KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

Taśma z agentem CBA. Chce się zemścić na przełożonych?

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw
Logo CBA/Fot. Marcin Bielecki/PAP
Logo CBA/Fot. Marcin Bielecki/PAP

W sieci pojawiło się nagranie sfrustrowanego agenta CBA. To on ma posiadać wiedzę o prowokacji wymierzonej w Sąd Najwyższy.

Portal Służby Specjalne opublikował nagranie i materiał dot. Jerzego W. ps. „Jerry”. W brał udział w prowokacjach Centralnego Biura Antykorupcyjnego w 2007 roku.

Chodzi o operacje „Charlie 1” i „Charlie 2”. Ich celem byli wrocławscy architekci, którzy po latach, w 2017 roku zostali uniewinnieni przez Wrocławski Sąd Apelacyjny.

Sąd uznał, że architekci Dariusz D. i Mariusz K. padli ofiarą nielegalnej prowokacji CBA. Na nagraniu W. żali się funkcjonariuszce CBA, że służba wpędziła go w kłopoty finansowe i zostawiła na lodzie.

Rozmowa została nagrana latem 2016 roku. Było to po tym, jak W. spotykał się z najważniejszymi funkcjonariuszami Biura i jego zwierzchnikami.

Według portalu „Służby Specjalne” inne spotkania W. również były rejestrowane.

Natomiast co bardziej niepokojące, to to, że na skutek działań CBA W. stracił sporo pieniędzy (płacił z własnych pieniędzy) i teraz może sam zacząć sypać. Lub w magiczny sposób pojawią się kolejne nagrania.

W. zna również kulisy prowokacji CBA przeciwko sędziom Sądu Najwyższego w ramach słynnej w mediach operacji „Yeti”.

Źródło: Służby Specjalne

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: