NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7290 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Były wiceprezes Pfizer: „Rządy okłamują cię i przygotowują się do masowego wyludnienia”
MORGELONY – broń biologiczna XXI wieku!! FOTO +18
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Antarktyda – starożytny kontynent, który nie zawsze był bryłą lodu”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Nasza Ziemia nie została zbadana do końca i kryje jeszcze wiele tajemnic. Dała nam się poznać swym bogactwem form w części, którą widzimy na powierzchni. Najbardziej tajemnicze i zakryte zostaje to, co kryje jej wnętrze…

Ziemia jest pełna wnęk sferycznych, jaskiń, grot i systemów korytarzy, posiadających własne ekosystemy i warunki pogodowe. Antarktyda to olbrzymi lądolód, który nie zawsze był bryłą lodu. Pod powierzchnią tysięcy kilometrów lodu znajduje się świat, który żyje własnym, odrębnym życiem.

Antarktyda - starożytny kontynent, który nie zawsze był bryłą loduPiękny i zimny ląd… (Fot. Getty Images)

Podziemne życie Antarktydy

Antarktyda to jedno z najzimniejszych współcześnie miejsc na ziemi, pokrytych lodem. Kiedy cofniemy się w czasie o jakieś 100 milionów lat, ze zdziwieniem odkryjemy, że wtedy była ona wolna od lodu i pokryta bujnymi pralasami, podobnymi do współcześnie porastających Nową Zelandię. Niestety, ewolucja planety zrobiła swoje i zmiany klimatyczne zamieniły Antarktydę w lodowy kontynent.

Znalezione obrazy dla zapytania antarktyda zdjecia

Istnieją teorie mówiące o tym, że na Antarktydzie toczy się życie, tyle tylko, że pod jej lodową powierzchnią. Ma się tam znajdować sieć korytarzy, tuneli i różnego rodzaju połączeń, biegnących w różne miejsca na ziemi. To one mają łączyć ludzi żyjących na powierzchni z tymi, żyjącymi pod powierzchnią, w wyodrębnionym ekosystemie.

Istnieją ciekawe teorie na temat „podziemnego” życia Antarktydy… (Fot. Getty Images)

Pamiętacie opowieści o katastrofie mitycznej Atlantydy? Teorie spiskowe głoszą, że część mieszkańców Atlantydy przeżyła katastrofę i znalazła schronienie właśnie pod lądolodem Antarktydy. Pod grubą warstwą lodu znajduje się olbrzymie jezioro polodowcowe, które zamieszkują nieznane nam, unikalne formy życia, odseparowane od światła od milionów lat.

Znalezione obrazy dla zapytania antarktyda zdjecia

Szczególnie interesująca jest południowa część Antarktydy. Znajduje się tam głęboki lej, który prowadzi wprost do podziemnego oceanu, którego powierzchnia jest trzykrotnie większa od wszystkich wód otaczających lodowy kontynent. Wody tego oceanu są szczelnie zamknięte w niebieskim kamieniu o nazwie ringwoodyt. Kamień ten jest katalizatorem, który utrzymuje stały poziom oceanów Ziemi na przestrzeni wielu tysięcy lat. Niebieski kamień znajduje się około 700 km pod powierzchnią ziemi, w sferze, która oddziela jądro zewnętrzne od powierzchni planety. Gdyby nie ringwoodyt ziemia zostałaby zalana podziemnymi oceanami, aż po czubki najwyższych gór.

Znalezione obrazy dla zapytania antarktyda zdjecia

Piramidy na Antarktydzie

W 2016 roku w Internecie pojawiły się fotografie, na których widnieją obiekty odkryte na Antarktydzie, wyglądające jak piramidy egipskie. Budowle te zostały odkryte przypadkowo, w czasie wyprawy naukowej. Według relacji członków ekspedycji, znajdują się tam trzy tego typu budowle. Znaleziono je w odległości 16 km od wybrzeży lądolodu. Mają tak gładkie ściany, że wątpliwe jest, że stworzyła je ludzka technologia. Organizacja The Third Phase of The Moon, która zajmuje się badaniem UFO, twierdzi, że piramidy na Antarktydzie zostały wybudowane przez przybyszów z innej planety. Podobno ich baza znajduje się aktualnie pod piramidami.

Znalezione obrazy dla zapytania antarktyda zdjecia

Chociaż teoria ta brzmi bardzo nieprawdopodobnie, to może być prawdziwa. Skoro gatunek ludzki nie istniał przed 100 milionami lat, w czasie „zielonej i ciepłej” Antarktydy, to kto mógłby te piramidy zbudować? Tylko Obcy. Chyba że teoria ewolucji człowieka nie przebiegała tak, jak interpretują ją współcześni naukowcy i człowiek żył w czasach dinozaurów.

Oficjalnie Antarktydę odkryto w 1818 roku. (Fot. Getty Images)

Oficjalnie Antarktydę odkryto dopiero w 1818 roku. Jak wytłumaczyć zatem fakt, że ten kontynent uwzględniają mapy francuskiego kartografa Oronteusa Finaeusa (1494–1555) i tureckiego admirała i geografa Piriego Reisa (1470–1555)? Na dodatek mapy te pokazują Antarktydę bez pokrywy lodowej. Skąd starożytni kartografowie czerpali swoją wiedzę, skąd wiedzieli, że Antarktyda była porośnięta pralasem? Może wprost od tajemniczych budowniczych piramid.

Znalezione obrazy dla zapytania antarktyda zdjecia

Przeciwnicy teorii piramid kwestionują autentyczność zdjęć przedstawiających te obiekty. Podejrzanym wydaje się też fakt, że nigdzie nie opublikowano oficjalnych nazwisk odkrywców piramid. Nie wysłano też kolejnej wyprawy dla dokładnego zbadania budowli.

Czy Antarktyda ujawniła nam już wszystkie swoje tajemnice? Mam przeświadczenie graniczące z pewnością, że jeszcze nie. Pewnie zaskoczy nas niejednym tajemniczym odkryciem czy intrygującą teorią spiskową. Spójrzmy na nią nie jak na bryłę lodu, ale jak na tajemniczy kontynent, który pozostaje niezbadany i nie do końca odkryty.

Szczególnie interesująca jest południowa część Antarktydy. (Fot. Getty Images)

 

zrodlo:londynek.net

film i zdjecia z internetu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: