DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Śmierć pracownicy w magazynie Amazona. Co się stało w Sadach pod Poznaniem?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W nocy z 17 na 18 maja 2020 w magazynach Amazona w Sadach pod Poznaniem, zmarła na na nocnej zmianie 40-letnia kobieta. Sprawę bada Państwowa Inspekcja Pracy. Będzie ustalać czy doszło do wypadku przy pracy, czy nagłego zdarzenia medycznego. OKO.press przyjrzało się warunkom pracy w firmie Jeffa Bezosa.

Śmierć w magazynie Amazona. Związkowczyni: „Wyobraź sobie pracę 10 godzin, w gonitwie, z maską na nosie”

Majątek szefa Amazona, w trakcie epidemii wzrósł o 24 mld dolarów. To efekt przeniesienia znacznej części rynku zakupów do sieci. Pracownicy przez firmę zostali okrzyknięci „bohaterami”. Podziękowania od spółki wiszą m.in. w zakładowych toaletach. Firma wypłaciła im też dodatki za pracę w trakcie epidemii i wydłużyła przerwy z 15 do 20 minut. Zmiana trwa 10,5 godziny, przerwy są dwie.

okopress

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Śmierć pracownicy w magazynie Amazona. Co się stało w Sadach pod Poznaniem?

  1. Żeby tam pracować (w okolicy Bolesławca np) najpierw trzeba zdać test no na chyba podpierdalacza, bo dużo tam takich pytań jest, co zrobisz jak widzisz że ktoś kradnie długopisy, czy inne takie, może zdałem może nie, bo im sie te testy pomyliły.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: