KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

AMERYKAŃSKI RZĄD WYPOWIADA KOLEJNĄ MIĘDZYNARODOWĄ UMOWĘ

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Administracja prezydenta USA Donalda Trumpa poinformowała swoich zagranicznych partnerów o zamiarze wyjścia z traktatu o otwartych przestworzach – informuje agencja AP. Strona amerykańska uzasadnia decyzję łamaniem układu przez Rosję.

„Stało się całkowicie jasne, że bycie stroną traktatu nie leży już dłużej w interesie Ameryki” – przekazał w czwartek (21 maja) dziennikarzom w Waszyngtonie jeden z amerykańskich urzędników, informując o wynikach półrocznej kontroli. Zgodnie z informacjami rządu USA proces wychodzenia z układu zajmie sześć miesięcy.

Strona amerykańska uzasadnia decyzję regularnym łamaniem postanowień traktatu przez Rosję. Miało to przyczyniać się do powstania zagrożenia wojskowego dla USA oraz jego sojuszników.

Traktat o otwartych przestworzach wszedł w życie 1 stycznia 2002 r. Jego celem jest zwiększenie, poprzez obserwację z powietrza, przejrzystości działań wojskowych podejmowanych przez strony porozumienia. Obecnie są to 34 państwa, w tym Polska.

PAP

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: