DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

„Chiny mobilizują wojsko. Gotowość do wojny. Jasny przekaz prezydenta”

Prezydent Chin Xi Jinping wezwał we wtorek armię do zwiększenia gotowości bojowej. Podkreślił, że wojsko musi być gotowe do wojny.

Prezydent Chin pochwalił działania wojska.
Prezydent Chin pochwalił działania wojska. (Getty Images)
We wtorek odbyło się spotkanie plenarne delegacji z Chińskiej Armii Ludowo-Wyzwoleńczej i Ludowej Siły Zbrojnej Policji. Swoje przemówienie wygłosił m.in. prezydent Xi Jinping, a także sekretarz generalny Komitetu Centralnego Komunistycznej Partii Chin.
We wtorek odbyło się spotkanie plenarne delegacji z Chińskiej Armii Ludowo-Wyzwoleńczej i Ludowej Siły Zbrojnej Policji. Swoje przemówienie wygłosił m.in. prezydent Xi Jinping, a także sekretarz generalny Komitetu Centralnego Komunistycznej Partii Chin.

Prezydent zwrócił się do wojska i nakazał większą mobilizację. Powiedział, że trwająca obecnie epidemia wywołała negatywny skutek nie tylko na gospodarkę, ale także bezpieczeństwo Chin.

Chiny nie są wystarczająco bezpiecznie – zewnętrznie, ale może także wewnętrznie. Trzeba eksplorować sposoby szkolenia i przygotowań do wojny, ponieważ sytuacja epidemiczna już się unormowała. Trzeba zintensyfikować przygotowania do walki zbrojnej, trzeba sprawnie przeprowadzić treningi wojskowe, poprawić gotowość naszego wojska do przeprowadzenia misji wojskowych – powiedział prezydent.

Chiny mają skupić się na szkoleniach i zbrojeniu. Prezydent rozkazał wojskowym, aby pomyśleli o najgorszych scenariuszach i przygotowali się do ochrony suwerenności narodowej, bezpieczeństwa i rozwoju państwa.

Jednocześnie prezydent pochwalił swój kraj za działania w obliczu epidemii. Powiedział, że po raz kolejny siły zbrojne udowodniły, że są niezastąpione i partia oraz obywatele mogą im w pełni zaufać. Zapewnił także, że nie porzucić tematu COVID-19, Chiny wciąż starają się umocnić i przygotować na ewentualną kolejną falę.

 

2 thoughts on “„Chiny mobilizują wojsko. Gotowość do wojny. Jasny przekaz prezydenta”

    1. to wciąż tylko ludzie. gdyby mieliby na wyposażeniu to czego każdy się boi, „oszustw, hacks: aimbot, wallhack” ciężko było by wygrać. po za użyciem bomby masowego rażenia. wygrana z tym jest niemożliwa. dlatego wszyscy zdecydowali się „nie badać tej technologii”. a powinni. jednymi z niewielu są hakerzy, ludzie związani z obyciem „maszyn” którzy podołali by tej technologii. gdy organizacja przestępcza ma do dyspozycji taką technologię, ciężko stwierdzić ilu policjantów czy wojskowych zginęło by w zaledwie dwóch sekund. może 10 może 30, zależy na jakim stopniu rozwoju. a dotychczas ta technologia jest używana w turret,wieżyczkach gdzie są instalowane „działka maszynowe, rakietowe, laserowe”. więc bardziej jest rozwijana ta technologia, niż zabraniana.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: