NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7296 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Jak z katów uczynić ofiary”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

W ciągu ostatnich tygodni narasta kampania nienawiści wobec LGBT. Kluczową rolę odgrywa w niej Kościół katolicki, którego najwyżsi hierarchowie obrażają, dehumanizują, poniżają osoby nieheteroseksualne. Wypowiedź arcybiskupa Jędraszewskiego o „tęczowej zarazie” nie jest tutaj wcale wyjątkiem. Kościół wykorzystuje swój autorytet, swoje wpływy, swoją siłę, aby zdezawuować i opluć LGBT. Rządy PiS tę nienawistną nagonkę zintensyfikowały, dając klerowi dodatkowe wsparcie polityczne i medialne.

Okazało się jednak, że kler przesadził. Kampania nienawiści wobec LGBT okazała się tak brutalna, że doszło do aktów przemocy, które w ostatnich dniach narastają. Osoby nieheteroseksualne coraz częściej padają ofiarą agresji, a media publiczne i nienawistni księża używają coraz brutalniejszych sformułowań wobec nich. Po przerażających wydarzeniach w Białymstoku czołowi politycy PiS zauważyli, że pewna granica została przekroczona. Czy jednak fala agresji wobec LGBT została powstrzymana? Nic z tych rzeczy. Propagandziści rządowi wpadli na pomysł, aby z księży zrobić… ofiary, a z opluwanych mniejszości seksualnych uczynić prześladowców.

Dlatego też od kilkunastu dni słyszymy, że księża, czyli najbardziej bezkarna i uprzywilejowana grupa w Polsce, jest agresywnie atakowana przez „ideologię LGBT”. Skąd to przekonanie? Otóż miał miejsce jeden przypadek pobicia księdza, a ponadto powstało sporo dzieł artystycznych, które w krytycznym lub awangardowym świetle przedstawiały symbole religijne. Z jednej strony więc mamy systemową dyskryminację LGBT, ich dehumanizację, coraz częstsze akty agresji, mowę nienawiści sączącą się z tysięcy kościołów w całym kraju i na antenach mediów rządowych, depresje i myśli samobójcze dziesiątek tysięcy osób nieheteroseksualnych, a z drugiej strony jeden przypadek pobicia księdza i kilka krytycznych dzieł artystycznych, które nie zachęcają do przemocy ani nikogo nie dyskryminują, a co najwyżej opierają się na krytyce bóstw i symboli religijnych. Mimo to premier polskiego rządu w żaden sposób nie stanął w obronie LGBT, za to wyraził solidarność z… księżmi. Tuż po pobiciu księdza w Szczecinie Mateusz Morawiecki powiedział: „Na akty agresji nie może być żadnego przyzwolenia, pobicie księdza i próba profanacji mszy św. w Szczecinie zasługują na szczególne potępienie ze wszystkich stron bez względu na poglądy polityczne”. Podobnej wypowiedzi premiera wobec wielu przypadków przemocy na tle homofobicznym nie było. Warto wspomnieć, że media prawicowe po akcie przemocy w Szczecinie promowały wersję, zgodnie z którą napastnicy na plebanii chcieli homoseksualnego ślubu, czemu zaprzeczył sam zaatakowany ksiądz. Tymczasem otwarta przemoc, agresja, wyzwiska wobec LGBT w setkach przypadków mają otwarcie homofobiczny charakter, a ciężko pobity został też Przemysław Witkowski, który ośmielił się skrytykować homofobiczny napis na murze.

Propaganda rządowa konsekwentnie z nienawistnych agresorów czyni ofiary. Zwieńczeniem tych działań jest wniosek posłanki PiS, Anny Sobeckiej, również znanej z homofobicznej mowy nienawiści, aby w kodeksie karnym księża byli bardziej chronieni niż obecnie. Innymi słowy, grupa, która i tak ma już mnóstwo przywilejów, która od lat bezkarnie inicjuje nagonki na LGBT, feministki czy ateistów, która kryje pedofilów w swoich szeregach, ma zyskać jeszcze większą ochronę prawną niż dotychczas. Chodzi pewnie o to, aby nikt nie mógł podać do sądu nienawistników w sutannach i aby łamanie przez nich prawa pozostało bezkarne.

 

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: