KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

Czy niebawem zabiorą broń cywilom? 

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Ludzie giną od kul wystrzelonych z broni, którą legalnie można kupić w internecie.

To zabytkowe rewolwery, pistolety i strzelby oraz ich współczesne repliki. Informacja z ostatniej chwili.

Jest kolejna ofiara. Nie żyje młoda kobieta z Legnicy zastrzelona z repliki prawie 200-letniego colta. Resort spraw wewnętrznych pracuje nad zaostrzeniem przepisów dotyczących broni czarnoprochowej.

W drugiej części programu o dramacie pielęgniarki z Warszawy.

Gdy kobieta była na froncie walki z epidemią, w jej domu stało się coś, co mogło zrujnować życie

https://vod.tvp.pl/video/alarm,20052020,47813869

Socjalistyczny rząd PiS chce wyrządzić legalnym posiadaczom broni poważną krzywdę – trwają nieujawniane prace nad kagańcową zmianą prawa o broni i amunicji

Mam złe wiadomości, póki co w formie plotki. Nie można było się spodziewać czegoś innego. Socjalistyczny rząd PiS, a konkretnie ministerstwo pod kierownictwem faceta, który uczestniczył w tworzeniu postkomunistycznej obecnej ustawy o broni i amunicji, tworzy przepisy, które nas wszystkich przerażą.

Pod koniec stycznia 2020 r. zwróciłem się do MSWiA z wnioskiem o udzielenie informacji publicznej:

Oczywiście otrzymałem odpowiedź, która była tylko formalnie odpowiedzią, a faktycznie nie niosła żadnej konkretnej treści:

Oczywiście nie otrzymałem dokumentów, chociaż urzędnicy mieli obowiązek mi je wydać. No ale w państwie PiS to tylko my mamy obowiązki, urzędnicy mają przepisy przy pomocy, których mogą się wykręcać od elementarnej powinności mówienia co przeciwko nam przygotowują. Ponagleni odpisali wyznaczając sobie termin dowolny:

Na początku kwietnia ponownie złożyłem wniosek o udzielenie informacji publicznej:

Równo po ustawowych 14 dniach w wiadomości e-mail z 16.04.2020 r. otrzymałem połowę odpowiedzi na złożony wniosek:

Z uwagi na to, że odpowiedź w nie była odpowiedzią w części napisałem, że wniosek o udzielenie informacji publicznej zawierał dwa  punkty, a nie jeden i na ten drugi nie otrzymałem odpowiedzi, napisałem kolejną wiadomość do MSWiA:

PiS-owscy eksperci z MSWiA  od nieudzielania informacji publicznej, znowu odczekali równiutkie ustawowe 14 dni i przysłali kolejne pismo, z którego kompletnie nic nie wynika:

Nie spodziewam się odpowiedzi. Moim zdaniem projekt wypłynie w sejmie. Chciałem jednak was zawiadomić o plotkach, które już chyba nie do końca są plotkami, bo w jakiejś części zostały potwierdzone w reżimowej telewizji.

Dowiedziałem się dzisiaj, że socjalistyczny rząd PiS przygotowuje poważne obostrzenia dla posiadaczy broni palnej. Zrobią to co potrafią najlepiej, czy zaostrzą znacznie bardziej niż wymaga tego unijna regulacja, zasłaniając się obowiązkami wobec UE. Trwają prace, są już konkretne propozycje, których nie chcą nam wyjawić, te wymijające odpowiedni nie są przypadkowe. Będą zakazy posiadania magazynków, będą zakazy posiadania broni samopowtarzalnej, szykuje się poważny zamach na broń czarnoprochową.

Co to zaostrzenia przepisów o broni  czarnoprochowej jest potwierdzenie wynikające z dzisiejszego programu pt. Alarm, w którym było o “zabójczej broni”, na którą nie trzeba mieć pozwolenia.  Moim zdaniem propaganda telewizyjna dostała zadanie i to zadanie dzielnie wykonuje.

“Zabójczy zestaw” czyli broń i amunicja, “broń śmiercionośna, a nie czarnoprochowa” – padają w propagandowym programie takie określenia. Jakiś dzielny były policjant przekonuje, że jeżeli broń może zabić to musi być na nią pozwolenie. Z ukrytą kamerą kupowano broń czarnoprochową w koncesjonowanym sklepie, którą można kupić w świetle jupiterów w taki sam sposób. Procedura w ukrytej kamerze jest zupełnie legalna. Można się śmieć z tych prymitywnych zagrywek, ale jak padnie na podatny grunt to zadziała.

Andrzej Turczyn@AndrzejTurczyn

Myślę, że gdyby pan @michaldworczyk był uprzejmy mógłby nam ten projekt przekazać. Panie ministrze czy z łaski swojej pomyśli Pan i przekaże do publicznej wiadomości to Wy tam przygotowujecie w przepisach o broni i amunicji? https://twitter.com/AndrzejTurczyn/status/1263199773412163585 

Andrzej Turczyn@AndrzejTurczyn

Socjalistyczny #rząd #PiS chce wyrządzić legalnym posiadaczom broni poważną krzywdę – trwają nieujawniane prace nad kagańcową zmianą prawa o broni i amunicji https://trybun.org.pl/2020/05/20/socjalistyczny-rzad-pis-chce-wyrzadzic-legalnym-posiadaczom-broni-powazna-krzywde-trwaja-nieujawniane-prace-nad-kagancowa-zmiana-prawa-o-broni-i-amunicji/ 

W programie opisano przypadków kryminalnego użycia broni aż trzy. W sumie i tak dużo, bo przecież nie o argumenty chodzi, a o argument histerii i strachu, tak naprawdę o pretekst do wprowadzenia pozwoleń i konfiskaty. Pominięto przypadki użycia broni czarnoprochowej w obronie, w szczególności ten, w którym interweniował Minister Sprawiedliwości i nakazywał wypuczenie człowieka używającego broni czarnoprochowej do obrony własnej.

Trzy przypadki wystarczają by uskuteczniać negatywną propagandę i dążyć do zaostrzenia przepisów na skutek statystycznie nieistotnej ilości spraw. W ostatnim zdaniu programu pan wykonujący zadania służbowe w TVP ogłasza, że już wkrótce będzie rozwiązanie – MSWiA  prowadzi prace nad zaostrzeniem przepisów o broni i amunicji.

Po pierwsze może ktoś z was ma możliwość zdobycia projektu, który PiS utajnia przed opinią publiczną. Gdyby się udało zdobyć proszę o podesłanie, upublicznię. To ważne, powinniśmy znać ten projekt. Niestety socjalistyczny rząd nas lekceważy.

Po drugie robi się poważnie niebezpiecznie i trzeba wytężyć aktywność społeczną. Optymalnie by było rozpocząć wizytowanie biur poselskich i wyrażanie sprzeciwu co do pomysłów zaostrzania przepisów o broni i amunicji. To trudne zadanie dzisiaj ale bardzo potrzebne.

W tym składzie sejmu nie ma środowisko posiadaczy broni wielu stronników, mamy sejm lewicowy, a rządzi partia skrajnie socjalistyczna. Może namówi ktoś posłów z Konfederacji aby się zainteresowali tematem – warto aby się wykazali w tej sprawie. PiS ich oczywiście nie posłucha, ale może za ich pośrednictwem czegoś się dowiemy.

Socjalistyczny rząd PiS chce wyrządzić legalnym posiadaczom broni poważną krzywdę – trwają nieujawniane prace nad kagańcową zmianą prawa o broni i amunicji

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: