KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

Pogrzeb płk Lesiaka w poniedziałek. PiS szykuje prowokacje na żałobników?

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Pogrzeb oficera.

W poniedziałek odbędzie się pogrzeb płk Jana Lesiaka. Oficer Urzędu Ochrony Państwa jako pierwszy odkrył dziwne źródła finansowania partii Jarosława Kaczyńskiego.

Od tzw. afery „Szafy Lesiaka” oficer był oskarżany przez prawice o nielegalną inwigilację. W rzeczywistości Lesiak i jego zespół badał nielegalne źródła finansowania wszystkich opcji politycznych w Polsce – na czele z lewicą.

Jednak propagandowo aferę wykorzystała tylko zorganizowana grupa związana z szefem PiS. Np. fakt, że w słynnej szafie znalazł się egzemplarz tygodnika „NIE” Kaczyński wykorzystał jako dowód, że materiały na jego temat są niewiarygodne.

To dzięki pracy płk. Lesiaka Polacy dowiedzieli się, że spółka Telegraf liderów PC miała powstać między innymi za pieniądze włoskiej mafii. Jednym z udziałowców Telegrafu była m.in. należąca do mafii spółka Di.Fra.Bi z Neapolu.

Twitter

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: