwanie się do koryta. Zajęli miejsca w sektorze dla gości i wyrażali entuzjazm związany z tym jak sprawna jest PO w tej konkurencji. Domagali się aby partia ta wzmogła jeszcze swoje wysiłki w zdobywaniu dostępu do koryta.
    KW Koryto to inicjatywa gdańskich anarchistów. Chcą oni pokazać, że główne partie nie maja nic wspólnego z samorządnością i niewiele zrobiły dla zwykłych mieszkańców miasta. Pawła Adamowicza oskarżają między innymi o prowadzenie antyspołecznej polityki polegającej między innymi na podwyższaniu czynszów w budynkach komunalnych oraz trwonienie publicznych pieniędzy na czysto marketingowe przedsięwzięcia.

    Opracowanie: Piotr Ciszewski

   2. http://wolnemedia.net/aktywizm/akcja-zbierania-podpisow/

    Akcja zbierania podpisów

    Opublikowano: 25.10.2010

    Drodzy Państwo!

    Jakiś czas temu rozpoczęła się ogólnonarodowa akcja mająca na celu doprowadzenie do uchylenia absurdalnej ustawy o tzw. „przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie” (chodzi o tzw. „polskie jugendamty”).

    Na Wolnych Mediach pojawił się już taki apel, opublikowany 27.06.2010 (Obywatelska Inicjatywa Ustawodawcza o zniesieniu ograniczeń w wychowywaniu dzieci, zatem ja nie wnoszę pewnie niczego nowego, raczej odświeżam tę akcję i przypominam, że akcja taka jest nadal aktualna i potrzebuje zaangażowania całego społeczeństwa.
    Po raz kolejny potrzebna jest inicjatywa zwykłych obywateli, bo partie polityczne nie stają na wysokości zadania, przyjmując prawo złe, niszczące Polskie rodziny.

    Celem akcji jest zebranie minimum 100 000 podpisów pod projektem ustawy uchylającej złe prawo o tzw. przemocy w rodzinie. Jeśli zbierzemy tyle podpisów, polski Sejm będzie musiał zająć się tą sprawą!
    Na wypadek, gdyby posłowie znów zamierzali odrzucić społeczny projekt ustawy – rozpoczęta została jednoczesna akcja zbierania 500 000 podpisów pod wnioskiem pod referendum w sprawie przemocy.
    Główna strona tej inicjatywy, z której można dowiedzieć się więcej na ten temat:
    http://www.lepszeprawo.pl

    Poniżej załączam dwa linki do stron, na których znajdują się tabele (wszystko jest na wyżej podanej stronie), które należy wydrukować, wypełnić i odesłać.

    1. Tu tabela dotyczy akcji zbierania 100 tys. podpisów pod projekt ustawy:

    http://www.lepszeprawo.pl/dokumenty/RatujmyRodziny-podpisy.pdf

    2. Tu tabela dotyczy akcji zbierania 500 tys. podpisów pod referendum:

    http://www.lepszeprawo.pl/dokumenty/referendum%20ws%20przemocy-podpisy.pdf

    Najlepiej odesłać oba naraz.
    AKCJA POTRWA DO 10 LISTOPADA 2010 – CZASU NIE POZOSTAŁO ZBYT WIELE
    Oficjalne media wam o tym nie powiedzą więc pozostaje „poczta pantoflowa”.

    Wiele osób lekceważy takie przedsięwzięcia bo uważa, że ten problem ich „jeszcze” lub „już” nie dotyczy. Problem podniesienia wieku emerytalnego we Francji też nie dotyczy jeszcze części manifestujących, ale należy zdać sobie sprawę, że nie tylko „tu i teraz” jest ważne, ale musimy zadbać o swoją przyszłość oraz przyszłość naszych potomków.
    Życzę nam wszystkim powodzenia.

    Autor: Hanah
    Zdjęcie: D. Sharon Pruitt

  2. http://www.rybinski.eu/?p=1817&lang=pl

   Zmarnowana dekada
   October 23rd, 2010 by rybinski

   Mamy jesień 2020 roku. Trzynasty rok rządów Platformy Obywatelskiej. Dalszy ciąg mojego felietonu który ukazał się w najnowszym Forbsie można znaleźć tutaj. Jestem ciekaw wrażeń komentatorów bloga.
   Jaka będzie emerytura obecnego pokolenia 30-40 latków? Może czas na głębszą refleksję

   .
   2010-10-23 18:25:31 by Marek:

   Panie Profesorze!
   Bardzo smutny ten Pana tekst, ale niestety prawdziwy.
   Patrząc na słupki poparcia w sondażach aż dziwne, skąd PO ma takie poparcie. Ludzie już chyba kompletnie zgłupieli.
   Rację ma Korwin-Mikke mówiąc, że demokracja to głupi ustrój, bo rządzi większość; a większość jest, jaka jest (wysokie poparcie dla socjalistów z koalicji dojenia podatników POPiS).
   Trzeba będzie znów jechać do UK (bo tam zapowiadają reformy i cięcia wydatków), tym razem na stałe, ewentualnie później osiąść gdzieś w Azji.

 9. Projekt Camelot otrzymał wstrząsający list od jednego z norweskich polityków mówiący o przygotowaniach do nadchodzącego kataklizmu, który ma zdarzyć się w ciągu najbliższych kilku lat. Jak dodaje informator, wszystko związane jest z nadchodzącym zagrożeniem z kosmosu, którego istnienie ukrywane jest przed światową społecznością. W tym celu buduje się specjalne bazy – „arki przetrwania”. Gorąco polecamy!

  Osoba, o której mowa, przekazała „Projektowi Camelot” liczne fotografie, na których widnieje obok takich postaci, jak premier Norwegii czy Benazir Bhutto. „Jesteśmy pewni kilku rzeczy, jednak nie możemy ujawnić jego nazwiska czy fotografii bez pozwolenia” – twierdzą.

  Lektura tego tekstu z pewnością może okazać się szokująca. Powstaną także pytania odnośnie wiarygodności informatora i jego zamiarów. „Projekt Camelot” mówi o tym następująco: „Zrobiliśmy wszystko, aby potwierdzić jego personalia i autentyczność. Jesteśmy przekonani, że jest on tym, za kogo się podaje”.

  Kilka rozmów z informatorem odbył Leo Zagami. Dowiedział się on o rzekomych pogróżkach, jakie miał otrzymać polityk i jego rodzina. Oświadczył on także, że choć cała sprawa związana z ewakuacją pod ziemię jest prawdą, wciąż stara on się dociec możliwych przyczyn tego, co ma nastąpić. Rozważa też inne scenariusze poza pojawieniem się Planety X.

  Jak dowiadujemy się ze stron „Projektu Camelot”, istnienie podziemnych kompleksów, o których mówi polityk, potwierdzili inni informatorzy. Jesteśmy pewni, iż sprawa ta nie pozostanie w miejscu i nie da początku kolejnej legendzie związanej z rokiem 2012.

  Poniżej zaprezentowana zostanie treść korespondencji między informatorem a „Projektem Camelot”. Zawiera ona informacje odnośnie sekretnego rządowego planu ewakuacji, a także opis jednej z podobnych baz wyposażonych w zaawansowany sprzęt. Polityk opowiada także wcześniejszą historię związaną z wyprawą do jednego z takich kompleksów. Po zaangażowaniu się w życie polityczne zaczął dociekać o nich prawdy, która okazała się niezwykle mroczna.

  PIERWSZY LIST

  Jestem norweskim politykiem. Chciałbym oświadczyć, że czekają nas trudne czasy w latach 2008 – 2012.

  Norweski rząd buduje coraz więcej podziemnych baz i bunkrów. Pytani o to mówią, iż chodzi o bezpieczeństwo Norwegów. Kiedy prosiłem o informacje dowiedziałem się, że mają zostać skończone „przed 2011”.

  To samo dzieje się w przypadku Izraela i kilku innych krajów.

  Dowodem na to co mówię są fotografie, które wysyłam z premierem i ministrami, z którymi się spotykam i których znam. Wszyscy o tym wiedzą, ale nie chcą alarmować społeczeństwa, gdyż mogłoby to wywołać masową panikę.

  Nadciąga Planeta X, a Norwegia zaczęła składowanie pożywienia i nasion w regionie Svalbardu, W Arktyce z pomocą USA i Unii Europejskiej oraz w całym kraju. Pozwolą oni na ratunek tylko tym, którzy są w elicie rządzącej i tym, którzy mogą odbudować wszystko od nowa, tj. lekarzom, naukowcom itd.

  Jeśli chodzi o mnie, wiem już, że przed 2012 mam udać się w okolice Mosjøen, gdzie znajduje się podziemna baza. Tam jesteśmy podzieleni na sektory – czerwony, niebieski i zielony.

  Baza w Soerreisa.

  Ludzie, którzy pozostawieni zostaną na powierzchni wraz z innymi będą umierać i nie otrzymają jakiejkolwiek pomocy. Plan przewiduje, że zapewni się schronienie dwóm milionom Norwegów. Reszta skazana jest na śmierć. Oznacza to, że 2.600.000 osób pozostawi się bez pomocy znikąd.

  Wszystkie sektory i „arki” połączone są ze sobą tunelami i trakcją pozwalającą na przemieszczanie między nimi. Wszystko to po to, aby miały ze sobą kontakt. Ograniczają je tylko ogromne wrota, zaś sektory nie są w żaden sposób połączone.

  Jestem bardzo smutny. Często narzekamy z innymi, iż wiele osób dowie się o tym zbyt późno, kiedy wszystko będzie już dla nich skończone. Rząd okłamuje ludzi od 1983 roku. Wiedzą o tym wszyscy norwescy politycy, ale nikt nie odważy się powiedzieć o tym obywatelom. Boją się bowiem, iż również skazani zostaną na śmierć i mogą nie zdążyć do pociągów NOAH 12, które zabiorą ich do „azylu”, gdzie będą bezpieczni.

  Jeśli powiedzą o tym wszystkim, będą martwi. Ale sam już nie dbam o to, co się ze mną stanie. Człowiek musi przetrwać jako gatunek. Ludzie muszą o tym wiedzieć.

  Wszystkie rządy świata są tego świadome. Tym, którzy będą się mogli uratować sami doradzić mogę, aby szukali wysoko położonych miejsc i jaskiń, gdzie znajdzie się miejsce na zapasy żywności i wody wystarczające na co najmniej 5 lat. Jeśli wasz budżet na to pozwala, można zaopatrzyć się także w środki, które niwelować mogą skutki promieniowania i biokombinezony.

  Po raz ostatni poprosiłem o pomoc Boga, ale on tego nie uczyni, dobrze wiem. Tylko działanie nas wszystkich i każdego z osobna może coś zmienić. Proszę, obudźcie się!

  Mogłem napisać do was pod innym nazwiskiem, ale niczego się już nie boję. Kiedy wie się o niektórych sprawach, człowiek staje się bardziej silny i nic nie może zaszkodzić, kiedy wie się, iż koniec jest już bliski.

  Zapewniam was, że to wszystko wydarzy się na pewno. Pozostały cztery lata, aby przygotować się na dzień ostateczny. Szukajcie broni i organizujcie grupy przetrwania, a także miejsca, gdzie będziecie bezpieczni.

  Pytajcie mnie o wszystko. Ja postaram się powiedzieć wszystko, co wiem o związkach norweskiego rządu z tą sprawą. Rozejrzyjcie się też – wszędzie buduje się podziemne bazy i bunkry. Otwórzcie oczy. Zapytajcie rządy, co budują, a otrzymacie odpowiedź: „To tylko magazyny żywności” itp. Zwodzą was swoimi kłamstwami.

  Istnieją też ślady obecności istot pozaziemskich. Często zauważam też, że norweska elita polityczna nie jest tym, za co się ją uważa. Wydaje się, że kontroluje się ich każdą myśl – to jakby wykonywanie poleconych zadań. Jasne jest dla mnie kim są i kim nie są. Można to odczytać z ich oczu i umysłów.

  Należy pamiętać, że ci, którzy zamieszkują miasta i obszary podmiejskie są tymi, których katastrofa i śmierć dosięgnie na samym początku. Tymi, co przeżyją zajmie się wojsko, które otrzymało rozkaz zastrzelenia każdego, kto będzie stawiał opór przed umieszczeniem w obozie, w którym każdy oznaczony zostanie numerkiem i znaczkiem.

  Zauważyłem, że na waszej stronie jest mowa o Benazir Bhutto. Jej śmierć była tragedią. Spotkałem się z nią, jak widać z fotografii. Możecie znaleźć także w nich dowód na to, że spotykałem się z wieloma liczącymi się politykami i światowymi przywódcami.

  Społeczeństwo nie dowie się niczego, aż do samego końca, bowiem rząd nie chce rozpętania się masowej paniki. Wszystko zdarzy się po cichu, zaś rząd po prostu zniknie.

  Powtarzam jednak, aby nie brnąć w ten mrok. Zabezpieczcie siebie i swe rodziny. Gromadźcie się i pracujcie razem w rozwiązywaniu problemów, przed którymi przyjdzie wam stanąć.

  LIST DRUGI

  „Projekt Camelot” od razu odpowiedział na list polityka, nie stroniąc od pytań, do których zadania zachęcał on w swym liście.

  Byłem w kilku podziemnych bazach. Używaliśmy pojazdów szynowych do przemieszczania się. Pokazano je tylko kilku wybranym osobom. Wiedzą to wszyscy obracający się w kręgach elit.

  Mam dowód na to, o czym mówię. Ufam moim informatorom na sto procent, ale boją się oni mówić cokolwiek. Ludzie obawiają się bowiem o swe życie. Chcę także, aby ludzie wiedzieli, że nadciąga prawdziwe piekło. Nie boję się już śmierci ani niczego innego.

  Wie o tym cała norweska elita polityczna. Jej członkowie również zdają sobie sprawę z tego, że jeśli powiedzą cokolwiek, odsunie się ich od stanowisk i zabroni dostępu do podziemnych baz, kiedy nadejdzie oczekiwany moment.

  Pociągi NOAH 12 stanowią środek transportu między podziemnymi kompleksami. Używane są głównie przez wojsko i przez nie kontrolowane. W każdej bazie znajdują się pomarańczowe trójkątne symbole. Kontrola, przez którą przechodzi każdy, odbywa się na zasadzie pola energetycznego.

  Myślę tylko o przyszłości moich dzieci, a także innych, którym przyjdzie dorastać w nowym świecie. Musimy spowodować, aby zapamiętały to, co zrobili dla nich rodzice, przekazując np. informacje o tym co nieuniknione wszystkim znajomym.

  Siv Jensen – przewodnicząca Partii Postępu (FrP)

  W 2009 roku powstanie rząd Partii Postępu (FrP) a premierem zostanie Siv Jensen. To już wiadomo. Ważne jest, aby to zrozumieć. Wybory są fałszowane, aby za każdym razem w elicie władzy znajdowały się te same osoby. Wystarczy spojrzeć na polityczną historię kraju i przyjrzeć się osobom, które rządzą nim teraz.

  Proszę, podzielcie się tą informacją ze wszystkimi. Kiedy nadejdzie czas, ludzie będą mogli przeżyć, gdyż wcześniej dowiedzieli się o tym.

  Nie będę miał z tego nic, poza problemami. Ale podkreślam – nie mam na celu oszukiwania kogokolwiek. Robię to tylko po to, aby ukazać, co ma stać się w moim kraju i aby niektórzy mogli to przeżyć.

  LIST TRZECI

  Po otrzymaniu odpowiedzi, kierujący „Projektem Camelot” zadali kilka następnych pytań, które przyniosły nie mniej niż poprzednio intrygujące odpowiedzi. Oznaczone symbolem „*” paragrafy składają się z informacji uzyskiwanych w dalszym toku korespondencji.

  Kiedy byłem w wojsku, służyłem w (nazwa jednostki). W pewnym momencie otrzymałem zadanie przetransportowania czegoś z jednej bazy do drugiej.

  Powiedziano nam: „Nie zadawajcie pytań. Róbcie swoje”. Kiedy znaleźliśmy się poza granicami bazy, ciężarówki zabrały nas do miejsca, gdzie znajdowały się wielkie wrota silnie strzeżone przez żołnierzy. Tak przynajmniej się zdawało, choć mieli oni na sobie inne mundury – pomarańczowe i czarne z widocznymi znakami. Ci w pomarańczowych ubraniach mieli złoty, a osoby w czarnych zielony trójkąt.

  * Jeśli dobrze pamiętam, to trójkąt ten był odwrócony – jak odwrócona do góry nogami piramida. W jego środku znajdował się jakiś dziwny znak. Przypominał mi literę „E”, jednak tworzące ją kreski nie były połączone, jak w literze. Nie przypominało to litery występującej w znanym mi języku, albo której znaczenie mógłbym odczytać.

  * Znaki, jeśli dobrze pamiętam, nie znajdowały się na ramionach, ponieważ widziałem je dokładnie. Były po lewej stronie czarnych mundurów, tuż nad piersiami. Nie były to aż tak duże znaki. Miały wielkość zwykłych naszywek, nie mniej jednak było je widać wyraźnie.

  Przeszliśmy przez wielkie drzwi. Nie wiedziałem wówczas, co to i trochę się bałem. Było to coś rodem z filmów science-fiction. Tak zaczęła się moja pierwsza wizyta w tego typu bazie.

  Jeden z norweskich czytelników przesłał Projektowi Camelot satelitarne zdjęcia dwóch podobnych obiektów – Banheia i Gimlemoen. Baza w Bahaeia znajduje się wewnątrz góry. Gimlemoen zamknięto i obecnie służy ona jako kampus uniwersytecki, choć część podziemnego kompleksu nadal istnieje. Informator dodaje, iż sam jako dziecko odwiedzał ją razem z matką, która tam pracowała. Kobieta nie chciała rozmawiać na temat bazy w Banheia.

  Kiedy pokonaliśmy długi na 500 m tunel, czekali na nas uzbrojeni żołnierze, którzy mieli nas transportować. Podzielono nas na grupy. Jedna poszła w swoją stronę, zaś mnie poproszono, aby udać się razem z żołnierzami w czarnych mundurach, którzy mieli nas gdzieś zaprowadzić. Kiedy dotarliśmy do miejsca powiedziano nam, aby „dla własnego bezpieczeństwa” założyć maski.

  Zastanawiałem się nad tym, czy będąc w środku podziemnego kompleksu nie jesteśmy dostatecznie chronieni?

  Poproszono nas potem, abyśmy weszli do wagonu. Wiem o nich, że napędzane są specjalnym rodzajem energii pochodzącej z kryształu, a przynajmniej tak się wydawało. Kiedy siedzieliśmy w wagonach zapytałem jednego ze strażników:

  – Co to jest?

  – Nie musi pan wiedzieć, co to – odparł.

  * Z przodu, gdzie znajdował się operator był boks z oknem. Przed ruszeniem widać było wielkie fioletowo-niebieskie kryształy emitujące światło w tym samym kolorze. Nie było ono zbyt jaskrawe, ale miło się je obserwowało. Nie widziałem nigdy podobnego światła ani kryształów. Uznałem to wówczas za źródło energii.

  * Następnie w bazie ujrzałem ludzi pracujących z tymi kryształami. Były większe niż te w pojazdach szynowych. Miały ok. metra długości i były ze sobą połączone. Były one niebiesko-purpurowe, w czasie gdy światło, które emitowały było w rzeczywistości bardziej niebieskie i miało mocniejszy kolor. Ludzie pracujący z nimi mieli na sobie białe maski i gogle. Kiedy pojawiało się w nich światło, odsuwali się. Znaleźliśmy się w odległości ok. 20 m od nich, ale na słowa „ruszać się”, oddaliliśmy się szybko.

  * Uważam, że owa energetyczna kontrola przy wejściu do baz również oparta jest na kryształach, ponieważ widać tam ten sam rodzaj światła – tak przynajmniej mi się wydaje. Jeśli przypomnę sobie więcej, powiem wam o tym.

  Widziałem system przypominający metro. Inne pojazdy poruszały się tak szybko, że ledwie można było je dostrzec. Myślę, że to system próżniowy, gdzie nie potrzeba ciągników.

  * Główny wagon, albo część transportowa mierzyła ok. 12 m długości, była zaostrzona z przodu i z tyłu i miała miejsca siedzące dla 10 pasażerów i „maszynisty”. Można było nią jeździć w obie strony i nie trzeba było obracać pojazdu. Prędkość, z którą pojazd się poruszał była ogromna. Miałem mdłości po podróży nim.

  * Była taka przestrzeń na bagaż, choć niewielka. Wokoło znajdowało się wiele tego typu pojazdów i jak się zdawało poruszały się one niczym błysk światła. W czasie jazdy lepiej było się koncentrować na swoim układzie pokarmowym.

  Potem, kiedy dostałem się do polityki dowiedziałem się, co znajduje się w dalszej części tej bazy i jakie jest jej zadanie, o czym już wam powiedziałem. Wiem dobrze, że nie widziałem nigdy czegoś podobnego do owych pojazdów. Kiedy dotarliśmy na końcową stację było mi niedobrze. Jak pamiętam, inne osoby reagowały podobnie. Jeden ze strażników oświadczył, że wszyscy przechodzimy przez to po raz pierwszy.

  Gdy wysiedliśmy rozdano nam okulary i poproszono o poddanie się kontroli. Wydawało się to dziwne.

  Wszędzie znajdowali się żołnierze i widać było broń. Pomyślałem sobie wtedy, że znalazłem się w niewłaściwym miejscu. Bałem się.

  Przeszliśmy potem przez to energetyczne pole i znaleźliśmy się w kolejnym pomieszczeniu. Na bocznej ścianie znajdował się ekran, z którego dobiegł głos: „człowiek – nie człowiek, czysty – nie czysty”.

  – Czy są tu owi „nie-ludzie”? – pomyślałem wtedy.

  * Po kontroli ukazał się ten ekran, o którym wspominałem. Były na nim dziwne symbole. Nigdy podobnych nie spotkałem. Pod nim znajdował się inny symbol przypominający „E”. Mówiłem już o tym. Jedyną rzeczą, którą mogłem przeczytać było właśnie „człowiek – nieczłowiek” itp.

  Strażnik zatrzymał się i polecił zmienić ubrania. Potem poszliśmy dalej. Myślałem, że miejsce to musi być ogromne. Przemierzyliśmy dziesiątki kilometrów kolejką, a to nadal nie ma końca.

  Zabrano nas do windy, którą zjechaliśmy w dół. Tak mi się wówczas zdawało. Winda poruszała się na boki przez ok. trzy minuty. Nie wiedziałem wówczas, która godzina i nie sposób było się tego dowiedzieć. W czasie kontroli zabrano nam wszystko.

  * Po podróży windą ujrzałem symbol, który przypominał słuchawki (lub omega). Był odwrócony.

  Po wykonanym zadaniu uważałem, że świat dla mnie nie jest już taki sam. Upewniłem się także, że ukrywa się wiele faktów. Zasmuciło mnie to, a jednocześnie przeraziło.

  Po tym, jak zostałem politykiem, zacząłem poszukiwać więcej odpowiedzi. Dowiedziałem się wówczas, iż bazy stanowią swego rodzaju Arki dla rządu, niektórych obywateli i wojskowych. Zbliża się zewnętrzne niebezpieczeństwo, które czeka nas w 2012 r., a rodzaj ludzki musi przetrwać.

  Rząd wie dokładnie o Planecie X i ukrywa te informacje. Obiekt ten śledzony jest od dawna. Teraz otrzymujemy od USA pierwsze ostrzeżenia.

  Wiem o istnieniu 18 baz na terenie Norwegii. Nie wiem wiele o naturze zagrożeń, ponieważ nie jestem naukowcem. Wiem jednak, iż przed 2012 rokiem rządy państw skryją się w budowanych od kilku dziesięcioleci bunkrach.

  Jeśli tak się dzieje, na powierzchni Ziemi dojdzie do wielu problemów. Tyle wiem. To dlatego schodzą pod ziemię.

  Jeśli dojdzie do zapowiadanych wydarzeń, co najmniej pięć lat wystarczy, aby wyjść z nich cało. Kiedy uzna się, że sytuacja jest na tyle bezpieczna, nastąpi powrót na powierzchnie i odbudowa. Powiedziano nam tylko, że mamy zniknąć przed 2012 r. i że w kosmosie pojawia się coś, co spowoduje wielkie zniszczenia.

  * Nie wiem, czy chodzi o zagrożenie związane ze Słońcem. Nie znam się zbyt dobrze na tego typu rzeczach. Przekazuję tylko to, co zostało mi powiedziane. Nic dodać, nic ująć.

  Nie mam powodów, aby zmyślać lub siać panikę. Chcę jedynie powiedzieć ludziom, co nadchodzi i zrobić co tylko mogę z mojej strony.

  Na tym świecie istnieją rzeczy i zjawiska, o których nie mówi się obywatelom. Wszystko to mogę podsumować w tych słowach: bądźcie gotowi i miejcie wiarę w siebie. Ze strony rządu nie będzie pomocy. Ufajcie tylko sobie.

  http://www.insomnia.pl/Projekt_Camelot%3A_Przygotowania_do_2012-t591511.html

  1. http://nwomedia.pl/post,797,1

   o religi chrześcijańskiej, to skomplikowane. Chrystus, wszelcy ludzie czyniący cuda i tak dalej – tutaj nie ma co mówić, bo te postaci mówia same za siebie :). Wiem na pewno, że Chrystus pochodził z czwartej gęstości i inkarnował się by pomóc ludziom wydobyć się spod oddziaływania Reptylów. Wiem, że śmierć na krzyżu była ogromnym hologramem wyemitowanym przez istoty gadzie (dla nas w trzecim wymiarze ich hologram tworzony w czwartym jest namacalny jakby był prawdziwy) co wypaczyło jego działania i popchęło cała religie chrzescijanską w kierunku poczucia winy, grzechu pierworodnego, odkupywania grzechów i w ogóle rzeczy z dupy, że Chrystus za nas cierpiał a my jesteśmy straszni. Czyli ogólnie totalna manipulacja i przeciwieństwo tego o czym nauczał Chrystus, stworzenie mentalności słabych, winnych, grzesznych baranków. Niskie emocje które lubią gady czy tam Zeta Reticulianie, do tego łatwo manipulować i kontrolować takimi ludźmi. Objawienia Fatimskie też były hologramami.

   Jeśli chodz o czynienie cudów – każdy człowiek może czynić cuda, kwestia pracy nad sobą i czystości intencji. Jakkolwiek nie jest to rzecz którą jakoś specjalnie rozkminiam. „Święci” jak Ojciec Pio to istoty z wyższych wymairów, które inkarnują się po to aby wzmocnić biegun pozytyw na Ziemii oraz swoją obecnością pokazać do czego jest zdolna istota ludzka. Ze względu swojego pochodzenia dysponują wystarczającą czystością i energią by takie cuda sprawiać. Wątpie by były to istote świadome swojego pochodzenia i natury podczas trwania inkarnacji, jednak są w stanie stworzyć sobie takie warunki i taki przebieg inkarnacji aby aktywowały się w nich odpowiednie zdolności i aby zrobić to co sobie zaplanowały przed wcieleniem się tutaj:).

   Jakkolwiek powinno się być przedewszystkim posłusznym Bogu, który jest wewnątrz człowieka, czy też Bogu który przejawia się w naturze. 🙂 Kościół to bardziej polityka niż Bóg. Takie jest moje zdanie, nie chcę nikogo tutaj tym urazić 🙂

   Strasznie mi się podoba to co napisał Pitong, szkoda że w takim litym bloku bez akapitów, trudno się to czytało :). Jest różnorodność w przekazach na temat kosmitów, bo po prostu jest różnorodność wśród istot pozaziemskich.
   Niektórzy pisarze si-fi dzięki swojej ogromnej kreatywności i dobrym połączeniu z wyższym ja (czego nie są zwykle świadomi) przekazują ludziom informacje na temat kosmosu które sa dość bliskie rzeczywistości.

   Dla przeciwwagi wprowadza się produkcje, zwłaszcza filmowe, które mają indoktrynować. Warto pamiętać, że nie wszystko jest kontrolowane, a jeszcze 20 lat temu to w ogóle była wolna amerykanka, zwłaszcza wśród pisarzy.

   Nie popadajmy w skrajności z tą kontrolą i indoktrynacją.
   lecz bardziej z tymi już obecnymi tutaj, niematerialnymi bytami, przez starożytnych nazywanymi bogami, a przez wyznawców Boga demonami

   Tego fragmentu nie rozumiem Pitong. Uważasz, że istot pozaziemskich (kosmitów) nie ma, a demony są? A jak myślisz czym są istoty nazwane demonami czy Szatanem w Bibli? 🙂 ja bardzo wątpie aby to było tak, że technologicznie oni nas „zaatakują” jak to się pokazuje w jakiś tam superprodukcjach filmowych. To jest czwarta gęstość, mają bardziej wymyślne i subtelne metody. Zresztą tutaj nie ma za bardzo mowy o ataku, bo całyczas znajdujemy się pod ich kontrolą. Od setek tysięcy lat.

  2. Jednego nie mogę zrozumieć. Skoro na powierzchni ma być piekło to po kiego grzyba policja i obozy. może mnie ktoś oświecić?

    1. shinue zadał bardzo dobre pytanie, więc nalezałoby na nie odpowiedziec.
     ja odpowiem tak obozy są nie tylko dla sceptyków, takze dla takich Romków, i wszystkich innych co przezyja kataklizm lub w czasie trwania kataklizmu jeśli ten nie okarze sie wielce zabójczy dla ludzi.

     na szczescie my nie mamy sie czego bac u nas obozow niema…

  1. tak a skad to wiadomo ze akurat wtedy? mozna to jakos obliczyc? 😉 powaznie pytam.

   czy cos a la rozblysk jest szykowane przez naszych ziemskich wspolmieszkancow. 🙂

   1. Odpowiadam – przepraszam, że z opóźnieniem ale jestem zajęta i blogi czytam raz może dwa razy w tygodniu

    Jeśli się dobrze przeanalizuje poprzednie wpisy Mizi to wychodzi, że katastrofa nadejdzie w roku 2010 lub 2011. Rok 2010 mamy na ukończeniu, co najwyżej wybuchy koronarne na słońcu potęgują się. Pozostaje rok 2011.
    W ostatnim wpisie Mizia napisał „Jest maj 20– r. Stacje radiowe …”. Ja powiedziałam, że będzie to w czerwcu. W zasadzie występuje zbieżność dat chociaż ja moją informację mam z innego źródła.
    Proponuję aby zastanowić się jeszcze co to dla nas oznacza. Jak pisze Mizia „ROZBLYSK TEN NIE CZYNI ŻADNEJ SZKODY ORGANIZMOM ŻYWYM – z wyjątkiem ludzi posiadających rozruszniki serca”. Ale co to może oznaczać dla rolnictwa, rośliny będą w połowie okresu wegetacji, czy uda się zebrać jakieś zbiory, rezerwy państwowe zboża są sprzedane ( chociaż moja koleżanka twierdzi, że wymienione). Gdyby nawet katastrofa okazała się nieszkodliwa dla płodów rolnych (w co wątpię) to cała wieś jeździ na traktorach-konika pociągowego mało kto posiada. Jeśli nie będzie paliwa to i traktory staną. Kto obrobi taki areał ziemi własnymi rękami.

    Myślę , że Mizia wie co pisze tylko inni o tym nie wiedzą albo nie analizują wnikliwie.
    Jeśli nie było by zagrożenia to po co Mizia ma chatkę full zaopatrzoną ( łącznie z beczką kiszonej kapusty) wcale nie w ……… tylko w PL?
    Jeszcze jedna cenna uwaga Mizi – myśleć na tydzień do przodu.
    Mnie na tym blogu interesowały tylko informacje o zagrożeniu. Wojny religijne mnie nie interesują. Chciałabym żeby blog istniał, ale jeśli nie no to trudno. Myślę, że chociaż od czasu do czasu jakąś informację Mizia gdzieś wklei.

    1. blog bedzie istnial jak na tytaniku do konca grała orkiestra – rozblysk – nie szkodzi – roslina takich rozblyskow byly setki W HISTORII- ale ludzie tego nie zawazylibo byla cywilizacja bez elektryko elektroniki – A W TRAKTORACH SPALA SIE CEWKI ZAPŁONOWE I PO WSZYSTKIM

     PROBLEM POLEGA NA TYM ZE NASZA CYWILIZACJA JEST NIE ODPORNA NA WYSOKO ENERGETYCZNE FALE – ELEKTROMAGNETYCZNE I ESZCZ NEUTRONOW – TAKIROZBLYSK NAWET JEST NIE ZAUWAZALNY GOŁYM OKIEM – JAK DOJDZIE DO TEGO I NIE PODADZA KOMUNIKATOW OSTRZEGAWCZYCH TO POPROSTU WSTANIESZ RANO I NIC NIE BEDZIE DZIALAĆ – DUZO CZASU MINIE ZANIM LUDZIE SIE SKAPNA NA WSIACH CO SIE STAŁO .

    2. Fifi jak juz pisalismy rozbłysk i fala elektromagnetyczna nie szkodzi roslinom, a na wsiach na szczescie podstawowym silnikiem jest stary dobry diesel sterowany mechanicznie bez elektroniki.
     nawet po rozbłysku traktorki odpalą nic im nie będzie, a nawet jeśli popalą się uzwojenia w rozrusznikach to mozna je nawinąc na nowo…człowiek a tymbardziej polski mechanik da sobie radę.

     nowe diesle sterowane elektronicznie i benzynowce po takim impulsie prawdopodobnie nie odpalą, prawdopodobnie bo auto jest jedną wielką klatką Faradaja i nawet uderzenie pioruna nie powinno spowodowac uszkodzenia elektroniki.

     Jesli ktos sie boji impulsu EMG to jedymym wyjsciem jest zabezpiecznie się tzw. klatką Faradaja z dobrym uziemieniem. I jest to jedyne i najprostsze zabezpieczenie do wykonania przez kazdego.

     1. JAK BY NIE PATRZAC SPORE ZAMIESZANIE MOZE BYC NATOMIAST DESZCZ NEUTRONÓW ODZIURAWI WSZYSTO MIKRO OTWORKAMI – LUDZIE NAWT TEGO NIE POCZUJA ALE ELEKTONIKA TAK I DLATEGO KLATKA FAADAYA W TYM NIE POMOZE JEDYNE WYJSCIE TO ŚCIANY Z PLASZCZEM WODNYM – TAKIE ROZWIAZANIA SĄ W SCHRONACH DLA POWAŻNYCH UNYCH

     2. tego akurat Mizia nikt nie potwierdzi, mozemy narazie gdybac. Fakt faktem burza sloneczna narobi problemów w sieciach energetycznych, telekominikacyjnych itp. Ale taki rozbłysk jak w 1859r zdarza się raz na 500 lat wiec narazie mozemy spac spokojnie bo to co sie wydarzy nie powinno spalic naszych komputerkow i nie uziemi nam aut bo te maja w większosci jednostki sterujące opakowane aluminiową obudową.
      Wiem problem realnie istnieje ale jestem przeciwnikiem jego wyolbrzymiania. Co ma byc to bedzie a dla chcących uchronic swoją elektronike pozostaje tylko klatka F.
      Jesli istenieje choc jeden sposob aby cos samemu uchronic nalezy go wykorzystac,a nie stac biernie i patrzec jak nasa kasa idzie z dymem…
      kto jak kto ale chyba ty wiesz najlepiej ze nalezy walczyc do konca i wykorzystac wszystko co ma sie pod ręka aby osiągnac sukces…
      ponizej link do burz słonecznych, ciekawe warto przeczytac
      http://www.infra.org.pl/nauka/wszechwiat/379-soneczny-super-sztorm

      1. problem polega na tym ze nie wiemy czy raz na 500 lat – dlatego ze wczesnie j nie bylo co do zepsucia wiec nie zauwazono a bleck auty takie mniejsze były wxx wieku w usai kanadzie

     3. Dzięki za informacje tylko dręczy mnie jeszcze jedno pytanie to niby skąd weźmie się ten głód, którym Mizia już od miesięcy straszy ( nie tylko Mizia, głód jest przepowiadany we wszystkich przepowiedniach)

     4. Co do samolotów to zauważyłam taką prawidłowość – rano jak jechałam latem na działkę ( o 5 godz. ) samoloty latały po wschodniej stronie horyzontu, jak byłam już na działce to latały nad głową a jak wracałam do domu to latały po zachodniej stronie horyzontu. Czy ktoś wie dlaczego?

 10. Witam wszystkich ,,,no widzę Miziak że dałeś niezły temat do dyskucji i dobrze bo należy o tym dyskutować i im więcej ludzi dyskutuje o tym zagrożeniu to powoli zacznie się szeżyć świadomość ludzi w tym temacie .
  A co do samego rozbłysku to poczekajmy cierpliwie ???? OKI? , ale nie rozbłysk będzie najważniejszy tylko samo zapoczątkowanie tych wydażeń i konsekwęcji z nim związanych , a zapowiada się bardzo ciekawie . Wystarczy spojrzeć na mape świata a odrazu żuci się w oczy gdzie najbardziej ludzie ucierpią ,przedewszystkim na półkuli północnej ,takie państwa jak USA ,Europa Rosja Chiny Japonia w trochę mniejszym stopniu Ameryka Srodkowa i Ameryka Połódniowa ,oraz Australia . Kraje wysoko uprzemysłowione ucierpią najbardziej to wszystko będzie związane z niewyobrażalnym chaosem jaki zapanuje po tym rozbłysku słońca ,,, i wierzcie mi to będzie dla wielu z nas prawdziwy horror !!!! ,Bo nawet jak odpowiednie słóżby zdążą ostrzec ludzi przed tym wydażeniem to tak na prawdę nie wielu ludzi da temu wiarę ,ponieważ bendą myśleli że to kolejna ściema ludzi władzy dla zwykłych ciemniaków ,,ak ja i inni ,KAPITO !!!. A to będzie dopiero początek przed mającymi nastąpić następnymi wydażeniami .Uczeni z całego świata zaczeli sobie zadawać pytanie ,co właściwie dzieje się w przeszczeni kosmiczne ,a wniosek zaczyna się sam nasuwać ,,,,po prostu po mimo tej całej wiedzy jaką posiadają to nadal poruszają się wzaułku . Po prostu nasza wiedza o otaczającym nas świecie i przeszczeni kosmicznej jest tak mała jak najmniejse dziecię . Obawiam się że nadchodzące lata zaczną przynosić nam odpowiedż ,,,,,ale to nie będą dobre dla nas ludzi wieści i na nic te całe plany NWO i innych Vipów ,ponieważ zacznie się powolne wymieranie ludzkości wiem że wie bierzecie tego czegoś wogule pod uwagę ,,, i powiem wam nie dziwię się ,,,ale to nastąpi wcześniej czy póżniej ale nadejdzie , ponieważ prosesy wszechświata są poprostu nie ubłagane i tyle .Kończę swe przynudzanie i pozdrawiam wszystkich . J.M.H

  1. jesli smierc przyjdzie od matki natury to nie mam nic przeciwko. kazdy bedzie rowny wobec tego i bedzie mial takie same szanse.

   natomiast jesli pod plaszczykiem jakichs kosmicznych katastrof ktos bedzie probowal cos… jakas depopulacyjke to… (nie neguje ze moze byc jakas katastrofa jakies zaggrozenie naturalne z kosmosu, ale tez oczy trza miec otwarte… ci co tu z nami mieszkaja to maja lby pelne szatanskich pomyslow i tylko patrza jak ludzi w bambuko zrobic)

   1. TakaTam depopulacja to zwykły bajer na grujec ,bo niby jak by mieli ją przeprowadzić co ????
    to jest nie realne i po mimo że ludzie zachowują się jak obłąkalni to nie znaczy że dadzą się wykończyć jak króliki doświadczalne co to to nie !!!! .Owszem mogą próbować ,tylko ze ich plany spełzną na niczym .
    Wyobrażasz sobie depopulację naprzykład Chin ,albo jakiegoś kolwiek innego narodu ,,,wolne żarty kobieto . To będzie tylko i włącznie przyczyna naturalna i to już się zaczelo wtylko my jeszcze tego nie zauważamy . J.M.H

    1. ja mam wyobraznie to sobie moge wyobrazic jak zrobic depopulacje tak aby wygladalo na katastrofe naturalna. w koncu maja jakies tam tajne technologie, harpy i inne 😉 ale ja mam paranoje i troche w science fiction odbiegam. ale skoro juz sobie wymyslili ze ziemia ma miec 500 000 populacji to nic nie stoi na przeszkodzie.

     jesli juz musimy zginac to niech sie to stanie tak jak mowisz. 😛

     PS, odnosnie nie dawania sie, aspartam, glutaminian sodu, szczepionki, dopalacze, tabletki anty, invitro, wojny, aborcja, obrzezanie, glupie wypadki, fajki, alkohol, slepa wiara w koncerny farmaceutyczne, zarcie smieciowego jedzenia…
     no akurat te 90% da sie wykonczyc. powoli bo powoli ale jednak.

     1. no wlasnie mam teraz troche wolnego w obowiazkach domowych, dowodzenie w chalupie przejmuje inna osoba, tak wiec nie bede juz musiala sie przekradac na czytanie blogow miedzy struganiem ziemniakow a myciem garow. 😉 i wreszcie wlasnie dzisiaj wymeczylam swoj wpis u siebie po dlugiej przerwie w pisaniu.

    2. Navaho88

     zaskakujesz mnie
     „depopulacja to zwykły bajer na grujec” to prowokacja czy to Twoje przekonanie ???

     „To będzie tylko i włącznie przyczyna naturalna i to już się zaczelo tylko my jeszcze tego nie zauważamy.”
     „ponieważ zacznie się powolne wymieranie ludzkości wiem że wie bierzecie tego czegoś wogule pod uwagę ,,, i powiem wam nie dziwię się ,,,ale to nastąpi wcześniej czy póżniej ale nadejdzie , ponieważ prosesy wszechświata są poprostu nie ubłagane i tyle .”

     co masz na myśli ?
     pomijając oczywiści słońce i ew.kolizje z asteroidami/planetami/układami ?

     1. Edzia to proste zawsze byly na ziemi wielkie wymierania i to jest fakt ,choćby dinozaury ,,ale nie tylko bo jeszcze wcześniej mieliśmy conajmiej z 3 wielkimi wymieraniem . Aco do ludzi i ich cywilizacji to też mialo miejsce a ta nasza wiedza to paniętaj jest szczątkowa ,tylko możemy sie domyslać co bylo przyczyna upadków poprzednich cywilizacji ,czy to na skutek katastrof naturalnych ,czy też przyczyn politycznych jakie w tedy panowały lub z przyczyn naturalnych .Nic nie jest wieczne na tym świecia i nik nam nie powiedział że będziemy wiecznie panowali na tej planecie ,,,bo nic i nikt ne jest wieczny w przeszczeni kosmicznej ,i pamiętaj że jest tyle żeczy nie odkrytych i tyle nie wiadomych spraw jakie zachodzą wokół nas i tam dalej we wszechćwiecie w głębinach przeszczeni kismicznej ,a jeśli pojawi się na ziemi nieznana nam odmiana wirusa ,,,to co bedzie się dzialo ???? to proste po prostu wymrzemy . Dinozaury podobno zabiła asteroida tak wynika z badań naukowców ,a ludzkiść może z kolei zabić wieznany szczep wirusa i to nie końecznie wychodowanego na ziemi ,ale który zostal przywleczony z przeszczeni kosmicznej za pomocą jakiegoś małego meteorytu .I tak to wygląda na dzisiaj moja miła pani ,,,nie stety ale podejżewam że ludzkość jest już na końcu swej drogi na ziemi ,,,ale życie będzie trwło dalej chociaż nas już nie będzie . Pozdrawiam J.M.H

 11. Mizia, ja jestem na etapie rozprowadzania instalacji elektrycznej i kanalizacyjnej w mojej chatce, chatka jest z bali. To mam rozprowadzać czy nie?

  1. PEWNIE ŻE TAK – JAK TO MOWIĄ ROBMY WOJE – przecierz wiesz zapewne że umżesz na pewno – A TO ZNACZY ŻE CO W MOMENCIE JAK DOTARLO DO CIEBIE TO – TO POWINIENNEŚ OLAĆ WSZYSTKO – no NIE

 12. STRACH STRACH I JESZCZE RAZ STRACH :):)
  Jesteście wspaniałymi ludźmi Ci co tutaj zaglądacie.
  Apeluję tylko żeby nie podsycać strachu
  On najbardziej przeszkadza w odniesieniu zwycięstwa nad złem

  Cytat z dialogu z filmu “Prawo Bronksu” – A Bronx Tale – Robert DeNiro (1993)

  […] Mafiozo: Moi zwolennicy widzą mnie codziennie i czują się bezpiecznie. Mają powód, żeby mnie kochać. A moi wrogowie? Są ostrożni, bo wiedzą, że jestem w pobliżu. Mają powód, żeby się mnie bać.
  Si: Lepiej budzić miłość czy strach?
  Mafiozo: Dobre pytanie. Najlepiej jedno i drugie, ale to dość trudne. Ale gdybym miał wybór, wybrałbym strach. Strach trwa dłużej niż miłość. Przyjaźń za pieniądze nic nie znaczy. Wiesz, jak tu jest. Mówię żart, wszyscy się śmieją. Aż taki dowcipny nie jestem. Strach zmusza ich do lojalności. Sęk w tym, jak uniknąć nienawiści. Traktuję ich dobrze, ale nie za dobrze, bo byłbym im niepotrzebny. Daję im tyle, żeby mnie potrzebowali, ale nie nienawidzili. Zapamiętaj moje słowa. […]

  Cytat z dialogu z filmu “Apocalypto”

  […] – Wracamy do wioski. Nie dziel się tym, co dzisiaj widziałeś.
  Jesteś zmartwiony?
  – Tak.
  – Co widziałeś w tych ludziach z lasu?
  – Nie rozumiem.
  – Strach. Głęboko zakorzeniony strach. Byli nim zainfekowani.
  Widziałeś to? Strach to choroba. Wpełznie do duszy każdego, kto go przyjmie.
  Już zmącił twój spokój. Nie wychowałem cię by patrzeć jak żyjesz w strachu.
  Wyrzuć go z serca. Nie wnoś go do naszej wioski. […]

  1. http://davidicke.pl/forum/viewtopic.php?f=21&t=4735

   „Przemiana krwi” – związek między medytacją, sercem i krwią

   „Krew jest nośnikiem informacji, opartym na hemoglobinowym żelazie /ferromagnetyzm/. Krew przyswaja wibracje, których głównym nadajnikiem/dostawcą jest elektromagnetyczne serce. Informacja oddziałuje na stan całego ciała i organów, w tym sieci neuronowej oraz komórek nerwowych mózgu.

   W ciągu 1 minuty cała krew przechodzi przez układ krwionośny. Przepływając przez elektromagnetyczne pola serca, nasyca się jego falą i zmienia stan energetyczny ciała. W wieńcowych naczyniach serca, czyli w małym obiegu, krew krąży wiele razy w ciągu jednej minuty. Ten układ naczyń i wirującej w nich krwi, tworzy „magnetron”, który wpływa na cały organizm. Organ serca ma 5000 razy większe pole elektromagnetyczne od potencjału elektrycznego mózgu.

   Serce to centrum życia. Od wysokości wibracji, które odczuwamy jako emocje i uczucia, zależy stan naszego samopoczucia i zdrowia. Serce, wypełnione lękowymi emocjami, zasila krew w niską jakościowo informację, która oddziałuje na cały organizm. Człowiek w ciemnych emocjach jest szary ze zmęczenia – w Radości i zakochaniu życiem, odzyskuje siły i blask.

   Serce wypełnione wyższymi uczuciami Miłości i Radości – esencji Źródła, zasila cały organizm falą życia.

   Emocje, określane przez umysł powierzchownymi pojęciami, są kwantowymi stanami pola życia. Miłość, radość, bliskość, nie są pustymi słowami, lecz nazwaniami określonych częstotliwości fali. Uczucia są wibracjami, które świadomie można umieszczać w przestrzeni magnetronu Serca. To w Sercu zachodzi przemiana krwi, co metaforycznie opisują hermetyczne księgi przemiany. Serce, oczyszczone z niskich emocji, staje się świątynią przemiany i centrum operacyjnym wyższej inteligencji – Wewnętrznego Człowieka.

   W jaki sposób dochodzi do przemiany świadomości w jej poszerzony stan?
   Poszerzone stany świadomości są związane z wibracją człowieka, która zależy do energetycznego stanu krwi. W trakcie odczuwania Radości w sobie, Magnetron Serca zmienia krew na wyższe wibracje. Jeśli medytujesz w takim stanie Serca, to po ok. 1 godzinie pojawia się poszerzony stan świadomości – odczuwalny jako brak ograniczeń ciała, lekkość, błogostan, itd.

   Czas, w którym dokonuje się przemiana krwi, jest sprawą indywidualną dla każdego. Zależy od „czystości krwi”, na co mają wpływ pola emocji, w jakich dorastamy i funkcjonujemy. Lęk psuje krew i uniemożliwia ludziom prowadzenie jasnego życia. Kwantowa fala Miłości/Radości odnawia krew, rozbija programy lękowe i wprowadza harmonię w oczyszczone pole Życia.

   Ten tekst jest wskazówką dla Umysłu, określa zasadę działania Woli, którą dysponujesz Ty – Wewnętrzny, Wolny Człowiek. Umysł trzyma się wzorców, które często uniemożliwiają przemianę – blokując wpływ Serca otrzymanym systemem przekonań – o konieczności powagi, czysto intelektualnego poznania świata, itd.
   Jeśli konsekwentnie, w sposób świadomy będziesz aktywować Magnetron Serca, obraz Twojej krwi ulegnie zmianie, poprawi się samopoczucie, a poszerzony stan świadomości stanie się normalną percepcją, dzięki której odzyskasz Wolność wyborów i decydowania o każdej chwili swojego życia.

   Jedność Woli i Serca, oznacza harmonijny związek.
   Możesz odczuwać świat, jego nostalgiczny smutek i euforyczną radość.
   Wolnym od obaw, decydować o sobie, wspierać swoją Mocą innych.
   Ponad autorytarnymi dogmatami przekonań,
   płynąć przez życie, dokonywać wyborów,
   trzymając ster życia w swoich rękach.

   źródło: http://duchowarewolucja.com

 13. Bardzo ciekawa stronka o zmianach na ziemi http://poleshift.ning.co m/profiles/blog/list Co do tej zimy, to mam coraz większe wątpliwości, czy będzie taka tragiczna, jeżeli chodzi o Polskę. Może być zupełnie odwrotnie, to tez jest równie prawdopodobne.

   1. dokladnie aktywnosć sloneczna jest zawsze wiazana z trzesieniami ziemi – takimi w skali 6-7 – oprucz tego gotowy do wybuchu jest wolkan w okolicah indonezji – i to w kazdej chwili –

    1. http://www.tvn24.pl/0,1679420,0,1,zatrzeslo-indonezja–tsunami-juz-nie-grozi,wiadomosc.html

     18:09, 25.10.2010 /Reuters
     Zatrzęsło Indonezją, tsunami już nie grozi
     TRZĘSIENIE ZIEMI O SILE 7.5 STOPNI W SKALI RICHTERA
     Zatrzęsło Indonezją, tsunami już nie grozi
     Trzęsienie ziemi o sile 7,5 stopnia w skali Richtera
     Indonezyjskie władze zniosły ostrzeżenie o tsunami, wystosowane po trzęsieniu ziemi do jakiego doszło w poniedziałek na Sumatrze. Według amerykańskich władz sejsmologicznych trzęsienie ziemi miało siłę 7,5 stopni w skali Richtera.
     Epicentrum trzęsienia ziemi znajdowało się ok. 240 kilometrów na południe od miasta Padang położonego w prowincji Sumatra Zachodnia, na głębokości 33 km – podały sejsmologiczne służby USA.
     Według indonezyjskich władz, trzęsienie ziemi miało siłę 7,2 stopni w skali Richtera i doszło do niego niedaleko wysp Mentawi wchodzących w skład prowincji Sumatra Zachodnia.
     Jak do tej pory nie odnotowano informacji o ofiarach bądź zniszczeniach.
     kj//gak

 14. Rozbłysk Carringtona nie jest groźny dla ludzkiego organizmu z wyjątkiem osób z rozrusznikami serca.
  Jest jeszcze jedna kategoria ludzi bezpośrednio narażonych – tych, którzy mają wszczepiony MICROCHIP. Pęknięcie baterii litowych wskutek rozbłysku spowoduje poważne oparzenia i owrzodzenia u tych osób…
  Ładna reklama microchipa?

  http://www.youtube.com/watch?v=v1kkthOd8OY&feature=related

  Tu implantują Czipa w rękę.

  http://www.youtube.com/watch?v=NIW_uUNFJPU&feature=related

  Poza tym rozbłysk Carringtona spowodowałby skutki pośrednie, o których pisał Mizia – brak prądu, wody bieżącej itp…

  Chciałbym zwrócić szczególną uwagę na coś, o czym Mizia nie napisał… Pożary domów, budynków… no i zagrożenie życia…

  Chodzi o POŻARY związane z siecią elektryczną a przecież każdy w domu ma instalację elektryczną…
  Jeśli się dowiecie o tym, że np. za kilka godzin nadejdzie fala z rozbłysku Carringtona – wyłączyć od sieci wszelkie urządzenia elektryczne i zabezpieczyć… wykręcić korki w sieci elektrycznej.
  To też nie wiele pomoże – urządzenia elektryczne i kable – nawet do głośników mają określoną emisję pola magnetycznego…
  Pilnować by żadne kable nie znajdowały się w pobliżu rzeczy łatwopalnych – odzież itp, by nie leżały na dywanie – bo wówczas łatwo o pożar…

  Przecież rozbłysk z 1859 w wielu miejscach poprzerywał zasilanie elektryczne wielu telegrafów (pożary). przerwanie linii, a mimo to kable telegrafów dalej się kopciły i iskrzyły wzniecając kolejne pożary.

  1. dodam tylko tyle że nawet wylaczone z sieci urzadzenia i zapakowane lezace na pólkach czećści posiadające choćby w swoim wnetrzy kawałeczek przewodu – ZOSTANA ZNISZCZONE – ZNISZCZONE ZOSTANIE ABSOLUTNIE WSZYSTKO CO MA ZWIAZEK Z ENERGIĄ ELEKTRYCZNĄ – NAWET RÓRY CO I WOD KAN BĘDĄ INDUKOWALY PRĄD ELEKTRYCZNY O WYSOKIM WOLRARZU LECZ MAŁYM AMPEREŻU ………….. to wiem z powodu wykształcenia kierunkowego .

   1. No właśnie to samo mam na myśli – zabezpieczyć dom, posesję – zminimalizować możliwość pożaru.
    Wyłączenie z sieci elektrycznej nic nie da – ale lepiej urządzenia elektryczne, kable, przedłużacze położyć na betonowej posadzce z daleka od rzeczy łatwopalnych – ubrania, meble, chemia,paliwa…

   2. wiesz Mizia – teraz skojarzyłam niedawny wypadek – zastanawiałam się co mogło być przyczyną jego śmierci…

    obawiam się, że już istniejące zaburzenia pola elektromagnetycznego słońca i ziemi prowadzą do takich konsekwencji…
    ciekawe czy powiedzą prawdę… 🙂

    http://www.tvn24.pl/12691,1679074,0,1,czlowiek-z-bioniczna-reka-nie-zyje,wiadomosc.html

    22.10.2010 /PAP
    Człowiek z bioniczną ręką nie żyje
    ZMARŁ PO WYPADKU. PROWADZIŁ SAMOCHÓD
    Austriak miał 22 lata
    thecarconnection.com
    W szpitalu w austriackim Grazu zmarł 22-letni Christian Kandlbauer. Był pierwszym na świecie człowiekiem z tzw. „bioniczną ręką”, czyli protezą sterowaną impulsami mózgowymi. We wtorek rozbił się prowadząc samochód.
    O śmierci Kandlaubera poinformowały w piątek austriackie media. We wtorek w okolicach Grazu jego samochód nagle zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Austriak był jedynym pasażerem pojazdu. Od tego momentu przebywał na oddziale intensywnej terapii.
    Przyczyny wypadku są badane – policja na razie nie udziela na ich temat informacji.
    Christian Kandlbauer stracił obie ręce, gdy w 2005 roku poraził go prąd. Mógł jednak prowadzić względnie normalne życie dzięki bionicznej, sterowanej impulsami z mózgu protezie lewej ręki i tradycyjnej protezie prawej.
    Austriak, który był pierwszym człowiekiem na świecie z bioniczną protezą ręki, prawo jazdy otrzymał rok temu. Codziennie dojeżdżał samochodem do pracy.

    1. http://www.tvn24.pl/12694,1679249,0,1,plywak-zginal-w-wodzie-kilku-innych-w-szpitalu,wiadomosc.html

     A TO DZISIEJSZY NEWS – TEŻ BYLI CHIPOWANI ? :

     15:25, 24.10.2010 /PAP, Reuters
     Pływak zginął w wodzie. Kilku innych w szpitalu
     ZAGADKOWA ŚMIERĆ PODCZAS ZAWODÓW PŚ

     Tajemnicza śmierć podczas Pucharu Świata w pływaniu na otwartym akwenie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Zmarł brązowy medalista ubiegłorocznych mistrzostw świata, Amerykanin Fran Crippen. Dopiero po zakończeniu wyścigu zorientowano się, że na mecie brakuje zawodnika z USA.
     Wyścig na 10 kilometrów rozgrywany był przy bardzo wysokiej temperaturze (woda miała ponad 30 stopni) i to ona mogła przyczynić się do zgonu. Nurkowie odnaleźli ciało Crippena dopiero dwie godziny po zakończeniu wyścigu.
     Kilku innych zawodników biorących udział w wyścigu odwieziono do szpitala. Międzynarodowa Federacja Pływacka FINA wszczęła już dochodzenie.
     Nie znam pływaka, który byłby tak bardzo lubiany przez innych sportowców
     Trener Bill Rose
     Wielki cios
     Po ośmiu kilometrach wyścigu pływak mówił trenerowi swojej drużyny, że nie czuje się zbyt dobrze. Były to ostatnie zawody w sezonie dla Crippena, który pochodzi z pływackiej rodziny. Po zakończeniu sezonu, miał pojechać na wakacje do Włoch.
     – Znam go od kiedy skończył 14 lat. To okropne, po prostu druzgocące. Nie znam pływaka, który byłby tak bardzo lubiany przez innych sportowców. To wielki cios dla pływackiej kadry USA – powiedział szkoleniowiec Amerykanina, Bill Rose.
     kcz//kdj

     1. poprostu ugotował sie, woda 30stC – pracujace miesnie przy takim wysiłku rozgrzewają sie do ponad 40stC.
      oczywiscie woda paru krotnie bardziej odbiera ciepło a nizeli wiatr i powinna spokojnie wychłodzic organizm ale…. organizm to nie maszyna, pracując na 100% swoich mozliwosci czasem cos nie wytrzymuje.
      zrobia sekscje zwłok i bedzie wiadomo…

  2. POLECAM TEN FILMIK I CO CIEKAWE O – LITOWYCH BATERYJKACH ZOBACZCIE SAMI – CO SIE STANIE Z LUDŻMI POPAŻONYMI LITEM POD SKÓRNYM WYLEWEM – WRZODY JAK W BIBLII – CZARA WYLANA NA ZIEMIĘ PRZEZ ANIOLA – TO ROZBŁYSK CARRINGTONA – W PEŁNEJ KRASIE SKUTKOW –
   ps. klanmstwa ze dopiero zacznąchipować – OD 3 LAT ZACHIPOWANO OKOLO 2 OOO OOO LUDZI NA CALYM SWIECIE – SĄ TO LUDZIE Z WIERCHUSZKI BOGATEJ – POLITYCZNEJ –
   DALI SOBIE TO ZROBIĆ JAKO SUPER TECHNOLOGICZNE CÓDO – TYLKO DLA WYGODY I BEZPIECZEŃSTWA BOGACZY –
   =========================================
   UPS – PREZYDENT LECH KACZYŃSKI POSIADAŁ TAKI INPLANT POD SKÓRĄ – W CELU MIEDZY INNYMI BEZPIECZEŃSTWA W RAZIE PORWANIA GPS SLEDZENIE- ORAZ ZAPISANE MIAŁ DANE MEDYCZNE –
   I TO WIEM NA 100% – NIEWIEM ILU POLITYKOW W POLSCE MA TO SAMO – ALE JEST ICH WIELU + NOWOBOGACCY –
   WIEM PONADTO ZE TERAZ NA FALI TEGO STRZELANIA WIEKSZOSĆ TYCH GŁOPKOW DA SIE CHIPOWAĆ –
   POZATYM WSZYSCY EUROPOSŁOWIE BRUKSELKI SĄ ZACHIPOWANI ALE TO SIE NIEBAWEM DOPIERO POKAŻE
   ============================================================================
   malo wiecie – BARDZO MAŁO –
   JEŚLI SLONECHKO PIERDNIE WYZDYCHA Z POWODU OWRZODZENIA WIERCHUSZKA POLYTYCZNO BYZNESOWA – CH CH CH A –
   OWSZEM CHOŁOTA CZYLI MY MA BYĆ POZNIEJ CHIPOWANA – ALE CHYBA NIE ZDAŻĄ …………..

   TERAZ JUZ WIECIE DLACZEGO JAKO PIERWSZE ODNALEZIONO ZWŁOKI PREZYDENTA I NATYCHMIAST WIEDZIELI ZE TO ON
   POPROSTU ROSJANIE TEZ SWOICH VIPOW CHIPUJA OD X LAT -………………..

    1. Faktycznie Microchip kojarzy się z Księgą Apokalipsy – jak znamię płatnika (nie można kupić ni sprzedać bez tego) na ręce czy czole…

     Tym niemniej microchip pod skórą w organizmie emituje fale radiowe – a więc jest RAKOTWÓRCZY.

     No a w przypadku rozbłysku Carringtona zabójczy dla swego posiadacza.

     1. http://poliszynel.wordpress.com/2010/10/25/totalna-inwigilacja-w-meksyku/

      Pamiętacie Raport Mniejszości, gdzie skanery rozpoznawały w miejscach publicznych ludzi, by wyświetlać im na billboardach spersonalizowane reklamy? Podobnie ma być w Meksyku. Bo ponoć powszechne skanowanie w miejscach publicznych tęczówek ma służyć nie tylko „bezpieczeństwu”, ale i „wygodzie”. Żegnaj 2010, witaj 1984?
      Według Cartera nawet oczy zmarłych osób, tak jak to było w Miniority Report, nie oszukają systemu.

   1. W USA i UE w wielkich korporacjach, bankach, firmach szefowie zmuszają pracowników do przyjęcia implantu – mają nad nimi kontrolę – wiedzą gdzie są itp…
    Nawet w niektórych polskich oddziałach wielkich korporacji i banków szefostwo każe wszczepiać swym podwładnym to świństwo. Media i sami zainteresowani o tym milczą – np. kierownicy oddziałów banków…

    1. NIEBAWEM POPELNIĘ ARTYKOL NA TEN TEMAT – zawsze zastanawialiscie się poco są reklamy rifid – skoro dopiero maja zaczać
     2 firmy to wszczepiajace czerpia zyski od – bardzo bogatych ludzi i rzadów gdzie spec slużby wprowadzily ten element jako najważniejszy W SPRAWACH OCHRONY VIP –
     wszystko zaczelo sie od rynku w meksyku tam udalo sie namówić bogatych – do chipowania siebie i czlonkow swoich rodzin – aby ukrucić proceder porwań – śledzenie i lokalizacja natychmiastowa – sprzeawano tą uslugę za bajeczne kwoty- NASTĘPNYM KLIENTEM STAL SIE BIALY DOM – potem polecialo jak z bata ale nadal jest to proponowane tylko jako elitarną
     usługę – zbyt mala siec monitoringu – NA WPROWADZENIE POWSZECHNE – CHCIAL NIE CHCIAŁ WSZYSTKIE SWINIE TEGO ŚWIATA SĄ ZACHIPOWANE
     CZEKAJMY NA ROZBLYSK I MAMY ICH Z GLOWY –

      1. WIESZ CO SIE STANIE JAK NAEJDZIE WIESZCZONA NIE TYLKO PRZEZEMNIE ZIMA 1000 LECIA I WSZYSTKO PRZETANIE DZIAŁAĆ – BYĆ MOŻE ZAPOWIADANY SZTORMGEOMAGNETYCZNY NA 25-26 pażdziernik TO BEDZIE WLASNIE TO – BLECK AUT-
       ===============
       CIEKAWE CZY TO POLACY SKOJAŻĄ W RAZIE CZEGO Z UKOŃCZENIEM I INAUGURACJA POMNIKO CHRYSTUSA KROLA – jako kaą za jawne bauwochwalstwo……….
       http://urbas.blog.onet.pl/6790841,416088547,1,200,200,86429128,416173777,8168169,100,forum.html

     1. w takim układzie – rola Zena jest jasna jak słońce – nomen omen
      on jest agentem unych i nwo
      mam nadzieję, że jego wyznawcy przedstawią mu swój punkt widzenia… szczególnie z blackout…global na dodatek 🙂

     2. jakos w mega czipowanie nie wierzęm tak małych rozmiarów chip mozna bardzo łatwo uciszyc! moc nadawcza tego chipu ile wynosi? komorki maja znacznie większa moc a wejdzy do podziemnego parkingu dupa blada zasiag spada drastycznie.
      poza tym te chipy chyba nie maja baterii li-po bo te maja ograniczy czas działania,(i poza tym jak sie je ładuje i co ile czasu?- kłopotliwe rozwiazanie) na filmie widac jak do miejsca gdzie jest czip przyklada się skaner ktory po przez indukcje magnetyczna zasila go. tak samo działa immobilajzer w naszych autach, pastylka w kluczyku nie ma swojego zasilania a po zblizeniu do skanera w stacyjce przesyła odpowiedni kod.
      Zwierzaki juz dawno się czipuje i w tych czipach nie ma tez żadnej baterii.
      Rozbłysk rozbłyskiem narobi bigosu i wykonczy 90% sprzętu elektronicznego, jakos nikt nie wspomina ze kluczowe systemy i kompy są odpowiednio zabezpieczone przed EMP (rozbłysk, czy sztucznie wygenerowany impuls)

      Dla ochrony wiekszosci rzeczy wystarczy klatka Faradaja i dobre uziemienie. I bardzo wątpie aby sam rozbłysk rozwalił czipy, ewentualnie ulegną wewnętrznemu zniszczeniu ale nie eksplodują!

      1. te hipy ktore widzisz w reklamach to stary chlam –
       nowe to niezly bajer – POSZUKAJ W NECIE –
       PRAWIE IDENTYCZNA TECHNOLOGIE STOSUJĄ BIOLODZY WSZCZEPIAJACY REKINOM -ABY JE SLEDZIĆ – sprawdż w byle jakim filmiku przyrodniczym traktojacym o ginacych gatunkach – migrujace rekiny monitoruje sie przez gps…….

       LECH KACZYŃSKI A TERAZ KOMOR MAJA TE Z WYSOKIEJ POLKI

       PRZYPOMINAM IDEA PODSTAWOWA – ZAPOBIEGAĆ SKUTECZNYM PORWANIOM – A SKANOWANIE DANYCH – fakt z bliska – na wyposazeniu polskich RZadowych klinik jest skaner takowy – TAK JEST .

     3. KrisT
      One mają baterie litowe (lit i inne strasznie stężone toksyny zabójcze dla organizmu w przypadku bezpośredniego zetknięcia wskutek uszkodzenia mechanicznego lub rozbłysku Carringtona).
      Te baterie litowe same się ładują wskutek zmian temperatur – dlatego ręce i czoło przy linii włosów – bo to miejsca w organizmie, które mają największe wahania temperatur.

     4. Wspomniałeś Mizia o Kaczyńskim – fakt nawet w mediach było, że ciało zidentyfikowano dzięki microchipowwi. tE SAME MEDIA MÓWIŁY, ŻE MIAŁ CHIP WSZYTY WE FRAGMENT ODZIEŻY A NIE POD SKÓRĄ… TAK CZY INACZEJ JAK BYŁO NA PRAWDĘ – CZY POD SKÓRĄ CZY W UBRANIU TEGO MY NIE WIEMY.

      1. pod skorą nawet pomyśl czy ma sens wszywać w gacie – zawszepo porwaniu rozgarniety porywacz każe wyskakiwać z ciuchow – dlatego 3 LATA TEMU POSTANOWIONO O CHIPOWANIU VIPOW – NA CALYM SWIECIE
       POWTARZAM ZALOZENIE I SENS CHIPA – LOKALIZAJA W RAZIE PORWANIA

       ==========================
       PS. JAKBYM NAPISAL O TYM JESZCZE ROK TEMU – to bym mial grube sęki za to ……

     5. Konarski, jako ze jestem realistą i sceptykiem (takim trezba byc w dzisiejszych czasach) to proszę podaj wszelkie info o tych bateriach litowych co są ładowane zmiana temp skory.
      wg mojej wiedzy baterie to baterie- działaja od razu az do wyczerpania się (zakonczenia zachodzacych procesów chemicznych) bateri nie mozna ładowac.
      akumulatory/ki, ogniwa wielokrotnego ładowania te mozna ładowac nawet i ponad 1000 razy.
      nie ma aku litowych są Li-Ion, Li-Po, Li-FePo (te ostanie sa najbardziej wydajne) , samych czystych Li’ towych nie ma.(bateryjki są)
      Kazdy kto cos ma nt. budowy czipów Rfid i a szczegolnie ich zasilania cos ma niech dorzuci.
      znalazłem oficjalny art hitachi niestety po englisz..
      http://www.mds.nordion.com/documents/uChip-Gamma-White-Paper.pdf
      http://www.hitachi.co.jp/Prod/mu-chip/
      poza tym nadal siła sygnału jest zbyt mała aby namierzac RFID przez satelity, bowiem moc tych czipow (aktywnych z bateryjką) pozwala na nadawanie sygnału w promieniu max 100 metrów!(mowimy o tych micro)
      więc jeśli juz bedą chipy to sledznie ludzi bedzie sie odbywało przez naziemne stacje skanerów a te moga byc umieszczone praktycznie wszędzie od latarni po słupki uliczne.. i tu widze mozliwosc kontroli ludzi.

      Mizia zgadzam się rekiny i wieloryby w celach naukowych maja przykrecane do płetw nadajniki GPS ale, są one dosyc pokaznych rozmiarów ze wzgledu na odpowiednio wysoka moc nadajnika i odpowiedniego akumulatora, powiedzmy ze to porównanie nadajnikow jest trochę nie na miejscu.

      1. POWIEDZMY ŻE WIEDZA NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA – VIPOW – jest u ciebie troszkę nie wystarczająca –
       a sprzęt stosowany w słuzbach ochrony rzadów – objęty jest klauzula tajne –
       i pozatym mozesz być pewien że POLSKI RZAD NA SWOJE BEZPIECZEŃSTWO WYDAJE SUMY NA JAKIE STAĆ ŚWIATOWYCH KREZUSÓW – nie oszczedzają oj NIE.

       1. TE STOSOWANE W VIP OCHRONIE TO WIELKOSĆ OKOŁO CZOPKA DO DUPY – posiadaja modul nadawczy – z moca około 200mw.
        MAM PODOBNY EGZĘPLAŻ POD REKĄ MODEL Z PRZED 4 LAT .

     6. KrisT
      Materiałów na temat microchipów jest w sieci mnóstwo – anglo, niemieckojęzyczne, nawet są polskojęzyczne.
      Wpisać hasło w Google Microchip, Microchip technology, verychi, biochip…

  3. A jak to się będzie miało do instalacji gazowych? Gaz jak wiadomo idzie rurami do mieszkań. 🙁
   A jak to się będzie miało do gazu w butli?
   Cholerka.. w domu mam gaz butlowy… chyba nie wyleci w powietrze?

 15. Wybaczcie mi objętość tej wiadomości, to i tak duży skrót…

  ponieważ ludzie powinni znać prawdę i zagrożenia, wracam do pewnego postu, bo jest ważny i mam do niego poszukiwane puzzle – i myślę że lada chwila kolejne potwory będą wypełzać na powierzchnię – mam przeczucie, że będzie to kolejny podstęp po szczepionkach i chipach. Im większy będzie opór przed szczepieniami, tym szybciej wprowadzą te modyfikowane/wzbogacane krwinki (przypominam sobie co mówiła baba Vanga – ludzie cyborgi – to jest właśnie krok do tworzenia ludzi cyborgów !)

  MAŁA NIEZBĘDNA DYGRESJA :
  Aby nikt nie robił mi wyrzutów, że opieram się tylko na przepowiedniach Baby Vangi :), dodam że warto zerknąć na produkcję współczesnych wróżek zwanych futurologami i politologami (jak to ładnie brzmi, tak cool !)
  KOSZERNY WRÓŻBITA, DZIWNYM TRAFEM MA IDENTYCZNE WIZJE JAK NIEJAKI GOMBERG W 1941R : http://www.kki.pl/piojar/polemiki/novus/gomberg/gomberg.html
  SAMUEL HUNTINGTON…………….
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Samuel_Huntington
  http://wyborcza.pl/1,102627,7203233,Samuel_Huntington.html
  przewidział w 1993/1996 WTC w 2001… 🙂
  http://wyborcza.pl/1,76842,6110031,Huntington__Nie_jestem_rasista.html
  cyt.: Chodzi mi o wagę, jaką przywiązują Amerykanie do swej identyfikacji narodowej w porównaniu z wieloma innymi ich tożsamościami. Zmieniała się ona w czasie, w znacznej mierze odzwierciedlając poczucie zagrożenia kraju. Przed wojną secesyjną tożsamość narodowa była słaba w porównaniu z identyfikacją lokalną, stanową i regionalną. Wojna uczyniła Amerykanów narodem, co zaowocowało stuleciem amerykańskiego nacjonalizmu. Jednak w latach 60. rosło znaczenie tożsamości niższego rzędu – etnicznej, rasowej, płciowej i kulturowej. Zamachy z 11 września w dramatyczny sposób przywróciły znaczenie tożsamości narodowej. Wszechobecne flagi pokazały, jak szybko Amerykanie przypomnieli sobie, że są narodem. Potem znów nastąpiła erozja świadomości narodowej. Jej przyszłość zależy po części od zagrożeń, jakich doświadczy Ameryka.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ON WIESZCZY !!!!!!!
  Dopóki Amerykanie bez względu na rasę, religię i przynależność etniczną będą trwać przy angloprotestanckiej kulturze założycielskiej tego kraju, dopóty „Ameryka będzie Ameryką długo po tym, jak potomkowie jej białych anglosaskich i protestanckich ojców założycieli staną się nieliczną i nieznaczącą mniejszością”.!!!!!!!!!!!ZNOWU MA WIZJE!!!!!!
  http://wyborcza.pl/dziennikarze/1,104622,6088897,Sceptyk_Huntington.html
  Pacyfistów wzburzyła jego pierwsza książka „Żołnierz i państwo”. Pruskie reformy z 1806 r. – tworzące profesjonalny korpus oficerski z własną hierarchią wartości – Huntington pokazał jako przykład właściwego ułożenia stosunków między cywilnym państwem a wojskiem. A krytycy zarzucali mu, że gloryfikując „uniwersalną etykę militarną”, ma na myśli militaryzm pruski.Pisał tę książkę w latach 50. (wydał w 1957 r.), gdy zimna wojna niebezpiecznie zbliżała się do granicy wojny gorącej. Stąd zalecenie, by cywilne społeczeństwo przyjęło część wartości wojskowych.!!!!!!!!!!!!!!
  Był nieufny wobec spontanicznych akcji politycznych, demonstracji, akcji nieposłuszeństwa obywatelskiego. Zalecał rządom autorytarnym, by tworzyły polityczną infrastrukturę (partie polityczne) oraz liberalizowały system polityczny stopniowo, nie gwałtownie. Rad takich udzielał m.in. brazylijskim wojskowym, którzy rządzili w latach 60. i 70. Był dumny z roli, jaką w demokratyzacji Brazylii odegrały „nauki polityczne” (w domyśle – jego nauki).!!!!!!!!!!!!!!!
  „Trzecią falę demokratyzacji” wydaną w 1991 r. pisał pod wrażeniem załamania się systemu komunistycznego i autorytaryzmów w wielu krajach niekomunistycznych. Uważał jednak, że demokracja nie jest rozwiązaniem uniwersalnym.
  W pracy „Kryzys demokracji” napisanej wspólnie z dwoma socjologami -francuskim Michelem Crozierem i japońskim Joji Watanuki -zauważał, że demokracje mają skłonności samobójcze i nigdy nie trwają długo. Pomysły, by choroby demokracji leczyć dalszym rozszerzaniem demokracji, nazywał dolewaniem oliwy do ognia.!!!!!!!!CO W ZAMIAN – REŻIM PINOCHETA???HITLER???
  Po ataku terrorystycznym na World Trade Center „Zderzenie cywilizacji” uznano za klucz do rozumienia współczesnych konfliktów. Ale wielu krytyków uważało tezy książki za uproszczone. Lord Ralf Dahrendorf mówił dziennikarzowi „Gazety”: „Przed 60 laty, gdy trwała wojna na Pacyfiku, ktoś mógłby twierdzić, że cywilizacja japońska nigdy nie znajdzie wspólnego języka z zachodnią. Ale historia ostatniego półwiecza przeczy tej tezie. Japonia przyjęła wartości zachodnie, co wcale nie oznaczało zubożenia kulturowego”.

  TU AKURAT GŁOS ROZSĄDKU – ALE SKORO SZEDŁ NA FALI KARIERY TO JA JESTEM NIEUFNA :
  http://wyborcza.pl/1,75517,1941151.html
  Koniec człowieka. Konsekwencje rewolucji biotechnologicznej, Fukuyama, Francis – 2004r. – Oto na naszych oczach spełniają się dwie antyutopie: „Roku 1984” George’a Orwella i „Nowego wspaniałego świata” Aldousa Huxleya – twierdzi Fukuyama, który ponad dekadę temu obwieścił „koniec historii”, przedwcześnie, jak się miało okazać. „Rok 1984” opowiadał o sprawowaniu politycznej kontroli za pomocą informatyki – „teleekran umożliwił pełną centralizację życia społecznego pod nadzorem Ministerstwa Prawdy i Ministerstwa Miłości, ponieważ pozwalał rządowi wyeliminować prywatność przez monitorowanie każdego słowa i czynu za pośrednictwem potężnej sieci przewodów”

  http://www.pardon.pl/dyskusja/442448/_/4
  cyt.: „Wyrażę się w najprostszy sposób: to była tajna akcja. Raport w sprawie zamachów 11 września to kpina. Jest cała masa pytań bez odpowiedzi. Moja konkluzja jest następująca: wykorzystując jako pretekst zamachy na WTC, nasz prezydent postąpił w identyczny sposób, jak w 1933 r. Hitler, który cynicznie wykorzystał spalenie budynku parlamentu niemieckiego, Reichstagu. Cynizm, z jakim zagrał na naszej traumie, wykorzystał do uzasadnienia ataku, rozpoczęcia zaborczej wojny z państwem, które, jak dobrze wiedział, nie miało nic wspólnego z zamachami 11 września”. (Raymond L. McGovern, były przewodniczący National Intelligence Estimates, najbardziej autorytatywnego gremium ekspertów wywiadu w CIA, odpowiedzialny za przygotowywanie codziennego raportu wywiadu dla prezydenta Ronalda Reagana i George’a H.W. Busha)
  „Kontrolerzy lotów byli pewni, że na ekranach swoich monitorów widzą samolot wojskowy. Tylko maszyna wojskowa, a nie jakiś samolot cywilny, prowadzony przez Al Kaidę, mogła wysyłać sygnał ‚swój’, konieczny do dezaktywowania chroniącej Pentagon przeciwlotniczej artylerii rakietowej, podczas zbliżania się do budynku. Tylko i wyłącznie amerykańska armia – nie Al Kaida – miała możliwość przełamania Standardowych Procedur Operacyjnych i sparaliżowania własnego systemu szybkiego
  reagowania” (Barbara Honegger, w latach 1981-83 specjalny konsultant ds. politycznych w Białym Domu)
  „Ludzie, rzecz jasna, nie chcą wojny… Ale przecież to przywódcy państwa określają strategię polityczną i w bardzo prosty sposób mogą poprowadzić za sobą naród… naród można zawsze nakłonić do wykonywania poleceń. Wystarczy powiedzieć ludziom, że zostali zaatakowani oraz potępić pacyfistów za brak patriotyzmu i narażanie państwa na niebezpieczeństwo.” (Hermann Goering, z zeznań w Norymberdze)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  WARTO ZAPOZNAĆ SIĘ Z POGLĄDAMI ALTERNATYWNYMI, MOIM ZDANIEM DWÓCH WIELKICH POSTACI :
  * Naomi Klein : NO LOGO, DOKTRYNA SZOKU
  * Noam Chomsky : m.in w 1988 opublikował, wraz z Edwardem S. Hermanem, wyniki badań nad makroekonomicznymi przesłankami, którymi kierują się media w pracy „Manufacturing Consent: The Political Economy of the Mass Media”.
  Rezultaty te są zwykle określane mianem „modelu propagandy”, został on przez autorów empirycznie przetestowany.
  Model ten zakłada tendencję systemowo-uwarunkowanego odchylenia w obiektywności niepaństwowych środków masowego przekazu, którą wyjaśnia na podstawie uwarunkowań ekonomicznych.!!!!!!!!!!!!!!!
  Zaproponowany model sugeruje, że informacje w mediach „prywatnych” są filtrowane, chociaż poprzez filtry inne niż w mediach rządowych.!!!!!!!!!!!!!!! Model ten został zaprezentowany w książce Produkowanie zgody: Polityczna ekonomia mass mediów (ang. Manufacturing Consent: the Political Economy of the Mass Media). Teoria Hermana i Chomskiego zakłada istnienie pięciu „filtrów, które stanowią o selekcji typów wiadomości i dopuszczaniu ich do publikacji, a także zakłada podział ról, które mają być pełnione lub wykonywane (np. kto ma mieć pracę, a kto nie)”.
  Do pięciu filtrów w roku 1988 w USA zaliczono:
  * własność
  * źródło finansowania
  * źródło informacji
  * dezaprobata (amerykanizm: flak), pracownicy PR, ogień przeciwlotniczy (?)
  * antykomunistyczna ideologia.
  Według założeń powyższego modelu trzy pierwsze filtry wywierają największy wpływ.
  Media państwowe również podlegają filtrom. Model zakładający przychylność mediów państwowych wobec struktur rządowych (np. TVP, BBC) w tym artykule nie jest uwzględniany, jednakże bezsprzecznie funkcjonuje.
  cd np. : http://pl.wikipedia.org/wiki/Model_propagandy
  _______________________

  wróćmy do sedna sprawy –
  poniżej post Navaho88:

  navajo88 powiedział/a
  Październik 21, 2010 @ 9:17 AM
  http://www.informacjeusa.com/2010/10/21/kopia-mozgu-juz-za-20-lat/
  Przeczytajcie ten artykul ! , ale jak dla mnie to są tylko marzenia bo nigdy nie da się skopiować w całości naszych mózgów ,a dla tego że codziennie nasze mózgi tworzą za każdym razem inny obraz rzeczywistości a także bodzce i odczucia ,,,to po prostu jest niemożliwe !
  ____________________________

  treść info na wszelki wypadek :

  Kopia mózgu? Już za 20 lat
  21/10/2010 06:30
  W ciągu najbliższych dwóch dekad naukowcy będą w stanie stworzyć kopie ludzkich mózgów, ich wspomnień, sposobów rozumowania – tak uważa słynny amerykański naukowiec, futurolog, Raymond Kurzweil, którzy przewidział boom Internetu na świecie. Amerykański naukowiec, Raymond Kurzweil, przekonuje, że stworzenie kopii mózgu, a tym samym ocalenie wspomnień, to realny scenariusz za 20 lat. Kurzweil powiedział na sponsorowanym wykładzie w Telekom Austria Group, że tworzenie „backupu” mózgu jest już teraz technicznie możliwe. – Wierzę, że w ciągu 20 lat w naszej krwi będą krążyć tysiące nanorobotów, które będą nas leczyć i wspomagać nasze możliwości. Będą też w stanie zapamiętać każdą myśl, każde doświadczenie, wszystko to, co stanowi o naszej indywidualności – powiedział.
  Przypomniał, że to on przewidział coś tak nieprawdopodobnego jeszcze w latach 80-tych jak powszechny rozwój globalnej sieci internetowej. Kurzweil otrzymał w swojej karierze 19 doktoratów honorowych, mnóstwo patentów, doradza rządom, naukowcom i biznesmenom w różnych sprawach.
  62-letni amerykański naukowiec ma na swoim koncie wiele pionierskich wynalazków, takich jak technologia rozpoznawania mowy. W wieku 15 lat wymyślił program komputerowy do komponowania muzyki – dzięki temu odkryciu do Białego Domu zaprosił go wówczas prezydent Lyndon B. Johnson. Dla swojego przyjaciela Stevie Wondera wymyślił pierwszą maszynę, która mogła odczytywać pismo i syntezator odtwarzający naturalne dźwięki instrumentów muzycznych.
  Obecnie pracuje między innymi dla Google nad problemem energii na świecie.
  Kurzweil jest synem austriackich Żydów, którzy uciekli z Austrii przed II wojną światową za ocean.
  Źródło: IAR

  ________________________

  na wstępie krótko o samej postaci – Kurzweil’u
  mam przeczucie, że to podobna wydmuszka „naukowa” jak Einstein
  i mam jeszcze większe przeczucie, że jest on na usługach najbardziej koszernych służb tego świata, jedynie po to aby informować owce że „za taki i taki czas planowane jest wprowadzenie następnego gadżetu z kolekcji nwo”
  on jest twarzą, ustami, jednym z konferansjerów w tym pseudo-naukowo-medyczno-biznesowo-polityczno-religijno-owczarskim kombinacie, zapowiada wejście na scenę, streszcza krótko następny akt przedstawienia…Tak jak Al Gore zapowiadał globalne ocieplenie, jak G.W.Bush zapowiadał erę walki z diabolicznymi terrorystami na świecie, jak koszerni architekci nadają ton i styl zabudowie kolejnych miast na świecie np Daniel Libeskind : http://www.google.pl/images?client=firefox-a&rls=org.mozilla:pl:official&channel=s&hl=pl&q=Daniel+Libeskind&lr=&um=1&ie=UTF-8&source=univ&ei=dQnETM7kPMTIswb5gZniCA&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=4&ved=0CEEQsAQwAw&biw=1280&bih=603
  W Polsce też dzierga : http://www.architektura.info/index.php/architektura_na_swiecie2/daniel_libeskind
  Libeskind’owi poswięcę chyba osobny post – sami zobaczcie – to jest jakieś kuriozum – „Architektura Libeskinda jest zaliczana do dekonstruktywizmu.” – to wyjaśnia wszystko ! Azjaci nie skażeni nwo by go pogonili natychmiast, bo wiedzą ile krzywdy można wyrządzić człowiekowi taką zabudową na poziomie energetycznym !
  I jak widzę – ma z tego niezły fun, cash i rozrośnięte ego…
  I Kurzweil i Libeskind !

  ___________________________________

  a teraz o istocie sprawy :

  nasze zaawansowanie technologiczne w rzeczywistości jest o wiele większe, niż się nam to mówi oficjalnie – pomijam totalną zmowę milczenie wokół antygrawitacji, „zapomnianego” Teslę, niezliczone kradzieże innowacyjnych i przełomowych odkryć i patentów, mordowanie samych odkrywców, pomijam limitowanie w życiu i szkołach matematyki, chemii, fizyki, prawdziwej nauki i wiedzy (dlaczego nie uczy się ludzi fizyki kwantowej ??? bo ona zaprzecza podstawom naszej materialnej, Newtonowskiej rzeczywistości ! Bo okazałoby się, że większość dotychczasowych „naukowych dokonań” można wyrzucić do kosza !). Wystarczy zerknąć na progres w dziale informatycznym, który jest wykorzystywany głównie do inwigilacji – scanowanie ludzi, twarzy, oczu, chipowanie wszystkiego łącznie z ludźmi ! , kamery na podczerwień, prześwietlanie ziemi w poszukiwaniu kopalin jak USG czy TK. A rozmach działania powala – w połączeniu z haarp, manipulacjami pól elektromagnetycznych np broń EMP, ilościa zanieczyszczeń atmosfery czyli nośników informacji pochodzących z Chemtrails – daje to ogromne możliwości.

  otóż – od 2001 istnieje pewna firma farmaceutyczna, od 5 lat istnieje jej strona internetowa, a jej produkty nie są nadal dostępne (???) – ale jest dokładnie opisana cała idea działania, technologia i struktura firmy (nawiasem mówiąc zastanawiałam się cały czas jaki jest sens biznesowy takiego posunięcia – wisi taka strona latami, wszystko opisane, zatrudniaja figury z branży za duże pieniądze, jeszcze więcej wydają na supertechnologię, laboratoria, testy, badania – sprzedaży nie ma = czyli zysku tez nie ma…
  teraz już wiem – mają te gadżety w ręku od lat, i tylko czekają na odpowiedni moment – wtedy wchodzą do gry !
  Obstawiam taką wersję zdarzeń – kiedy karta szczepionki i chipy zostanie zgrana lub proces nie osiągnie zamierzonego tempa, wejdą z ERYtech – a to nas rozwali, zrobią z nas cyborgi :

  http://www.erytech.com/
  Welcome to ERYtech Pharma
  2005 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ERYtech Inc.
  All Rights Reserved |
  Terms and Conditions |
  Contact UsERYtech Pharma (Lyon, Philadelphia) is a specialty pharma developing new high value medicinal products for unmet clinical needs in the fields of oncology, hematology and immunology.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Its business model consists both of developing and selling new innovative medicinal products and of partnering its R&D platform with pharma/biotech companies.!!!!!!!!!!!!!!
  ERYtech Pharma’s patented technology and R&D platform offer large possibilities to create new products and IP on an industrial scale.
  ERYtech Pharma has built in less than six years a strong pipeline with very ambitious programs.
  The ambition of the company is to become a world leader in the pharmaceutical industry using red blood cells.!!!!!!!!!!!!

  TECHNOLOGIA :
  Why using red blood cells as a vehicle for therapeutic agents?
  Red blood cells (RBC) are a natural and unique vehicle for drugs due to their natural biocompatibility, their total biodegradability and non- immunogenicity.!!!!!!!!!!! ISTOTA PODSTĘPU !
  They can be exploited as vehicles:
  * either to limit the toxicity and extend the action of the therapeutic compound entrapped: LONG CIRCULATION ACTION
  * or for their ability to be taken up by immune cells in specific organ (liver, spleen and bone marrow): DELIVERY SYSTEM
  Erythrocytes are the most frequently injected cells in the world and are submitted to very strict rules.!!!!!!!!!!!!
  Encapsulation of therapeutic molecules into erythrocytes is performed using the patients’ own blood or donor’s blood.!!!!!!!!!!!
  Thanks to its unique technology, ERYtech Pharma is able to load RBC with therapeutic molecules while keeping RBC natural properties.!!!!!!!!!!! Products based on ERYtech Pharma technology are safe and offer innovative therapies for critical unmet clinical needs.!!!!!!!!!!!!!!

  TU W LINKU JEST POKAZANY PROCES ZAMYKANIA „LEKÓW” WEWNĄTRZ ERYTROCYTÓW :
  http://www.erytech.com/encapsulationprinciple.php

  Zauważcie, że mogą do krwinki czerwonej wsadzić dokładnie wszystko!!!!!!!!!!!! a krwinka czerwona jest przecież jak najbardziej swoistą strukturą w organizmie, wejdzie prawie wszędzie (z wyjątkiem kilku barier o ile nie są uszkodzone toxynami i chorobami ) i we wszystko, i nigdy nie wywoła żadnej odpowiedzi negatywnej jako sama krwinka – z natury rzeczy służy dobrym celom i organizm to wie !!!!!!!!!!!!!
  Jak diaboliczny jest to pomysł – żeby posłużyć się erytrocytem!!!

  http://www.erytech.com/news.php
  działają w najbardziej opłacalnych i dochodowych działach medycyny : The company addresses serious pathologies, orphan indications or sub-populations of patients, particularly in the fields of haematology, cancer and metabolic diseases.
  WSPÓŁPRACUJĄ Z FIRMĄ http://www.genzyme.com/business/biz_home.asp
  CYT.: Genzyme’s commitment to innovation continues today with a substantial development program focused on these fields, as well as cardiovascular disease, neurodegenerative diseases, and other areas of unmet medical need.
  CHOĆ SZCZERZE MÓWIĄC – MYŚLĘ ŻE W TEJ CHWILI WSZYSTKIE FIRMY MAJA TYCH SAMYCH WŁAŚCICIELI – WALL STREET – A TYLKO DLA NIEPOZNAKI MAJA INNE NAZWY – TO TAK JAK WE WSPÓŁCZESNEJ POLITYCE – NIBY MASZ WYBÓR KILKA PARTII OBECNYCH NA RYNKU, O CO CHODZI – JEST ALTERNATYWA…ALE JAK OBIERASZ Z ŁUPINEK TO OKAZUJE SIĘ TO USTAWKA, „DWIE NOGI TEGO SAMEGO CHAZARA”

  ZERKNIJMY NA OBSADĘ PRZEDSTAWIENIA :
  http://www.erytech.com/management.php
  http://www.erytech.com/board.php
  http://www.erytech.com/scientific-board.php
  STARE, DOBRZE ZNANE FIGURY Z SANOFI NA CZELE – CÓRKĄ IG FARBEN…
  http://www.erytech.com/investorsrelations.php
  POCZYTAJMY – KTO INWESTUJE W ERYTECH :
  http://www.aurigapartners.com/?rub=qui_sommes_nous&cat=equipe
  SAME CIEKAWOSTKI…
  http://www.erytech.com/businessdevelopment.php
  KOLEJNY INWESTOR : http://www.aurigapartners.com/?rub=participations&cat=temoignages
  http://www.agfpe.com/a939/genere/page6700.asp
  TU MAMY DALSZE GLOBALNE POŁĄCZENIA „RODZINNE” : http://www.agfpe.com/a939/genere/page6725.asp

  TU PARĘ SŁÓW PO POLSKU : http://www.pharmaglob.pl/page,0,872153880,aktualnosci.html
  CO ZA JĘZYK : Skupia on 14 klastrów badawczych, 15 klastrów przemysłowych, aktywnie działających w sferze badawczo-rozwojowej oraz 10 klastrów regionalnych, które stawiają sobie za cel poprawę konkurencyjności przedsiębiorstw.(…) W wyniku powiązania biotechnologii, mikro- i nanotechnologii, systemów medycznych, tzw. « green techs » z tradycyjnymi gałęziami przemysłu, takimi jak przetwórstwo tworzyw sztucznych, mechanika precyzyjna czy przemysł tekstylny, są opracowywane nowatorskie sposoby leczenia i niespotykane dotąd techniki medyczne.
  W regionie Rodan-Alpy działa kilkanaście klastrów badawczych, które współpracują z jednym lub wieloma klastrami przemysłowymi (Competitiveness Clusters).
  Co się tyczy działalności badawczo-rozwojowej, w regionie dzialają liczne klastry przemysłowe, w tym dwa o światowym zasięgu. Do tego dochodzi projekt klastra Rh???ne-Alpes, który będzie ukierunkowany na technologie z dziedziny ochrony zdrowia
  (…) Lynobiopole, http://www.lyonbiopole.org to centrum doskonałości w dziedzinie szczepionek i diagnostyki. Stawia sobie za cel rozpoznanie chorób zakaźnych występujących u człowieka i zwierząt w sposób całościowy, począwszy od diagnozy i profilaktyki, aż po leczenie, w tym z zastosowaniem oryginalnych technik medycznych. To „zinetgrowane” podejście ma pomóc w opracowaniu „osłony sanitarnej”, by zapewnić ochronę populacji. Lyonbiopole, światowej rangi klaster przemysłowy, certyfikowany przez francuskie władze państwowe, związał się z licznymi klastrami zagranicznymi. I tak, konsorcjum Lifescience Corridor France (Lyonbiopole, Alsace Bio Valley oraz Cancer-Bio-Sante) podpisało trzy umowy o współpracy z zagranicznymi klastrami: Kansai, Quebec i Massachusetts / Boston. Obecnie we współpracy z tymi krajami jest realizowanych 37 programów badawczych, a 6 już sfinalizowano. W Europie klaster Lyonbiopole rozpoczał współpracę w dziedzinie ochrony zdrowia z walońskim klastrem przemysłowym Bio Win. Ponadto realizuje program Alps BioCluster, w którym uczestniczą Szwajcaria, Austria, Niemcy i Włochy.W ostatnim okresie otwarto Centrum Infekcjologii, sztandarowy projekt klastra, z laboratoriami o powierzchni 1920m². Centrum:
  zgromadzi najważniejsze zasoby kompetencji z dziedziny infekcjologii w ramach wspólnej, unikalnej na skalę europejską, srtuktury………..INFEKCJOLOGIA??????????
  Na rok 2013 przewidziano rozbudowę istniejących obiektów. Duży nacisk zostanie położony na wyłanianie i przygotowywanie projektów badawczo-rozwojowych, ze szczególnym uwzględnieniem przedsięwzięć europejskich i międzynarodowych, a także projektów wpierających rozwój małych i średnich przedsiębiorstw.*
  Minalogic – http://www.minalogic.com – to światowej rangi klaster przemysłowy specjalizujący się w zminiaturyzowanych rozwiązaniach inteligentnych!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Wokół nich funkcjonują klastry satelitarne!!!!!!!!!!!!!!!!, takie jak Techtera, Viam???ca, Plastipolis i Arve Industrie. Prowadzą one działalność badawczo-rozwojową w dziedzinie ochrony zdrowia na styku mikro- i nanotechnologii, biotechnologii, branży tkanin technicznych, mechaniki o szczególnie wysokim stopniu precyzji, przetwórstwa tworzyw sztucznych i mechatroniki. W tym roku dołączy do nich klaster Rh???ne-Alpes, specjalizujący się w technologiach medycznych.
  Region Rodan-Alpy dysponuje bogatym know-how, bardzo dobrze rozwiniętymi sieciami powiązań i konkurencyjnymi podmiotami w pięciu najważniejszych działach ochrony zdrowia : infekcjologii, onkologii (w ramach centrum CLARA, które skupia 113 jednostek badawczych, 82 oddziały kliniczne i około 50 przedsiębiorstw – http://www.canceropole-clara.com – neurobiologii, technologiach medycznych (ponad 250 przedsiębiorstw, 20 tysięcy zatrudnionych, 400 placówek zdrowia, 17 publicznych i prywatnych ośrodków badawczych) i bionanotechnologii. Ten sposób organizacji umożliwił powołanie do życia około setki przedsiębiorstw specjalizujących się w biotechnologiach i technologiach medycznych, takich jak: Fluoptics – http://www.minatec.com – ERYtech Pharma – http://www.erytech.com – PXTherapeutics – http://www.px-therapeutics.com – ImmunIDTechnologies – http://www.immunid.com oraz grupy Alize Pharma – http://www.alz-pharma.com .
  Bliższych informacji udzielają :
  ERAI Rhone-Alpes ERAI Polska
  Anne Chaize Benoit CONSIGNY
  +33 (0)4 72 38 33 71 begin_of_the_skype_highlighting +33 (0)4 72 38 33 71 end_of_the_skype_highlighting +48 (0)12 682 44 52 begin_of_the_skype_highlighting +48 (0)12 682 44 52 end_of_the_skype_highlighting

  anne.chaize@erai.org benoit.consigny@erai.org
  http://www.erai.org http://www.erai.org
  Data utworzenia: 2009-06-03
  _____________________

  http://www.erytech.com/applications.php
  Thanks to the specific technology developed by ERYtech Pharma, a powerful platform has been validated:
  * to develop new products with long circulating action with no release of the compounds:
  – Bio-reaction into the red cells (Graspa®)
  – Oxygen-hemoglobin affinity reduction (Grara)
  * to rapidly target specific cells involved in the erythrophagocytosis (Kupffer cells, dendritic cells, macrophages): Immune Modulation Platform
  – Immuno-Inflammation (Gr-Rnai)
  – Immune Tolerance Induction (Gr-Tol)
  – Immuno Stimulation (Gr-Vax).
  http://www.erytech.com/products.php

  http://www.erytech.com/news.php?n_id=94
  TU MAMY PROPOZYCJE „COOL/MATRIX” LECZENIA :
  Poster “Allosteric Hemoglobin Effector Loaded Erythrocytes improve the Efficiency of Transfusion to Prevent sickling” at the ASH 2008
  27/11/2008
  Allosteric Hemoglobin Effector Loaded Erythrocytes Improve the Efficiency of Transfusion to Prevent Sickling
  Vanessa Bourgeaux1*, Olivier Hecquet2*, Dominique Rigal2*, Alain Francina3* and Yann Godfrin1*
  1.ERYtech Pharma, Lyon, France
  2.Etablissement Français du Sang – Rhône-Alpes, Lyon, France
  3.Unité de Pathologie Moléculaire, Hôpital Edouard Herriot, Lyon, France
  W SKRÓCIE – FUTUROLOGICZNA PROPOZYCJA LECZENIA ANEMII SIERPOWATEJ
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Anemia_sierpowata
  Samuel Hauntington by się nie powstydził takiej wizji, i zapewne pan Kurzweil tylko przez roztargnienie o tym nie wspomniał, tak jak pan Gomberg w 1941 (nie zmieściło się razem z mapą…), ale zaraz nadrobi to opóźnienie pan Liebeskind i natchniony wizją erytech – stworzy prawdziwie sierpowatą bryłe, może nawet w Polin !
  _____________________________________
  *************************************

  Tak to wygląda w dużym skrócie – raczej ponura wizja przyszłości…

  1. NIEBAWEM SLONKO PIERDNIE – I ZDMUCHNIE TE AMBITNE PLANY – RADZIŁ BYM ZAJĄĆ SIE TYM TEMATEM – TYMBARDZIEJ ŻE WSZYSTKIE OPRACOWANIA ROBIĄ INSTYTUTY NAUKOWE –
   a złoto drożeje z dnia na dzień można by żec a mechanizmem zwyżki ceny jest gigantyczny popyt – złoto się naprawdę sprzedaje jak świerze bułeczki – my tego nie widzimy wprost – bo możemy ewętualnie na własne oczy obserwować rynek wyrobów jubilerskich – a ten jest troszkę niemrawy – ale jakby to powiedzieć – za kotarą – odbywa się handel na skalę kontenreową – PROSZĘ ZATEM MI SENSOWNIE WYTŁUMACZYĆ TEN TRĘD NA GÓRCE CEN KRUSZCU – KTO ZDROWY KUPÓJE JAK JEST DROGO – KUPUJĄ BO WIEDZĄ ŻE BĘDZIE JESZCZE DROŻEJ – A KTO NIE BĘDZIE MIAL KRUSZCU PO WSZYSTKIM TEN …………..

    1. http://davidicke.pl/forum/viewtopic.php?f=7&t=4731

     (…)
     Jeśli wierzysz, że rak jest chorobą, będziesz bardziej skłonny do walki z nim fizycznie, emocjonalnie i duchowo. Jeśli masz silna wolę i używasz jej sił z pełną mocą,możesz pokonać tego „wroga”, przynajmniej na chwilę. W takim przypadku będziesz dumny ze „zwycięstwa” nad rakiem i możesz nawet być wdzięczny lekarzom lub leczeniu, ktore przeszedłeś za uratowanie życia. Jeśli jednak jesteś słaby i użyjesz tej samej broni z zamiarem zniszczenia raka,może okazać się, że zostaniesz pokonany przez to, co uważasz za złowrogiego przeciwnika. Lekarz z przykrością stwierdzi, że twoje ciało nie dostatecznie „odpowiedziało” na leczenie (broń). Zapomni ci jednak powiedzieć, że sama broń, ktorą umieścił w twoim ciele może cię zabić.
     Chemioterapia jest tak trująca, że wylanie zaledwie kilku kropel leku na dłoń może ją poważnie poparzyć. Jeśli krople te upadną na betonową podłogę mogą w niej wypalić dziury.Wylanie leku używanego do chemioterapii gdziekolwiek w szpitalu lub przy transporcie uznawane jest za znaczne zagrożenie biologiczne i aby je usunąć wymaga zaangażowania specjalistow w specjalnych kombinezonach.
     Wyobraź sobie jakie dziury musi wypalać chemioterapia wewnątrz twoich naczyń krwionośnych, kanałow limfatycznych oraz w tkankach organow, gdy raz po raz otrzymujesz kolejne jej dawki.

     Badałem tęczowki pacjentow (używając metod irydologii), ktorzy przeszli przez chemioterapię i widziałem znaczną erozję i zniszczenie tkanek w całym ich ciele. Tak, leki te niszczą komorki rakowe, ale wraz z nimi także wiele spośrod zdrowych komorek. Całe ciało zmaga się ze stanem zapalnym. Z tego też powodu, gdy poddajesz się chemioterapii czy naświetlaniom, wypadają ci włosy i nie jesteś w stanie trawić pożywienia.
     U wielu z pacjentow rozwija się anoreksja – utrata apetytu lub chęci jedzenia. Ale nie jest to jedyne ryzyko wspołczesnych terapii nowotworowych. „Chemioterapia i naświetlania mogą podnieść ryzyko rozwoju drugiego raka aż 100 krotnie”, według Dr. Samuel S. Epstein – Congressional Record (Zapis z posiedzenia Kongresu), 9 września, 1987.

     Biorąc pod uwagę ogrom cierpień, jakim poddawani są pacjenci z rakiem przechodząc przez leczenie, osoby jak Jackie Onassis byli szczęściarzami, ktorzy umarli szybko, choć niepotrzebnie.Tim O’Shea napisał w Tooe Cancer Patient (Dlapacjenta z rakiem): ” … Leki używane do chemioterapii należą do najbardziej toksycznych substancji jakie kiedykolwiek wyprodukowano do wszczepiania w ludzkie ciało, ich skutki są bardzo poważne i często są bezpośrednią przyczyną śmierci. Tak jak w przypadku Jackie Onassis, ktora poddała się chemii na jedną z rzadkich chorob, ktora najczęściej dość dobrze reaguje na takie leczenie: chłoniaka innego niż Hodgkina. Znalazła się w szpitalu w piątek i do wtorku nie żyła.”

     Osobiście widziałem pacjentow, ktorym udało się naturalnie odwrocić swoje zmiany rakowe, ale zostali namowieni na serię chemioterapii aby upewnić się, że „pozbędą się wszystkiego”. Wszyscy z nich zmarli w ciągu pierwszego lub drugiego dnia terapii. Metody wspołczesnej medycyny nie walczą z chorobami, ale z naszym ciałem. Choroba jest metodą naszego ciała na wyleczenie się, a nowoczesne metody są prostą drogą do zaburzenia lub zniszczenia tej naturalnej zdolności.

     To wszytko nasuwa poważne pytanie: czy możliwe jest, że rak nie jest chorobą, ale mechanizmem przetrwania naszego ciała zaprojektowanym do usuwania czegoś, co do niego nie należy? A jeśli tak, to czy nie miałoby większego sensu wsparcie ciała w jego naturalnym dążeniu do usunięcia takich przeszkod, zamiast niweczyć jego wysiłki przy użyciu agresywnych i wyniszczających środkow? Z takim stwierdzeniem zgodzi się większość inteligentnych osob. Gdy tylko znikną przeszkody, ciało nie będzie już dłużej zmuszone polegać na tak desperackim mechanizmie przetrwania jak rak.
     Stare porzekadło mowi: „Okaże się w praktyce”. Nie dowiesz się jak coś smakuje, zanim tego nie sprobujesz. Gdy usuniesz przyczyny wystąpienia chorob i choroba zniknie samoczynnie, będziesz wiedział na pewno, że tak naprawdę tam wcale nie było choroby. Istniały jedynie powody, dla ktorych ciało musiało zachować się w sposob, w jaki normalnie nie zachowałoby się. Gdy uniemożliwisz ciału wykonywanie jego zwykłych funkcji, nie ma ono innego wyjścia jak zastosować środki naprawcze, ktore przynajmniej pozwolą złagodzić sytuację i przywrocić choćby część jego podstawowych funkcji. Jednak większość osob w świecie zachodnim nie miało okazji nauczyć się dania sobie samym możliwości, ktore pojawiają się gdy wesprzemy ciało doświadczające choroby zamiast walczyć z nim. Jeśli zaczynają oni chorować, natychmiast myślą, że ciało robi coś złego, podczas gdy tak naprawdę robi ono rzecz właściwą aby naprawić niekorzystną sytuację stworzoną przez te osoby z rożnych świadomych lub nieświadomych powodow. Jeśli dość długo będą trwali w przekonaniu, że to „ciało sprawia, że czuję się chory,” ta błędna interpretacja prawdziwej sytuacji zmieni się w coś, czego w końcu mogą naprawdę doświadczyć. Ponadto, jeśli pogląd taki będzie głosiło wiele osob, stanie się on utartym „faktem”, z ktorym musimy żyć. W niedługim czasie cała populacja pozna ten „fakt” i zachowa się odpowiednio reagując strachem i niechęcią. Ich prawda stanie się samospełniającą się przepowiednią a naturalny instynkt i zdrowy rozsądek zostaną wyrzucone w błoto. Wspolnie stworzyliśmy środowisko, ktore oczekuje chorob. Większość z ludzi Zachodu zwraca się do lekarza z najmniejszym problemem.

     Mistrzowie kolektywnego programowania (ci, ktorzy mają największy interes w wykorzystaniu ignorancji mas) zdołali opanować przemysł spożywczy i medyczny dla swoich zyskow i kontroli. Dzisiaj masy już nie myślą samodzielnie i straciły zaufanie do swoich wrodzonych instynktownych zdolności uleczania. Zamiast tego zwrocili się w kierunku przemysłu, dla ktorego ich zdrowie nie jest opłacalne. Dr.Martin Shapiro,Uniwersytet Kalifornii, Los Angeles, wypowiedział niepokojącą uwagę na temat sytuacji, z jaką nagle musimy się zmierzyć: „Badacze zajmujący się rakiem, czasopisma medyczne i media, wszyscy przyczynili się do sytuacji,w ktorej wiele osob ze zwykłymi schorzeniami jest leczonych lekami, o ktorych nie wiemy czy są skuteczne”.

     Światowej sławy badacze w dziedzinie zdrowia Robert Houston i Gary Null, ironicznie podsumowali pobudki strategii nowotworowej przemysłu medycznego: „Lek na raka oznaczałby zakończenie programow badawczych, brak zapotrzebowania na zdolności naukowcow, koniec osobistych marzeń o sławie; zwycięstwo nad rakiem oznaczałoby wyschnięcie źrodeł dochodow dla rozrastających się organizacji charytatywnych… Stanowiłoby ono śmiertelne zagrożenie dla obecnego środowiska klinicznego sprawiając, że niepotrzebne stałyby się drogie terapie chirurgiczne, radiologiczne i chemioterapie,w ktore to inwestowane jest tyle pieniędzy, środkow na szkolenia i zakup urządzeń …Nowa terapia musi zostać zakwestionowana i odrzucona, powinno się zniechęcić do niej i zabronić jej za wszelką cenę, bez względu na prawdziwe wyniki testow, a najlepiej bez
     konieczności ich przeprowadzania”.

     Znany badacz w dziedzinie raka i profesor na Uniwersytecie Kalifornijskim (Berkeley i Davis) Dr. Hardin Jones,
     wypowiedział się na temat obecnego dylematu dotyczącego raka w ten sposob: „Prawdopodobnym jest, że jeśli chodzi o szanse przeżycia to nie są one większe po zastosowaniu leczenia niż bez niego oraz, że istnieje możliwość, że leczenie takie może je zmniejszyć”. Analizując statystyki dotyczące odsetka przeżycia raka na przestrzeni kilku dekad, Dr Jones, stwierdził, że ” … pacjenci czują się dobrze lub nawet lepiej jeśli nie zostaną poddani leczeniu”. Niepokojąca ocena Dr. Jones’a nigdy nie została obalona. Cytuje się go następująco: „Moje badania definitywnie udowodniły, że pacjenci leczeni na raka, ktorzy odmowili poddania się chemioterapii i naświetlaniom, żyli do czerech razy dłużej niż ci, ktorzy poddali się leczeniu, włączając w to nieleczone przypadki raka piersi”.
     Skoro więc nieleczenie raka ma lepsze rezultaty niż leczenie go, nasuwa się pytanie: „Dlaczego nasze agencje zajmujące się zdrowiem pozwalają, zachęcają a nawet wymuszają takie leczenie, ktoremu zostało udowodnione przedwczesne zabijanie pacjenow z rakiem?” Być może AMA zna odpowiedź na to pytanie. Jednym ze statutowych celow istnienia i obowiązkow AMA jest zabezpieczenie dochodu swoich członkow (lekarzy). Największa zaś część z tego dochodu pochodzi od pacjentow leczonych na raka. Średnio każdy pacjent z rakiem jest wart 50,000 dolarow. Jeśli kiedykolwiek lek na raka zostanie dopuszczony do użytku w tym kraju (USA) będzie oznaczał on zagrożenie dla dochodu i żywotnych interesow członkow AMA. Zarządzenia AMA praktycznie zabraniają promocji leku na raka. Po 60 latach intensywnych badań i setkach miliardow wydanych na leczenie raka, ktore to zabiło tysiące pacjentow, stajemy przed wspolnym zagrożeniem dla naszego własnego przetrwania. Jedynym rozsądnym sposobem powstrzymania tego sztucznego potwora jest nauczenie się samouzdrawiania. Inne rozwiązanie prawdopodobnie doprowadziłoby do bankructwa naszych państw, zagroziłoby naszemu życiu i skazałoby nas na samounicestwienie.

     !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     1. http://odkrywcy.pl/kat,111396,title,Zarazali-ludzi-by-badac-dzialanie-lekow,wid,12791985,wiadomosc.html?_ticrsn=3&smg4sticaid=6b205

      Zarażali ludzi, by badać działanie leków! 2010-10-25 (16:25)

      Po wielu latach skrywana tajemnica wyszła na jaw. Amerykańscy naukowcy, w porozumieniu z Narodowym Instytutem Zdrowia, zarażali osoby niepełnosprawne intelektualnie, więźniów i prostytutki chorobami wenerycznymi, aby sprawdzać działanie nowych leków! – informuje brytyjski dziennik The Guardian.

      Niektóre karty historii medycyny są naprawdę ciemne, ujawnione ostatnio informacje wzbudziły ogromny niepokój w środowisku naukowym. Dotychczas sądzono, że nieetyczne zachowania wśród lekarzy i naukowców były domeną nazistów, prowadzących pseudobadania w obozach koncentracyjnych. Jak to możliwe, że w XX wieku w Stanach Zjednoczonych mogło dochodzić do tak poważnego przekroczenia etyki i wykorzystania nieświadomych ludzi?

      Komisje etyczne od wielu lat starają się dopracowywać procedury badań naukowych i testów klinicznych tak, aby nie dopuszczać do przekroczenia granic moralnych. Niektórzy kontrowersyjni badacze zbyt mocno skupiają się na swoich tezach i wynikach, zapominając o poszanowaniu zdrowia i życia przedmiotów ich badań. Prof. Susan Reverby z Wellesley College prowadziła przegląd starych prac naukowych, które nosiły znamiona takich procederów i natrafiła na kolejny niechlubny przypadek. Informacje na ten temat opublikowano 11 października 2010 r. na łamach Dziennika Amerykańskiego Stowarzyszenia Medycznego ( JAMA)

      Dotyczył on intencjonalnego zarażania wybranych grup ludności Gwatemali chorobami wenerycznymi, takimi jak kiła czy rzeżączka. Ofiarami tego procederu były prostytutki, żołnierze, więźniowie i pacjenci upośledzeni umysłowo. Amerykańscy naukowcy prowadzący „badania” wykorzystywali niczego nieświadome prostytutki, które zakażali poprzez skórę m.in. krętkami kiły, a następnie doprowadzali do rozpowszechniania chorób wśród żołnierzy i więźniów. (W owych czasach kontakty seksualne więźniów z prostytutkami były dozwolone.) Dochodziło także do „odwiedzin” w szpitalach psychiatrycznych. W ten sposób sprawdzano szybkość i efektywność przenoszenia się chorób oraz skuteczności terapii antybiotykami z grupy penicylin. Powyższe badania złamały wiele norm etycznych. Po pierwsze osoby zdrowe specjalnie zarażano groźnymi chorobami. Po drugie, osoby te nie wyraziły zgody na eksperymenty i nie były świadome udziału w nich. Wśród osób wybranych do badań byli pacjenci niepełnosprawni intelektualnie i więźniowie, co świadczy o wyjątkowym wyrachowaniu prowadzących badania oraz braku kręgosłupa moralnego.

      W chwili obecnej, obostrzenia wokół badań klinicznych leków lub jakichkolwiek eksperymentów z udziałem ludzi są bardzo wysokie. Zwłaszcza, jeżeli uczestnicy testów dostają za nie gratyfikacje finansowe. Pierwszym dokumentem, który ograniczał działania naukowców była tzw. Deklaracja Helsińska, utworzona przez Światowe Stowarzyszenie Lekarzy, podpisana w 1964r. Stanowi ona zbiór zasad prowadzenia badań naukowych z udziałem ludzi, według których dobro uczestników musi być na pierwszym miejscu. Sytuacje takie jak w Gwatemali, nie mogą się już nigdy powtórzyć!
      amo
      (wp.pl)

     2. Z naszego podworka

      Podobne „badania” sa robione w Polsce dzis. Na zlecenie amerykanskich farmakologow polscy psychiatrzy testuja leki na swoich pacjentach. Szpital psychiatryczny jest miejscem, gdzie pacjent jest wyjety spod prawa. Kazda ewentualna skarga jest traktowana wiadomo jak. Opor jest niemozliwy, za to jest izolatka i bicie pasami przez sanitariuszy. Jesli w dodatku o pacjenta nie upomina sie rodzina i o niego nie dba to prawdziwy raj dla pseudonaukowcow. W dodatku najtrudniej jest zalozyc sprawe psychiatrze, bo to sa ludzie wspolpracujacy z sadownictwem i to oni dostana od sedziego co beda chcieli. System mafijny w naszym kraju sprzyja tez temu, ze ostatecznie obcy farmakolodzy nie musza na to tracic zbyt wielkich pieniedzy.
      Odpowiedz
      2010-10-25 20:24

   1. wolnemedia.net/?p=20627
    Fałszywe złoto
    Opublikowano: 17.03.2010
    Ostatnie szokujące informacje, zupełnie przemilczane przez światowe media wskazują, że pewne kręgi w Stanach Zjednoczonych sfałszowały miliony sztabek złota, których wartość ocenia się na zawrotną sumę 600 miliardów dolarów (ang. billion).
    Sprawa wyszła na jaw w październiku 2009 roku kiedy to Chiny, zakupiwszy około 5700 sztabek złota, każda o wadze 400 uncji, nabrały podejrzeń co do prawdziwej ich jakości. Po zbadaniu sztabek, które według oficjalnych dokumentów zostały wysłane bezpośrednio z amerykańskiego skarbca złota w Fort Knox (United States Bullion Depository), okazało się, że ich rdzeń wcale nie zawiera złota, lecz w sumie jest to sztaba wolframowa – wolfram jest metalem o wadze niemal równej złotu – jedynie pokryta zewnętrzną warstwą prawdziwego złota. Informację na ten temat przekazał przed kilkoma dniami jeden z największych pakistańskich dzienników Pakistan Daily, i choć jest ona niezwykłej wagi, pominięta została przez, tak niby różnorodne, choć w sumie mówiące jednym-słusznym głosem media.
    Dochodzenie w tej sprawie ujawniło, że najwyraźniej fałszerstwem na tak wielką skalę zajął się sam rząd USA, a przynajmniej za jego wiedzą i zgodą dokonano tego procederu w centralnych czynnikach tzw. Banku Rezerw Federalnych. Okazało się, że przed około 15 laty, w czasie administracji prezydenta Clintona (a chodzi tutaj o najbardziej wpływowe postaci tego okresu, czyli Roberta Rubina, Alana Greenspana i Lawrence’a Summers – nota bene wszyscy trzej są wyznawcami judaizmu, proizraelskimi i prosyjonistycznymi fanatykami, dla których prawdziwe dobro Ameryki zawsze ustępuje przed priorytetem Izraela i diaspory żydowskiej), w jednej z nowoczesnych fabryk na terenie USA, zużywając do tego celu 16 tysięcy ton wolframu, dokonano fałszerstwa w postaci wyprodukowania od 1,3- do 1,5-miliona odpowiednich sztabek wolframu. Sztabki wolframowe pokryto następnie warstwą złota, po czym około 640 tysięcy takich wolframowo-złotych falsyfikatów przesłanych zostało do skarbca w Fort Knox. Jak twierdzą źródła chińskie, pozostałe z tak wyprodukowanych sztabek, czyli nawet do 860 tysięcy, zostało upłynnionych na globalnych rynkach złota i światowych giełdach.
    DLACZEGO WOLFRAM?
    Tak jak do doskonałego podrobienia pieniędzy papierowych potrzebny jest papier maksymalnie zbliżony w swoich własnościach fizyko-chemicznych do oryginalnego, tak i w przypadku próby podrobienia sztabek złota konieczne jest znalezienie takiego materiału, który sprawi, że fałszywa sztabka nie będzie się niczym różniła od oryginału. Potencjalni fałszerze natrafiają w przypadku złota na wielką trudność: złoto bowiem jest metalem bardzo ciężkim i znalezienie substytutu, który przy zbliżonych własnościach kosztuje dużo mniej, jest bardzo trudne. Z tego względu można brać pod uwagę jedynie dwa metale: zubożony uran, który jest stosunkowo tani (przynajmniej dla odbiorcy rządowego), lecz niestety cechuje się wykrywalną promieniotwórczością, oraz właśnie wolfram. Wolfram jest metalem bardzo tanim (30 dolarów za funt, w porównaniu do funta złota sięgającego 12 tysięcy dolarów) i różnica pomiędzy kosztem doskonale podrobionej sztabki wolframowo-złotej a złotą jest jak jeden do ośmiu: 400 uncjowa sztabka wolframowa kosztuje około 50 tysięcy dolarów, zaś złota – 400 tysięcy dolarów. Wolfram posiada również niemal identyczną jak złoto gęstość, co sprawia, że sztabka złota i wolframu waży niemal tyle samo. W przypadku zastosowania na przykład zwykłej stali, sztabka o tych samych wymiarach ważyłaby prawie 3 razy mniej niż prawdziwa sztabka złota. Przekonał się o tym niedawno centralny bank Etiopii, gdy w 2008 roku próbował sprzedać złoto rządowi Południowej Afryki – dostawa została zwrócona gdy okazało się, że zawiera sztabki złota wykonane ze stali, jedynie pokryte warstwą złota. O znalezieniu w zasobach bankowych Niemiec sfałszowanej sztabki wolframowo-złotej doniosła również niemiecka stacja telewizyjna ProSieben.
    Sztabki złota przekazane z amerykańskiego skarbca bankowi Chin, były właśnie w praktyce sztabkami wolframu pomniejszonymi o około 3 milimetry z każdej strony i z nałożoną 1,5-milimetrową warstwą złota. Tak wykonana podrobiona sztabka niemal we wszystkim przypomina oryginalną sztabkę złota: wagowo zgadza się perfekcyjnie, można ją obstukiwać uzyskując pożądany dźwięk, można ją poddać testom chemicznym, a nawet prześwietlić promieniami Rentgena, bez uzyskania negatywnych wyników. Jedynym sposobem na sprawdzenie czy sztabka w całości wykonana jest ze złota, jest wywiercenie małych otworów wgłąb sztabki. Złoto jest materiałem bardzo, bardzo miękkim (czyste złoto można niemalże modelować palcami), natomiast wolfram jest niezwykle twardy. Już pierwsza próba zrobienia otworu w takiej sztabce, kończy się złamaniem wiertła. I widocznie wiele wierteł Chińczycy połamali sobie.
    ROTHSCHILD WYCOFAŁ SIĘ Z HANDLU ZŁOTEM?
    W świetle tak ewidentnego fałszerstwa sztabek przysłanych do Chin, nowego znaczenia nabrały dotąd tajemnicze fragmentaryczne informacje pojawiające się tu i ówdzie w ostatnich latach. Śledztwo oraz tzw. biały wywiad wskazują np. na ciekawą wiadomość z 2 lutego 2004 roku, kiedy to prokurator na Manhattanie aresztował Stuarta Smitha, jednego z najwyższych przedstawicieli giełdy New York Mercantile Exchange – NYMEX. Interesujące, że po nalocie na biura wiceprezydenta NYMEX i po praktycznym zniknięciu tej osoby, nie ukazała się na ten temat żadna wzmianka i nic nikomu nie wiadomo o losach sprawy, a do dnia dzisiejszego biuro prokuratora milczy na ten temat nie wyjaśniając motywów akcji. Co jest jednak najistotniejsze i co może rzucać światło na prawdziwe przyczyny tej akcji, to fakt, że biuro owego prezydenta giełdy miało szczególne zadanie: przechowywało ono szczegółowe informacje o każdej transakcji każdej sztabki, wraz z miejscem pochodzenie, numerem seryjnym sztabki, kupcem, itp. Pomimo, że nadal nie wiadomo jaka grupa – rządowa, para-rządowa, bankowa, reprezentująca obcy wywiad – kontroluje ten sektor, to monopol na informację o każdej przeprowadzonej bądź zamierzonej transakcji jest niezbędny dla grupy chcącej kontrolować dystrybucję złota.
    Niemal w tym samym czasie, w kwietniu 2004 roku w sieci Reutersa pojawiła się równie tajemnicza informacja: oto londyński bank inwestycyjny NM Rothschild & Sons, Ltd znienacka oznajmił, że wycofuje się z transakcji złota na giełdzie londyńskiej. Komentatorzy nie znając prawdziwych przyczyn tak nieprawdopodobnej decyzji uznali, że albo “coś jest nie tak”, albo “wiedzą oni [tj. bank Rothschilda] o szykowaniu się jakiegoś wielkiego skandalu” związanego z handlem złotem, i nie chcą oficjalnie brać w tym udziału bądź też nie chcą być z tym skandalem kojarzeni.
    FED NIE CHCE UJAWNIĆ INFORMACJI
    Jednym z komentatorów finansowych podejmujących te tematy był Bill Murphy, założyciel organizacji Gold Antitrust Action Committee (GATA), mającej na celu ukazywanie opinii publicznej nieprawidłowości w handlu złotem. Organizacja ta postawiła sobie za cel zdobycie od władz amerykańskiego federalnego systemu bankowego informacji o transakcjach złotem, gdyż wszelkie przesłanki wskazywały na trwającą dziesiątki lat manipulację cenami złota na rynkach światowych dokonywaną przez amerykański Bank Federalny. GATA, powołując się na prawo Freedom of Information Act (FOIA) upoważniającą do dostępu do informacji, złożyło wniosek do Federalnego Banku o ujawnienie wszystkich informacji o przeprowadzonych i zamierzonych transakcjach złota, począwszy od 1990 roku.
    5 sierpnia 2009 roku Bank Federalny odpowiedział przekazując dokumenty liczące 173 stron, na których dokonano jednak wielu ocenzurowań zamazujących tekst. Poinformowano również, że nie ujawniono dodatkowych 137 stron. Gdy GATA odwołała się żądając wyjaśnień dlaczego nie ujawniono całości dokumentacji, w miesiąc później nadeszła odpowiedź od jednego z dyrektorów Systemu Rezerwy Federalnej, Kevina M. Warsh. W liście tym już w pierwszym paragrafie przyznano, że żądane informacje “dotyczące zamiany z innymi bankami zagranicznymi dokonywane przez System Rezerwy Federalnej, nie jest tym rodzajem informacji, którą zwykliśmy przekazywać opinii publicznej.”
    KTO RZĄDZI SYSTEMEM MONETARNYM?
    Oczywiście nie wiadomo na razie w jaki sposób i kto dokonał próby oszukania i poważnej destabilizacji światowego systemu zasobów złota, lecz nie mogło się to odbyć bez udziału tzw. federalnego banku Stanów Zjednoczonych. Czym zatem jest System Rezerwy Federalnej (zwany często pieszczotliwie Fed-em)? Jest to instytucja bankowa zawiadująca emisją pieniądza amerykańskiego i całkowicie go kontrolująca. Jest instytucją prywatną zarządzającą amerykańskim systemem finansowym, działającym wbrew literze Konstytucji, która wyraźnie mówi, że prawo do emisji pieniądza ma Kongres. Tak więc pomimo zwodniczej nazwy, na próżno szukać adresu tej instytucji w książkach telefonicznych na tzw. Blue Pages, czyli stronach wyliczających instytucje rządowe, bowiem “Bank Federalny” nie jest ani instytucją rządową ani federalną, jest natomiast instytucją prywatną i właśnie jako instytucja prywatna jest wymieniona na stronach żółtych, czyli na Yellow Pages, obok takich biznesów jak np. “Federal Express”.[1] Ta prywatna firma o celowo zwodniczej nazwie “Federal Reserve System”, nadzorowana jest przez pięciu członków wchodzących w skład Zarządu, czyli “Federal Reserve Board of Governors”. Może wymieńmy po kolei nazwiska dzisiejszych członków zarządu. Są to: Benjamin S. Bernanke, Donald L. Kohn, Kevin M. Warsh, Elizabeth A. Duke i Daniel Tarullo. Przed tymi dwiema ostatnimi osobami, funkcję sprawowali: Randall S. Kroszner i Frederic S. Mishkin.
    Może przyjrzyjmy się teraz sylwetkom tych osób, które – przypomnijmy – w sposób niemal absolutny zawiadują systemem monetarnym w Stanach Zjednoczonych i dodajmy ich pochodzenie etniczne, a otrzymamy interesujący obrazek:
    Benjamin S. Bernanke – żydowskie
    Donald L. Kohn – żydowskie
    Kevin M. Warsh – żydowskie (najmłodszy w historii dyrektor Fed-u, mianowany w wieku 35 lat)
    Elizabeth A. Duke – w biografii nie ujawniono – ani na stronach Banku Federalnego, ani w encyklopediach
    Daniel Tarullo- w biografii nie ujawniono – ani na stronach Banku Federalnego, ani w encyklopediach
    Poprzedni dyrektorzy:
    Randall S. Kroszner – żydowskie
    Frederic S. Mishkin – żydowskie
    Gdyby jednak dalej penetrować skład osobowy Fed-u, to oprócz pięciu dyrektorów (dzisiaj: trzech jest pochodzenia żydowskiego, do tej pory było ich pięciu, czyli 100%), mamy również dwunastu regionalnych prezydentów. Uwzględnijmy zatem i tych dyrektorów i zobaczmy jak tutaj rozkłada się ta etniczna przynależność. Otóż okazuje się, że i tutaj mamy do czynienia z nieprawdopodobną nadreprezentacją etniczno-religijną pewnej grupy, która jednak oburza się gdy próbuje się wskazywać na jej oczywiste korelacje z systemem finansowym. Dla pełnego obrazu wymieńmy zatem nazwiska prezydentów poszczególnych oddziałów i ich etniczno-religijną przynależność:
    Oddział Boston: Eric S. Rosengren – żydowskie
    Filadelfia: Charles I. Plosser – żydowskie
    Richmond: Jeffrey M. Lacker – żydowskie
    St. Louis: James B. Bullard – żydowskie
    Kansas City: Thomas M. Hoenig – żydowskie
    Dallas: Richard W. Fisher – żydowskie
    San Francisco: Janet L. Yellen – żydowskie
    Minneapolis: Narayana R. Kocherlakota – w biografii nie ujawniono – ani na stronach Banku Federalnego, ani w encyklopediach (zastąpił Gary H. Sterna – żydowskie )
    Nowy Jork: William C. Dudley – goj
    Cleveland: Sandra Pianalto – goj
    Atlanta: Dennis P.Lockhart – goj
    Chicago: Charles L. Evans – goj
    Tak więc z grupy pięciu członków Zarządu, trzech stanowią Żydzi, czyli 60 procent. Z grupy 12 regionalnych prezydentów, mamy dzisiaj 6 zadeklarowanych Żydów, czyli 50 procent. W sumie, na 17 najważniejszych stanowiskach zasiada 9 Żydów (dotychczas było ich 12), choć cały czas nie wiemy czy wobec reszty nie chodzi o zakonspirowanych Marranos. Wobec 2% populacji Żydów w USA, zjawisko to oznacza ponad 25-krotną nadreprezentację Żydów w zarządzie głównym i oddziałach Banku Federalnego (dotychczas była to nadreprezetacja ponad 35-krotna). Podobna sytuacja jest Departamencie Skarbu (U.S. Treasury Department), gdzie na 11 najważniejszych stanowiskach, w pięciu zasiadają zadeklarowani Żydzi.
    MANIPULACJA
    Szefem Departamentu Skarbu jest dzisiaj jak wiadomo Timothy Geithner, którego jednak trudno jest zakwalifikować do którejkolwiek grupy, gdyż przed jego nominacją przez Baraka Obamę na to stanowisko, figurował on w Wikipedii jako Żyd, lecz później zmieniono go na członka “kościoła anglikańskiego (Episcopalian)”, a dzisiejsze wydanie Wikipedii nie informuje nawet o tym. Jaka jest “prawdziwa prawda” – nie wiadomo, ale czy to zmienia tak wiele? Nie aż tak bardzo, chociaż stanowi znakomity przykład tego, że o osobach zajmujących kluczowe stanowiska w państwie i organach wpływających na zasadnicze aspekty życia publicznego, tak w zasadzie to nic nie wiemy, poza dziesięcio-zdaniowym Resume publikowanym na oficjalnych stronach. Wiemy jaką szkołę ten i ów delikwent skończył, wiemy częściowo gdzie pracował, dowiadujemy się niekiedy, że np. lubi grać w golfa, ale o etnicznym pochodzeniu, o duchowej afiliacji, o wzorcach ideowych, z reguły nie wiemy nic. A przecież warto wiedzieć czy ktoś współuczestniczący w najważniejszych decyzjach państwa rzutujących na całe życie obywateli, adoruje Freuda, Marksa, Engelsa i innych bożków żydowskich. Warto wiedzieć, bo adoracja ta zawsze przynosiła jak najgorsze skutki.
    Z obecnym Sekretarzem Skarbu wiążą się też i inne ciekawe zjawiska. Oto na wieść o mianowaniu przez prezydenta-elekta Baracka Obamę na stanowisko Sekretarza Skarbu, giełda amerykańska “zareagowała” wzbijając się o 500 punktów, przełamując kilkudniowy spadek i marazm “inwestorów”. Mamy wreszcie wybawiciela – krzyczano – oto przyszedł na pokład nowego, wspaniałego, lśniącego “s/s Obama” nowy guru mający uzdrowić gospodarkę – obwieściły wszystkie media, finansowe stacje i portale. Wskaźniki akcji brazylijskich kopalń, chińskich firm budowlanych, amerykańskich gigantów poszybowały w górę, bo oto przyszedł ktoś, kto “zmieni to wszystko”, “uporządkuje bałagan”, “przebuduje gospodarkę”. Zaczęło się więc intensywne budowanie “nowego wspaniałego świata”, chociaż, jak ostrzegł swoistym bełkotem prezydent-elekt: “Będzie jeszcze gorzej zanim będzie lepiej”. Pomóc miał w tym procesie Timothy Geithner – “nowy” człowiek, przyjęty przez “inwestorów” niemalże jako “wybawiciel”. No cóż, przy takim poziomie medialnego kwiku można przeforsować każdą, nawet najbardziej absurdalną tezę, również i tą, że Geithner pochodzi spoza układu, jest “nowym” człowiekiem, no i że naprawi rozstrojoną gospodarkę. Przykład Geithera pokazuje przy okazji jak bardzo zmanipulowane są media, które potrafią na zawołanie wytworzyć efekt eurofii czy przygnębienia.
    Z uwagi na skomplikowane powiązania współczesnych instrumentów ekonomicznych, stosowany żargon finansowy graniczący z nowomową oraz to, że ekonomia jako tzw. nauka społeczna czyli w gruncie rzeczy pseudonauka jest w stanie wyprodukować sprzeczne ze sobą odpowiedzi, przeciętnemu obywatelowi można wmówić niemal wszystko. Wyspecjalizowane w nowoczesnej inżynierii socjotechniczej wszechwładne media, nie tylko na poziomie treści, ale nawet doboru towarzyszącej oprawy muzycznej stwarzają “klimat dnia” – a to totalnej klęski, a to zwycięstwa w bitwie o “lepszą przyszłość”, a to chwilowego zawieszenia. Wystarczy przez kilka dni posłuchać dajmy na to takiego National Public Radio, czyli tzw. publicznego radia amerykańskiego, by gołym okiem dostrzec, raz to prymitywną, raz niezwykle wyrafinowaną manipulację. Aby sprostać zapotrzebowaniu na “kozła ofiarnego”, media te wyszukują też kolejnych “winnych” obecnego kryzysu by na nich chwilowo skupić wzbierającą się złość, a stają się nimi a to brokerzy i spekulanci z Wall Street, a to szefowie największych korporacji, a to oszuści mniejszego kalibru, których zresztą zawsze niemało.
    Najmniej winni okazują się być jednak ci, którzy od lat nieprzerwanie dzierżą władzę w poszczególnych rządowych bankach różnych państw, w amerykańskim “federalnym” banku rezerw i różnego rodzaju radach nadzorczych niezliczonych ciał finansowych, doradczych i “pozarządowych organizacji”. Osobników tych nie eksponuje się zbytnio w mediach, nie ukazuje się ich jako sprawców dzisiejszej klęski czy – broń Boże – jako złoczyńców. Wręcz przeciwnie – pokazywani są jako kolejni wybawcy. Jako jednego z takich wybawicieli przedstawiono Timothy Geithnera, człowieka który pomimo stosunkowo młodego jak na wyjadaczy finansowego establishmentu wieku, był doskonale znany w kręgach finansowych i od lat zaangażowany w budowę systemu określanego już nawet oficjalnie jako “nowy porządek finansowy”, czyli elementu masońskiego Nowego Porządku Światowego, w którym wszystkim będzie żyło się dobrze, a niektórym jeszcze lepiej. Geithner to ten sam, pod którego bacznym okiem doprowadzono do kryzysu, który tak “niespodziewanie wybuchł” w czasie kampanii prezydenckiej. Geithner zatem to nie żaden człowiek spoza układu, lecz właśnie skuteczny wykonawca konkretnego Planu globalizacji. Jak pisze finansowy portal CNN.Money (listopad 2008):
    “Geithner dzierżył przez ostatnie pięć lat jedno z najbardziej wpływowych, choć mało znanych stanowisk w tym kraju – jako prezydent New York Federal Reserve. Jego pozycja polegała w gruncie rzeczy na nadzorowaniu Wall Street. Jest również członkiem federalnego komitetu ‘otwartego rynku’ (Federal Open Market Commitee), który ustanawia politykę monetarną kraju”.
    Jakże to więc: przez pięć ostatnich lat był tym, który “nadzorował” Wall Street, którego ekscesy wskazuje się dziś jako przyczyny kryzysu, współustanawiał politykę monetarną, która zawiodła w całej rozciągłości, był również członkiem Rady Stosunków Międzynarodowych (Council on Foreign Relations – CFR), wpływowego ciała dbającego o podbudowę teoretyczną imperialnego ekspansjonizmu USA i pryncypialność wobec “największego sojusznika” USA, czyli Izraela – i pomimo tego uważa się jego kandydaturę jako idealną i mającą przynieść Ameryce zbawienie? Otóż, nie “pomimo”, lecz właśnie dlatego.
    KONSEKWENCJE
    Manipulacja medialna, nadreprezentacja Żydów na kluczowych stanowiskach systemu finansowego, brak otwartości, a najczęściej zupełna tajność wielkich operacji finansowych, ukrywanie przed społeczeństwem bieżących działań kluczowych instytucji, nie dopuszczanie do poznania historycznych danych, ścisłe strzeżenie planów na przyszłość, przyzwolenie na tworzenie nowych i funkcjonowanie nieetycznych instrumentów finansowych, przede wszystkim lichwy – to tylko kilka przyczyn obecnego kryzysu. Thomas Jefferson przestrzegał, że “Instytucje bankowe są bardziej niebezpieczne dla naszej wolności niż czynna armia.” Prezydent Andrew Jackson, który już przed 180 laty sprzeciwiał się próbom utworzenia przez żydowskich bankierów “Banku Narodowego” (Bank of the United States), za co przeprowadzono na jego życie trzy zamachy, o bankierach mówił bez ogródek: “Jesteście plemieniem żmijowymi i złodziejami. Mam zamiar wyplenić was, i z pomocą Boga, wyplenię was. Ach, jeśli tylko naród amerykański zrozumiałby poziom niesprawiedliwości w naszym systemie monetarnym i systemie bankowym, to nim nastałby jutrzejszy dzień, wybuchłaby rewolucja.” (…)
    Autor: Lech Maziakowski
    Na podstawie: Pakistan Daily
    Pełny tytuł: „Fałszywe złoto, zatruta ekonomia efektem talmudycznej moralności”
    Źródło: Bibuła
    PRZYPIS
    [1] Sytuacja z wyszczególnianiem firm (Yellow Pages) i instytucji rządowych (Blue Pages) zaciera się w dobie Internetu, gdyż obie te grupy wylistowane są w jednej wyszukiwarce domeny http://www.yellowpages.com. “Federal Reserve System” jest tam zakwalifikowany jako “instytucja rządowa”. Jeśli jednak wrócimy do drukowanych w latach wcześniejszych osobnych książek telefonicznych, zjawisko to stanie się czytelniejsze.

    Artykuł z pakistańskiej gazety:
    http://www.daily.pk/fake-gold-bars-in-bank-of-england-and-fort-knox-14477/
    Artykuły z portali finansowych:
    http://news.goldseek.com/GoldSeek/1258049769.php
    http://209.85.129.132/search?q=cache:wyBKahtOCvQJ:www.financialsense.com/fsu/editorials/willie/2009/1118.html
    http://www.financialsense.com/fsu/editorials/willie/2009/1118.html&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl
    Chciałem zwrócić uwagę na fakt że złoto powoli znika z naszego życia.Złoto od zawsze było i jest podstawowym środkiem płatniczym, pieniądze mają pokrycie w złocie-aby miały swoją wartość itp (ale to zapewni wiecie :), więc nie bede się rozczulał 🙂 ) Zapewne każdy spotkał się z tym art:
    http://wolnemedia.net/?p=20627
    „…zużywając do tego celu 16 tysięcy ton wolframu, dokonano fałszerstwa w postaci wyprodukowania od 1,3- do 1,5-miliona odpowiednich sztabek wolframu…” każda o wadze 400 uncji (jedna uncja to 31,1g). Osobiście uważam ze to złoto wpadło w ręce Bilderbergów a teraz zaczyna się kolejny etap wprowadzania wirtualnej gotówki .
    Ostatnio w telewizji pojawiły się reklamy http://gotowkazazloto.tv wnioskując po samych reklamach widać że jest to akcja miedzy narodowa. Zastanawialiście się ile złota jest w rekach samych ludzi !?! A jeśliby udało się im to złoto odebrać, to niemili by żadnego zabezpieczenia finansowego.

    Zgadza się … w Anglii od 1,5 roku naparzają reklamy ” KUPIMY TWOJE NIECHICIANE ZŁOTO” … i teraz dla zinteresowanych .. złoto monoatomowe do czego słuzy zachęcam do zapoznania sie z pracą dr. dana wintera „przeznaczenie DNA” lub zagooglowac monoatomowe złoto lub w wersji angielskiej wrzuce taki mały komercyjjny przykład http://sklep.ateraz.pl/Monoatomowe_Zloto_Koloidalne-k12-0-3-default.html

    1. http://biznes.interia.pl/news/chinski-apetyt-na-amerykanskie-aktywa,1549050,4200

     Chiński apetyt na amerykańskie aktywa

     Globalne dysproporcje ekonomiczne bynajmniej nie zanikają. Wręcz przeciwnie – będą się powiększać. Dostatecznym wyzwaniem będzie już sama walka z konsekwencjami takiego stanu rzeczy dla gospodarki, ale – czego dowodzi grożąca nam perspektywa wybuchu „wojen walutowych” – o wiele bardziej niewygodne będą polityczne implikacje tej sytuacji…………………

     *
     USA znajdują się w pułapce

     Prezesi Rezerwy Federalnej, przed posiedzeniem zaplanowanym na 2 i 3 listopada, zastanawiają się nad przyszłym kształtem polityki monetarnej. Kolejna tura „ilościowego luzowania” wydaje się być już właściwie przesądzona. więcej »

     *
     Tak źle nie było od II wojny światowej

     Deficyt budżetowy USA w roku fiskalnym 2010 (skończył się 30 września br.) wyniósł 1,294 bln USD (8,9 proc. PKB) i był mniejszy od ubiegłorocznego o 122 mld USD. To jednak i tak dwa najgorsze lata budżetu od zakończenia II wojny światowej. więcej »

     *
     USA: Duże bezrobocie źle wróży

     Rynek pracy tylko nieznacznie poprawił się od stycznia, czyni 2010 rokiem straconym dla milionów amerykanów, którzy wciąż nie mają pracy. Dla Demokratów, tuż przed wyborami do Kongresu, jest niepokojąca sytuacja. więcej »

     ZOBACZ FILM!
     Barroso: Europa potrzebuje reform

     *
     Soros – USA potrzebują nowej stymulacji

     Gospodarka USA wymaga nowej stymulacji, a nie cięć. Prezydent Barack Obama nie powinien redukować rządowych wydatków w okresie wysokiego bezrobocia z zamiarem zmniejszenia deficytu – przestrzega finansista George Soros we wtorkowym „Financial Timesie”. więcej »

    2. Cieszą ich tylko wielkie straty.

     Wysadzenie systemu finansów w powietrze było nieświadomym efektem psychiki bankierów i maklerów, którzy czerpią radość z destrukcji – pisze „The Telegraph”.To wynik wieloletnich badań naukowców z Cardiff University.

     Badania na inwestorach i przedsiębiorcach dowiodły, że mają oni w sobie masochistyczny element, którego efektem jest radość z dużych strat finansowych – twierdzi Paul Crosthwaite z Cardiff University.

     Jego zdaniem zachowanie bankierów przypomina indiański rytuał „potlatch”, w którym niszczono własne dobra materialne dla okazania innym konkurentom, w przewrotny sposób – swojego bogactwa.W sektorze finansowym wprowadzono większą kontrolę, ale maklerzy mogą ponownie wywołać kryzys, ponieważ ich destrukcyjne zachowanie jest kwestią ludzkiej psychiki – pisze „The Telegraph”.

     Źródło: http://www.sfora.biz/Bankierzy-to-szalency-Kryzys-wywolali-dla-zabawy-a25520

    3. http://gielda.onet.pl/kghm-szuka-nowego-wiceprezesa,18727,3742939,1,prasa-detal

     KGHM szuka nowego wiceprezesa
     25 października 2010

     Analitycy Concorde Securities podnieśli rekomendację dla KGHM do „równo z rynkiem” z „niedoważaj”, a cenę docelową… »
     22 paź, 13:44 | PAP
     KGHM TFI kupiło od MSP Zespół Uzdrowisk Kłodzkich za 138,2 mln zł 21 paź, 19:47 | PAP
     Miroslav Rakowski od 1 stycznia 2011 prezesem PTC 21 paź, 19:02 | PAP

     W KGHM trwa konkurs na opuszczone przez Ryszarda Janeczka stanowisko wiceprezesa do spraw produkcji. Już poprzednie konkursy, organizowane od momentu, gdy Platforma Obywatelska przejęła władzę w kraju, dowiodły, że grono menedżerów z najwyższej półki wcale nie kwapi się do zarządzania Polską Miedzią. Dotychczas wśród kandydatów do zarządu nie było wielkich nazwisk………

     ble ble ble dalej lament jak mało zarząd zarabiał do tej pory i mimo podwyżki, mało zarabia…i dlatego nie ma chętnych na 75.000 PLN miesięcznie !!! 🙂

     NIE WIERZĘ W TO !
     TO JEST ŚCIEMA !!!
     TAM COŚ GNIJE !!!
     A EW. KANDYDACI WIEDZĄ CO !!!

  1. Istnieje realne zagrozenie, ale nie beda o tym pisac,
   bo i po co?
   – żeby masy mieć na ulicach ?

   Jesli nie ten sztorm to nastepny badz kolejny …. ale jeszcze w 2010 lub na poczatku 2011 zmiecie cywilizacyjne osiagniecia w ciagu jednej doby.

   A co dalej? Powrot do przeszlosci 🙂 – czyli jakies 150 lat do tylu 🙂

   1. ja jestem za – ZOBACZYMY WTEDY CO BEDZIE SIE LICZYC – TAK NAPRAWDĘ – A ijestem ciekaw jak to niejaki zeno wszelkie niedogodnosci zwalczy modlitwą zamiast dzialań konkretnych – ale nie ch sie bawia do konca – 70% ludzi umrze z powodu ZWYKLEGO BRAKU ZARADNOSCI I WIEDZY PODSTAWOWEJ
    ===================
    niebawem sie wszystko stanie nieważne – zima u nas na polnocy i lato na poludniu – BĘDZIE CIEKAWIE

    Słońce przyczyną ocieplenia Ziemi i innych planetBadania dowodzą, że to właśnie Słońce jest rzeczywistym powodem globalnego ocieplenia, jako że wyższy poziom energii Drogi Mlecznej niemal z całą pewnością zmusza je do palenia się w wyższej temperaturze i emitowania większej ilości energii. Z tego samego powodu ociepleniu ulegają także pozostałe planety Układu Słonecznego, takie jak Mars, Neptun i Pluton. Temperatury podnoszą się na dosłownie wszystkich planetach naszego układu i jest to najwyraźniej nie związane z jakimikolwiek lokalnymi zjawiskami, takimi jak gazy cieplarniane itp.
    Habibullo Abdussamatow, szef badań kosmicznych w rosyjskim Obserwatorium Astronomicznym Pułkowo w St. Petersburgu przypisuje fluktuacjom na Słońcu zanikanie zmarzlin lodowych na Marsie oraz obecny trend globalnego ocieplenia na Ziemi. Jego komentarze opublikował w sieci National Geographic News.
    Benny Peiser, społeczny antropolog z Uniwersytetu Johna Mooresa w Liverpoolu, zajmujący się monitorowaniem badań i danych na temat asteroid, globalnego ocieplenia i innych potencjalnie apokaliptycznych zdarzeń, zacytował ostatnio w swoim codziennym biuletynie elektronicznym wypowiedź z błoga o nazwie Strata-Sphere: „Globalne ocieplenie na Trytonie, księżycu Neptuna, oraz na Jowiszu i Plutonie, a obecnie także na Marsie, zmusiło niektórych [naukowców] do podrapania się w głowę ze względu na to, że być może jest jakaś wspólna przyczyna ocieplenia tych wszystkich planet… Czyżby występował jakiś wspólny dla wszystkich planet naszego Układu Słonecznego czynnik, który sprawia, że wszystkie one doświadczają jednocześnie ocieplenia?”

    PRZYCZYNA MOZE BYC ZBLIŻANIE SIE W KIERUNKU SŁOŃCA OGROMNEGO OBIEKTU KTÓRY ZAKŁUCA NORMALNE PROCESY ZACHODZĄCE NA SŁOŃCU –

   2. I to jest top temat, najważniejszy, cała reszta to chwilowe mydlenie oczu. Temperatura na innych planetach naszego US wzrasta już teraz i to nie od wczoraj.

    Piszecie co będzie się działo na powierzchni ziemi. Oni nie bardzo się tym przejmują bo będą… pod ziemią w potężnych bunkrach za biliony dolarów wyposażonych w sprzęt i technologie wyprzedzające te na powierzchni ziemi o tysiące lat. A skąd ją mają? pokombinujcie to się dowiecie, dla podpowiedzi „Grenada Treaty”.
    Pod usa są całe miasteczka oraz trasy komunikacyjne łączące je przez całe terytorium usa o czym mówił geolog który je budował przez wiele lat i za wyjawienie tego został zabity – YT Phil Schneider.

    Mizia, dzięki za temat najbardziej istotny ze wszystkich czyli pierdołów którymi karmią nas media.

    Wkrótce życie zostanie przewartościowane o 180 % i bardzo dobrze bo szambo to nie perfumeria. Czas jest bliski, choć nie znam dokładnej daty ewentualnie można poszukać w kodzie biblii bo tam jest tyle, że jeszcze bardziej ukryty niż zwykłe info.

    1. cd. Nadaktywność słoneczna wpływa też na ludzki umysł / behawior, zawsze jak były rewolucje to wtedy gdy był szczyt aktywności słonecznej, pobudzenie u ludzi, agresja etc.

     Ponadto jeśli chodzi o elektronikę / elektrykę to odłączenie od sieci nic nie da – i tak zaindukuje się prąd w wyniku pola magnetycznego i zwyczajnie popali / uszkodzi nawet wyłączone urządzenia.

     Bunkry są również w Norwegii a także norweski bank nasion Seed Vault.

     „Elity” do samego końca nie powiedzą ludziom co jest grane, w międzyczasie jak na powierzchni wywołają kryzys żeby ludzi tym zająć będą ewakuacje pod ziemię.
     Zobaczcie zapis w Biblii mówiący iż ludzie będą „znikać” choć nie tylko z tego powodu, przynajmniej w najbliższym czasie.

     Do tego dochodzi bardzo intensywny i narastający ostatnio czynnik pozaziemski. Ich aktywność obecnie jest ogromna.
     Np. obiekt techniczny Zdany 2006.

      1. ZBYT DLUGO BY PISAC JUZ KIEDYS W ZESZŁYM ROKU PISALEM NA GRYPA 666 – tyo plan selekcji niezbednych bez ich wiedzy –
       że są wybrani do …….. nie wazne wielu jest poza zasiegiem a wielu by sie zdziwiloże są wytypowani pmimo ze wszem i w obec spoleczenstwo dzisiejsze uważa ich za odpad lub margines ……

     1. och Miziu
      aż mi się kręci w głowie
      i na plus i na minus
      wiesz – powiało chłodem nieznanego i nieskończonego wszechświata
      zero bezwzględne
      −273,15 °C
      a ja niestety mam ciało
      gdybym była tylko duchem – no problem
      co za klimaty na noc

       1. dlatego że i owszem cofniemy się z technika o jakies 200 lat – ale bedziemy nadal ludżmi XXI wieku z wiedzą i co najważniejsze bagażem doswiadczeń – co bylo złe a co dobre -idealna pozycja do pójscia ludzkosci w innym kierunku – a jakie to kierunki niech kazdy sam sobie wyobrazi
        WTEDYPRAKTYCZNIE MOZNA WSZYSTKO ZMIENIĆ OD POLITYKI PO GOSPODARKĘ ….
        popatrz z tej strony – rozbłysk zniszczy tylko technike i -i internet a więc nie spotkamy sie wirtualnie w tym gronie – ale moze ludzie zaczną się spotykać osobiscie i ponownie odkryja zaletę kontaktow osobistych

     2. reset technologiczny jest do nadrobienia
      tym bardziej, że przecież kryją to wszystko pod ziemią, a nawet więcej niż jest na powierzchni

      ludzie potrzebują resetu mentalnego, a przede wszystkim duchowego – to jest podstawa
      materia jest wtórna do ducha
      to duch rządzi
      i podświadomość, oba często bardzo chore
      hierarchia wartości jest spieprzona
      co poradzisz…
      smutno mi się zrobiło

      1. zapewniam cie ze doswiadczenie dla wiekszosci było by tak traumatyczne po tym „pstryku” ze zmieniło by no nie wszystkim ale wiekszosci chore zasady jakimi sie kierują na właściwe tory
       jest teraz ponoc jaqkis nowy film w kinach wlasnie qw tym temacie
       ==============
       fortuny dorobkiewiczów , rokefelerow w ciagu sekundy do zera – WARTOSCI TO NABRALO BY TO CO I KTO POTRAFI

      1. NO no no – jak wpadnie tutaj straznik moralnosci – mnich zenobiusz to zglosi sprawę do komisji – stosownej i będzie ekskomunika dla rozpustnikow – internetowych
       ===============
       bo u niego tylko kostur i rozaniec – żadnych rożowości ……

      2. własciwie to powinnaś / powiniennes – zalozyć wlasny blog – tyle materialu co podajesz to – NIESAMOWITE – a wypromować ogladalnosc umnie i wspolpracować . przemyśl temat i odpowiedz

     3. nie mam w zwyczaju przejmować się opiniami wszystkich, ani wielu
      ludzie są zmienni, niepewni
      siły trzeba szukać w sobie
      prawda daje siłę
      wklejam to co wyskoczyło :

      1. „ludzie są zmienni, niepewni” – tak to prawda ale nie wszyscy – choc w swoim czasie byłem nawt przekonany że wszyscy – to kwestia ilosci – że tak powiem wpaek na minę
       =====================
       tak po muzyczce widzę że musimy byc zblizeni wiekowo .
       ps. od jutra bede mial polskie oprogramowanie i klawiature jak dowiozą oczywiscie – to bedę bardziej ortograficznie zrozumiały – bo teraz to katorga – polskie znaki wyklikac

     4. Miziu
      blogów jest zatrzęsienie
      miałam już propozycje
      nie mamy już na to czasu – ludzi trzeba budzić, a nie zajmować się promowaniem siebie
      prawda jest najważniejsza
      a zobacz – ile jest prawdy dookoła ?
      toniemy w kłamstwie, oszustwach
      Myśle, że Stwórca patrząc ta ten bajzel – często czuje obrzydzenie – bo ludzie są żałośni, a ja podziwiam jego cierpliwość…

      Jest jednak stara mądra zasada – chcesz zmieniać świat – zacznij od siebie…i to działa

      1. czasu jest malo a ty – piszesz to samo o jakiejs auto promocji – ja nie piszę tu dla poklasku lub jakichś ilosci wejsć piszę to co uważam za ważn eno moze czasem przeginam ale tylko poto zeby bardziej wyczulić i zwrucić uwagę – powiem ci tak że juz troszkę świata widzialem wielu ludzi – i jest niestety żle – LUDZIE – SĄ ZDEPRAWOWANI – kruluje podlosć i ogolne zlo –
       to co piszesz „chcesz zmieniać świat – zacznij od siebie” sprawdzone wielokrotnie – zmienisz sie – otoczenie doprowadzi cie z powrotem do stadnych podlych zachowań a jak bedziesz odstawać od reszty – przepadniesz – sa jednostki – ktore są oddalone od siebie i nie sa w stanie sie w slusznej sprawie wspierać – ALE TYLKO I WYLACZNIE WSKAZUJĄC A NIE NAKAZUJAC JAK NIEKTORZY TU APOSTOLOWIE Z . WLASNEJ WOLI I
       =====================
       ja stoję z boku zeby sie nie upaprać i nie wkrecać w konflikty – STARAM SIE NIE PODLACZAC DOŻADNEJ ZE STRON – ALE KIEDY NAWET KTOS KTO ROBI JAK ROBI I PRZYDARZY MU SIE ZACHOWAĆ PRZYZWOICIE STARAM SIE TO WYEKSPONOWAĆ –

     5. Miziu Kochany
      nie mówię o Tobie
      Twoje ego nie woła o promocję 🙂
      to się czuje
      to była uwaga ogólna na podstawie sumowania obserwacji
      nie pisałabym tu, gdyby to była świątynia PR
      chodzi o zwykłe informowanie, uświadamianie ludzi
      ale nie na chama jak inkwizycja
      każdy ma swój poziom i tempo rozwoju, na siłę za uszy nie pociągniesz
      ot i wszystko
      big hug

      1. DLATEGO WLASNIE TY POWINNAS PROWADZIĆ BLOG – WIEM CO MOWIE – NIE KAZDY DO TEGO SIE NADAJE TY WLASNIE SIE NADAJESZ TYMBARDZIEJ ZE NIEDLUGO ZNIKAM ……. Z NETA – ktos musi wskoczyć w puste miejsce

     6. Mizieńku
      nie mam pojęcia o takich wyzwaniach – zaraz by mnie załatwili jacyś bojownicy o właściwy akcent albo średnik
      nie mówiąc o jedynie słusznej walce o krzyż, i inne ściemy
      dlaczego to zostawiasz ?
      dlaczego znikasz ?
      co to znaczy ?
      masz chyba mój adres mailowy – może zaczniemy priv poza forum pro publico?
      bo zaraz będą nasze cytaty u konkurencji…

      1. myslalem ze spi sie juz – CO DO PRIVA TO TA poczta dziala – O DO KRYTYKOW mnie chcieli zaszlachtować ale polegli – w starciach – teraz jeszcze czasami sie zdaza – A ZAPAMIETAJ NIE LICZY SIE FORMA TYLKO TREŚĆ i INTENCJA- zawsze to mówie do tych ą ,ę fachowców – zdaje sie ze troszke zmienilem n etykietę –
       DLATEGO POWINNAS ZALOZYC BLOGA – bo madrych i umiejacych wyeksponować ważne sprawy jest promil – ZRESZTĄ SPÓJŻ NA NET I CO TAM JEST –
       =================
       dam znać na pocztę

       1. w zasadzie lubie wszystko wmiare wytonowane i – jak wysylalem probki – o 3 w nocy prawie wszystkoco spelnia ten warunek jest ok.
        a wlasciwie to dlaczego nie spisz po nocach …..
        i wpisy robisz z opoznieniem –

       2. normalna sprawa ze wykonanie – jest świetne – samo to ze potrafia to robić bez „aparatury” niezbednej dzisiejszym muzykom – profesionalizm –
        co do poczty wysle próbnego maila – jutro –
        a teraz co bytu no chyba spac trzeba – do jutra .
        ps. konkurencja oglosi skandal obyczajowy –

      2. wiesz „knkuencja” – to zbyt wielkie slowo aby nazywać tak to co robi sie tam w okolo 70% tekstow – reszta nawet mogla by być – szkoda że po drodze sie chlop zgubił w statystykach wejsc i innych tematach pod pobliczke i dla poklasku watpliwej – …….

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!