DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Oto pierwsze efekty kwarantanny: zamieszki głodowe w Chile

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Pierwsza i najbardziej oczywista konsekwencja globalnej blokady z okazji Covid-19, wszyscy znani i nie tak eksperci jednogłośnie nazwali zagrożenie globalnym głodem płynnym przejściem do globalnych zamieszek i wojną wszystkich przeciwko wszystkim.

Logika i kolejność tych przewidywalnych wydarzeń jest oczywista: ludzie z jednej strony nie idą do pracy, nie zarabiają i żyją z zasiłków lub liczą na zapasy, z drugiej strony łańcuchy dostaw ulegają zerwaniu, gdy rolnicy nie mogą dostarczać żywności konsumentom.

Dodaj do tego ruiny rolników i małych firm, dzięki którym nawet natychmiastowe usunięcie kwarantanny nie poprawi sytuacji. Dodaj do tego anomalie pogodowe, prasy drukarskie włączyły się na pełnych obrotach, wojnę handlową (jak dotąd) między Chinami i USA. Efektem końcowym jest to, co dzieje się teraz w Chile:

Z wyjątkiem krótkiego panowania Augusto Pinocheta Chile nigdy nie było dobrze prosperującym państwem, chociaż warto było zastrzelić głowy karteli narkotykowych, a także innych ognistych socjalistów i komunistów, życie w kraju szybko się poprawiło. Dlatego politolodzy i ekonomiści Robert Pakenham i William Ratlif z Hoover Institution oceniają politykę gospodarczą Pinocheta w następujący sposób:

Pierwszym krajem na świecie, który dokonał decydującego zerwania z przeszłością – od socjalizmu i skrajnego kapitalizmu państwowego po zorientowaną na rynek politykę i struktury rządowe, w ogóle nie był Dan Xiaoping, nie Margaret Thatcher Britain pod koniec lat 70., a nie Stany Zjednoczone pod rządami Reagana w 1981 r. I żaden inny kraj w Ameryce Łacińskiej lub gdzie indziej. Tym krajem był Pinochet Chile w 1975 roku.

Niemniej pojawienie się kolejnej Japonii lub Niemiec w Ameryce Południowej nie pasowało do globalnych elit, więc Pinochet miał zaszczyt przejść na emeryturę, a podczas 30 lat rządów „socjaliści” lub „demokraci” Chile spadli do poziomu z 1973 r. Nie eksportuje produktów przemysłowych, ale guano pozostawione z ptaków i nietoperzy , a także guano z drugiej rundy – warzywa, owoce, drewno i tak dalej.

 Duże i nowoczesne kraje, takie jak UE, Chiny czy Stany Zjednoczone, mają duże zapasy żywności, surowców, towarów przemysłowych i innych rzeczy, więc w sytuacji kryzysowej rządy tych krajów będą mogły wyżywić swoją populację przez kilka lat. Ponadto dolar, juan i euro są walutami światowymi akceptowanymi na całym świecie, co umożliwia ich wydrukowanie. A jeśli kraj eksportuje tylko guano, jeśli jego walutą jako towaru jest również guano, to najpierw wpada pod cios Covid-19, który zaczyna się już w Chile.

Według Bloomberga renomowani przywódcy narodu chilijskiego są nieco zaskoczeni tym, co się dzieje, ponieważ w supermarketach wciąż są wszystkie towary. To po raz kolejny sugeruje, że przywódcy Chile są również osobami całkowicie bezmózgimi, całkowicie oddzielonymi od życia i od ludzi.

Tak więc nawet najgłupsza gospodyni domowa w Harlemie wie, że pójście do supermarketu to zdecydowanie za mało, żeby półki w supermarkecie były pełne. Drugim elementem tego procesu są pieniądze, które należy przedstawić przy kasie, w przeciwnym razie zamiast towarów będą bicia. A ludzie w Chile nie mają pieniędzy. Dlatego jako zamiennik banknotów ludzie wybijają kamienie z chodnika i zaczynają je rzucać.

Ponieważ wszyscy zdają sobie sprawę z krajowej praktyki gospodarczej, najsłabszym ogniwem, które Chile okazało się być pierwszym, który zerwał łańcuch, jest to, że zamieszki głodowe już tam w pełni się toczą. Nie wiemy, który link zerwie później, ale z zainteresowaniem śledzimy rozwój wydarzeń, ponieważ wiele wspaniałych i wspaniałych krajów zaopatruje światowy rynek w guano.

thebigtheone.com/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: