KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

MORAWIECKI CZIPUJE POLAKÓW – WIELKI PRZEKRĘT, JOIN VENTURE ZE SPÓŁKĄ „KRZAK” Z USA Z SIEDZIBĄ W BARAKU

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

W ostatnich dniach Polskę opłynęła wieść z horroru, na temat umowy join venture pomiędzy HEMP & WOOD S.A, a amerykańskim potentatem ALIVECEL LLC, który okazał się być słupem, za pośrednictwem którego rządowa patokracja usiłuje wyprowadzić z Polski miliardy dolarów oraz zachipować Polaków – tak, to nie żart.

Firma HEMP & WOOD S.A. przez ostatnich pięć lat była spółką śmieciową na GPW, akcje kosztowały nawet 9 groszy za szt., jednak gdzieś od roku czasu nastąpił znaczący popyt, kupowano ich najpierw po kilka tysięcy szt., następnie kilkaset tysięcy, w końcu po kilka milionów szt. akcji na jednej sesji, jak można sprawidzić na powyższej animacji transakcje kilkakrotnie przekraczały 7 milionów akcji na sesji. W ciągu roku, a właściwie w ciągu odtatniego miesiąca ich cena zwyżkowała o ponad 700%. Jak podaje portal bankier.pl kilka dni temu, spółka podpisała umowę join venture (JV) z firmą Alivecel o statusie LLC, a więc korzystającą z raju podatkowego w Kalifornii.

Co to oznacza?

To oznacza, iż decyzje o czipowaniu Polaków zapadły już co najmniej przed rokiem i realizowany jest scenariusz eksterminacji polskiego nadrodu, nota bene na nasz koszt. Kto mógł coś takiego wykoncypować? Chyba nie trzeba nawet pisać, są tylko jedni terroryści na świecie.

HEMP & WOOD S. A. powstała pod inną nazwą oraz formą prawną w 2006r. i zajamowała się dotąd konopiami, funkcjonowała także jako „grupa doradcza, specjalizującą się w profesjonalnej obsłudze podmiotów gospodarczych. Posiada status Autoryzowanego Doradcy NewConnect i giełdy cypryjskiej. Drugim filarem działalności są inwestycje w innowacyjne projekty biznesowe”, czyli, jak się można domyślać pomagała unikać opodatkowania przez tzw. „optymalizację” oraz instalację klientów w raju podatkowym na Cyprze.

Ze strony internetowej firmy dowiadujemy się, że obecnie handluje nic nie dającymi (poza zyskiem)  maseczkami hirurgicznymi oraz lewymi, nie wartymi funta kłaków, chińskimi testami na Covid-19(84), pozwalającymi rządowi Morawieckiego np. internować masowo górników poz pretekstem „kwarantany” przed planowanym protestem w Warszawie.

http://www.hempandwood.pl/pl

W zakładce „aktualności” czytamy:

„Spółka informuje, że od dnia 15 kwietnia 2020 roku, w związku z weryfikacją dokumentów otrzymanych odnośnie szybkiego testu pod nazwą ‘2019-nCoV Ab (Colloidal Gold)’ na przeciwciała IgM i IgG koronawirusa COVID-19 z firmy Innovita (Tangshan) Biological Technology Co., Ltd., Emitent posiada możliwość rozpoczęcia sprzedaży i wprowadzenia do obrotu na terenie Polski i pozostałych państw Unii Europejskiej w/w testów.”

Spółka nie podaje, że Innovita (Tangshan) Biological Technology Co., Ltd., to firma chińska, z Pekinu. Abstrahując od kompletnej bezużyteczności testów PCR w przypadku SARS-cov-2 , gdyż  – o czym szerzej już pisaliśmy – tylko testy genetyczne mogą dać właściwy wynik, ostatnio Czesi zakazali używania chińskiech testów w ogóle, ponieważ okazały się w niemal 100% wadliwe, stąd takie efekty, jak np. w Tanzanii, gdzie prezydent tego kraju orientujący się w globalnym oszustwie Covid-19(84) napędzanym chciwością oraz rządzą władzy, żeby ośmieszyć fałszywą „pandemię”  przesłał do testowania wymazy m. in. z wnętrza owocu papai oraz zwykłej kozy – w obu przypadkach wyniki były pozytywne, według testów, zarówno koza, jak i papaja chorowały na Covid-19(84)  

Jednym z głównych udziałowcó HEMP & WOOD S.A jest śmieciowa spółka Erne Ventures S.A. (ERN), której akcje na początku kwietnia 2020r. kosztowały 0,03PLN/szt., obecnie kosztują 0,06 PLN/szt.  W komunikatach giełdowych z dnia 2019-02-07 dotyczących tej spółki czytamy, jak niżej:

Komunikaty z portalu bankier.pl

Uchwała Nr 80/2019 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 7 lutego 2019 r. w sprawie szczególnego oznaczania instrumentów finansowych spółki ERNE VENTURES S.A. notowanych na rynku NewConnect oraz kwalifikacji akcji tej spółki do segmentu NewConnect Alert – sąd oddalił wniosek o ogłoszenie upadłości, ze względu na to, że majątek emitenta nie wystarcza lub wystarcza jedynie na zaspokojenie kosztów postępowania”.

Wg dokumentów, celem join venture HEMP & WOOD S.A oraz ALIVECEL LLC jest: „oferowanie systemów monitorowania zdrowia w POSTACI IMPLANTU WSZCZEPIONEGO UŻYTKOWNIKOM W DŁOŃ MIĘDZY KCIUKIEM A PALCEM WSKAZUJĄCYM”

Spółka ALIVECEL LLC jest firmą typu ”krzak”, zarejestrowaną w Kaliformi 12 listopada 2019r. przez ZIEMECKI JAN, SR., a jej dyrektorami są: GLAZER KAROLINA, GLAZER MAREK, ZIEMECKI JAN, SR. Zatem firma zarejestrowana naprędce w USA przez ludzi z polskimi nazwiskami, no, może raczej imionami, gdyż robiąc wstępna kwerendę na temat „Glezerów” natrafiliśmy na takie wyjaśnienie Google: „Glazer Name Meaning. Americanized spelling of German and Ashkenazic Jewish Glaser or Gläser…”, co się przekłada” Glazer, znaczenie nazwiska: zamerykanizowana pisownia nazwiska niemieckiego, lub żydów aszkenazyjskich Glaser lub Gläser”. Stawiamy na żydów.

https://www.flcompanyregistry.com/companies/alivecel-llc/

Wypis z rejestru spółek w Kalifornii

Siedziba firmy znajduje się w prywatnej, drewnianej chałupie typu barak, która jest też adresem szajki wszystkich członków zarządu: 2842 SW 4TH ST. BOYNTON BEACH, FL 33435

Siedziba spółki ALIVECEL LLC w baraku w Kaliforni

Powstają pytania do Komisji Nadzoru Finansowego, ABW oraz do prokuratury:

1. Kim właściwie są właściciele spółki ALIVECEL LLC?
2. Kim są inwestorzy, którzy kupują po 7 milionów akcji HEMP & WOOD S.A ?
3. Czy pośród nich są urzędnicy państwa polskiego, jak Szumowski, Morawiecki, Duda, Pinkas i s-ka, albo ich rodziny, czy powiązane z nimi osoby lub firmy?

Śledztwo dziennikarskie trwa, wkróce postaramy się przedstawić Państwu  więcej informacji.

http://www.noweateny.pl/Polska/details/324/MORAWIECKI-CZIPUJE-POLAKW-WIELKI-PRZEKRT-JOIN-VENTURE-ZE-SPK-KRZAK-Z-USA-Z-SIEDZIB-W-BARAKU

One thought on “MORAWIECKI CZIPUJE POLAKÓW – WIELKI PRZEKRĘT, JOIN VENTURE ZE SPÓŁKĄ „KRZAK” Z USA Z SIEDZIBĄ W BARAKU

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: