KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

„Do polityki nie idzie się dla pieniędzy”. Dla małych pieniędzy

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Szumowski Gate, odsłona kolejna

Spółka Life Science Innovations związana z braćmi Szumowskimi otrzymała 24 mln dotacji z NCBR na projekt, w którym Łukasz Szumowski miał pełnić kluczową rolę. Marcin Szumowski wyjaśnia, że jego brat poinformował, że „nie będzie w stanie pełnić tej funkcji” po tym, jak został wiceministrem.

Maj 2016 roku. Spółka Life Science Innovations, której udziałowcem jest Szumowski Investment, w której udziały mają obaj bracia Szumowscy, składa wniosek w programie Bridge Alfa NCBR. O 500 mln zł walczy w nim ponad 60 podmiotów. Łukasz Szumowski występuje we wniosku w podwójnej roli – jako udziałowiec firmy Szumowski Investments (wchodząc do polityki, 21 listopada 2016 udziały przekazuje żonie Annie Szumowskiej) i jako członek tzw. personelu kluczowego w projekcie.

17 października 2016 roku. NCBR ogłasza wyniki konkursu Bridge Alfa. Spółka Life Science Innovations nie dostaje dofinansowania. Jest na 29. miejscu, a jej projekt oceniony na 10 punktów. 4 listopada NCBR przekazuje spółce pismo z oficjalną informacją, że nie została wybrana do dofinasowania.

24 listopada Łukasz Szumowski obejmuje funkcję wiceministra nauki i szkolnictwa wyższego. Szumowski miał sygnalizować, że jego brat ubiega się o dotację NCBR-u. Nie informuje jednak Gowina, że sam został zgłoszony jako kluczowy członek w jednym z projektów.

28 listopada spółka składa protest. Wniosek ocenia ponownie zespół ekspertów. 9 grudnia 2016 do NCBR wpływa pismo, w którym Life Science Innovations wycofuje Łukasza Szumowskiego ze zgłoszenia jako kluczowego członka personelu w projekcie.

14 lutego 2017 roku do spółki jest przekazana informacja o ponownej ocenie wniosku. Tym razem on 13 punktów (o trzy więcej niż podczas pierwszej oceny). Dzięki temu Life Science Innovations awansuje na 21. miejsce w rankingu podmiotów biorących udział w konkursie. Oznacza to, że NCBR przyznaje spółce dofinansowanie wysokości 24 mln zł.

Źródło: tvn24.pl

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: