KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

Czy Maduro było „jackpotem”? Były amerykański zielony beret ujawnia nowe szczegóły nieudanego zamachu stanu w Wenezueli na taśmach przesłuchań

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Czy Maduro było „jackpotem”? Były amerykański zielony beret ujawnia nowe szczegóły nieudanego zamachu stanu w Wenezueli na taśmach przesłuchań

Zatrzymani byli żołnierze USA powiedzieli, że mają za zadanie zabezpieczyć lotnisko w Wenezueli w celu umieszczenia prezydenta Nicolasa Maduro w samolocie po obaleniu go. Mężczyźni zostali oskarżeni o spisek przeciwko rządowi.

Wenezuelska telewizja państwowa wyemitowała nowe taśmy z przesłuchaniami dwóch byłych amerykańskich Zielonych Beretów, których zadaniem jest udział w nieudanym spisku mającym na celu usunięcie Maduro.

Amerykański obywatel Luke Denman powiedział śledczemu, że Jordan Goudreau, weteran amerykańskich sił specjalnych i założyciel prywatnej firmy ochroniarskiej Silvercorp USA, zaproponował udział w usunięciu Maduro z władzy od końca listopada do początku grudnia 2019 r. Denman nie podpisał żadnego dokumenty, ale podczas „swobodnej rozmowy” Goudreau przekazał mu „pewne niejasne wytyczne misji” dotyczące szkolenia uzbrojonych bojowników opozycji i „umieszczenia Maduro w samolocie”.

Bez względu na intencje i cele najeżdżaliśmy kraj, przyjmowaliśmy cele wojskowe i policyjne oraz schwytaliśmy siedzącego prezydenta.

Denman wyjaśnił, że jego zadaniem było szkolenie Wenezuelczyków w sąsiedniej Kolumbii, a po „zabezpieczeniu celów”, zabezpieczeniu lotniska, aby „wsadzić Maduro w samolot”. Odtąd Denman miał pozostać na lotnisku, aby otrzymać „nadchodzącą pomoc humanitarną” i czekać na dalsze instrukcje, powiedział.

Zapytany, dlaczego operacja rozpoczęła się z obszaru zdominowanego przez handel narkotykami, inny zatrzymany Amerykanin, Airen Berry, stwierdził, że grupa „nie rozumiała ani nie wiedziała, że ​​będziemy podróżować przez ten obszar narkotyków”. Powiedział, że trasę tę znali renegaci kapitanowie armii wenezuelskiej Antonio Sequea i Victor Pimenta (którzy przyłączyli się do planowanego zamachu stanu, a następnie zostali również zatrzymani) oraz „prawdopodobnie” przez wspieranego przez USA lidera opozycji Juana Guaido.Podczas przesłuchania Denman ujawnił również, że słowo kodowe „jackpot” zostało użyte w notatkach grupy, aby „porozmawiać o osobie, której szukamy – zakładniku lub celu o wysokiej wartości”.

Sequea wcześniej powiedział śledczym, że Goudreau poinformował go, że spotkał Guaido w Białym Domu podczas podróży Guaido do USA

USA otwarcie popierają Guaido, który został wybrany przez kontrolowany przez opozycję parlament jako „tymczasowego prezydenta” Wenezueli w styczniu 2019 r. Maduro wielokrotnie potępiał działania Guaido za nielegalne i oskarża USA o spisek mający na celu pozbawienie go władzy.Goudreau przyznał Reuterowi, że Denman i Berry „pracują” z nim. Prezydent USA Donald Trump, Ministerstwo Spraw Zagranicznych Kolumbii i Guaido osobno zaprzeczyli, że mieli jakiekolwiek powiązania z spiskiem przeciwko Maduro.

W marcu Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych (DOJ) oskarżył Maduro i kilku innych byłych i obecnych wenezuelskich urzędników o korupcję i „terroryzm narcyzowy” – zamiar „zalania” USA kokainą. DOJ zaoferował do 15 milionów dolarów za informacje prowadzące do aresztowania lub skazania Maduro.

https://www.rt.com/new

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: