DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„MISTYCYZM 21 – POZNAJ SIEBIE!!!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Dlaczego powinniśmy poznać siebie? Co mamy w sobie przede wszystkim poznać? Na jakie pytania mamy sobie odpowiedzieć? Co w ogóle wiemy o sobie?To wlasnie jest pierwzy krok, ktory dusza musi zrobic aby sie dalej rozwijac mogla !

Podobny obraz

Ludzie, a zwłaszcza starsi w rodzinie, traktują młodych ludzi jak małe dzieci, które nie mogą mieć swojego zdania. Jeśli Pani jest już dorosła, powinna się Pani upomnieć o swoje prawa i żyć po swojemu. Gdy rodzina zobaczy, że jest Pani nieugięta, w końcu machnie ręką, uznając to za dziwactwo.

Jest to wymysł teozofii, na której opierali się Freud i Jung. Każda dusza to indywidualna świadomość połączona ze świadomością Boga linkiem, za pomocą którego dusza jest przyciągana do niego w drodze powrotnej. Tak, ludzie wytwarzają wokół siebie pole, które oddziaływa na innych. Dłuższe przebywanie w złym towarzystwie powoduje pogarszanie zachowania, coraz poważniejsze konflikty z prawem, wpadanie w nałogi, budowanie się złych nawyków itp. Jeśli wszedłeś między wrony, musisz krakać jak i one

Znalezione obrazy dla zapytania dusza polaczenia z bogiem zdjecia

Te rzeczy istnieją naprawdę, choć religia przedstawia je na swój prymitywny sposób. Mistycyzm się tym nie zajmuje, ponieważ jego nauki prowadzą w górę, do Boga, a nie w przeciwnym kierunku. Mistycyzm ostrzega ewentualnych entuzjastów przed babraniem się magią, bez względu na to jak „szlachetne” mogłyby się wydawać motywy na pierwszy rzut oka. W mojej książce „Poznaj siebie” jest trochę na ten temat. Jest to wyjaśnienie dlaczego nie powinniśmy się tym zajmować.

Podobny obraz

Intuicja jest ludzką formą instynktu i jest funkcją duszy. Słuchanie głosu intuicji jest bardzo pożyteczne, ale trzeba uważać, bo ego lubi się pod nią podszywać. O ile czysta intuicja daje nam zawsze właściwą radę, o tyle jej głos przepuszczony przez pryzmat ego zostaje „zakolorowany” jego różnymi cechami i rada jest taka, jaką posiadacz tego ego chce usłyszeć. Więcej na ten temat w „Poznaj siebie”

Podobny obraz

Mamy rzeczywiste potrzeby i bez niektórych rzeczy nie możemy się obejść, nie możemy nie zdobywać wykształcenia i zawodu itd. Są jednak takie, które przybierają postać zachcianek i wtedy zaczyna się łańcuszek coraz bardziej wygórowanych pragnień, który zamienia się w obsesję. Jeśli będziemy folgować niewinnym pragnieniom, stworzymy ten łańcuszek, który nas w końcu ubezwłasnowolni. W międzyczasie włączymy w to innych ludzi, manipulując nimi i szantażując. I popełniając karmę.
Znalezione obrazy dla zapytania dusza polaczenia z bogiem zdjecia

Proszę spojrzeć na swój komputer. Skrzynka z elektroniczną zawartością to mózg, który będzie zupełnie bezużyteczny, jeśli nie posiada oprogramowania. Tym co sprawia, że komputer „żyje” i pracuje, jest jego program operacyjny, np. Windows, czyli umysł. W ten sposób metafizyczny umysł kieruje fizycznym mózgiem i dalej ciałem. Umysł składa się z czterech części, w tym z inteligencji i ego. Inteligencja przepuszczona przez pryzmat ego, to intelekt.

Podobny obraz
zrodlo:studiozaprog
zdjecia z internetu
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “„MISTYCYZM 21 – POZNAJ SIEBIE!!!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: