DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

NIEMCY: Nieludzkie sceny w przedszkolu. Odebrano życie trzyletniej dziewczynce, nie mieści się w głowie

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

banner-wizytowka-1580899038

Przedszkole miało być bezpiecznym miejscem, w którym bez obaw można by było zostawić swoją pociechę. Niestety, stało się zupełnie inaczej. Przekonali się o tym rodzice trzyletniej dziewczynki, która została zamordowana w przedszkolu.

Ciężko uwierzyć, w to, do czego doszło w jednej z placówek opiekuńczych w Niemczech.  Przedszkole w Viersen niedaleko Mönchengladbach w Niemczech z miejsca przyjaznego i bezpiecznego dla dzieci, w jednej chwili zmieniło się całkowicie.

Policja prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa. Przerażająca zbrodnia, do której doszło, wstrząsnęła całym miasteczkiem.    Horror na oczach dzieci.

Przedszkole w Viersen miejscem dramatycznych wydarzeń  Do zdarzenia doszło 21 kwietnia. Przedszkolanki zgłosiły się na pogotowie, kiedy okazało się, że jedno z dzieci ma ogromne problemy z oddychaniem.

Do przedszkola wysłana została karetka. Ratownicy medyczni, którzy badali dziewczynkę, od razu podjęli decyzję o przetransportowaniu jej do szpitala.

Trzylatka zmarła 4 maja.   Po jej śmierci policja zaczęła badać sprawę. Wykonana została sekcja zwłok trzylatki, z której wynikało, że dziewczynka ma na ciele wiele obrażeń zewnętrznych. Od razu pojawiło się pytanie, kto może stać za krzywdzeniem małego dziecka.

Funkcjonariusze nie mieli wątpliwości, że winna jest jedna z przedszkolanek: Przedszkolanka została aresztowana  We wtorek doszło do aresztowania 25-letniej przedszkolanki, która 21 kwietnia pracowała w placówce. Młoda kobieta już usłyszała zarzut morderstwa dziecka, obecnie przebywa w areszcie, gdzie czeka na wydanie wyroku w jej sprawie.

Media nie przekazały, czy przedszkolanka przyznała się do popełnienia przestępstwa.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez niemiecki portal RTL.de rodzicie dzieci z przedszkola, wielokrotnie skarżyli się na 25-letnią pracownicę.

Wiele osób było przekonanych, że kobieta często była brutalna wobec dzieci, które znajdowały się pod jej opieką.

Radio Zet

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: